głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Płonie mój świat teksty

my_sick_sweetness dodano: 17 stycznia 2017

Płonie mój świat

  masz plany na wieczór?  nie. Moje... teksty

my_sick_sweetness dodano: 15 stycznia 2017

"-masz plany na wieczór? -nie. Moje plany poszły się kochać bo Norbert pracuje dziś na nockę. Przecież macie inwentaryzację. Ty nie poszedłeś? -Nie. Mój tata zaprasza Cię na kawę. -dziękuję ale nie skorzystam. Źle się czuję"

  o patrzcie nasza nowa sąsiadka. No... teksty

my_sick_sweetness dodano: 15 stycznia 2017

"-o patrzcie nasza nowa sąsiadka. No proszę proszę bez obstawy. Może zapoznamy się bliżej laleczko? -wątpię. Szkoda mi czasu na was. -ryj szmato! Myślisz, że jesteś lepsza? Zaraz ci udowodnimy, że nie. -panowie ta pani jest nietykalna jeśli wiecie o czym mówię. W żaden sposób" i tak oto Jego ojciec stał się moim obrońcą

Żyjesz szybko  lekko. Popełniając... teksty

my_sick_sweetness dodano: 12 stycznia 2017

Żyjesz szybko, lekko. Popełniając błędy na których się nie uczysz. Kochasz, ranisz wybaczasz. Wydaje Ci się, że stoisz w miejscu a Twoje życie pędzi z zawrotną prędkością. Obiecujesz sobie, że coś zmienisz - zaczniesz dbać o siebie, przestaniesz palić ale i tak tego nie robisz. Nie masz czasu na nic, patrzysz tylko i zastanawiasz się gdzie uciekł Ci kolejny dzień, tydzień, miesiąc, rok życia.

Słyszę przez ścianę jak się... teksty

my_sick_sweetness dodano: 11 stycznia 2017

Słyszę przez ścianę jak się kłóci z mamą. Puszczam muzykę na ful

Codziennie dziękuję opatrzności... teksty

my_sick_sweetness dodano: 11 stycznia 2017

Codziennie dziękuję opatrzności, że obdarzyła mnie cudownym skarbem jakim są moi przyjaciele

Słowa jak kawa   uzależniają teksty

my_sick_sweetness dodano: 10 stycznia 2017

Słowa jak kawa - uzależniają

Wychodząc z mieszkania natknęłam... teksty

my_sick_sweetness dodano: 10 stycznia 2017

Wychodząc z mieszkania natknęłam się na Niego. Wciągnął głośno powietrze widząc mój nie do końca zatuszowany policzek. Jak gdyby nigdy nic zamknęłam dom i sprawdziłam czy mam kluczyki od samochodu kiedy dobiegł mnie Jego stłumionych głos "przepraszam... Na prawdę źle się z tym czuję i nigdy ale to nigdy nie chciałem Cię tak bardzo skrzywdzić". Odetchnęłam głęboko i w końcu powiedziałam "Wiesz... Dawno Ci już wybaczyłam. Wiem, że normalnie nie zrobiłbyś tego ale to nie znaczy, że zapomnę. Nie znaczy to też, że będzie tak jak dawniej. I proszę nie rób już tego więcej... Nie warto" sugestywnie dotknęłam Jego dłoni tkwiącej w bandażu. Uśmiechnął się słabo i przepuścił mnie bym mogła zejść pierwsza. Kiedy kilka minut później próbowałam odpalić samochód, przyszedł z pomocą. Kiedy wreszcie udało się rzucił jeszcze "jedź ostrożnie i wróć w miarę szybko wieczorem. Coś się szykuje i lepiej żebyś była już w domu". Uśmiechnęłam się i odjechałam. Może głupio zrobiłam ale czuję się z tym dobrze.

Hej braciszku! Jak tam się masz? Mam... teksty

my_sick_sweetness dodano: 10 stycznia 2017

Hej braciszku! Jak tam się masz? Mam nadzieję, że dobrze. Wiesz… jak co roku już od 4 lat umówiłam się dziś z Eweliną - Ona do tej pory nie chce być sama w tym dniu. Pewnie pójdziemy na kawę i Twoją ulubioną szarlotkę. Będziemy się śmiały i wspominały wszystkie Twoje wpadki. Ale to będzie smutny i dziwny dzień jednocześnie. Będę wspominać jak za każdym razem musiałam wyganiać Cię z kuchni, żebyś nie podjadał składników do tortu. I wiesz, że jak zawsze pod wieczór przyjdziemy do Ciebie... Zapalimy znicze - takie same od 4 lat usiądziemy na ławce, posiedzimy w ciszy. Na pewno któraś z Nas w końcu wybuchnie śmiechem, zupełnie jak wtedy gdy opowiadałeś Nam coś. Pożegnamy się przed cmentarną bramą mówiąc "zadzwoń jutro"... Ale żadna z Nas tego nie zrobi - "to jeszcze za wcześnie" ból musi minąć. I mam nadzieję, że gdzieś tam jesteś szczęśliwy i czekasz na Nas. Wrócę na cmentarz i jak co roku ucałuję Twoje zdjęcie szepcząc "Wszystkiego najlepszego.. Kocham Cię"

I codziennie rano modlę się by to... teksty

my_sick_sweetness dodano: 9 stycznia 2017

I codziennie rano modlę się by to nie był sen. Żebyś był obok kiedy się obudzę.

Wiem  że nie zrobi mi krzywdy. Tonę... teksty

my_sick_sweetness dodano: 9 stycznia 2017

Wiem, że nie zrobi mi krzywdy. Tonę w objęciu, upajam się zapachem. Zasypiam.

Przychodzi Norbert  Jego cudownie... teksty

my_sick_sweetness dodano: 9 stycznia 2017

Przychodzi Norbert, Jego cudownie zimne usta są dla mnie ukojeniem. Kładzie chłodną dłoń na moim policzku delikatnie tak by nie sprawić mi bólu. I nie mam sił krzyczeć na Niego, że znów nie wziął rękawiczek kiedy niesie taką ulgę.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV