głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
my_sick_sweetness Tydzień wolnego żeby te paskudne obrażenia się zagoiły. Mimo wszystko nie wniosłam oskarżenia o pobicie. Pożałowałam Cię. Mam w sobie jeszcze tyle sympatii do C

my_sick_sweetness

my_sick_sweetness.moblo.pl
Tydzień wolnego żeby te paskudne obrażenia się zagoiły. Mimo wszystko nie wniosłam oskarżenia o pobicie. Pożałowałam Cię. Mam w sobie jeszcze tyle sympatii do Ciebie by
Tydzień wolnego  żeby te paskudne... teksty

my_sick_sweetness dodano: 2 tygodnie temu

Tydzień wolnego, żeby te paskudne obrażenia się zagoiły. Mimo wszystko nie wniosłam oskarżenia o pobicie. Pożałowałam Cię. Mam w sobie jeszcze tyle sympatii do Ciebie by Ci współczuć - już zawsze będziesz żył ze świadomością, że uderzyłeś kobietę. Tak się szczyciłeś tym... Teraz już nie masz czym, całe Twoje mniemanie o sobie legło w gruzach. Musisz się przewartościować. Współczuję Ci wiesz? Takie zmiany są bolesne. I nie przepraszaj mnie poraz milionowy, już dawno Ci wybaczyłam. Widziałam Twoje porozcinane dłonie, słyszałam przygłuszony ryk i walenie pięściami w ścianę. Nie rób tego więcej. Nie warto. I choć wiem jak zżerają Cię wyrzuty sumienia i poczucie winy to nie umiem Cię pocieszyć, powiedzieć "spokojnie, zaczynasz sam mieszać w swoich uczuciach... Przemyśl na chłodno, przekalkuluj i przestaw swoje wartości, wtedy będzie ok." Żyj z tym, miej świadomość swojej osobistej porażki. I nigdy ale to nigdy nie zapominaj.

Boisz się? To zrozumiałe. Nie bój... teksty

my_sick_sweetness dodano: 2 tygodnie temu

Boisz się? To zrozumiałe. Nie bój się, że "jutro" może nie nadejść bo taka sytuacja nie nastąpi. To byłoby zbyt proste a wiedz, że los przygotował dla Ciebie jeszcze niejedną porażkę i musisz spełnić ten chory plan zanim zaznasz spokoju. Nie bój się też, że zostaniesz sama - w naturze ludzi jest odchodzenie. Nie bój się popełniać błędów bo to one uczą. Nigdy nie wątp w siebie - Twoja wiara to Twoja siła. Jednak bój się czasu to On zabiera wszystko co jest i będzie dla Ciebie cenne.

Wiesz co tak na prawdę boli? Nie to... teksty

my_sick_sweetness dodano: 2 tygodnie temu

Wiesz co tak na prawdę boli? Nie to, że ludzie odchodzą, to leży w ich naturze lecz to, że nigdy ale to nigdy się nie zmieniają. Krążą dookoła Ciebie ukazując różne oblicza. I nigdy nie wiesz, które jest prawdziwe aż sami Ci go nie pokażą w najmniej odpowiedniej chwili.

Policzek palił żywym ogniem. Nigdy... teksty

my_sick_sweetness dodano: 2 tygodnie temu

Policzek palił żywym ogniem. Nigdy Ci już na to nie pozwolę. Napisałam do Norberta "przyjedź" a sama osunęłam się po ścianie i pozwoliłam łzom popłynąć. Nie miałam siły przenieść się do pokoju i czekałam przy drzwiach na Norberta. Kiedy się pojawił spojrzał na mój policzek i z furią wypadł z mieszkania.

Gdzieś między Częstochową a... teksty

my_sick_sweetness dodano: 2 tygodnie temu

Gdzieś między Częstochową a Katowicami zdałam sobie sprawę, że uciekanie nie ma sensu.

 Chodźmy tam gdzie nie rozpozna nas... teksty

my_sick_sweetness dodano: 2 tygodnie temu

"Chodźmy tam gdzie nie rozpozna nas nikt Do końca dni, najlepiej od dziś Teraz Chciałbym tylko uciec mała Zamknąć nas gdzieś w 4 ścianach Nie wiem czy już zwariowałem Co powiedzą ludzie o nas" || kękę - teraz

 Dobrze  że nie wiesz co u mnie bo... teksty

my_sick_sweetness dodano: 2 tygodnie temu

"Dobrze, że nie wiesz co u mnie bo pękłoby Ci serce"

I modlę się żeby ten dzień... teksty

my_sick_sweetness dodano: 2 tygodnie temu

I modlę się żeby ten dzień dobiegł wreszcie końca

 A mówiłem weź wodoodporny to niee  teksty

my_sick_sweetness dodano: 2 tygodnie temu

"A mówiłem weź wodoodporny to niee"

 Przepraszam... Na prawdę nie... teksty

my_sick_sweetness dodano: 2 tygodnie temu

"Przepraszam... Na prawdę nie chciałem tego powiedzieć. Nie wiem co mnie podkusiło, na prawdę tak nie myślę... Byłem taki zły na Ciebie za to, że dopuściłaś kogoś bliżej niż mnie. Tak mi dziwnie się zrobiło bo miałem jeszcze nadzieję... Że dasz mi tą cholerną sznasę... Zawsze mówiłaś, że człowiek zasługuje na drugą sznasę. Nawet nie umiem sobie przypomnieć kiedy ją zaprzepaściłem..." Zrozumienie zawsze przychodzi za późno prawda?

Wracam do mieszkania  łzy cisną... teksty

my_sick_sweetness dodano: 2 tygodnie temu

Wracam do mieszkania, łzy cisną się do oczu. Znów sprowokował kłótnię na klatce. Ostatnim zdaniem, które wręcz wysyczał do mnie "a żebyś zdechła" sprawiło, że opuściłam wszystkie mury i blokady by mógł zobaczyć jak zabolało. "Wiesz może Twoje ciche marzenie za niedługo się spełni.." Chciał mnie zatrzymać, tak jak milion razy wcześniej. I tak samo przytulić, pocieszyć i przeprosić za złe słowa. Dobrze wiedział, że nie można mnie denerwować ze względu na moje serce. Wyminęłam go tylko powtarzając "może już niedługo"

  wszystko ok?  nie będę Ci mówić... teksty

my_sick_sweetness dodano: 2 tygodnie temu

"-wszystko ok? -nie będę Ci mówić, że tak jeśli tak nie jest. -co znowu? -wiesz co? Po cholerę się interesujesz skoro później rzucasz takimi tekstami? Z resztą już dawno Ci powiedziałam, żebyś nie udawał. Zostaw mnie w świętym spokoju! -nie udawałem i nie udaję niczego. Nie zapominaj, że kiedyś byłem Twoim przyjacielem. -dobrze ujęte: KIEDYŚ" smsowa kłótnia przez ścianę mieszkań

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV