głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
just_true Naprawdę wciąż mi ciężko. Idąc patrząc na tych wszystkich szczęśliwych ludzi uśmiechając się a jednocześnie myśląc że nigdy nie będzie dobrze. Nigdy nie będę mo

just_true

just_true.moblo.pl
Naprawdę wciąż mi ciężko. Idąc patrząc na tych wszystkich szczęśliwych ludzi uśmiechając się a jednocześnie myśląc że nigdy nie będzie dobrze. Nigdy nie będę mogła C
Naprawdę wciąż mi ciężko. Idąc... teksty

just_true dodano: 31 października 2012

Naprawdę wciąż mi ciężko. Idąc, patrząc na tych wszystkich szczęśliwych ludzi, uśmiechając się, a jednocześnie myśląc że nigdy nie będzie dobrze. Nigdy nie będę mogła Cię mieć. Już nawet nie mam prawa o tym myśleć. Odebrałeś mi je. Zamykam usta, gryzę się w język. Przecież obiecałam więcej nie wspominać.

Wyczuwam kryzys  bo Twój uśmiech. teksty

just_true dodano: 31 października 2012

Wyczuwam kryzys, bo Twój uśmiech.

Każda kobieta ma w głowie swój... teksty

just_true dodano: 30 października 2012

Każda kobieta ma w głowie swój ideał mężczyzny. Niebieskie oczy, ciemne włosy, wysoki, szczupły i umięśniony. Dziwne jest to, choć pod pewnym względem piękne, że pomimo wszystko, zakochujemy się w kimś całkiem innym, zapominając o swoich ideałach. / j.
Autor cytatu: jachcenajamaice

I wiecie to  wiecie jak to jest? Gdy... teksty

just_true dodano: 28 października 2012

I wiecie to, wiecie jak to jest? Gdy musisz przepraszać za całe to zamieszanie związane z twoją osobą, gdy musisz przepraszać najbliższych za to że ty też masz uczucia. I że tak przypadkiem wyrwało ci się parę z nich na wolność, że nie wytrzymałaś, że nie chciałaś się dłużej kryć. Okropne, nie polecam nikomu.

Nigdy więcej nie każcie mi być w... teksty

just_true dodano: 28 października 2012

Nigdy więcej nie każcie mi być w życiu szczęśliwą, bo sory już próbowałam. Widocznie nie wszystkim jest to pisane.

Chyba najbardziej przeraża mnie fakt... teksty

just_true dodano: 28 października 2012

Chyba najbardziej przeraża mnie fakt że w tej właśnie chwili moim jedynym marzeniem jest spokojnie usnąć i nigdy więcej się nie obudzić.

skąd ja to znam teksty just_true dodał komentarz: skąd ja to znam do wpisu 27 października 2012
Czuję zmęczenie ale boję się... teksty

just_true dodano: 26 października 2012

Czuję zmęczenie ale boję się usnąć. Tak bardzo boję się, że znów mi się przyśnisz, tak szczęśliwy i uśmiechnięty, kochający mnie. I że znowu złamię swoją obietnicę i będę cierpiała myśląc o Tobie każdego dnia. Że nic się nie zmieni, a ja nadal nie będę umiała normalnie funkcjonować.

Czuję pustkę. Wolną przestrzeń... teksty

just_true dodano: 26 października 2012

Czuję pustkę. Wolną przestrzeń gdzieś w samym środku serca. Tysiąc myśli na minutę w mózgu. I ten rozsądek, który cały czas uparcie wypiera Twoje imię , Twoja osobę z każdego zakamarka. Dziwnie tak. Nie mieć o kim myśleć, o kim marzyć i mieć nadziei związanej z jego osobą. Nie mieć celu. Zupełnie smutno i pusto. Ale czy to lepsze od nieustannego cierpienia? Czy to nie równa się z cierpieniem? Jeszcze nie wiem. Ale obiecałam, że tym razem to nie Tobie, a przede wszystkim sobie mam wmówić że jest okej i że już się nie przejmuję.

I chyba już nie ma u mnie osoby... teksty

just_true dodano: 26 października 2012

I chyba już nie ma u mnie osoby, która na pytanie jak się czujesz, oczekuje prawdziwej odpowiedzi, która jeszcze ma siłę słuchać w jak wielkim gównie siedzę.

Dobry melanż  zawsze humor poprawi.... teksty

just_true dodano: 26 października 2012

Dobry melanż, zawsze humor poprawi. Tak trzymać i wielkie dzięki tym wszystkim zajebistym ludziom za tą wspaniałą atmosferę. I uśmiecham się na myśl że to dopiero początek, bo co jak co ale serię melanży na rok szkolny 12/13 rozpoczęliśmy najlepiej jak się dało :D

To już koniec. Definitywnie i... teksty

just_true dodano: 26 października 2012

To już koniec. Definitywnie i ostatecznie. Zawarliśmy umowę. Nie pozwolę Ci odejść, będziemy najlepszymi przyjaciółmi, obiecuję. I chociaż wiem, że będzie mi strasznie ciężko i będzie wiele chwil zawahania, wiele jeszcze łez spłynie mi po policzku to bardziej cierpiałabym gdybyś tak nagle znikł z mojego życia. Więc zostanie tak jak jest, a co będzie czas pokaże.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV