głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
beautiful_day przyjdź. mam ochotę spojrzeć Ci w oczy i powiedzieć jak bardzo Cię kocham. krok od Ciebie jest krokiem w niewłaściwym kierunku. no więc masz o rok więcej. chcia

beautiful_day

beautiful_day.moblo.pl
przyjdź. mam ochotę spojrzeć Ci w oczy i powiedzieć jak bardzo Cię kocham.
przyjdź. mam ochotę spojrzeć Ci w... teksty

beautiful_day dodano: 19 września 2013

przyjdź. mam ochotę spojrzeć Ci w oczy i powiedzieć jak bardzo Cię kocham.

  krok od Ciebie jest krokiem w... teksty

beautiful_day dodano: 16 września 2013

` krok od Ciebie jest krokiem w niewłaściwym kierunku.

no więc masz o rok więcej.... teksty

beautiful_day dodano: 16 września 2013

no więc masz o rok więcej. chciałabym dać Ci cały ten dzień w jak najlepszym stanie, dać Ci jak najwięcej od siebie. chyba wiesz, czego Ci życzę. aby spełniło się wszystko, czego sobie tylko zapragniesz. abyś miał godne życie. oczywiście mam nadzieję, że będę jego częścią. aby Twój piękny uśmiech gościł jak najczęściej na Twojej twarzy. aby Twoje oczy widziały jak najwięcej piękna. abyś przeżył wiele cudownych chwil. ze wszystkim sobie poradzisz, tego jestem pewna. cokolwiek sobie postanowisz - zdobędziesz. tylko idź naprzód i nigdy sie nie poddawaj. życie należy do Ciebie. bierz go. życzę Ci, aby Twoje życie było wspaniałe. abyś czerpał z niego jak najwięcej dobra. i zdrowia. i sił. i tego, co najważniejsze.

badz przy mnie.. prosze. niczego tak... teksty

beautiful_day dodano: 15 września 2013

badz przy mnie.. prosze. niczego tak bardzo nie potrzebuje, jak Twojej obecnosci.

uwielbiam jak uśmiechamy się do... teksty

beautiful_day dodano: 15 września 2013

uwielbiam jak uśmiechamy się do siebie na powitanie, a po chwili zaczynamy się sprzeczać. ten uścisk i pocałunek na powitanie, po długim czasie bez siebie. gdy idziemy i łapiesz mnie za rękę. gdy całujesz mnie w czubek głowy. gdy tak znienacka mnie przytulasz, niespodziewanie wyznajesz mi miłość. gdy dajesz mi do zrozumienia, że jestem Ci potrzebna. gdy mi o czymś opowiadasz. gdy śpiewasz, choć robisz to niestety tak rzadko. gdy mówisz o tym, co bedziemy robić razem za kilka lat, bo dajesz mi do zrozumienia, że chcesz ze mną przetrwać wiecej. gdy widzę, że do mnie piszesz lub dzwonisz. gdy jesteś blisko. w skupieniu oglądasz film. gdy się uśmiechasz. jesteś szczęśliwy. kocham Cie..♥

daj mi siebie  w zamian weź mnie. teksty

beautiful_day dodano: 15 września 2013

daj mi siebie, w zamian weź mnie.

nie wiem jak to robisz  ale Cie... teksty

beautiful_day dodano: 15 września 2013

nie wiem jak to robisz, ale Cie kocham i przestać bym nie potrafiła, choćbym bardzo sie starała. pragnę Cię Ciągle mieć przy sobie. pragnę Ciebie. Twoich oczu, Twoich ust, bliskości, dotyku, słów, obecności. całego Ciebie. tylko dla siebie. sam na sam, z dala od świata. bez problemów. niech nie liczy się czas ani inni. istniejemy tylko my i wieczność. tego chcę. porwij mnie i bez słów zabierz stąd. choćby na moment. niech wszystko już będzie dobrze.

to  czego chcę najbardziej  to to... teksty

beautiful_day dodano: 14 września 2013

to, czego chcę najbardziej, to to, abyś był bliżej. abym mogła ujrzeć Twoją twarz i słyszeć Twój głos, czuć Twój dotyk, którego tak pragnę. obejrzałabym film, ale bez Ciebie żaden mi się nie podoba. wyszłabym na spacer, ale bez Ciebie nie mają magii. poleżałabym, ale bez Ciebie jest zimno.

i dziekuje Ci za to  że zobaczyłam... teksty

beautiful_day dodano: 11 września 2013

i dziekuje Ci za to, że zobaczyłam Cie już ok 8:00 na przystanku, gdy wysiadłam z autobusu. za przerwy z Tobą, w których mnie co chwile denerwowałeś. i za czas po szkole spędzony w deszczu, za zimno i przemoknięcie do ostatniej nici. i za to, że nas samochód ochlapał. nawet cały przemoczony wyglądasz cudownie :) . kocham Cie ;* .

ten dzień mógłby nie istnieć.... teksty

beautiful_day dodano: 10 września 2013

ten dzień mógłby nie istnieć. mogłoby być normalnie. ale od początku wiało chłodem, aż doszło do rozpętania burzy. choć tęsknie strasznie, martwie sie, bo nie wiem co u Ciebie - nie ulegnę. dziś nie będę naiwna. musimy przestać zachowywać się dziecinnie. cisza boli bardziej niż słowa. cisza nas niszczy, tworzy dziurę między nami. brakuje mi Ciebie, dobranoc.♥

mimo naszych dzisiejszych sprzeczek... teksty

beautiful_day dodano: 9 września 2013

mimo naszych dzisiejszych sprzeczek - dziękuje za ten dzień. że wyszłam ze szkoły i Ty na mnie czekałeś. strasznie mnie to ucieszyło. potem zdenerwowały mnie nie Twoje, lecz nasze dziecinne zachowania. rozmawiajmy wiecej. nie kryjmy przed sobą tego, co nas w sobie wzajemnie denerwuje. tak, ja też zwykle lubie ukrywać emocje i dusić w sobie słowa, a potem za to płacę. musimy nauczyć się razem tego, by polepszyć nas związek, bo kiedyś może nas to zniszczyć, a chyba Ty też tego nie chcesz, prawda? czuję się naiwnie po tym, gdy sie na siebie złościmy, a nastepnie ja ot tak Ci wybaczam. jednak teraz czuję się winna, bo zmarnowałam szansę, by się do Ciebie przytulić, by pobyć z Tobą dłużej. moja głupota momentami mnie przeraża. ale nie zapominam o Tobie, też mogłeś przyjść. gdy coś sie stanie, po prostu przyjdź i mnie przytul. kocham Cię najmocniej.

miłych snów kochany. jesteś moim... teksty

beautiful_day dodano: 8 września 2013

miłych snów kochany. jesteś moim szczęściem. najlepszym, co mnie w życiu spotkało.♥

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV