głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
chillhomie Piszesz że kochasz ? Nie zdajesz sobie sprawy co znaczą te słowa .Nie miałam racji myśląc że będzie dobrze . Gdy piszesz te słowa kocham Cię na nowo i chcę więc

chillhomie

chillhomie.moblo.pl
Piszesz że kochasz ? Nie zdajesz sobie sprawy co znaczą te słowa .Nie miałam racji myśląc że będzie dobrze . Gdy piszesz te słowa kocham Cię na nowo i chcę więcej...c
Piszesz  że kochasz ? Nie zdajesz... teksty

chillhomie dodano: 5 września 2013

Piszesz ,że kochasz ? Nie zdajesz sobie sprawy ,co znaczą te słowa .Nie miałam racji myśląc ,że będzie dobrze . Gdy piszesz te słowa ,kocham Cię na nowo i chcę więcej...chcę Ciebie . Ale nie na Twoich zasadach ...to ja je ustalę . Jeśli odmówisz ,cóż ...przeżyje kolejne cierpienie , po raz kolejny się do niego przyzwyczaję ,a potem zacznę żyć . Zacznę żyć znów na nowo .W ten sposób ranimy się nawzajem i Ty to wiesz .

Mówię coś  a w głowie mam jedną... teksty

chillhomie dodano: 3 września 2013

Mówię coś ,a w głowie mam jedną myśl ...brakuje mi Ciebie. Płaczę ,ale to nie ma sensu ,masz to gdzieś .Oczy pieką od łez ,bez namysłu rzucam się ponownie w objęcia otchłani. Lepiej skróć moje cierpienia .Każda blizna to część mnie .Jestem silna dopóki nie okaże uczuć ...wtedy słabne i bardzo łatwo mnie zranić .Wszyscy popełniamy błędy .Myślisz ,że mogłabym Cię zranić tak jak Ty to robisz mnie ? Zabierasz po części wszystko czym żyłam ...czym próbowałam oddychać .Chciałam Ci powiedzieć ,że u mnie niezbyt dobrze ,że ciężko mi jest bez Ciebie oddychać . Topie się we własnej naiwności ,która po raz kolejny odwróciła się ode mnie .Obiecuję Ci ,że kiedyś za mną zatęsknisz ...

Nie wiem gdzie jestem  nie poznaje... teksty

chillhomie dodano: 30 sierpnia 2013

Nie wiem gdzie jestem, nie poznaje tego miejsca ,nie poznaje siebie ...nie rozpoznaje nikogo ,w tym Ciebie . Ta sama pusta twarz .Widzę ludzi ,którzy kłamią ,by komuś było dobrze ,by przez chwilę poczuł się lepiej .Widzę tych ludzi i nie mogę oprzeć się wrażeniu ,że nie wiem komu jeszcze tak naprawdę mogę wierzyć.Ty przychodzisz ...mówisz ,że chcesz mnie trzymać z dala od krzywdy i bólu .Przychodzisz aby wziąć mnie w ramiona ,obejmując zapewniasz ,że zostaniesz .Czy to tylko gra ? Sama już nie wiem ...Muszę ukrywać łzy .Grać swoją rolę .Powinnam Cię trzymać z dala od mojego serca ,by nie zagrażał mi kolejny cios .Nie chcę po raz kolejny wypaść z gry .

Bo nic tak nie rani jak słowa.... teksty

chillhomie dodano: 26 sierpnia 2013

Bo nic tak nie rani jak słowa. Słowa są jak kły,jeżeli zostały naostrzone mogą zadać głębokie rany. Zadając je tobie,równocześnie zrobiłam to sobie. Powiedziałam ,że nie mam już sił,choć to nie była prawda. Zagrałam Twoimi uczuciami jak zwykła kretynka. Teraz cierpię dlatego,że Cię kocham i sama sobie zadaje ból wmawiając ,że tak nie jest .

Zamykam w sobie ból .Chcę go... teksty

chillhomie dodano: 25 sierpnia 2013

Zamykam w sobie ból .Chcę go udusić ,a potem wypłakać .Cały czas z nim walczę.Tym razem to ja zraniłam ...zraniłam bardzo głęboko .Nie umiem się zwierzać ,bo bardzo mnie to boli. Nię mogę złapać oddechu i dusze się powietrzem i nie wiem co mam robić. To wszystko przytlacza i boli , chce stąd tylko zniknąć .Nie chcę zranić ponownie. Udaję ,że się uśmiecham i mają mnie za szczęśliwą .Ale ja się śmieje ,żeby nie płakać . Ciągle walczę między potrzebą bycia samym ,a strachem przed samotnością .

Mija sekunda  minuta  godziny... teksty

chillhomie dodano: 21 sierpnia 2013

Mija sekunda ,minuta ,godziny ,tygodnie ...lata . Jednego dnia jest dobrze ,innego trochę gorzej.Jakoś się wiedzie...czasami nie najlepiej ,ale jakoś.Tylko niczego nie mogę zapomnieć ,nie udaje mi się to ,pomimo wielu starań .Po prostu nie potrafię.

Czemu czuję ten ból po raz kolejny... teksty

chillhomie dodano: 21 sierpnia 2013

Czemu czuję ten ból po raz kolejny ? .Głupie serce miało nie bić tak samo jak wtedy .Oszukało mnie...po raz kolejny jest ranione.Mówiąc ,że nic mi nie jest,że wszystko ze mną dobrze,sama siebie próbuje do tego przekonać.Tylko nie mów ,że nie chcesz ranić...bo to właśnie robisz.Rozdzierasz już dawno pokaleczone serce . Jak mam się podnieść,gdy ktoś ciągle zadaje mi nowy cios...coraz mocniejszy. Nie czuje się na siłach by dźwignąć się po raz kolejny...proszę nie każ mi tego robić ,nie mam tylu sił.Zbyt słaba jestem.Zbyt łatwo ufam.Za często coś czuje . To mnie wykończy...jak nie dziś to jutro.

Tak bardzo brak mi Ciebie .Ciągle... teksty

chillhomie dodano: 17 sierpnia 2013

Tak bardzo brak mi Ciebie .Ciągle czuje Twoje usta na skórze .Potrzebne jak tlen są mi Twoje usta dotykające moich ....czuje Twój zapach wszędzie,Jak długo będziemy się okłamywać ,że to nie miłość ? Tak strasznie Cię pragnę...tęsknota za Tobą mnie boli.Wspominam chwile razem ...nie mogę złapać oddechu .Czemu Ciebie obok nie ma ? Czuje jakbym nie istniała nie mając Ciebie .

Wciąż za daleko by dotknąć... teksty

chillhomie dodano: 17 sierpnia 2013

Wciąż za daleko by dotknąć Cię.Ukryte uczucie w melodii...wezmę jedną z nich dzieląc się z Tobą.Przyjrzę się Tobie próbując ujrzeć spokój ...spróbuje uratować Cię,pokazując Ci jak kochać nie raniąc .Uratuje dziś Cię . -15.08.13r

Kocham Cię . Tak mocno  że boli i... teksty

chillhomie dodano: 30 lipca 2013

Kocham Cię . Tak mocno ,że boli i jestem przerażona tym uczuciem .Wiem ,że gdybyś miał w ręce tysiąc noży ,to każdy po kolei pozwoliłabym Ci wbić w swoje serce ,bylebyś przez chwilę dłużej przy mnie został .

Wspominam o Tobie  lecą mi łzy... teksty

chillhomie dodano: 27 lipca 2013

Wspominam o Tobie ,lecą mi łzy ....to samo uczucie .Kurwa czemu to wciąż wraca ....nienawidzę tego uczucia .

To boli  gdy nie widzisz już w... teksty

chillhomie dodano: 25 lipca 2013

To boli, gdy nie widzisz już w swoich oczach mnie.To rani...Ty wiesz swoje, a ja dalej nic nie wiem.Stoję i patrzę jak zarys kogoś odchodzi z Twych oczu ,kogoś kto był dla Ciebie całym światem, kogoś bez którego nie wyobrażałeś sobie dnia ,nocy,sekundy .A teraz każdy nowy dzień ,każda sekunda mojego istnienia będzie musiała pomóc zapomnieć mi o Tobie ...po tym wszystkim co nas łączyło .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV