głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
just_true Wczoraj byłam silna tak jak sobie obiecałam. Nie obchodziłeś mnie. Do czasu. Ale wiesz jestem z siebie strasznie dumna bo przeprowadziłam z Tobą chyba najszczer

just_true

just_true.moblo.pl
Wczoraj byłam silna tak jak sobie obiecałam. Nie obchodziłeś mnie. Do czasu. Ale wiesz jestem z siebie strasznie dumna bo przeprowadziłam z Tobą chyba najszczerszą
Wczoraj byłam silna  tak jak sobie... teksty

just_true dodano: 26 października 2012

Wczoraj byłam silna, tak jak sobie obiecałam. Nie obchodziłeś mnie. Do czasu. Ale wiesz, jestem z siebie strasznie dumna, bo przeprowadziłam z Tobą chyba najszczerszą rozmowę w życiu, ale tylko raz załamał się głos, tylko raz oczy napełniły się łzami. " Czasami w życiu wiele nam się zdaję, wiele rzeczy sobie wmawiamy". - Wybacz, ale wiem co czuje, wiem że nigdy się nie oszukiwałam.

nieprawda  nie wiesz tego.. więc czemu chcesz mnie o tym zapewnić? ja szczerze wątpie w to. a raczej pewne że tak nigdy nie będzie teksty just_true dodał komentarz: nieprawda, nie wiesz tego.. więc czemu chcesz mnie o tym zapewnić? ja szczerze wątpie w to. a raczej pewne że tak nigdy nie będzie do wpisu 24 października 2012
I naprawdę nie mam pojęcia dlaczego... teksty

just_true dodano: 24 października 2012

I naprawdę nie mam pojęcia dlaczego nie było nam to pisane. Tylko dla Ciebie potrafię zrezygnować ze wszystkiego, zmienić całe swoje życie, być na Twoją wyłączność. Tylko Ty zamieniasz moje wady w zalety i na swój sposób w pełni rozumiesz wszystkie moje dziwactwa. Tylko ty potrafisz zatrzymać czas i sprawić że uśmiecham się cały dzień tylko dlatego że poświęciłeś mi swój czas. Po prostu tylko Ciebie kocham. Ale widocznie nie zasługuję na szczęście.

I jedno najprawdziwsze zdanie... teksty

just_true dodano: 23 października 2012

I jedno najprawdziwsze zdanie, powtarzane tysiąc razy dziennie: Nigdy nie będę wystarczająco dobra dla nikogo.

  Trzymaj się pogadamy innym razem.... teksty

just_true dodano: 23 października 2012

- Trzymaj się pogadamy innym razem. (offline). -... Dzięki. Ale raczej już nie będzie okazji.

Boję się cholernie się boję  bo... teksty

just_true dodano: 23 października 2012

Boję się cholernie się boję, bo nie jest dobrze. Złudzenie prysło zdecydowanie za szybko, jak mydlana bańka. Nie zdążyłam się nawet nacieszyć tym wszystkim. Twoim i moim uśmiechem, wspólnie spędzonymi chwilami i nadzieją na lepsze jutro. Wszystko odeszło i pozostała pustka i wielka wątpliwość czy kiedyś będzie dobrze, i równie wielka pewność że to co było już nie wróci.

Jestem nikim? Serio ?Tak tylko... teksty

just_true dodano: 22 października 2012

Jestem nikim? Serio ?Tak tylko bawiłeś się moimi uczuciami ? Szkoda, wiesz. Na serio Ci zaufałam i uwierzyłam że może być lepiej, że nawet komuś takiemu jak ja może się coś udać. Po raz kolejny uświadomiłeś mnie, że jestem tu po to aby cierpieć i że nic się nigdy nie zmieni.

Ja już naprawdę nie wiem.... teksty

just_true dodano: 21 października 2012

Ja już naprawdę nie wiem. Przepraszam nie rozumiem Twojego zachowania. Kiedyś mówiłeś że nic nas nie łączy a teraz? A teraz byłeś tam, dla mnie i przy mnie gdy z oczu leciały łzy. Mówiłeś że zrobiłbyś wszystko żebym więcej nie płakała. A ja chciałam Ci wykrzyczeć w twarz " To bądź ze mną". Ale nie umiałam, przecież byłeś, siedziałeś i wysłuchiwałeś kolejnych bezsensownych zdań, tłumaczeń. Umiałam tylko przeprosić że kolejny raz się przy Tobie rozkleiłam. Tak naprawdę już nie wiem co o mnie myślisz, kim dla Ciebie jestem ale boję się. Boję się uwierzyć że coś się zmieniło. Bo czy to w ogóle możliwe? Pewnie znów się oszukuję, dopuszczając do siebie taką myśl. Ale nie umiem sobie odpuścić. Bo wiesz, nigdy nie przestało mi zależeć.

  Chcę umierać.   Nie chcesz.... teksty

just_true dodano: 21 października 2012

- Chcę umierać. - Nie chcesz. Chcesz usłyszeć że wszystko w porządku, że będzie lepiej. - Ale nie będzie. A nie chcę słyszeć kłamstw.

Kiedyś zapytałaś mnie kogo bym... teksty

just_true dodano: 21 października 2012

Kiedyś zapytałaś mnie kogo bym wybrała Ciebie czy jego. Bez namysłu powiedziałam że Ciebie. Nigdy nie przypuszczałam, że kiedyś będę musiała Cię o tym przekonywać. To bez sensu. Oczywiście że jesteś ważniejsza.I że problem z nim staję się niczym gdy przy naszej najmniejszej kłótni.

A gdy stawał się jej coraz bliższy... teksty

just_true dodano: 21 października 2012

A gdy stawał się jej coraz bliższy, ona coraz bardziej uciekała. Tak bardzo bała się uwierzyć w lepszą przyszłość.

DIE i LOVE moje dwa ukochane rysunki... teksty

just_true dodano: 21 października 2012

DIE i LOVE moje dwa ukochane rysunki, moje dwa tatuaże wykonane bez użycia tuszu. Dwa w miejscach tak bardzo niewidocznych dla innych, a tak bardzo widocznych dla mnie, gdy stoję sama, nago w łazience i patrzę się w to nieidealne odbicie. Odrzuca mnie. Ale przypominają mi wiele rzeczy. O ciągłym cierpieniu, o śmierci. Na swój sposób mają ogromne znaczenie. Bo zrobione zostały wtedy gdy już nie dawałam rady, gdy potrzebowałam się wyładować by nie wybiec na ulicę i nie rzucić się przed pierwszy przejeżdżający samochód.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV