głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
just_true I może tak trochę mnie pocałował na przywitanie. Może tak powiedział że jest tu tylko dla mnie. Może mówił że się przejmuje trzymał za ręce jak płakałam ale zar

just_true

just_true.moblo.pl
I może tak trochę mnie pocałował na przywitanie. Może tak powiedział że jest tu tylko dla mnie. Może mówił że się przejmuje trzymał za ręce jak płakałam ale zaraz potem
I może tak trochę mnie pocałował... teksty

just_true dodano: 21 października 2012

I może tak trochę mnie pocałował na przywitanie. Może tak powiedział że jest tu tylko dla mnie. Może mówił że się przejmuje, trzymał za ręce jak płakałam ale zaraz potem zostawił. A to dlatego, że tak naprawdę nigdy mu nie zależało i nigdy nie byłam ważna.

Idę ulicą sama po zmroku... teksty

just_true dodano: 21 października 2012

Idę ulicą, sama po zmroku, Paktofonika w słuchawkach, tysiące destrukcyjnych myśli i ta jedna najważniejsza że nic nie będzie lepiej, że ostatnią jedyną drogą ucieczki jest śmierć.

Chciałabym Ci napisać że... teksty

just_true dodano: 11 października 2012

Chciałabym Ci napisać, że wyjeżdżam i już mnie nigdy nie zobaczysz, że jestem śmiertelnie chora i zostało mi kilka dni życia, że potrącił mnie samochód i trafiłam do szpitala albo, że krztuszę się powietrzem, bo Ciebie przy mnie nie ma, coś, cokolwiek, żebyś tylko się przejął, żebyś się kurwa zainteresował.
Autor cytatu: youroxygen

Bo czasami jedyną rzeczą którą... teksty

just_true dodano: 10 października 2012

Bo czasami jedyną rzeczą, którą odczuwam jest ból.

I'm fine. I'm just not happy.  dr... teksty

just_true dodano: 10 października 2012

I'm fine. I'm just not happy. / dr House ♥

Ta psychiczna strona mnie katująca... teksty

just_true dodano: 10 października 2012

Ta psychiczna strona mnie, katująca się myślami, że przecież wcale mu nie zależy, że jestem dla niego nikim, że to co było nigdy nie miało znaczenia, że po prostu najzwyczajniej w świecie mnie nie potrzebuje do swojego szczęścia.

Przywykłam już do tego wszystkiego.... teksty

just_true dodano: 10 października 2012

Przywykłam już do tego wszystkiego. Do nieustannego cierpienia, niekończącego się bólu psychicznego, do szczerej nienawiści własnej osoby. To stało się moją rutyną. Już nie za każdym razem, gdy mnie zawiedziesz po moich policzkach płyną strużki łez, czasem wystarczy kilka kropelek. Już nie reaguje na komentarze ludzi, nie myślę godzinami nad sensem ich wypowiedzi, bo po prostu się nie przejmuję. Nie rusza mnie to, nie sprawia przykrości, za często je słyszałam. I mimo że za każdym razem to wszystko boli tak samo jak za pierwszym, ja po prostu przywykłam.

Nie jesteś wszystkim co najlepsze... teksty

just_true dodano: 10 października 2012

Nie jesteś wszystkim co najlepsze albo najgorsze, jesteś po prostu wszystkim.

zdaję sobie sprawę z tego że to tylko słowa bo gdy się cierpi to nic tego nie zmieni każde 'będzie dobrze' wydaje się zwykłym kłamstwem i w sumie takim jest. bo nikt nie wie jak naprawdę będzie oni chcą nas tylko pocieszyć. a więc nie napiszę 'będzie dobrze' a 'jakoś to będzie' bo wiem że jakoś narazie trzeba żyć radzić sobie raz lepiej raz gorzej ale jakoś trzeba bo jedyną prawdziwą rzeczą w życiu jest to że nigdy nie wiemy co nas jeszcze spotka. Nie ma sprawy jak będziesz chciała pogadać pisz priv albo coś ja zawsze chętnie popiszę : teksty just_true dodał komentarz: zdaję sobie sprawę z tego że to tylko słowa,bo gdy się cierpi, to nic tego nie zmieni, każde 'będzie dobrze' wydaje się zwykłym kłamstwem i w sumie takim jest. bo nikt nie wie jak naprawdę będzie, oni chcą nas tylko pocieszyć. a więc nie napiszę 'będzie dobrze', a 'jakoś to będzie' bo wiem że jakoś narazie trzeba żyć, radzić sobie raz lepiej raz gorzej ale jakoś trzeba, bo jedyną prawdziwą rzeczą w życiu jest to, że nigdy nie wiemy co nas jeszcze spotka. Nie ma sprawy, jak będziesz chciała pogadać pisz, priv albo coś ja zawsze chętnie popiszę :) do wpisu 9 października 2012
Nawet nie wiesz ile bym dała żebyś... teksty

just_true dodano: 8 października 2012

Nawet nie wiesz ile bym dała żebyś tak po prostu napisał, przejął się mną, żebyś tak po prostu zmienił zdanie. Czemu wciąż mam tą beznadziejną nadzieję na coś na co nie ma szans ?

Cholernie mało mnie znasz cholernie... teksty

just_true dodano: 7 października 2012

Cholernie mało mnie znasz, cholernie mało o mnie wiesz więc proszę nie mów mi ,że rozumiesz, że wyobrażasz sobie jak się czuję bo nie masz pojęcia.

Jakbym słyszała siebie. Tylko z tego co mówisz u Ciebie to trwa już 3 lata więc trochę dłużej niż u mnie. Ale też nie widzę sensu w każdym kolejnym dniu bo jak już myślę że sobie radzę z tym cierpieniem to jest jeszcze gorzej za każdym razem a mogłoby się wydawać że już gorzej być nie może. Czasami wydaję mi się że po prostu nie umieć być szczęśliwa że nie wyobrażam sobie jak to jest i dlatego jestem na tym świecie po to aby cierpieć. Mimo iż Ty już nie wierzysz to ja będę nadal wierzyć że wszystko się u Ciebie poukłada i mam nadzieję że kiedyś wejdę na moblo i przeczytam jakiś mega pozytywny wpis u Ciebie : Tego Ci życzę. A wpisy cudowne prawdziwe lecz niestety smutne .. c teksty just_true dodał komentarz: Jakbym słyszała siebie. Tylko z tego co mówisz u Ciebie to trwa już 3 lata więc trochę dłużej niż u mnie. Ale też nie widzę sensu w każdym kolejnym dniu, bo jak już myślę że sobie radzę z tym cierpieniem, to jest jeszcze gorzej za każdym razem, a mogłoby się wydawać że już gorzej być nie może. Czasami wydaję mi się, że po prostu nie umieć być szczęśliwa, że nie wyobrażam sobie jak to jest i dlatego jestem na tym świecie po to aby cierpieć. Mimo iż Ty już nie wierzysz, to ja będę nadal wierzyć że wszystko się u Ciebie poukłada i mam nadzieję że kiedyś wejdę na moblo i przeczytam jakiś mega pozytywny wpis u Ciebie :* Tego Ci życzę. A wpisy cudowne, prawdziwe, lecz niestety smutne .. ;c do wpisu 7 października 2012
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV