głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika my_sick_sweetness

 masz plany na wieczór? nie. Moje plany poszły się kochać bo Norbert pracuje dziś na nockę. Przecież macie inwentaryzację. Ty nie poszedłeś? Nie. Mój tata zaprasza Cię na kawę. dziękuję ale nie skorzystam. Źle się czuję

my_sick_sweetness dodano: wczoraj o 20:59

"-masz plany na wieczór? -nie. Moje plany poszły się kochać bo Norbert pracuje dziś na nockę. Przecież macie inwentaryzację. Ty nie poszedłeś? -Nie. Mój tata zaprasza Cię na kawę. -dziękuję ale nie skorzystam. Źle się czuję"

 o patrzcie nasza nowa sąsiadka. No proszę proszę bez obstawy. Może zapoznamy się bliżej laleczko? wątpię. Szkoda mi czasu na was. ryj szmato! Myślisz że jesteś lepsza? Zaraz ci udowodnimy że nie. panowie ta pani jest nietykalna jeśli wiecie o czym mówię. W żaden sposób i tak oto Jego ojciec stał się moim obrońcą

my_sick_sweetness dodano: wczoraj o 18:36

"-o patrzcie nasza nowa sąsiadka. No proszę proszę bez obstawy. Może zapoznamy się bliżej laleczko? -wątpię. Szkoda mi czasu na was. -ryj szmato! Myślisz, że jesteś lepsza? Zaraz ci udowodnimy, że nie. -panowie ta pani jest nietykalna jeśli wiecie o czym mówię. W żaden sposób" i tak oto Jego ojciec stał się moim obrońcą

Mam wrażenie że założyłeś się z kimś o to jak długo z Tobą wytrzymam. Po 6 latach chyba zacząłeś przegrywać. Nie daję rady.

florence26 dodano: wczoraj o 06:32

Mam wrażenie, że założyłeś się z kimś o to, jak długo z Tobą wytrzymam. Po 6 latach chyba zacząłeś przegrywać. Nie daję rady.

Kiedy mnie bijesz to nie czuje wkurwienia. Czuje kurewsko ogromny żal i przygnębienie czuje się poniżona czuje jakbyś odebrał mi człowieczeństwo. Na sam koniec zawsze mam nadzieję że mocno mnie pocałujesz przeprosisz i już nigdy tego nie zrobisz. Zawsze się mylę. Zawsze się mylę. Naiwna kretynka.

florence26 dodano: wczoraj o 06:30

Kiedy mnie bijesz, to nie czuje wkurwienia. Czuje kurewsko ogromny żal i przygnębienie, czuje się poniżona, czuje jakbyś odebrał mi człowieczeństwo. Na sam koniec zawsze mam nadzieję, że mocno mnie pocałujesz, przeprosisz i już nigdy tego nie zrobisz. Zawsze się mylę. Zawsze się mylę. Naiwna kretynka.

CD  ... albo to akceptujesz albo narazie . Dało mi to wiele do myślenia zatem role się odwróciły i ja kazałam Ci wybierać. Kilka razy. W końcu wybrałeś mnie. Z małym szczegółem...  Takim że Ty wcale z nikogo nie zrezygnowałeś. Tak jak pisałam zrobiłeś z niej Andrzeja i udawałeś przez 9 miesięcy że tej kobiety nie ma w Twoim życiu. Tymczasem okazuje się że ona nadal jest i ma się z Tobą dobrze. Nadal zwierzacie się sobie nawzajem nic się nie zmieniło.  Wiesz kiedy się zmieniło? Kiedy wyjechałeś do UK. Bo tutaj nie ma czasu na takie rzeczy. Ale poczekaj! Jak wrócisz do swojego kraju wszystko wróci do normy. Może i ona do Ciebie też wróci.

florence26 dodano: wczoraj o 06:23

CD ... "albo to akceptujesz, albo narazie". Dało mi to wiele do myślenia, zatem role się odwróciły i ja kazałam Ci wybierać. Kilka razy. W końcu wybrałeś mnie. Z małym szczegółem... Takim, że Ty wcale z nikogo nie zrezygnowałeś. Tak jak pisałam, zrobiłeś z niej Andrzeja i udawałeś przez 9 miesięcy, że tej kobiety nie ma w Twoim życiu. Tymczasem okazuje się, że ona nadal jest i ma się z Tobą dobrze. Nadal zwierzacie się sobie nawzajem, nic się nie zmieniło. Wiesz kiedy się zmieniło? Kiedy wyjechałeś do UK. Bo tutaj nie ma czasu na takie rzeczy. Ale poczekaj! Jak wrócisz do swojego kraju, wszystko wróci do normy. Może i ona do Ciebie też wróci.

Wiesz co mnie bolało najbardziej? To że widziałam w Twoich oczach za każdym razem szczerość kiedy jej bronisz. To że widziałam jak szczerze nazywasz ją swoją przyjaciółką. To że rozmawialiście ze sobą jakbyście znali się od zawsze. Ona dostawała od Ciebie szczery uśmiech szczerą i niewymuszoną rozmowę Twój wolny czas. Bolało mnie to że kiedy w tajemnicy przeglądałam Twoje wiadomości... Na samą myśl o tym mam łzy w oczach. Kiedy je przeglądałam wiadomości ode mnie zostawiałeś często bez odpowiedzi albo odpowiadałeś krótko. Ona nie musiała czekać długo na odpowiedź. Jej się rozpisywałeś.  Byłeś na tyle wyrafinowany że zapisałeś jej numer w telefonie jako Andrzej . Planowaliśmy wspolne wakacje razem a Ty planowałeś z nią wspólny staż osobno. Gdybyście się na niego dostali to wiem że rzuciłbyś wszystko żeby tam z nią być. Bo to Twoja przyjaciółka. Zawsze kiedy mi to powtarzałeś słyszałam w Twoim głosie coś na zasadzie...

florence26 dodano: wczoraj o 06:18

Wiesz co mnie bolało najbardziej? To, że widziałam w Twoich oczach za każdym razem szczerość, kiedy jej bronisz. To, że widziałam jak szczerze nazywasz ją swoją przyjaciółką. To, że rozmawialiście ze sobą jakbyście znali się od zawsze. Ona dostawała od Ciebie szczery uśmiech, szczerą i niewymuszoną rozmowę, Twój wolny czas. Bolało mnie to, że kiedy w tajemnicy przeglądałam Twoje wiadomości... Na samą myśl o tym mam łzy w oczach. Kiedy je przeglądałam, wiadomości ode mnie zostawiałeś często bez odpowiedzi, albo odpowiadałeś krótko. Ona nie musiała czekać długo na odpowiedź. Jej się rozpisywałeś. Byłeś na tyle wyrafinowany, że zapisałeś jej numer w telefonie jako "Andrzej". Planowaliśmy wspolne wakacje razem, a Ty planowałeś z nią wspólny staż osobno. Gdybyście się na niego dostali to wiem, że rzuciłbyś wszystko, żeby tam z nią być. Bo to Twoja przyjaciółka. Zawsze, kiedy mi to powtarzałeś, słyszałam w Twoim głosie coś na zasadzie...

Dlaczego mnie nie widzisz kiedy inni wszyscy potrafią? Dlaczego mnie nie zauważasz? Jesteś miłością mojego życia... Dlaczego mi to robisz?

florence26 dodano: wczoraj o 06:04

Dlaczego mnie nie widzisz, kiedy inni wszyscy potrafią? Dlaczego mnie nie zauważasz? Jesteś miłością mojego życia... Dlaczego mi to robisz?

Tak zdecydowanie wyrzucę tu z siebie cały 2016 rok.

florence26 dodano: wczoraj o 06:02

Tak, zdecydowanie wyrzucę tu z siebie cały 2016 rok.

Nie pisałam nic w 2016 więc napiszę co się działo w skrócie:  Wcale o niej nie zapomniałeś. Przez 9 miesięcy Wasza przyjaźń trwała w najlepsze za moimi plecami:  Wcale nie przestałeś ćpać tak jak mi to obiecałeś. Robiłeś to jeszcze przez parę ładnych miesięcy ze swoimi ciągnącymi Cię w dół kolegami.  Wcale nie zmieniło się to że nigdzie razem nie wychodzimy tylko do sklepu.  Wcale nie stwierdziłam że jestem szczęśliwsza.  Wcale nie stawałeś w jej obronie wcale nie pozwoliłeś jej mnie wyzywać wcale nie zwierzałeś się jej z naszych problemów. Nic a nic. Zawsze to wszystko było NIEPRAWDĄ a ja sobie wszystko WYMYŚLIŁAM.

florence26 dodano: wczoraj o 05:58

Nie pisałam nic w 2016, więc napiszę co się działo w skrócie: Wcale o niej nie zapomniałeś. Przez 9 miesięcy Wasza przyjaźń trwała w najlepsze, za moimi plecami:) Wcale nie przestałeś ćpać tak, jak mi to obiecałeś. Robiłeś to jeszcze przez parę ładnych miesięcy ze swoimi ciągnącymi Cię w dół kolegami. Wcale nie zmieniło się to, że nigdzie razem nie wychodzimy, tylko do sklepu. Wcale nie stwierdziłam, że jestem szczęśliwsza. Wcale nie stawałeś w jej obronie, wcale nie pozwoliłeś jej mnie wyzywać, wcale nie zwierzałeś się jej z naszych problemów. Nic a nic. Zawsze to wszystko było NIEPRAWDĄ, a ja sobie wszystko WYMYŚLIŁAM.

Każdy chciałby znaleźć swoje miejsce na ziemi. Każdy chciałby mieć to wszystko na które tak długo czekał. Każdy chciałby być szczęśliwy  tak po prostu.

bezznakumiloscii dodano: przedwczoraj o 00:56

Każdy chciałby znaleźć swoje miejsce na ziemi. Każdy chciałby mieć to wszystko na które tak długo czekał. Każdy chciałby być szczęśliwy - tak po prostu.

Wychodzę na dobrą rozmowę świeży papieros na dworze wezmę sobie na drogę i pójdę nad wodę.

black-inside dodano: 3 dni temu

Wychodzę na dobrą rozmowę, świeży papieros na dworze, wezmę sobie na drogę i pójdę nad wodę.

Nie jest źle żeby nie mogło być gorzej.

black-inside dodano: 3 dni temu

Nie jest źle, żeby nie mogło być gorzej.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV