głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
chillhomie I znów to uczucie .Uczucie które mówi mi że Cię tracę.Chcę od dzisiaj być królową śniegu tak jak ona serce z lodu mieć.Nie mógłbyś mnie wtedy zranić...mogłabym

chillhomie

chillhomie.moblo.pl
I znów to uczucie .Uczucie które mówi mi że Cię tracę.Chcę od dzisiaj być królową śniegu tak jak ona serce z lodu mieć.Nie mógłbyś mnie wtedy zranić...mogłabym to zro
I znów to uczucie .Uczucie  które... teksty

chillhomie dodano: 18 lipca 2013

I znów to uczucie .Uczucie ,które mówi mi ,że Cię tracę.Chcę od dzisiaj być królową śniegu ,tak jak ona serce z lodu mieć.Nie mógłbyś mnie wtedy zranić...mogłabym to zrobić ja.Stanę z Tobą twarzą w twarz ,spojrzę prosto w oczy i gdy będziesz mówił jak mnie kochasz zacznę się śmiać .Tańczyłabym nad brzegiem rzeki ,patrząc jak próbujesz podnieść się po zadanym bólu .Konsekwentnie wszystko potem wypije sama ....muszę czekać ,aż znów odżyje .

Kręce się po okolicy  zawsze... teksty

chillhomie dodano: 16 lipca 2013

Kręce się po okolicy ,zawsze patrząc w dół ,nie dostrzegając wszystkiego co powinnam widzieć .Pomalowane twarze wypełniają miejsca ,których ja nie mogę osiągnąć wzrokiem . Wiesz...przydałby mi się ktoś . Ktoś taki jak Ty . Wszystko co wiesz i sposób w jaki mówisz . Późno w nocy ,gdy Ty żyjesz na całego ,ja nie mogę spać . Toczę wojnę ,by pobudzić rytm i serce . Mam nadzieje ,że dzięki temu dostrzeżesz kogoś takiego jak ja .Teraz jestem gotowa . Gotowa na kogoś takiego jak Ty .

Nie umiem udawać  że jestem silna.... teksty

chillhomie dodano: 14 lipca 2013

Nie umiem udawać ,że jestem silna. Nie umiem mówić ,że wszystko jest dobrze . Nie martwię się tym ,co pomyślą inni ....jeśli muszę ,płaczę . To dobrze bym wypłakała wszystkie łzy do końca ,tylko wtedy prawdopodobnie wróci uśmiech .

Kłopot polega na tym  że choć... teksty

chillhomie dodano: 13 lipca 2013

Kłopot polega na tym ,że choć mogę zamknąć oczy ,nie potrafię zamknąć serca . Chcesz poznać prawdę o mnie ? Jest prosta ...nie jestem szczęśliwą osobą . Czemu codziennie trudniej mi się do Ciebie nie przyzwyczajać ? Już nie potrafię być obojętna wobec Ciebie...do kogo mam pobiec ,jeśli jesteś jedyną osobą ,która potrafi zatrzymać moje łzy i tą samą osobą przez którą płaczę .Bo mimo tego ile ludzi mnie otacza ,ilu mam przyjaciół .Jestem samotna. To nie do wytłumaczenia .

Dzień powoli wstaje ...kolejny .... teksty

chillhomie dodano: 12 lipca 2013

Dzień powoli wstaje ...kolejny . Moje oczy otwierają się ,jednak serce okryte nadal jest ciemnością . Idę ...stawiam krok po kroku ,nie zauważając ani jednego człowieka . Jestem sama ...czasami brakuje mi bliskości . Gdy nagle spoglądam na rękę . Wolę być samotna ,niż cierpieć po raz kolejny z miłości . Sprawia mi to o wiele mniejszy ból...o wiele mniejszy .

Samotność jak to boli...czasami mam... teksty

chillhomie dodano: 7 lipca 2013

Samotność,jak to boli...czasami mam dzień w którym nie potrafię poradzić sobie ze swoimi uczuciami...potęgują ,tworząc mur,którego nie potrafię przeskoczyć,bo boli mnie fakt pójścia dalej. Dlaczego to tak strasznie musi boleć ? Stoję przed nim i czekam. Czekam na dłoń, na głos człowieka.

Z głębi siebie wołam Cię  czekam... teksty

chillhomie dodano: 2 lipca 2013

Z głębi siebie wołam Cię ,czekam na to byś otworzył oczy . Każdy oddech boli wciąż ...więzi gardło ,boję się .Już w tym wszystkim zgubiłam się...myśli ranią wciąż. Próbuje chwytać oddech ,przełknąć ..zapomnieć . Ucieknę stąd gdy zamknę oczy .Otul mnie bym zasnęła ,sobą okryj mnie i nigdy już nie zostawiaj mnie samej .Staram się...lecz nie potrafię nic .Nie każ mi ,nie mam już sił .Tak mi wstyd ,tak bardzo mi wstyd .Już nie wiem jakiej siebie chcę. Zamknę oczy i nie będzie mnie ...tak postaram przed bólem schować się. Rozdarcie , chłód...drżenie rąk to dziś czuję .Ucieknę stąd ..ucieknę w sen . Przyśni mi się sen..będzie opowiadał ,że nie było nigdy mnie .Odpływam już i znikam gdzieś.Pragnę już nie obudzić się.

Czuję gorzko słodką litość... teksty

chillhomie dodano: 28 czerwca 2013

Czuję gorzko-słodką litość ...tak wiele wsparcia potrzebuję ,ale tu nie ma co do zaoferowania . Widzę dawne odbicia w wodzie ...słyszę szepty wspomnień ,te same ściany ,które widziałam wtedy gdy to wszystko się zaczęło .One powoli się zapadają .Może się ukrywam ,może kocham zbyt często i mocno...ja po prostu szukam tego uścisku ,przez który czuję się potrzebna . Nie uciekam ...to nieprawda. Nikt mi nie powiedział,że to nie było przeznaczone mi ....może kiedyś wrócę do tego .Dziś po prostu szukam tego uścisku .

Popatrz niby zwykła nowa znajomość... teksty

chillhomie dodano: 26 czerwca 2013

Popatrz niby zwykła nowa znajomość ...już po pierwszej rozmowie wmówiłam sobie ,że nie dopuszcze do tego by się przywiązać ,by nie dopuścić do zakochania . I co ... ? Dlaczego tak na mnie działasz ? Dlaczego Twój głos sprawia ,że chcę więcej .....kurwa jakie to wszystko chore . Nie chcę by wszystko skończyło się tak jak wtedy ...nie przeżyje drugi raz tego samego ,to nie na moje siły... Nie lubię gdy obiecujesz ,bo to sprawia ,że jestem słabsza . Mogę rozpaść się i już nie powstać po raz drugi ...muszę być silna ,by przeżyć .

I znów się budzę...kolejny dzień... teksty

chillhomie dodano: 20 czerwca 2013

I znów się budzę...kolejny dzień ,niby inny co nie ? a taki jak wszystkie inne . Te same ściany ,ten sam nastrój wokół mnie . To wszystko napiera ,nieco kusi ...co mam robić ? Wytłumacz ,czemu gdy wspominam nas ,pojawia się to niezrozumiałe uczucie ? To wszystko nie ma sensu...wołałam od dawna o pomoc ,ale nikt się nie odezwał . Chciałam bym mogła być znów w Twych ramionach ,móc podziwiać piękną głębie Twoich oczu . I wiesz co ... ? Przychodzi ta rzeczywistość -ta prawdziwa i zostawiam to wszystko ,zostawiam myśli o Tobie. Wychodzę i nigdy nie mogę domknąć drzwi ,które za każdym razem zamykam za tym co było między nami .

Zmieniłam się ? Może tak...może... teksty

chillhomie dodano: 20 czerwca 2013

Zmieniłam się ? Może tak...może na gorsze ,a może w ten sposób w który dawno powinnam . Zależało mi kiedyś, zbyt łatwo kurwa ufam ....słabość ,której nigdy się nie pozbędę .Może czasami zachowuję się zbyt poważnie ,a czasami bardzo dziecinnie. Tak to prawda ,że czas zmienia ludzi ,ale to nie jest jedynym aspektem .Tym czymś są też ludzie,których spotykam .

Już od dłuższego czasu... teksty

chillhomie dodano: 15 czerwca 2013

Już od dłuższego czasu zastanawiałam się ...teraz wiem,że świat wypadł mi z rąk ,jakoś tak nawet nie jest mi Ciebie żal. Już wiesz jak chciałbyś żyć ? Ja wiem .Chyba tak chciałam zawsze...od wtedy .Jeśli będę miała wybór jak to zrobić, to świetnie o tym wiem ...nie chcę w śnie , ani w dzień...nie jak będę stara ,ani za młoda ...nie łatwo ,ani boleśnie . Chcę umrzeć z miłości .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV