głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
beautiful_day zapomnijmy o przeszłości o tych wszystkich błedach niepotrzebnych słowach. jednak wyciągnijmy z niej jakieś wnioski by przyszłość stała się dla nas bezpieczniej

beautiful_day

beautiful_day.moblo.pl
zapomnijmy o przeszłości o tych wszystkich błedach niepotrzebnych słowach. jednak wyciągnijmy z niej jakieś wnioski by przyszłość stała się dla nas bezpieczniejsza.
zapomnijmy o przeszłości  o tych... teksty

beautiful_day dodano: 2 października 2013

zapomnijmy o przeszłości, o tych wszystkich błedach, niepotrzebnych słowach. jednak wyciągnijmy z niej jakieś wnioski, by przyszłość stała się dla nas bezpieczniejsza.

dziękuję za wagarowanie jedząc... teksty

beautiful_day dodano: 30 września 2013

dziękuję za wagarowanie jedząc chipsy w ośrodku zdrowia i zwiedzając netto.. z Tobą zwykłe rzeczy stają się czymś nadzwyczajnym. sprawiasz, że zwykłe chwile są magiczne. sprawiasz, że chce być przy Tobie bez przerwy. i mimo, że czasem nie jest idealnie nie zamieniłabym Cię na nikogo innego, nie chciałabym wymazać Cię z pamięci, choć za nami wiele wylanych łez. mogłabym iść z Tobą na koniec świata. aż po kres, Skarbie. przy Tobie znajduję bezpieczeństwo. wszystko przestaje mieć znaczenie. nie liczy się przy Tobie nic, tylko ta chwila. i nie chce nikogo innego. wszystkiego co najlepsze Kochany. ♥

mimo przeciwieństwom   kocham Cie.... teksty

beautiful_day dodano: 29 września 2013

mimo przeciwieństwom - kocham Cie. wbrew zakrętom, problemom. w zdrowiu czy w chorobie, nawet na końcu świata i w biedzie - będę Cię kochać. wczoraj, dziś i jutro. to nie zniknie. i zawsze będę przy Tobie. nigdy nie zapominaj, że jestem. cokolwiek by sie stało. Skarbie, jesteś moim marzeniem.

  Chcę tu z Tobą godnie żyć  nic... teksty

beautiful_day dodano: 29 września 2013

,,Chcę tu z Tobą godnie żyć, nic dookoła, tylko ja i Ty." /Rozbójnik Alibaba feat. Borixon - Magnes

dziękuję za kolejny dzień  w... teksty

beautiful_day dodano: 29 września 2013

dziękuję za kolejny dzień, w którym darzyłeś mnie swoją obecnością. pozwoliłeś, bym mogła się Tobą nacieszyć. każdy mój oddech jest dla Ciebie. dziękuję za niedzielne wspólne wyjście do kościoła. za leżenie i oglądanie filmu. zobaczyłam jak bawisz sie z Bartkiem i to był piękny widok. i wyobraziłam sobie Ciebie z naszym dzieckiem. i pomyślałam sobie: tak, życie z Tobą będzie czymś wspaniałym. a Ty jesteś najlepszym co mnie w życiu spotkało. najlepszym. najwspanialszym moim mężczyzną. MOIM..♥ jesteś Szczęściem. jesteś Skarbem.

uważaj. teraz powiem Ci coś tak... teksty

beautiful_day dodano: 29 września 2013

uważaj. teraz powiem Ci coś tak szczerze, tak mocno od serca. i trzymaj się tego, nigdy nie zapominaj o tym. to jest ważne, to nie są słowa rzucone na wiatr. one z dnia na dzień, z każdą chwilą, w której jesteś stają sie coraz większe, nabierają wciąż znaczenia. : kocham Cie..

wystarczy  że na Ciebie spojrzę i... teksty

beautiful_day dodano: 27 września 2013

wystarczy, że na Ciebie spojrzę i ciężko jest mi się oprzeć Tobie. trudne jest się sprzeciwiać. ciężko jest mi samej sobie sprzeciwić się i nie znaleźć się w Twoich ramionach. mam słabość do Ciebie. do Twojego uśmiechu i tęczówek w zielonym kolorze. uwielbiam rozmowy z Tobą. tylko Ty sprawiasz, że mogę się tak otworzysz, że chce Ci o wszystkim opowiedzieć. wiem, że czasami nie masz ochoty tego słuchać, ale ja już mam tak w naturze, że słowa, które we mnie siedzą, jeśli nie wydostaną się na świat, rozkładają się w mojej duszy i to działa jak trucizna. i lubię Cię słuchać, na każdy temat. wiec mów mi jak najwiecej. dziękuję Ci, że sprawiasz, że przy Tobie moge być sobą. jesteś przyjacielem. wiem, kiedyś tak nie uważałam. ale nie patrzmy na to, co było. ważne jest co teraz. teraz tworzy przyszłość. wiec dbajmy o to. ♥

przecież damy sobie rade. przecież... teksty

beautiful_day dodano: 27 września 2013

przecież damy sobie rade. przecież sobie poradzimy. z każdej chwili słabości wyjdziemy cało. jesteśmy silni. przecież się kochamy. inni zginą, my przeżyjemy.

zastanawiam się na czym to wszystko... teksty

beautiful_day dodano: 27 września 2013

zastanawiam się na czym to wszystko polega, skąd się to bierze, jak powstaje.. jeśli to związek chemiczny to jakie ma właściwości i stan skupienia. jak to sie dzieje, że patrzę na Ciebie i myślę: ''tak, to On. to jego chce. to z nim chce iść przez życie. kocham Go.'' gdzieś tam w górze jest chyba zapisane, że człowiek bez miłości to tylko jedna z dwóch części całości. że każdy komuś jest pisany. niektórzy się gubią. niektórzy w to nie wierzą. jednak ja jestem pewna, że bez miłości życie jest okrutne. nie każdy ma to szczęście, jakie mam ja, że mam tą drugą osobę. nikt prócz mnie nie ma tego szczęścia, bo tylko ja mam Ciebie. Twoją duszę, Twoje ciało i oczy i serce. Ty zabrałeś moje serce. trzymaj je, proszę. twórzmy tą całość. tą jedność. trwajmy permanentnie w tej magii. bo jak inaczej to nazwać..? coś, co do Ciebie czuję nie jest czymś zwyczajnym.

i znów mam Ciebie. i znów jest... teksty

beautiful_day dodano: 27 września 2013

i znów mam Ciebie. i znów jest lepiej. i znów mogę się do Ciebie przytulić i rozmawiać. DZIĘKUJĘ. tak wiele znaczy dla mnie Twoja obecność... Boże, dziękuję za to szczęście, które nazywam Jego imieniem.

oddychanie stało się trudniejsze.... teksty

beautiful_day dodano: 26 września 2013

oddychanie stało się trudniejsze. bez Ciebie wszystko jest trudne. bez zgodności między nami. z tym napięciem. tak bardzo pragnę, by wszystko było dobrze, byś był obok i trzymał mnie w swoich ramionach, abyśmy rozmawiali o niczym. przytuliłabym się do Ciebie i wsłuchiwała się w rytm bicia Twojego serca, w którym niegdyś odnajdywałam pewien rodzaj nieba. ucałowałabym Cię w policzek i musnęła usta. powiedziałabym, że Cie kocham, podziekowała za obecność, choć robiłam to już nie raz. może wydusiłabym z siebie kilka ważniejszych słów płynących z mojego serca. potem wtuliłabym się w Ciebie, zamknęła oczy napawając się chwilą, w której mogę czuć, że naprawdę jesteś i nie zmyśliłam Cię sobie. że jesteś mój. czułabym Twój zapach, zapach szczęścia. i marzyłabym o tym, by tak zasnąć i wiecej sie nie obudzić.

nie chce już niczego. nikogo. tylko... teksty

beautiful_day dodano: 26 września 2013

nie chce już niczego. nikogo. tylko o Ciebie proszę. tylko o nas.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV