głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
beautiful_day coś zanika we mnie w nas. czujesz? coś było odchodzi. tworzy się przepaść między dwojgiem ludzi którzy byli tak blisko. umieliśmy być tacy czuli względem siebie

beautiful_day

beautiful_day.moblo.pl
coś zanika we mnie w nas. czujesz? coś było odchodzi. tworzy się przepaść między dwojgiem ludzi którzy byli tak blisko. umieliśmy być tacy czuli względem siebie. ta
coś zanika  we mnie  w nas. czujesz?... teksty

beautiful_day dodano: 22 marca 2014

coś zanika, we mnie, w nas. czujesz? coś było, odchodzi. tworzy się przepaść między dwojgiem ludzi, którzy byli tak blisko. umieliśmy być tacy czuli względem siebie. tacy szczerzy i radośni. teraz, gdy jedno z nas jest silne, drugie wszystko niszczy. i chyba po prostu już nam sie nie chce w to wszystko bawić, bo wcześniej naprawialiśmy to szybko, razem. nie potrafimy już być jednością. być dla siebie podporą.

bo gdy zaczynam czuć  że Cię... teksty

beautiful_day dodano: 19 marca 2014

bo gdy zaczynam czuć, że Cię tracę, zaczynam robić tak, by to odwrócić. staję się wredna i obojętna, byś to Ty poczuł, że tracisz mnie, zanim ja stracę Ciebie. zawsze tak robiłam. postanawiałam odejść, zanim ktoś odejdzie ode mnie.

''Powiedz coś  bo poddaję się i... teksty

beautiful_day dodano: 19 marca 2014

''Powiedz coś, bo poddaję się i pozwalam Ci odejść. Powiedz coś, bo rezygnuję z Ciebie. ''

jeśli chodzi o relacje... teksty

beautiful_day dodano: 12 marca 2014

jeśli chodzi o relacje międzyludzkie - myślę, że powinniśmy pamiętać, że jutro już możemy nie żyć.

Sebastian. tak  mój Kochany. gdy... teksty

beautiful_day dodano: 10 marca 2014

Sebastian. tak, mój Kochany. gdy choć przez chwilę w siebie zwątpisz, pomyśl jak daleko zaszedłeś. mogę sobie tylko wyobrażać, jak wiele musiało Cię to kosztować. ale wciąż stoisz na nogach. wielu, gdyby tylko wiedziało, brało by z Ciebie przykład. czasami myślę sobie: 'bądź silna, jak On'. jesteś moją siłą, w którą wierzę. nie zawiedź mnie, siebie i innych wokół. bądź zawsze sobą, bez względu na przeciwności. dąż do celów, jakie sobie stawiasz. stawiaj ich jak najwięcej. porażki to tylko dowody na to, że działasz. nie oznaczają one, że masz przestać. możesz więcej niż myślisz. pokochałam Cię. Ciebie. nie pokochałam byle kogo. pokochałam silnego mężczyznę, kochającego, zdeterminowanego, silnego. nie zapominaj. nie zasługujesz na cierpienie.

czasami się gubimy  to... teksty

beautiful_day dodano: 10 marca 2014

czasami się gubimy, to normalne.mówimy coś pod wpływem emocji, czego normalnie byśmy nie powiedzieli. potem żałujemy. ludzkie. cierpimy, kochamy, śmiejemy się, płaczemy, ranimy. żyjemy. najgorsza jest pustka, gdy nie ma nic. gdy nie masz już sił nawet płakać. bo gdy płaczemy, to oznaka, że mamy serce. tak jak organizm, gdy broni się - mamy gorączkę. gdy broni się serce - płaczemy. gdy już na to nas nie stać, najwidoczniej serce się poddało.

On jest dla mnie jakby ucieczką.... teksty

beautiful_day dodano: 3 marca 2014

On jest dla mnie jakby ucieczką. Duchową ucieczką od świata. Jest przy mnie, nic wiecej sie nie liczy. W glowie mam wtedy przeważającą myśl; by zatrzymać Go przy sobie jak najdłużej. Odnalazłam w nim coś, czego nikt inny nie jest w stanie mi dac. Nie wiem jak to robi, ale oby nigdy nie przestawał. Do końca życia chce czuć już tylko jego usta na moich. I dłużej, jeśli będę mogła.

po prostu chce żyć w związku  w... teksty

beautiful_day dodano: 28 luty 2014

po prostu chce żyć w związku, w którym będę mogła rozmawiać z Nim w nieskończoność. będę mogła się z nim bawić i nie bać się, że mnie skrytykuje. przy kim będę czuła swobodę wyrażania swoich myśli. będę mogła przetwarzać myśli w słowa, tak jak przelewam myśli na papier.

jeśli chcesz mi coś podarować  to... teksty

beautiful_day dodano: 28 luty 2014

jeśli chcesz mi coś podarować, to podaruj mi wspomnienia. to nic materialnego, kosztuje tyle ile człowiek ma w sobie, a nie w kieszeni. i zostają na dłużej niż czekoladki czy kwiat.

dziś spoglądając w Twoje oczy... teksty

beautiful_day dodano: 26 luty 2014

dziś spoglądając w Twoje oczy pomyślałam, że to nie może się skończyć. to co jest między nami. pomyślałam, że nie żałuję. przestałam już żałować tych nieudanych związków. tego, że popełniłam błedy i może zbyt często płakałam. tego, że od niego odeszłam, wróciłam, on odszedł.. a potem nic z tym nie zrobiliśmy. nie żałuję, bo choć bolało mnie serce i zostało dziś na nim wiele blizn, to one mnie czegoś nauczyły. a co najważniejsze - te chwile doprowadziły mnie do tego, kim dzisiaj się stałam i co osiągnęłam, co mam. mam Ciebie. stałam się najszczęśliwszą dziewczyną, której serce należy do cudownego faceta.

Jeśli szukasz słowa które oznacza... teksty

beautiful_day dodano: 24 luty 2014

Jeśli szukasz słowa które oznacza troskę o kogoś nie zważając na rozsądek i chęć by ta osoba miała wszystko czego chce, nie zważając jak bardzo cię to niszczy – to jest miłość! A jeśli kogoś kochasz, to nigdy nie przestajesz, nigdy. Nawet jeśli inni ludzie kręcą oczami i nazywają cię głupcem. Nawet wtedy. Szczególnie wtedy! Po prostu się nie poddajesz. Jeśli mógłbyś wziąć wszystkie rady tego świata, ruszyć dalej i znaleźć kogoś innego, to nie byłaby miłość. To byłaby kolejna jednorazowa rzecz nie warta walki o nią...♥

a ja mam mężczyznę z wielkim... teksty

beautiful_day dodano: 16 luty 2014

a ja mam mężczyznę z wielkim sercem i cudownym charakterem. ufam mu, że nigdy mnie nie zrani i zawsze będzie przy mnie. a ja przy nim. nieważne co nas spotka w życiu, przetrwamy, bo On jest silny i gdy się poddawałam, On nie przestawał wierzyć. i jestem z niego dumna. z tego, na kogo wyrósł i z tego, jaką ma do mnie cierpliwość. są gorsze chwile, oczywiście. ale tak jak szybko mijają, tak zazwyczaj szybko o nich zapominam. nie powinniśmy rozpamiętywać złych momentów, ale jedynie wyciągnąć z nich wnioski.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV