głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
            PRZEPRASZAM... teksty

beautiful_day dodano: 30 sierpnia 2014

_______________________PRZEPRASZAM_______________________

poradzę sobie będę silna.... teksty

beautiful_day dodano: 21 lipca 2014

poradzę sobie, będę silna. skończyłam z tym, co mnie zabijało. być może będę wylewać łzy przez kilka kolejnych dni, będę czuła silny ból psychiczny, będę pragnęła przytulić się do niego, zobaczyć go choć na moment, usłyszeć jego głos. ale pokonam to. w końcu stanę na nogi, wyprostuję się i podniosę głowę do góry. zobaczę gwiazdę i tym razem, zamiast życzyć sobie miłości, zażyczę sobie szczęścia. gwiazdy chyba nie widzą w słowie 'miłość' czegoś, co ma trwać bez końca.

TĘSKNIE. wiem że za dużo. wiem... teksty

beautiful_day dodano: 9 czerwca 2014

TĘSKNIE. wiem, że za dużo. wiem, że nie powinnam.

tęsknie za Tobą choć jesteś... teksty

beautiful_day dodano: 21 maja 2014

tęsknie za Tobą, choć jesteś bisko. patrzę na Ciebie, czuję Twoją obecność, ale to jakby nie Ty. chciałabym, jak wcześniej, bez słowa wtulić się w Ciebie, porozmawiać o wszystkim i o niczym, posłuchać Twoich głupot. chodzić z Tobą po dużych sklepach bez celu. całować Twoje usta. wyjść w nocy przez okno na spacer. ale zamiast tego siedzimy obok siebie bez słowa. razem, a jednak osobno. a ja udaję, że nie rusza mnie ta cała sytuacja, choć serce mi pęka, mam ochotę wyć, rozdziera mnie od środka. i chciałabym nadal potrafić planować sobie w głowie przyszłość z Tobą, ale chyba Twój obraz się w niej rozmywa...

 Wielcy mężczyźni są lepsi. Gdy... teksty

beautiful_day dodano: 20 maja 2014

"Wielcy mężczyźni są lepsi. Gdy cię obejmą, oprą podbródek na twojej głowie, czujesz się jak mała dziewczynka, chroniona przed wielkim, złym światem. Zupełnie jakby odtąd nic złego nie mogło się już wydarzyć"

nie pozwólmy temu upaść. nie... teksty

beautiful_day dodano: 23 kwietnia 2014

nie pozwólmy temu upaść. nie pozwólmy sobie tego zniszczyć. nie pozwólmy sobie oddać siebie nawzajem w inne ramiona. to Twoje ramiona są moim domem.. nikogo innego.

miłość. podobno to miłe uczucie.... teksty

beautiful_day dodano: 22 kwietnia 2014

miłość. podobno to miłe uczucie. nie zawsze. dziś rozdziera mnie od środka, choć nie zostałam zraniona. wyżera mnie jak kwas. okropnie boli. dlaczego? TĘSKNIĘ. chciałabym usłyszeć tylko jeden dźwięk jego głosu, na sekundę znaleźć się w jego ramionach, tylko na chwile go ujrzeć. czuję, że to tylko będzie się nasilać, gdy wyjedzie. chce tylko po raz ostatni przed jego wyjazdem się pożegnać. przy nim pogodzić się z tym, że go nie będzie przy mnie. przytulić się do niego jak najmocniej ze świadomością, że muszę ten moment zatrzymać w sobie na ten czas, gdy będę sama. boję się. czasami wolałabym nie kochać. czuję się inna, jakby nikt nie mógł teraz zrozumieć co czuję. łzy mam cały czas w oczach, co chwilę muszę wychodzić, by w samotności dać im spokojnie spłynąć po policzkach. nie potrafię się uśmiechnąć, nie potrafię myśleć o niczym innym ani robić coś, co nie byłoby z nim związane. szukam wciąż czegoś, do czego mogłabym się przytulić, a w myślach wyobrażać sobie, że to jego ciało. :(

Niedziele są na tęsknoty.. W... teksty

beautiful_day dodano: 29 marca 2014

Niedziele są na tęsknoty.. W niedzielach jest coś takiego, że mam ochotę urwać sobie głowę.

miłość to najlepsze co możemy... teksty

beautiful_day dodano: 28 marca 2014

miłość to najlepsze co możemy dać drugiej osobie i najlepsze, co możemy dostać. przestańmy obiecywać. życie często prowadzi do tego, że obietnice nie są spełniane. po prostu kochajmy. dajmy miłość.

powinniśmy mieć do siebie na tyle... teksty

beautiful_day dodano: 24 marca 2014

powinniśmy mieć do siebie na tyle szacunku, aby potrafić zostawić za sobą to, co nie daje nam szczęścia.

to nie ten świat którego... teksty

beautiful_day dodano: 24 marca 2014

to nie ten świat, którego chciałam. to nie świat szczerych rozmów, wzajemnego zrozumienia, czułych gestów, romantycznych chwil, spontaniczności. to świat ciągłego nieporozumienia, unikania rozmów o tym, co nas dzieli, przez co dzieli nas coraz więcej. to ciągły strach. nerwy. zazdrość, brak wspólnych tematów. melancholijność.

''Teraz w to nie dowierzam nigdy nie... teksty

beautiful_day dodano: 22 marca 2014

''Teraz w to nie dowierzam, nigdy nie wiedziałem, że to może być takie nieszczęście. Bo teraz nie widzisz nic poza mną, a ja nie widzę niczego poza tobą, wariuję bo jesteśmy ze sobą złączeni, przykleiliśmy się do siebie biodrami i nie możemy zrobić nic osobno, trwamy przy sobie, boimy się być sami. Nie mogę tego opisać, nie mogę dać żadnego konkretnego powodu, to jest ostateczne, po prostu cię potrzebuję, jakbym żył i oddychał tobą. I stwarzasz psychiczny i fizyczny POZÓR uzależnienia ode mnie, jak Wiz Khalifa do jointów. Nie chcę być bez ciebie, nie chcę też być z tobą; CHCĘ SYTUACJI, W KTÓREJ BĘDZIE OBOJGU ZALEŻEĆ, bo to nie jest miłość.'' - Eminem - Desperation

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 11 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV