głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
novaja Nie da się wypełnić tej pustki którą po sobie zostawił. Imprezy alkohol nowe znajomości..to wszystko nic. Nie da się zapełnić tej dziury w moim wnętrzu. I ta św

novaja

novaja.moblo.pl
Nie da się wypełnić tej pustki którą po sobie zostawił. Imprezy alkohol nowe znajomości..to wszystko nic. Nie da się zapełnić tej dziury w moim wnętrzu. I ta świadom
Nie da się wypełnić tej pustki... teksty

novaja dodano: 31 lipca 2015

Nie da się wypełnić tej pustki, którą po sobie zostawił. Imprezy, alkohol, nowe znajomości..to wszystko nic. Nie da się zapełnić tej dziury w moim wnętrzu. I ta świadomość, że nigdy jej nie zapełnię. Że on nie wróci. Przeraża mnie to. Przeraża mnie tak bardzo, że popadam w coraz głębszą przepaść.

Najgorsze jest to  że gdyby teraz tu... teksty

novaja dodano: 31 lipca 2015

Najgorsze jest to, że gdyby teraz tu był pewnie bez wahania rzuciłabym mu się na szyję. Wybaczyłabym wszystko. Bez wahania bym wróciła i była obecna znów w jego życiu. Gdyby tylko tego chciał. Wiem, że wszyscy by mówili, że jestem głupia i naiwna. Ale mam gdzieś co inni mówią. Wiem, że go potrzebuję. Wiem, że tylko on mi teraz może pomóc. Że tylko on mi może teraz dać szczęście. I wciąż mam nadzieję. Chociaż wiem, że on już nie wróci. Nie potrafię się z tym pogodzić, że to już koniec.

Dlaczego zawsze mnie to musi... teksty

novaja dodano: 31 lipca 2015

Dlaczego zawsze mnie to musi spotykać. Dlaczego zawsze ja mam przerąbane. Dlaczego nie potrafię ogarnąć tego mojego całego życia. Dlaczego nie potrafię tego zrozumieć. Ciebie. Mnie. Tego co się wydarzyło. Dlaczego..

Każdy mój dzień wygląda teraz tak... teksty

novaja dodano: 31 lipca 2015

Każdy mój dzień wygląda teraz tak samo. Wciąż zaczyna się i kończy na myśleniu o nim. Rano po kolejnej nie przespanej nocy robię wszystko żeby tylko się ogarnąć i pozbyć go z moich myśli. Potem praca. Myśl o nim. Prawko. Myśl o nim. Wypad ze znajomymi i myśl, że jednak dam rade bez niego, że nie on jeden jest na tym świecie. Kładę się spać. Budzę się w nocy i zaczyna się od nowa. I wciąż kocham go bardzo. Nawet po tym jak mnie zranił. I wciąż jest numerem 1. I nie wiem, czy uda mi się to kiedyś zmienić.

Może i dobrze się stało. Może... teksty

novaja dodano: 31 lipca 2015

Może i dobrze się stało. Może dobrze, że odszedł. Może to szansa na to by spotkać kogoś kto będzie kochał naprawdę? Nie był ideałem bo takich nie ma. Nikt nie jest idealny. Ale dla mnie był. Był ideałem, bo takiego go stworzyłam w mojej głowie, w moim świecie. I teraz za to cierpię.

Chciałabym przyspieszyć czas.... teksty

novaja dodano: 31 lipca 2015

Chciałabym przyspieszyć czas. Przesunąć do przodu. O miesiąc, rok.. Może wtedy byłoby lepiej. Może w końcu przestałabym o nim myśleć i się zadręczać. Może byłoby łatwiej.

Znów wsiadam do zatłoczonego busa i... teksty

novaja dodano: 31 lipca 2015

Znów wsiadam do zatłoczonego busa i jade. Załatwiam swoje sprawy, spotkam paru znajomych. Oni nawet nie wiedzą.. Bo na pozór, funkcjonuje normalnie, czasem nawet się uśmiechnę. Problem w tym, że żadna z tych czynności nie ma dla mnie sensu. Wrócę do domu i znów zamknę się w swoim beznadziejnym świecie.

Myślałam  że będzie łatwiej z... teksty

novaja dodano: 31 lipca 2015

Myślałam, że będzie łatwiej z każdym dniem. A z każdą minutą jest coraz gorzej. Coraz więcej przeklętych myśli, ktore dobijają. Wciąż. Od nowa.

Nie mam siły by wstać. Nie umiem... teksty

novaja dodano: 31 lipca 2015

Nie mam siły by wstać. Nie umiem spać, jeść.. Umieram sobie powoli.

www.youtube.com watch?v=0GqSYpXNN7A... teksty

novaja dodano: 31 lipca 2015

www.youtube.com/watch?v=0GqSYpXNN7A "Jest mi ciężko, nie jest łatwo przecież właśnie po to piszę. Tu wyrażam swe uczucia, tu wyrażam swe odbie. Gdy patrzyłam w moje lustro pękło i się rozsypało. 7 lat głupiego pecha już za późno tak się stało. Pierdole to całe życie, pierdole moje łzy. Jeśli szukasz we mnie szczęścia nie znajdziesz tego i ty. Przestań pierdolić teorie, że mam ciagle dawać radę. Słyszę to kurwa codziennie to ma sens jak kain i abel. Nie chcę kochać już nikogo, nie chcę by ktoś kochał mnie. Bo to za trudne jest przecież by miłość zrodziła się."

Chciałabym czasem być taką zimną... teksty

novaja dodano: 31 lipca 2015

Chciałabym czasem być taką zimną suką i robić to na co tylko mam ochotę bez żadnych skrupułów. Po prostu. Nie myśleć czy kogoś to zaboli. Tak jak nikt nigdy nie myśli o mnie. Mieć wyjebane i nie czuć nic. Nie zakochać się już nigy więcej. Już nigdy więcej nie cierpieć.

I wszyscy mówią  że czas leczy... teksty

novaja dodano: 31 lipca 2015

I wszyscy mówią, że czas leczy rany. Bzdura. Pomaga tylko jakoś nauczyć się z nimi funkcjonować. Ale po każdej ranie zostaja blizny. Cholerne blizny, które bolą zawsze po przebudzeniu gdy sobie o nich przypomnisz. Wysysają z Ciebie ostatnie chęci do życia. I mówią, że im więcej człowiek przeszedl tym jest silniejszy. Gówno prawda. To tylko pozory. Każda rana i blizna rozpierdala od środka. Do bólu nie da się przyzwyczaić.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV