głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
beautiful_day tak wiele dla mnie znaczysz że nawet sobie tego nie wyobrażasz. czuję zaszczyt że mogę mieć Cię przy sobie tak blisko. nasze stykające się ciała. nasze usta wsp

beautiful_day

beautiful_day.moblo.pl
tak wiele dla mnie znaczysz że nawet sobie tego nie wyobrażasz. czuję zaszczyt że mogę mieć Cię przy sobie tak blisko. nasze stykające się ciała. nasze usta współgraj
tak wiele dla mnie znaczysz  że... teksty

beautiful_day dodano: 19 października 2013

tak wiele dla mnie znaczysz, że nawet sobie tego nie wyobrażasz. czuję zaszczyt, że mogę mieć Cię przy sobie tak blisko. nasze stykające się ciała. nasze usta współgrające. nasze serca bijące w jednym rytmie. ciepłe oddechy. czułe gesty i słowa. i wszystko ma sens. i chce mi sie żyć, bo mam powód, który nosi Twoje imię. mam dla kogo wstawać. mam to szczęście..♥

mamy dopiero po 16 lat. i... teksty

beautiful_day dodano: 13 października 2013

mamy dopiero po 16 lat. i większość uznałaby naszą miłość tylko za niedojrzałe zauroczenie, które w końcu się skończy, bo przejrzymy na oczy, bo dorośniemy i zrozumiemy, że to wcale nie było wielkie uczucie. że nie jest nam dane obdarowywać się słowem ''kocham'' i nazywać to miłością, bo nie jesteśmy świadomi jej wartości. a ja jestem pewna, że oni mylili by się. po prostu nieliczni mają takie szczęście jak my. mimo mojego młodego wieku, mogę Ci szczerze powiedzieć, że to co do Ciebie czuję jest prawdziwe. że naprawdę Cię kocham. że to nie jest niedojrzałe. że jestem świadoma, że przed nami jest jeszcze długa droga, ale chcę ją pokonać z Tobą. nasze uczucia są bardziej dojrzałe niż u niektórych z dłuższym stażem w dziedzinie miłości. to po prostu kwestia dobrania się. jeśli się prawdziwie zakochasz, wiek nie gra roli. trzeba to czuć, nic więcej. rozumiem czym jest miłość. myślę, że nawet bardzo dobrze rozumiem, czym ona jest. i wiem, że ona tkwi w nas.

wiele razy mówiłam Ci  że jesteś... teksty

beautiful_day dodano: 13 października 2013

wiele razy mówiłam Ci, że jesteś wspaniały. że dla mnie jesteś tym najlepszym. wiesz dlaczego tak sądzę..? bo nie spotkałam nikogo takiego, u kogo tak perfekcyjnie grają ze sobą wady i pozytywy jak u Ciebie. kto miałby w sobie tyle siły co Ty, by to wszystko przeżyć i wciąż żyć z uśmiechem. nikt inny nie potrafi poprawić mi tak szybko humoru jak Ty, po prostu swoją obecnością. z Tobą wiem, że mogę robić wszystko. te nasze łaskotanie, rozmowy, chwile namiętności, milczenia, nocne spotkania. jesteś moim spełnieniem. jesteś częścią mnie. wypełniłeś pustkę w moim sercu. odkąd Cię poznałam, już nie przeżywam tych okrutnych momentów jak wcześniej. sprawiłeś, że moje życie stało się lepsze. jesteś kochany, troskliwy, czuły. chciałabym, by Twoje życie było cudowne. byś był szczęśliwy. kocham Twój uśmiech i chciałabym go widzieć jak najczęściej. myślę, że jesteśmy dobrą parą. kochamy się, to jest najważniejsze.

Rozpiera mnie wielka duma  kiedy... teksty

beautiful_day dodano: 13 października 2013

Rozpiera mnie wielka duma, kiedy pomyślę o tym,że wybrał właśnie mnie. Do mnie mówi 'Skarbie', do mnie kieruje te dwa wielkie słowa, dla mnie są jego ramiona, dostępne cały czas. Ze mną kłóci się i godzi. Ze mną wiąże swoją przyszłość. Obdarowuje mnie cudownymi chwilami pełnych uśmiechów. Drażni się ze mną jak z rodzeństwem, potem przytula jak nikt inny. Nie jest idealnie, ale mimo wszystko cieszę się, że to właśnie ze mną to wszystko przeżywa. Że to właśnie Jego zesłał mi los.

mówią  że nie ma ideałów  więc... teksty

beautiful_day dodano: 12 października 2013

mówią, że nie ma ideałów, więc nie warto szukać. należy znaleźć kogoś, kto zdenerwuje nas jak nikt inny, czyj dotyk sprawi, że odlecimy do innego świata. z kim bedziemy mogli porozmawiać lub pomilczeć. kogoś, przy kim nie będziemy chcieli nikogo udawać. myślę, że znalazłam kogoś takiego. i to jesteś Ty.

i kiedy tak na siebie patrzymy... teksty

beautiful_day dodano: 12 października 2013

i kiedy tak na siebie patrzymy, otoczeni ciszą, która nagle zapada, wiesz o czym myślę? o tym, ze uwielbiam Twoje oczy, że uwielbiam sposób w jaki się uśmiechasz, gdy odwracam wzrok, że coś w tych tęczówkach przyciąga mnie niesamowicie. jakbyś rzucił na mnie urok, bo jak inaczej wytłumaczę to, iż moje spojrzenie co kilka minut ucieka w Twoją stronę? zupełnie jakbym patrzyła w ciepły płomień ognia, rozkoszuję się tą chwilą. a potem wracam na ziemię i dociera do mnie jak złe jest to, co właśnie dzieje się w moim sercu.

''Potrzebuje Cię bardziej niż... teksty

beautiful_day dodano: 12 października 2013

''Potrzebuje Cię bardziej niż myślisz, pragnę Twojego dotyku, zapachu i smaku Twoich ust bardziej niż ktokolwiek. Pragnę spędzać z Tobą każdą wolną chwilę, potrzebuję być przy Tobie nie zważając na konsekwencje. Duszę się, gdy nie trzymam Cię za rękę, upadam, gdy nie ma Cię w pobliżu. Boje się stawiać kroki bez Ciebie. Bądź już zawsze. Dziękuję za to, że pozwalasz mi patrzeć na świat swoimi oczami, jest on wtedy bardziej kolorowy i bardziej nasz.''

tak jakoś smutno mi bez Ciebie. nie... teksty

beautiful_day dodano: 12 października 2013

tak jakoś smutno mi bez Ciebie. nie ma Cię przy mnie, nie rysujemy sobie uśmiechów. nie siedzi w nas milion uczuć. nie czujemy swojej obecności. taka pustka. tak zwyczajnie tęsknie.

pomóż mi  potrzebuję Cie.chce Ci... teksty

beautiful_day dodano: 10 października 2013

pomóż mi, potrzebuję Cie.chce Ci powiedzieć o tym, co się stało. chce, żebyś mnie przytulił i powiedział, że mnie nie zostawisz, że dam rade. dam, jeśli bedziesz, bądź. tylko tyle mi potrzeba. Twoja obecność usunie wszystkie zmartwienia. prosze, Twoje słowa ukoją ten ból, usuną mi ten cholerny dzień przynajmniej na chwile z pamięci. mam już dość łez, które spływają mi z oczu. może jutro rano przy dźwięku budzika pomyślę 'przestań, musisz żyć tymi siłami, które Ci zostały'. ustawie drzemke i znów zasnę, z nadzieją, że czas będzie płynął wolno. może jutro zmienie podejście do tej sytuacji, obudzę się silniejsza. dla Ciebie, dam sobie z tym radę. z całych sił. mimo tego, że Ty, słysząc mój smutny głos, mówisz: ''widzę, że nie masz humoru-zadzwonię później''. wtedy czuję się jak szkło, w które ktoś rzucił kamieniem, a ono potłukło się na miliardy malutkich kawałeczków. i sprawiasz, że wtedy odczuwam, że muszę z kimś porozmawiać. z kimś kto nie jest Tobą.

czasami denerwujesz mnie jak nikt... teksty

beautiful_day dodano: 9 października 2013

czasami denerwujesz mnie jak nikt inny, jesteś dla mnie wredniejszy od kogokolwiek, Ty zadajesz mi najwięcej bólu, irytujesz mnie najmocniej. ale to za Tobą najmocniej tęsknie, gdy nie ma Cie przy mnie, to Ty dajesz mi te najpiękniejsze chwile, to Ciebie najmocniej kocham. Ty jesteś powodem moich łez ale i uśmiechów.

chodź. i zatrzymajmy czas  tak... teksty

beautiful_day dodano: 7 października 2013

chodź. i zatrzymajmy czas, tak chociaż na godzinę. ♥

jesień.. zaczyna się robić coraz... teksty

beautiful_day dodano: 7 października 2013

jesień.. zaczyna się robić coraz zimniej, potrzebuję Twoich ramion, by mnie rozgrzewały w objęciu. późno wschodzi słońce i coraz wcześniej zachodzi, potrzebuję Twojego serca, by rozświetlało mi drogę. jesienny wiatr przynosi melancholijne chwile, potrzebuję Twoich słów, by mnie pocieszyły. nie przestaję istnieć, potrzebuję Ciebie, by żyć.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV