głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
matsi Trzeba przyjąć to pamiętając o tych których serca już nie biją Bo póki pamiętamy oni żyją Wciąż dając nam obraz tego że ci których kochamy odchodząc od nas Zost

matsi

matsi.moblo.pl
Trzeba przyjąć to pamiętając o tych których serca już nie biją Bo póki pamiętamy oni żyją Wciąż dając nam obraz tego że ci których kochamy odchodząc od nas Zostają
Trzeba przyjąć to pamiętając o... teksty

matsi dodano: 6 października 2014

Trzeba przyjąć to pamiętając o tych których serca już nie biją Bo póki pamiętamy oni żyją Wciąż dając nam obraz tego że ci, których kochamy odchodząc od nas Zostają w nas samych Będąc gdzieś tam i gdzieś tu równocześnie Szkoda, że was nie ma, dobrze, że jesteście Braciszku tęsknie za Tobą ! to już 22 miesiące jak Cie nam śmierć zabrała. Kocham Cię . [*]

Na tym polega miłość. Miłość to... teksty

matsi dodano: 27 września 2014

Na tym polega miłość. Miłość to dotrzymywanie obietnic wbrew wszystkiemu.

Niektóre nieskończoności są... teksty

matsi dodano: 27 września 2014

Niektóre nieskończoności są większe niż inne.

Spędzasz całe swoje życie w... teksty

matsi dodano: 27 września 2014

Spędzasz całe swoje życie w labiryncie, zastanawiając się, jak któregoś dnia z niego uciekniesz i jakie niesamowite to będzie uczucie, wmawiając sobie, że przyszłość pomaga ci przetrwać, ale nigdy tego nie robisz. Wykorzystujesz przyszłość, aby uciec od teraźniejszości.

Moje idee to gwiazdy  których nie... teksty

matsi dodano: 27 września 2014

Moje idee to gwiazdy, których nie potrafię ułożyć w konstelacje.

  Okay   powiedział  gdy minęła... teksty

matsi dodano: 27 września 2014

- Okay - powiedział, gdy minęła cała wieczność. - Może "okay" będzie naszym "zawsze". - Okay - zgodziłam się. John Green (z książki Gwiazd naszych wina)

 nie tęsknisz tak do końca za Nim... teksty

matsi dodano: 8 września 2014

"nie tęsknisz tak do końca za Nim samym. tęsknisz bardziej za tym jak było. tęsknisz za sms'ami na dobranoc, do których się przyzwyczaiłaś. tęsknisz za tym by ktoś zapytał jak minął Ci dzień. tęsknisz za tym, że zawsze starał się wywołać na Twojej twarzy uśmiech. przytakujesz, prawda? to dodam jeszcze jedno - tęsknisz za tym by być komuś potrzebna, za tym by Twoja osoba zajmowała myśli kogoś, za tym by w końcu być dla kogoś ważna. skąd wiem? kurwa, też za tym tęsknię."

Lubiłam Cię odczytywać   wiedzieć... teksty

matsi dodano: 8 września 2014

Lubiłam Cię odczytywać - wiedzieć o czym myślisz,gdy milczysz. Rozumieć co oznacza, gdy nie dzwonisz, ani nie piszesz przez pół dnia. Uwielbiałam to,że nawet trzy kropki w smsie coś znaczyły. Byłeś ogromną zagadką przepełnioną milczeniem, rozkminami i tym zagadkowym wyrazem twarzy. To było jak pewnego rodzaju wyzwanie, gdy mówiłeś, a ja musiałam czytać między słowami, żeby zrozumieć cokolwiek z tego,co miałeś w tym momencie w głowie. Byłeś książką, czytaną w każdy wieczór... lekturą dnia codziennego...byłeś plątaniną emocji,arogancji i ogromnej ilości wiedzy... byłeś tajemnicą.

Bywają w życiu relacje  których... teksty

matsi dodano: 8 września 2014

Bywają w życiu relacje, których się nie zapomina. To te najbardziej intensywne, z nutką zagadki i inności. To te w których z drugą osobą łączy Nas coś, czego nazwać nie potrafimy - jakaś nić, ba - sznur, który z całych sił Nas do siebie przyciąga. To coś przedziwnego, co sprawia, że chcemy spędzać z daną osobą każdą wolną chwilę - nie nudząc się Nią, a czerpiąc od Niej jak najwięcej. To te znajomości, które zarazem dają Nam najwięcej - w trakcie ich trwania, ale też najwięcej zabierają - gdy tylko się kończą, a robią to najczęściej bardzo szybko. Znikają, wraz z częścią Naszego serca i duszy, które oddaliśmy angażując się w to.

żyję w szarej  za dużej  dresowej... teksty

matsi dodano: 8 września 2014

żyję w szarej, za dużej, dresowej bluzie i czarnych legginsach, w czterech ścianach, które pękają od rapu, który napierdala na maxa w każdej wolnej chwili, ściany żółkną od dymu papierosowego a serce pękło tu już miliony razy, to taka jakby trupialnia, bo jak pęka mi serce to tak jakby umieram, co nie. słońce tu nie wpada bo mam zaciągnięte rolety, klucz do tego syfu mam tylko ja, tylko ja tu mogę umierać i bić się z wspomnieniami, chlać i śmiać się z samej siebie. bo przecież jestem nikim, heh.

Znasz kogoś chwilę  a wydaje Ci... teksty

matsi dodano: 8 września 2014

Znasz kogoś chwilę, a wydaje Ci się, że poznaliście się już dawno. Rozmawiasz z tą osobą i nie czujesz, że czas Ci jakoś wolno płynie, a wręcz przeciwnie. Przegadujecie pół nocy, aż nagle zdajesz sobie sprawę, że zostały Wam tylko krótkie ułamki minut na sen. Jednak dla Ciebie to wciąż jest za mało, czujesz, że chcesz więcej, ale sen staje się silniejszy. Serce chce dalej prowadzić rozmowę i słuchać tych różnych opowiadań, tego głosu i śmiechu, gdzie czasami zwykłym żartem wywoływana jest fala ciepła i szczęścia, ale ciało opada bezwładnie i z Tobą wygrywa. Nie zdajesz sobie nawet sprawy, jak bardzo możesz się uzależnić od drugiej osoby, nie czujesz momentu, gdy tracisz grunt pod nogami. Zastanawiasz się czy dobrze robisz, czy możesz pozwolić sobie na taką zmianę w życiu, ale nie czujesz wątpliwości, jak kiedyś. Odczuwasz szczęście, czujesz, że ta znajomość na Ciebie dobrze wpływa. Nie boisz się mówić o sobie i nie boisz się słuchać błędów drugiej osoby.

 A gdy nasze wargi się zetknęły... teksty

matsi dodano: 17 sierpnia 2014

"A gdy nasze wargi się zetknęły, wiedziałem, że gdybym nawet dożył setki i zwiedził wszystkie kraje świata, nic nie da się porównać z tą jedną chwilą, gdy po raz pierwszy pocałowałem dziewczynę moich marzeń, i JESTEM pewny, że moja miłość będzie trwała wiecznie."

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 17 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV