głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
chillhomie Podobnierz mnie nie da się skrzywdzić. Nic nie czuję. Nadal popełniam te same błędy...kiedy ja się nauczę? Jestem tą z którą dobrze się spędza czas wydzwania po

chillhomie

chillhomie.moblo.pl
Podobnierz mnie nie da się skrzywdzić. Nic nie czuję. Nadal popełniam te same błędy...kiedy ja się nauczę? Jestem tą z którą dobrze się spędza czas wydzwania po nocy
Podobnierz mnie nie da się... teksty

chillhomie dodano: 7 czerwca 2014

Podobnierz mnie nie da się skrzywdzić. Nic nie czuję. Nadal popełniam te same błędy...kiedy ja się nauczę? Jestem tą z którą dobrze się spędza czas, wydzwania po nocy, wylewa smutki. A ja czuję miłość. Rozpadam się, nie potrafię normalnie się zachowywać. Muszę od tego odejśc...uciec. Tak mi wstyd, bo wciąż przez to płaczę. W nocy jestem tak słaba, że gdybyś wbił mi igłę w serce krwawiłabym jakby to był nóż. Nieprzyjemnie jest być niedocenionym. Czy to nie zadziwiające, jak bardzo można cierpieć, kiedy wszystko jest właściwie w porządku? Iść dalej? Zostawić ten rozdział? Ale jak? Jak ja mam to kurwa zrobić, jak to wraca...z coraz większą siłą. Dlaczego? Dlaczego ja o Tobie nie zapomniałam? Nadal pamiętam. Nadal nie zapomniałam. Nadal boli. Nie wiem co dalej robić. Powiedz mi, że to zły sen. Tylko nie mów, że się nie znamy...

Tak długo potrafię być obojętna... teksty

chillhomie dodano: 5 maja 2014

Tak długo potrafię być obojętna na Ciebie. Wyrzucam Cię z serca, nie myślę, nie tęsknie...nie istniejesz. I znów 'coś' burzy mój spokój, jedyną rzecz, która pozwala mi normalnie żyć. Doznaje tego bólu ponownie. Na nowo boli jeszcze bardziej...mocniej rani i ledwo łapie oddech. Życie pozwól mi wyleczyć się z tego, nie daj zabić ostatniej rzeczy dzięki której czuje się człowiekiem. Nie pozwól bym stała się nieczuła na drugiego człowieka. Dzięki wspomnieniom o Tobie powracam do swojego 'ja'. Staje się pieprzoną masochistką. Fizyczność tej strony boli mniej, do niej więc uciekam. Jedynym sposobem, który dopuszczam do rozwiązania problemu jest zniknięcie..zrobienie pięknego 'puff', po to by nie czuć więcej. Proszę pozwól mi żyć bez siebie.

Czy tęsknie za nim? Każdego... teksty

chillhomie dodano: 6 kwietnia 2014

Czy tęsknie za nim? Każdego dnia...Nie wiem czemu wgl ubzdurałam sobie, że mnie kochał. Mam tak słabą psychikę.Krzyczę niesłyszalnie dla Twojego ucha...tak bardzo mnie ranisz.Nadal. Wiedziałam, że nie dam rady.Jestem słaba.Staczam się.Chcę przestać myśleć o tym co on mówił.Teraz jest teraz...ja naprawdę tego nie dostrzegam.Odeszłeś....jesteś egoistą, myślisz tylko i wyłącznie o sobie, o mnie wcale.Przepraszam, ale taka jest prawda, a ja musze wreszcie to dostrzec. Nie zasłużyłeś na bycie ze mną.Tylko czemu to tak boli? Kurwa czemu to takie trudne? Jestem zła na siebie za odczuwanie bólu.Im słabsza jestem, tym silniejszą udaję. Czasami udawanie, jest jedyną opcją bym to przetrwała.

Tęsknota za Tobą to najdziwniejsze... teksty

chillhomie dodano: 26 marca 2014

Tęsknota za Tobą to najdziwniejsze uczucie na świecie...Z jednej strony powoli obumieram, bo jest tak silna, że nie potrafię funkcjonować normalnie.Z drugiej strony to dzięki niej uświadamiam sobie, jak bardzo mi Ciebie brakuje.Staje się miękka, tak bardzo podatna na ból.Staram się nie rozsypać, bo kto to posprząta? Czuję jak wielka czarna otchłań poszerza się w moim sercu, nie zostawiając po sobie nic, tylko pustkę.Tak jest za każdym razem...przy każdym pierdolonym choć gramie zaufania danym komuś nowemu.Tak już jest na porządku dziennym...nie potrafię tego powstrzymać.To coś coraz bardziej mnie niszczy, pasożytuje we mnie, by w końcu nie zostawić nic.Wołam o pomoc, tak bardzo jej pragnę...kiedy się to kurwa skończy? A może to ja powinnam skończyć ze sobą...

Ta rozprzestrzeniająca się we krwi... teksty

chillhomie dodano: 19 luty 2014

Ta rozprzestrzeniająca się we krwi pustka, rozsiana niczym wirus.Bezdech wywołany wielkim bólem, który nie daje mi szansy na oddech.Nie umiem poradzić sobie z tym uczuciem, to mnie niszczy, rozdrabnia mnie na kawałki by potem zostawić mnie miękką.Nie potrafię dopuścić do siebie prawdy, bo gdy to zrobię moje serce może tego nie wytrzymać.Tak bardzo boje się życia.Zmienia mnie w słabą istotę, czerpiąc wszystko co najlepsze, a zostawiając tylko narastający ból.Wolałabym nic nie pamiętać...zapomnieć o Tobie, żyć tak jakbyś nigdy nie istniał.Potrzebuję pomocy, tak bardzo jej kurwa potrzebuję.Inaczej nie będzie już kogo miało ranić życie.

Nie przepraszaj za uczucia  bo nie... teksty

chillhomie dodano: 6 luty 2014

Nie przepraszaj za uczucia, bo nie potrafię oddychać. Przed słowem zrób wielkie 'stop', policz do 11 potem zacznij czuć.Nie potraktowałeś mnie jak osobę równą sobie, nie zwróciłeś uwagi na moją kruchość.Nie pozwól mi sobie zaufać. Nie każ mi się przywiązywać.Nie pozwól czekać.Dlaczego mi kurwa jeszcze zależy? Za to Cię z całego serca nienawidzę, ale jeśli umrzesz to zostanę sama.Nigdy nie sądziłam, że potrafię za kimś tak bardzo tęsknić.Nie powinnam Cię wtedy okłamywać.Jesteś idealny, tylko kurwa nie mój.Kocham Cię nadal.

jakie to piękne... teksty chillhomie dodał komentarz: jakie to piękne... do wpisu 6 luty 2014
Czuję się dobrze sama  więc idę... teksty

chillhomie dodano: 25 stycznia 2014

Czuję się dobrze sama, więc idę sama. Ale kiedy tylko potykam się sama o siebie i upadam, wtedy wstaję i wszystko jest okej.Ale Ty...Ty robisz jakieś bzdury, które powodują, że chcę krzyczeć.Rób co chcesz i nie przestawaj.Pisz co chcesz i mów o mnie co Ci się podoba.Jeśli się zastanawiasz, wiedz, że nie jest mi przykro...rób co chcesz.Nie możesz mieć mojego serca i nie możesz mieć mojego umysłu.Już nie.Odepchnąłeś mnie tak daleko, aż coś wkońcu we mnie pękło.I jakoś kurwa mi tak bardzo przykro.Nie masz pojęcia jak to jest stracić Ciebie.Okłamuję Cię, tak strasznie Cię okłamuję mówiąc, że nic nie znaczysz.A ja tak desperacko potrzebuję Twojej obecności.Czasem wolałabym tego wszystkiego nie wiedzieć.Rzeczywistość mnie niszczy...tak bardzo mnie niszczy.

Twoje usta karmiące mnie trucizną... teksty

chillhomie dodano: 5 stycznia 2014

Twoje usta karmiące mnie trucizną pięknych słów.Dzięki Tobie po raz kolejny czuję rozrywający ból,który nie chcę odejść.Dlaczego obiecywałeś,że zostaniesz do końca,że nie zranisz,że będziesz kochał zawsze... Mówiąc to zasiałeś szczęście,które teraz pozbawia mnie tchu.Rozpadam się.Już nie chcę nic czuć,chce być pusta w środku,by kolejny cios nie popchnął mnie ku otchłani.Tak bardzo Cię kurwa nienawidzę i równie mocno kocham.Nawet nie wiem co poszło nie tak...to mnie niszczy.Nie potrafię tak dłużej...nie bez Ciebie.

Nie chcesz mnie.Wiem że nie.Nie... teksty

chillhomie dodano: 2 stycznia 2014

Nie chcesz mnie.Wiem,że nie.Nie potrzebujesz mnie.Tak jak ja chcę Ciebie.O tak.Tak jak potrzebuję Ciebie.A ja? Pragnę Cię w moim życiu.Potrzebuję Cię w moim życiu.Nie możesz mnie widzieć,tak jak ja widzę Ciebie.Nie mogę Cię mieć,tak jak Ty masz mnie.Miłość,miłość,miłość... Nie możesz mnie poczuć tak,jak ja czuję Ciebie.I nie mogę Cię ukraść,tak jak Ty skradłeś mnie.Piękny stan,gdy przebywam z kimś,kto mnie nie chce tak jak ja jego,ale nie może się zebrać,aby odejść.Taka jebana obojętność powinna towarzyszyć mi cały czas.By nie poczuć znów tego bólu,który mi o sobie przypomni gdy o nim zapomnę.Czasem wolałabym zniknąć.Mnie to nie boli...to rozrywa od wewnątrz.Wieczór...milutko i coś umarło.

'Ja Cię nigdy nie... teksty

chillhomie dodano: 26 grudnia 2013

'Ja Cię nigdy nie zostawię'...szkoda tylko,że właśnie to zrobiłeś.Nie pamiętam dokładnie,kiedy to wszystko tak bardzo się zmieniło.W tej jednej chwili staje się nieczuła na wszystko.Co z tego,że wciąż oglądam Twoje zdjęcia,znowu płaczę,znowu,kurwa.Myślisz,że nie mam uczuć? Spójrz w lustro,niech dotrze do Ciebie,że myślę,czuję i oddycham...jeszcze.Nigdy nie zapomne...chcę krzyczeć,tak bardzo pragnę to robić.Dlaczego to nie może odejść? Dlaczego czuję się tak bardzo źle? Chcę umrzeć.

Pozwolę Ci odejść pozwolę Ci to... teksty

chillhomie dodano: 21 grudnia 2013

Pozwolę Ci odejść,pozwolę Ci to zrobić...ale najpierw patrząc mi w oczy, wykrzycz, że nic dla Ciebie nie znaczyłam,że nigdy mnie nie kochałeś,że to wszystko było kłamstwem,jednym wielkim nieporozumieniem.Pozwolę Ci odejść,jeśli mi to wszystko udowodnisz,że postępujesz zgodnie z sercem,że nie stawiasz mu się przeciw ze względu na swoją chorą dumę.Odbierasz mi tym wszystkim szczęście.Tak bardzo tego potrzebuje teraz.Czemu kocham głupią miłością? Wieczór taki jak ten,taki spokojny i nagle czuję,że coś we mnie umiera.Boję się,że kiedyś nie wystarczy mi sił.A może to ja jestem niewłaściwą osobą dla Ciebie...Posiadam jeden z tych ogromnych głodów...ogromny głód miłości.Już mnie nie chcesz...to wszystko moja wina,jestem jakaś pojebana,to ode mnie zawsze ktoś odchodzi,każdy mnie kurwa zostawia.Nikt mnie nie chce.Nienawidzę obojętności.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV