głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
beautiful_day pewnego ciepłego wieczoru postanowił wybrać mnie jako tą jedyną. i wiecie ten wieczór zmienił resztę mojego życia i bardzo mi się to podoba. potrzebuję Cię. zal

beautiful_day

beautiful_day.moblo.pl
pewnego ciepłego wieczoru postanowił wybrać mnie jako tą jedyną. i wiecie ten wieczór zmienił resztę mojego życia i bardzo mi się to podoba.
pewnego ciepłego wieczoru... teksty

beautiful_day dodano: 16 luty 2014

pewnego ciepłego wieczoru postanowił wybrać mnie jako tą jedyną. i wiecie, ten wieczór zmienił resztę mojego życia i bardzo mi się to podoba.

potrzebuję Cię. zależy mi na... teksty

beautiful_day dodano: 15 luty 2014

potrzebuję Cię. zależy mi na Tobie. zależy mi na Twoim szczęściu. zależy mi na tym, by jak najczęściej widzieć Twój uśmiech. na tym, by stawać się z każdym dniem coraz lepszą dla Ciebie. byś zrozumiał szczerość mojego uczucia. byś wiedział, że zawsze Cie wysłucham i zrozumiem. są rzeczy, których sie nie da wytłumaczyć słowami, których nie wystarczy obiecać. trzeba pokazać.

a gdy to poczujesz  po prostu... teksty

beautiful_day dodano: 15 luty 2014

a gdy to poczujesz, po prostu powiedz. każdy moment jest odpowiedni. to może być ostatnia szansa, możesz już wiecej nie zobaczyć tych oczu.

dałeś mi coś najcenniejszego w... teksty

beautiful_day dodano: 14 luty 2014

dałeś mi coś najcenniejszego w życiu: miłość i szczęście. czy to nie piękne, że tak wielki świat mieści się w jednej osobie?

miłość. uczucie  które pozwala... teksty

beautiful_day dodano: 9 luty 2014

miłość. uczucie, które pozwala unosić się nam ponad ziemię. coś ponad wszystko. człowiek nie zrozumie, jeśli tego nie poczuje. tak już jest w niektórych sprawach w życiu. najmądrzejsi nie pojmą, jeśli sie nie zakochają. miłość jest skomplikowana, jest czasami trudna.. ale w tym jest piękno. choć może po prostu trudne jest zrozumienie tej drugiej osoby, a przy tym siebie? dlatego nie powinniśmy filozofować, ale PO PROSTU KOCHAĆ.

 Podziwiam go. Podziwiam jego... teksty

beautiful_day dodano: 4 grudnia 2013

"Podziwiam go. Podziwiam jego zaangażowanie, czyny, traktowanie mnie. Doceniam, że mimo tego wszystkiego co już się wydarzyło, o czym wie - ciągle jest obok."

minęło półtora roku odkąd... teksty

beautiful_day dodano: 27 listopada 2013

minęło półtora roku odkąd jesteśmy razem, odkąd po raz pierwszy Cię przytuliłam i mogłam powiedzieć, że jesteś mój. odkąd zaczęły się nasze pierwsze magiczne chwile, wielkie słowa, poważne słowa, czułe gesty, przyśpieszenie tętna i kłótnie. odkąd poczułam, że mam po co żyć. dziękuję.♥

Nie uważasz  że wspaniale byłoby... teksty

beautiful_day dodano: 15 listopada 2013

Nie uważasz, że wspaniale byłoby rzucić wszystko i pojechać gdzieś, gdzie nikogo nie znamy? Czasami mam straszną ochotę to zrobić.

w życiu jak z gitarą. dźwięk... teksty

beautiful_day dodano: 8 listopada 2013

w życiu jak z gitarą. dźwięk jednej struny jest piękny, ale to akordy mają wielką moc. im lepiej dobrane dźwięki, tym lepszy efekt.

1  Jest po północy. Dzwonisz  i... teksty

beautiful_day dodano: 7 listopada 2013

1) Jest po północy. Dzwonisz, i mówisz, jesteś już niedaleko mojego domu. Podchodzę do okna, by po cichu je otworzyć, abyś mógł się dostać do środka, a gdy wejdziesz, ostrożnie je zamykam, jakbym zamykała się od dnia codziennego, od rutyny, od zmartwień. Początkowo siadam dalej i przyglądam się Tobie, myśląc znów o szczęściu jakie dostałam od życia. Wiem, że cokolwiek by się nie zdarzyło, to zawsze w końcu bedzie dobrze, bo mam Ciebie. Nagle każda sekunda nas do siebie zbliża, fizycznie. Przyśpieszony oddech, bicie serca i pragnienie bliskości. Pożądanie. I te rozmowy. Leżymy tak kilka godzin i rozmawia nam się doskonale, mimo późnej pory. Czasami przerywamy słowa wracając do okazywania uczuć poprzez dotyk.

2  I nie chce  by ta noc się... teksty

beautiful_day dodano: 7 listopada 2013

2) I nie chce, by ta noc się kończyła. Niech czas stanie przynajmniej na minute, na dwie. Łapiemy ostatnie prześwity wieczności miedzy sekundami. Nadchodzi poranek, czas rozstania. Noc nas opuściła, ale nie opuszcza nas energia i pragnienie wzajemnej obecności. Ale czas ma przewagę nad nami, choćbyśmy nie wiem jak byli silni lub bogaci. Czas jest ponadto. Znów otwieram okno, wpuszczając zimno i zmartwienia, a Ty przez nie ode mnie uciekasz. Wracam do łóżka, już bez Ciebie. Jest takie zimne i szerokie, a ja czuję się samotnie. To była cudowna noc, dziękuję.

Rozbójnik Alibaba   Jan Borysewicz... teksty

beautiful_day dodano: 6 listopada 2013

Rozbójnik Alibaba & Jan Borysewicz feat. Onar - Dożylnie

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV