głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
matsi Zapytaj mnie o to co będzie dalej i słuchaj z jaką pasją będę opowiadać ci o naszym wspólnym szczęściu. Uśmiechnij się kiedy powiem ci że nie będę umiała pójść

matsi

matsi.moblo.pl
Zapytaj mnie o to co będzie dalej i słuchaj z jaką pasją będę opowiadać ci o naszym wspólnym szczęściu. Uśmiechnij się kiedy powiem ci że nie będę umiała pójść na spac
Zapytaj mnie o to co będzie dalej i... teksty

matsi dodano: 13 sierpnia 2013

Zapytaj mnie o to co będzie dalej i słuchaj z jaką pasją będę opowiadać ci o naszym wspólnym szczęściu. Uśmiechnij się, kiedy powiem ci, że nie będę umiała pójść na spacer bez twojej ręki obejmującej mnie w pasie albo palców splecionych z moimi. Śmiej się ze mnie, kiedy z pośpiechu będę się przejęzyczać podczas opowiadania o naszych śniadaniach w łóżku, obiadach w macu i kolacjach przy świecach. Powiedz, że też masz nadzieję na to, że będziemy mieć cudowne życie, że stworzymy pełną miłości rodzinę dla naszych jeszcze nienarodzonych dzieci. Przytul mnie, gdy usłyszysz jak powiem, że nie będzie dnia, w którym zapomnę powiedzieć ci jak bardzo jesteś mi potrzebny do tego bym mogła przestać dusić się powietrzem. I powiedz, że dobrze wiesz jak bardzo cię kocham, bo mając wspólne serce, ty kochasz mnie dokładnie tak samo. /dontforgot

Nie chcę ci obiecywać rzeczy... teksty

matsi dodano: 12 sierpnia 2013

Nie chcę ci obiecywać rzeczy, których nie będę w stanie zrealizować. Nie chcę kłamać ani sprawiać ci zawodu, bo nie chcę cię krzywdzić. Mogę ci obiecać, że nigdy świadomie nie zrobię niczego co mogłoby cię zaboleć, ale nie mogę obiecać, że nigdy nie sprawię, że będziesz smutny. Mogę obiecać ci, że nigdy od ciebie nie odejdę, ale nie mogę zagwarantować, że zawsze między nami będzie cudownie. Mogę obiecać ci, że będę opiekować się twoim sercem, ale nie mogę obiecać, że ono nigdy nie ucierpi. Mogę obiecać ci, że zawsze będę robiła wszystko by ci pomóc, ale nie mogę obiecać, że zawsze mi się uda. Mogę obiecać ci, że będę się starać, ale jestem tylko człowiekiem i nie mogę obiecać, że nie popełnię żadnego błędu. Tylko jedno mogę ci obiecać bez żadnego 'ale'. Mogę obiecać ci, że już zawsze będę kochać cię całą sobą, zupełnie tak jak teraz.

Cześć Kochanie.Dawno nie pisałam... teksty

matsi dodano: 28 lipca 2013

Cześć Kochanie.Dawno nie pisałam do Ciebie.Przepraszam.Wiem,że minęło kilka tygodni odkąd napisałam ostatnio swój list do Ciebie.Przepraszam.Szczerze,powiem Ci,że siedziałam nad pustą kartką dwa miesiące.Byłam ostatnio przy Twoim grobie.Zapaliłam znicze.Kupiłam twoje ulubione kwiaty.Stałam przy Twoim grobie dobre parę godzin.Uśmiechałam się sama do siebie.Dziwne.Ty jesteś na górze,ja tu.Stoję.Nagle upadam na kolana.Zaczynam się modlić do Boga o jakiś znak od Ciebie.Choćby list.Choćby jakieś znaki.Nie ważne jaki.Byle jakiś znak od Ciebie.Chcę wiedzieć,że jest w porządku u Ciebie.Brakuje mi tych chwil,gdzie siedzieliśmy nad jeziorem ze znajomymi.Przy ognisku.Wiesz co?Obiecuję Ci,że będę częściej wpadać do Ciebie.Obiecuję Ci,że będę pisać.Ale obiecaj mi coś.Daj znak,że jest dobrze.Proszę.I jeszcze jedno przepraszam,za to,że miałam się częściej śmiać,uśmiechać.Obiecałam Ci to.Przepraszam,że nie dotrzymałam obietnicy.Przepraszam.Pamiętaj Kocham Cię.

Brakuje mi Ciebie. Ale to nie jest... teksty

matsi dodano: 29 czerwca 2013

Brakuje mi Ciebie. Ale to nie jest tak, że nie daję sobie rady. Brakuje mi również wielu innych rzeczy. Można znieść w życiu naprawdę wiele, dlatego nie powiem, że płaczę po nocach i nie mogę jeść. Nie będę pisała, że brak mi powietrza, a życie nie ma sensu. To nie ważne. Ważne było to, że RAZEM MOGLIŚMY BYĆ NIEZWYKLI.

Co z tego  że w towarzystwie się... teksty

matsi dodano: 29 czerwca 2013

Co z tego, że w towarzystwie się śmieję, skoro w samotności płaczę. Co z tego, że wśród znajomych jestem zadowolona, skoro wracam do domu i nie potrafię się cieszyć. Co z tego, że mówię, że nic mi nie jest, skoro naprawdę moja dusza cierpi. Może i jestem choć trochę szczęśliwa, wiecznie chodzę uśmiechnięta, rozdaję każdemu nieco dobrego humoru, ale to nie zmieni tego, że czasem jeszcze płaczę do poduszki, jestem zagubiona chłodnego, samotnego wieczoru odczuwając ból i tęsknotę. Bo na zewnątrz mogę wydawać się szczęśliwą osobą, ale nikt nie wie, co naprawdę ukrywa się w środku.

Nie szukam winnych moich porażek.... teksty

matsi dodano: 10 czerwca 2013

Nie szukam winnych moich porażek. Dziękuję wszystkim tym ludziom, którzy przeszli przez moje życie i ukształtowali mój charakter. Zniosę wiele. Upadnę, wstanę i pójdę dalej robiąc innym na złość. Przez całe swoje życie przekraczam granice, nie zapominając komu jestem wdzięczna za tą cechę. Każdy mój krok do przodu jest równoznaczny z dwoma krokami w tył, ale próbuję. Idę dalej, choć ciągle przegrywam. Podobno Ci co się potykają najczęściej wygrywają, bo następuje zwrot akcji. Upadki pozwalają mi nabrać siły, doświadczenia i co najważniejsze wole walki. Każda bitwa uczy czegoś nowego, każdy szczegół należy zapisać w pamięci. Nie istotne jest to czy cieszymy się po zwycięstwie czy ubolewamy nad swoją porażką. Są sprawy od których nikt nie jest w stanie uciec, których się nie można wyrzec i o których się nie chce nawet wiedzieć. Nie mam czystego sumienia i dobrego serca - Przesiąknięte jest ciemnością, złem i bólem. Nie mam spokojnej duszy - Rozszarpywana jest na drobne kawałki, ale żyję.

Czasem zapominam o tym  że Cię nie... teksty

matsi dodano: 1 czerwca 2013

Czasem zapominam o tym, że Cię nie ma. Robię o jedną herbatę za dużo, czekam z obiadem, by był jeszcze ciepły, kiedy o 16.30 wrócisz ze szkoły. Mam ochotę do Ciebie zadzwonić, ale przecież TAM nie ma telefonów. Patrzę na Twoje zdjęcie i mimo łez uśmiecham się lekko, chociaż nie godzę się z losem. I w przypływie emocji chce krzyczeć do Boga, w którego tak często wątpię, ale po co? Nie zwróci mi Ciebie. /

http:  ask.fm matsize teksty

matsi dodano: 1 czerwca 2013

http:  ask.fm matsize teksty

matsi dodano: 28 maja 2013

dym z papierosa wypełnia Ci płuca... teksty

matsi dodano: 27 maja 2013

dym z papierosa wypełnia Ci płuca, w ręku trzymasz butelkę z piwem. siedzisz na pniu drzewa przy jego grobie i opowiadasz mu wszystko. jak ci minął tydzień,jak tam sesje, co z planami na przyszłość. opowiadasz i nawet nie wiesz kiedy zaczynasz płakać, policzki palą od wysychającej soli z łez. czujesz, jak z każdym kolejnym przyjściem nad jego grób rozrywa ci serce. czujesz, że poczucie szczęścia nie jest ci dane. jedyne za co dziękujesz to fakt, że mogłaś spędzić z nim swoje 17 lat życia, mogłaś mieć tego zajebistego brata, mogłaś być przy nim,.

http:  ask.fm matsize teksty

matsi dodano: 27 maja 2013

chyba juz mi tylko pozostało... teksty

matsi dodano: 17 maja 2013

chyba juz mi tylko pozostało szukania odpowiedzi na pytania, na które podobno nie da się odpowiedzieć. pójdę, poszukam odpowiedzi na jedno bardzo ważne pytanie ` Dlaczego właściwie się poznaliśmy, dlaczego nie umiemy zapomnieć, dlaczego on nadal żyje w moim sercu ? ` chcę znaleźć odpowiedź, chcę zrozumieć każdy dzien bez niego, z chusteczkami i ciężkim rapem. chcę zrozumieć dlaczego to właśnie na siebie musieliśmy trafić. przecież podobno nie ma przypadków a życie każdego ma jakiś nadany sens.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV