głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
chillhomie Nie wiem co powiedzieć moje usta nadal milczą.Teraz...bo wszystko już powiedziały wcześniej .Nie wiem gdzie jesteś .Wiem tylko że jesteś daleko.Nie wrócisz ...p

chillhomie

chillhomie.moblo.pl
Nie wiem co powiedzieć moje usta nadal milczą.Teraz...bo wszystko już powiedziały wcześniej .Nie wiem gdzie jesteś .Wiem tylko że jesteś daleko.Nie wrócisz ...próbował
Nie wiem co powiedzieć  moje usta... teksty

chillhomie dodano: 7 października 2013

Nie wiem co powiedzieć ,moje usta nadal milczą.Teraz...bo wszystko już powiedziały wcześniej .Nie wiem gdzie jesteś .Wiem tylko ,że jesteś daleko.Nie wrócisz ...próbowałam ,ale nie umiałam .Nie wiem czy mi się to podoba ...bez Ciebie. Powiedz mi jak mam żyć ? Sprawiłeś ,że płaczę dzisiejszej nocy .Czy tak już ma być zawsze ? Próbowałam żyć ...ale nie potrafię bez Ciebie .Nie jestem pewna co czuję ...jak się czuć .Czasami to boli tak mocno .Nie chcę być sama .Próbowałam ,ale nie umiem .Jedno co wiem...jednego jestem pewna -Ciebie.Bo bez Ciebie jestem zagubiona i jestem tak zmieszana ,że nie daję rady .Proszę zabierz ten ból ,chcę zrobić miejsce dla Ciebie ...zbyt długo nie było Cię przy mnie .To nie jest ok .

Wydaję mi się  że to było wczoraj... teksty

chillhomie dodano: 3 października 2013

Wydaję mi się ,że to było wczoraj ...kiedy słyszałam Twój głos .Odeszłam .Powiedziałeś mi jak bardzo mnie kochasz ,ale jesteś z nią. Przepraszam ,że Cię obwiniłam za wszystko czego nie potrafiłam zrobić. Skrzywdziłam siebie ,krzywdząc Ciebie. Są takie dni jak dziś ,kiedy jestem w rozsypce ,ale nie przyznam tego .Czasami chcę się ukryć,bo za Tobą tęsknie .Tak trudno mi jest powiedzieć żegnaj.Gdybym miała choć jeden dzień więcej powiedziałabym Ci jak bardzo za Tobą tęsknie .Nie ma nic ,czego bym nie zrobiła ,by dostać jeszcze jedną szansę, by znów usłyszeć Twój głos .Gdybym tylko wiedziała to ,co wiem dziś...Tuliłabym Cię w swoich ramionach ,sprawiłabym ,żeby ból odszedł.Dziękuje za wszystko co zrobiłeś.Wybaczyłam wszystkie Twoje błędy.Czasami chcę zadzwonić ,ale wiem ,że Ciebie tam nie będzie ...

Wiesz...czasami płaczę. Mam do... teksty

chillhomie dodano: 1 października 2013

Wiesz...czasami płaczę. Mam do Ciebie żal ,że wciągnąłeś mnie do swojego świata ...a potem odesłałeś w tą jebaną szarość .Podeptałeś moją miłość i wykorzystałeś szaleństwo .Najgorsze jest to ,że próba zapomnienia o Tobie kończy się jeszcze większym zatraceniem się .Czasami dostaję nagłych ataków tęsknoty ,których się coraz bardziej boję ... Wtedy zaczynam oddychać szybciej ,a w klatce piersiowej spotykam znany mi już ból .Zaczynam się dusić wspomnieniami...przeszłością dotyczącą Ciebie .Nie potrafię Cię zapomnieć .

Nigdy nie mów  że mi nie... teksty

chillhomie dodano: 1 października 2013

Nigdy nie mów ,że mi nie zależało...wtedy ranisz .Zawsze będę Cię pragnąć .Wtargnęłam do Twojego życia nagle ,bez pytania .Ty zrobiłeś to samo .Nigdy wcześniej nie uderzyłam w miłość tak mocno.Chciałam jedynie byś mnie kochał ,a Ty jedynie mnie rozbiłeś .Tak Ty...zniszczyłeś mnie.Stopniowo mnie od siebie uzależniałeś ,a potem pozwoliłeś mi spłonąć .Nigdy tego nie chciałam .A teraz tak po prostu zamknę oczy i będę się kołysać .Jestem gotowa na płomienie i upadek .

Nie jestem pewna Twojego uczucia... teksty

chillhomie dodano: 29 września 2013

Nie jestem pewna Twojego uczucia .Tęsknie ..tak bardzo .Czy mam to przeliterować byś zrozumiał ? Nikt nigdy mi Ciebie nie zastąpi .To boli ...tak bardzo boli .Już zapomniałam jakie to uczucie ,gdy odzywałeś się codziennie ...Duszę się już własnymi myślami ,nie potrafię doprowadzić tego do końca ,albo najzwyczajniej nie chcę .Przez uczucie do Ciebie staję się coraz bledsza , jak ściana o którą opieram się już dawno bezwładnymi ramionami .Tak bardzo Cię kocham ,że to uczucie mnie boli ...powoli mnie wykańcza. Nie życzę Ci źle..życzę CI wszystkiego najlepszego ....a potem utraty tego.

Jestem tak bardzo obolała... teksty

chillhomie dodano: 27 września 2013

Jestem tak bardzo obolała miłością ...tyle szram nakreśliła na moim sercu .Jeden i ten sam sen co noc .Nie radzę sobie ,bo wiem ,że już nie wrócisz ....obiecywałeś .Jesteś jedyną rzeczą ,której pragnę ,a nie mogę dostać .Dławię się bo nie chcę umierać ...a samotność jest mordercą .Muszę przestać się oszukiwać .Nie będzie dobrze .Mówię do siebie ...zupełnie jakbym się nie znała.Najgorsze jest to ,że nie panuję nad tym jak bardzo się od Ciebie uzależniłam .

Uświadomiłam sobie  że wolę... teksty

chillhomie dodano: 20 września 2013

Uświadomiłam sobie ,że wolę słuchać ciszy ,niż tego głupiego pierdolenia .Zastanawiam się nad miłością...jaka miłość wgl ? To zauroczenie ,która najzwyczajniej przekształca się w przyzwyczajenie .Bo zdałam sobie sprawę ,że Go kocham ...a on kocha inną.Każdego dnia odczuwam ten ból .Czasami jest większy ,czasami mniejszy...ale zawsze mi towarzyszy.Jestem bezradna ,odrzucona ,oszukana .To wszystko budzi we mnie wrogość .W środku dalej czuje jak pęka mi serce.Gdy myślę o Nim nie chcę by biło więcej .Zbyt długo żyłam złudzeniami .Chciałam zapomnieć ,nadal tego pragnę...ale nie przestaję wspominać .To mnie niszczy .Uczucia to ból...

Mimo tego  że obiecałam sobie  że... teksty

chillhomie dodano: 18 września 2013

Mimo tego ,że obiecałam sobie ,że będę twarda...to nie jestem .Mimo tego ,że okazałeś się nie tym kimś za kogo się podawałeś to płaczę .Miałam to olać...olać ten ból ,gdy widzę Cię z nią...ale i tak czekam aż się odezwiesz.Cierpię gdy się nie odzywasz ...a gdy już się odezwiesz cierpię jeszcze bardziej.Napędzam swoje uczucie do Ciebie ,wiedząc ,że jestem na straconej pozycji. Czasami tak bardzo brakuje mi Ciebie ...tak bardzo za Tobą tęsknie,że nie potrafię tego znieść .Ktoś mi powiedział ,że samobójstwo to głupota .A co tak naprawdę jest głupotą ? Krzywdzenie tak bardzo emocjonalnie ,że przestaję wierzyć w miłość .Krzyk duszy...krzyk straszliwy ,nieopisanego bólu .Muszę się pogodzić z tym ,że niektórzy odchodzą ,zostawiając po sobie wspomnienia i ból .Jestem coraz słabsza psychicznie...jestem wycieńczona ,nie czuję się dobrze .

Pomyślałeś czasami co robisz ze... teksty

chillhomie dodano: 14 września 2013

Pomyślałeś czasami co robisz ze mną ? Pchasz mnie ku przepaści . Karmisz sobą...by potem odciąć się jak gdybyś nigdy nie istniał .Wracasz po tym jak już sobie wszystko ułożyłam z tymi dwoma słowami 'Kocham Cię' .Wiesz w ogóle co znaczą te słowa ? Masz mnie za wariatkę ? Bo tak właśnie się czuję .Chyba jednak Ci przeszkadzam...nie lubię przeszkadzać.Nie będę więcej tego robić .Przez Ciebie nie panuję już nad sobą,tylko płaczę .Tęsknie ...tylko gdy oddycham .Jest mi źle kurwa...czuję się beznadziejnie.Coraz częściej łapię się na tym ,że kłamałeś .Od dłuższego czasu tworzy się we mnie taka pustka,którą staram się wypełnić tęsknotą za Tobą .A co gdybym umarła ? Myślę ,że powiedziałbyś ,że trudno i tak nie jestem Ci potrzebna i poszedłbyś do niej .To twoje życie ,rób z nim co chcesz...ale nie niszcz mnie nim .

Czy jestem smutna ? Smutek to uczucie... teksty

chillhomie dodano: 11 września 2013

Czy jestem smutna ? Smutek to uczucie ...jak gdybym tonęła...jak gdyby ktoś chciał pogrzebać mnie .Wtedy ...wtedy się zanurzam w wodzie ,mój oddech staję się płytki ...nikły.Tak się czuję ,gdy przypominam sobie Twoje słowa .Każdy oddech mnie dusi .Nie mam niczego ,czego mogłabym się przytrzymać .Czy tęsknie ? Tęsknie ...tęsknie kolejny dzień ,kolejną noc .Tak po prostu i umieram w środku topiąc się w nicości .Bo to nie jest tak ,że przestałam Cię kochać.To jak obłęd ...nie potrafię się tego pozbyć. Zgubiłam się w sobie ,a Ty mi w tym nie pomagasz .

Jestem smutna . Bardzo smutna... teksty

chillhomie dodano: 8 września 2013

Jestem smutna . Bardzo smutna .Proszę napisz...tak jak kiedyś ... Tęsknie za tobą .Nadal trwam ,choć tak mało mnie już cieszy .Kocham Cię i umieram z miłości do Ciebie .To tak boli ,gdy wiem ,że potrafię oddychać a nie potrafię żyć .Czasem przestaję myśleć i marzę o tym by przestać ...ale jak mogę przestać myśleć o czymś co rozrywa z bólu ? Co czuję ? Niepewność...a może nawet lęk .Czasem miewam się dobrze ,ale to nie trwa zbyt długo ...to chwila .Uświadamiam sobie ,że nie znam sensu swojego istnienia .Potrafię tłumić w sobie ból ,ale nie wiem ile zdołam się ukrywać .Jestem bardzo pokaleczona ...trochę mniej na ciele ,a bardziej na duszy .

Czasem czuję w powietrzu Twój... teksty

chillhomie dodano: 5 września 2013

Czasem czuję w powietrzu Twój zapach i odwracam się...nie mogę kurwa . Nie potrafię wyrazić tego potwornie koszmarnego fizycznego bólu ....tej tęsknoty za Tobą. I nie mogę uwierzyć ,że czuję tyle ,a Twoje uczucie są znikome . Naprawdę nie czujesz nic ? To niezdecydowanie nas niszczy ...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV