głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
my_sick_sweetness Przywołał te wspomnienia o których zapomniałam. a pamiętasz naszą studniówkę? wolę jej nie pamiętać... dlaczego? Tak ładnie wtedy wyglądałaś. Byłem zazdrosny o

my_sick_sweetness

my_sick_sweetness.moblo.pl
Przywołał te wspomnienia o których zapomniałam.
Przywołał te wspomnienia o których... teksty

my_sick_sweetness dodano: 20 kwietnia 2017

Przywołał te wspomnienia o których zapomniałam.

  a pamiętasz naszą studniówkę?... teksty

my_sick_sweetness dodano: 19 kwietnia 2017

"-a pamiętasz naszą studniówkę? -wolę jej nie pamiętać... -dlaczego? Tak ładnie wtedy wyglądałaś. Byłem zazdrosny o Ciebie, o to, ze to z moim kumplem tak dobrze się bawisz a nie ze mną. Widziałem jak coś pomiędzy wami się dzieje... - nie chciałam, żebyś był zazdrosny. Po tym jak mnie olałeś i zacząłeś kręcić z Magdą On był dla mnie podporą. Widział jak bardzo mi źle i pomagał nie chcąc nic w zamian. - to było straszne wiesz? Twój wzrok skierowany na mnie pełen bólu... I nagle Robert zasłania mi widok. Po czym wracasz z parkietu zarumieniona a w oczach widziałem te iskierki, ktore zawsze były spowodowane moją osobą. Tylko, że patrzyłaś na Niego nie na mnie"

Są takie uśmiechy  którymi... teksty

my_sick_sweetness dodano: 19 kwietnia 2017

Są takie uśmiechy, którymi obdarzamy wybrane osoby.

  Ostatnio nie daje mi to spokoju...... teksty

my_sick_sweetness dodano: 18 kwietnia 2017

"-Ostatnio nie daje mi to spokoju... Czy gdybym wtedy znalazł w sobie odwagę, gdybym wtedy powiedział Ci to co czuję... Czy to zmieniłoby moje życie? Brakowało mi wtedy odwagi ale cholera kto ją wtedy miał? Byliśmy szczeniakami w drugiej liceum, nie patrzyliśmy przyszłościowo tylko co ludzie o Nas pomyślą... - Ja nigdy nie myślałam o tym co ludzie powiedzą, pomyślą. Byłeś dla mnie ważny i w pewien sposób zawsze będziesz. Pamiętaj, że pierwsza miłość nie rdzewieje. - czy to dlatego od kąd się znamy składasz mi życzenia urodzinowe? - mozna powiedziec ze tak. Chciałam Ci tym dac znać ze mimo tego gdzie jesteśmy z kim byśmy nie byli zawsze zajmujesz jakaś cześć mojego serca. Nie umiem sie na Ciebie gniewać za brak odwagi, sama przecież tez jej nie miałam.

Byłam na święta u siebie.... teksty

my_sick_sweetness dodano: 18 kwietnia 2017

Byłam na święta u siebie. Wyjechałam zostawiając w tyle kilka zaproszeń. Ale przecież to rodzina jest najważniejsza i ludzie którzy są dla nas wlasnie taką rodziną. Chciałam odreagować, spotkać się ze starymi znajomymi porozmawiać co u kogo się zmieniło. Idąc na spotkanie natknęłam się na swoją pierwszą licealną miłość. Okazało się, że też jest zaproszony więc korzystając z okazji nadrabialiśmy stracony czas kiedy on wyjechał na studia a ja pozniej sie wyprowadziłam. Nagle odwrócił się do mnie plecami i spytał dlaczego mu nie powiedziałam wtedy co czuję. Przerabiałam w myślach milion razy tą rozmowę, miałam wiele do powiedzenia a powietrza w płucach starczyło tylko na wypowiedzenie dwóch słów: bałam się. Spytał czy nie pomyślałam, że nasze życie mogłoby się inaczej potoczyć, że moglibyśmy do tej pory być razem, być już rodziną tak na zawsze? Owszem, myślałam o tym nie raz ale to było bez sensu. Siedem lat, siedem straconych lat, ktore nie pozwoli nam wrócić do tamtego momentu .

Czy to ze mną jest coś nie tak czy... teksty

my_sick_sweetness dodano: 11 kwietnia 2017

Czy to ze mną jest coś nie tak czy to ten świat zgubił gdzieś ideały?

Zawsze istnieje jakaś przyczyna... teksty

my_sick_sweetness dodano: 11 kwietnia 2017

Zawsze istnieje jakaś przyczyna samotności

Czy miałoby to sens jeśli dalej kochałabyś tamtego? teksty my_sick_sweetness dodał komentarz: Czy miałoby to sens jeśli dalej kochałabyś tamtego? do wpisu 11 kwietnia 2017
Jak bardzo człowiek może się... teksty

my_sick_sweetness dodano: 5 kwietnia 2017

Jak bardzo człowiek może się pomylić...

 Zostaw mnie  nie mów  nie kuś  nie... teksty

my_sick_sweetness dodano: 5 kwietnia 2017

"Zostaw mnie, nie mów, nie kuś, nie wołaj. Daj skołatanym myślom odpocząć - juz pora."

Przewijam w głowie wspomnienia jak... teksty

my_sick_sweetness dodano: 27 marca 2017

Przewijam w głowie wspomnienia jak stary film, ten najbardziej ulubiony, który mogłoby się obejrzeć milion razy. I mimo tego, że znam dialogi słowo po słowie to mam ochotę obejrzeć go jeszcze raz.

Dlaczego musisz być jak ten... teksty

my_sick_sweetness dodano: 27 marca 2017

Dlaczego musisz być jak ten prawdziwy bumerang? Dlaczego jak tylko chcę Cię wyrzucić ze swojego życia wracasz za każdym razem? Im mocniej próbuję tym szybciej wracasz.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV