głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika matsi

Kiedyś usiąde z moimi dziećmi i opowiem że był ktoś kto rozumiał mnie jak nikt inny ktoś z kim nawet było fajnie pomilczeć a rozmowa była bardziej naturalna niż oddychanie. opowiem im że było kilka chwil piękniejszych niż film potrzebnych do życie właśnie mi. Nie opowiem jaki ten ktoś był bo wtedy one zaczną szukać kogoś takiego i zawiodą sie jak nikogo takiego nie spotkają. I będzie wtedy chwila zadumy wspomnień setki pytań w ich oczach. a ja po prostu zanim usłyszę pytanie odpowiem że nie wszystkie bajki mają szczęśliwe zakończenie.

namalowanaksiezniczka dodano: wczoraj o 22:11

Kiedyś usiąde z moimi dziećmi i opowiem, że był ktoś kto rozumiał mnie jak nikt inny, ktoś z kim nawet było fajnie pomilczeć, a rozmowa była bardziej naturalna niż oddychanie. opowiem im, że było kilka chwil, piękniejszych niż film, potrzebnych do życie właśnie mi. Nie opowiem jaki ten ktoś był, bo wtedy one zaczną szukać kogoś takiego i zawiodą sie jak nikogo takiego nie spotkają. I będzie wtedy chwila zadumy, wspomnień, setki pytań w ich oczach. a ja po prostu zanim usłyszę pytanie odpowiem, że nie wszystkie bajki mają szczęśliwe zakończenie.

Serce jest jak książka. Każdy dzień to zapisana strona naznaczona radością smutkiem bólem bądź obojętnością. Możesz wyrwać kartkę by coś wymazać z życiorysu. Ale nie zapomnisz do końca. Zostanie ten strzępek papieru pozostawiający ślad bo tych niechcianych wspomnieniach.

namalowanaksiezniczka dodano: wczoraj o 22:11

Serce jest jak książka. Każdy dzień to zapisana strona, naznaczona, radością, smutkiem, bólem bądź obojętnością. Możesz wyrwać kartkę, by coś wymazać z życiorysu. Ale nie zapomnisz do końca. Zostanie ten strzępek papieru, pozostawiający ślad, bo tych niechcianych wspomnieniach.

Czas ucieka. Czas na nikogo nie czeka. Czas leczy rany. Wszyscy chcielibyśmy mieć więcej czasu. Czas wstać dorosnąć. Czas zapomnieć czas…  — M. Grey Grey's Anatomy

chokoreeto dodano: wczoraj o 20:18

Czas ucieka. Czas na nikogo nie czeka. Czas leczy rany. Wszyscy chcielibyśmy mieć więcej czasu. Czas wstać, dorosnąć. Czas zapomnieć, czas… — M. Grey, Grey's Anatomy

Jak Ci zimno to dam Ci mój płaszcz jak Ci smutno to zacznę się wygłupiać przedstawię Tobie mój skład dam Ci chodzić w moich bluzach opowiem Tobie sekrety których nie znał nikt rozbiorę Ciebie ze wstydu i zrobię to dziś bo ty jesteś Tą z którą chciałbym spędzić życie..

black-inside dodano: 3 dni temu

Jak Ci zimno to dam Ci mój płaszcz, jak Ci smutno to zacznę się wygłupiać, przedstawię Tobie mój skład, dam Ci chodzić w moich bluzach, opowiem Tobie sekrety których nie znał nikt, rozbiorę Ciebie ze wstydu i zrobię to dziś, bo ty jesteś Tą, z którą chciałbym spędzić życie.. ;)

Chce z Tobą napaść na bank chcę z Tobą śmiać się kłócić i płakać w ten hajs chce kupić Pradę Gucci niech zabawa trwa.

black-inside dodano: 3 dni temu

Chce z Tobą napaść na bank, chcę z Tobą śmiać się, kłócić i płakać w ten hajs, chce kupić Pradę, Gucci, niech zabawa trwa.

Serce mówi że mam zrobić coś ale nie wiem co chyba pierwszy raz co mam mówić że masz ładne oczy że chcę dwójkę dzieci i dużego psa?

black-inside dodano: 3 dni temu

Serce mówi, że mam zrobić coś, ale nie wiem co, chyba pierwszy raz co mam mówić, że masz ładne oczy, że chcę dwójkę dzieci i dużego psa?

To serio dziwne bo dzieli nas tyle co Stany i Indie.

black-inside dodano: 3 dni temu

To serio dziwne, bo dzieli nas tyle co Stany i Indie.

Na imprezie wyciągam telefon i pisze do Ciebie może masz racje za bardzo się wczuwam lecz nie znam prawdziwszej nie znam piękniejszej i nie chce mieć innej.

black-inside dodano: 3 dni temu

Na imprezie wyciągam telefon i pisze do Ciebie, może masz racje, za bardzo się wczuwam, lecz nie znam prawdziwszej, nie znam piękniejszej i nie chce mieć innej.

Ja to duże dziecko lecz przy Tobie dziś znalazłem w sobie chłopca.

black-inside dodano: 3 dni temu

Ja to duże dziecko, lecz przy Tobie dziś znalazłem w sobie chłopca.

Ty ciągle w książkach ja ciągle kminie jak zwiększyć stan konta.

black-inside dodano: 3 dni temu

Ty ciągle w książkach, ja ciągle kminie jak zwiększyć stan konta.

Zegarki nie pokazują godziny jednak pokazują włożoną pracę i to że idę gdzieś.

black-inside dodano: 3 dni temu

Zegarki nie pokazują godziny, jednak pokazują włożoną pracę i to, że idę gdzieś.

Lubiłaś być traktowana jak suka wiedziałem że z tego wyliżesz się dzisiaj już nawet nie widzę Cię.

black-inside dodano: 3 dni temu

Lubiłaś być traktowana jak suka, wiedziałem, że z tego wyliżesz się, dzisiaj już nawet nie widzę Cię.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV