głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bursztynek Jesteś też pierwszym chłopcem z którym jest mi dobrze w łóżku. Jesteś pierwszym najpierwszym zupełnie jedynym mężczyzną przez którego robi mi się czasem czarno

bursztynek

bursztynek.moblo.pl
Jesteś też pierwszym chłopcem z którym jest mi dobrze w łóżku. Jesteś pierwszym najpierwszym zupełnie jedynym mężczyzną przez którego robi mi się czasem czarno w
 Jesteś też pierwszym chłopcem z... teksty

bursztynek dodano: 30 lipca 2015

"Jesteś też pierwszym chłopcem, z którym jest mi dobrze w łóżku. Jesteś pierwszym, najpierwszym, zupełnie jedynym mężczyzną, przez którego robi mi się czasem czarno w oczach i słodko w ustach i zupełnie nieprzytomnie w głowie."

Boję się że Ty wcale tego moje... teksty

bursztynek dodano: 30 lipca 2015

Boję się, że Ty wcale tego moje kochania nie czujesz, bo nie przejawia się ono w żadnej formie dbania o Ciebie. Chciałabym jednak, żebyś pamiętał, że ja o siebie też przecież nie dbam. Jestem czasem dla Ciebie nieczuła, ale ja i dla siebie jestem nieczuła. Zwłaszcza w drobiazgach. Nie zrobię Ci śniadania, ale wiesz - ja i sobie nie zrobię śniadania.

 Przemilczę najwyżej popełnię... teksty

bursztynek dodano: 26 lipca 2015

"Przemilczę, najwyżej popełnię samobójstwo."

 Od czasu jak usłyszałam że... teksty

bursztynek dodano: 25 lipca 2015

"Od czasu jak usłyszałam, że samochód wpadł w ludzi na przystanku i ich pozabijał, postanowiłam, że już nigdy nie wyjdę z domu pokłócona." / ~ K. Nosowska

C.d.: Podczas spaceru trzymaj ją za... teksty

bursztynek dodano: 22 lipca 2015

C.d.: Podczas spaceru trzymaj ją za rękę. Obejmuj ją tak długo jak to możliwe. Ocieraj jej łzy, kiedy płacze. Powiedz jej, że ją kochasz i pocałuj ją. Dotykaj jej pleców. Trzymaj ją za ręką w miejscach publicznych. Rozmawiaj z nią o wszystkim. Odgarniaj jej włosy z twarzy i całuj ją delikatnie. Nieoczekiwanie podejdź i przytul ją. Całuj ją w deszczu. Tańcz z nią przy wolnej muzyce. Kochaj ją tak mocno jak tylko potrafisz.

Jak ją kochać? A więc  rozmawiaj... teksty

bursztynek dodano: 22 lipca 2015

Jak ją kochać? A więc - rozmawiaj z nią, podziel się z nią tajemnicą. Daj jej swoją bluzę. Całuj ją powoli. Przytul. Trzymaj ją mocno w ramionach. Śmiej się z nią. Zapraszaj ją wszędzie. Akceptuj jej przyjaciół. Uśmiechaj się z nią. Rób z nią zdjęcia. Pozwól jej siadać na swoich kolanach. Kiedy powie, że to ona kocha cię bardziej, nie zgódź się z tym. Całuj ją niespodziewanie. Przytulaj ją od tyłu w talii. Mów jej, że jest piękna. Mów, co do niej czujesz. Otwieraj przed nią drzwi. Mów jej, że jest dla ciebie wszystkim. Jeśli wydaje ci się, że coś jest nie tak, po prostu ją przytul. Rób tak, aby czuła się kochana. Pocałuj ją przy innych dziewczynach. Nie okłamuj jej. Zabieraj ją wszędzie, gdzie tylko chce. Gdy jesteście sami, przytul ją i zacznij całować. Całuj ją w policzek. Całuj ją w szyję. Patrz jej głęboko w oczy i mów, że ją kochasz. Połóż się z nią pod gwiazdami i pozwól jej położyć głowę na twojej klatce piersiowej, dzięki czemu będziesz mógł ją przytulić. / c.d.n.

Trzeba bardzo uważać gdy stajesz... teksty

bursztynek dodano: 21 lipca 2015

Trzeba bardzo uważać, gdy stajesz twarzą w twarz z ludźmi o zranionych sercach (...) Nie zdołasz ich pocieszyć. I nie ma takiej cierpliwości, mądrości, wielkoduszności, namiętności, która byłaby zdolna ukoić owe zawiedzione serca.

: : : : teksty

bursztynek dodano: 20 lipca 2015

:( :( :( :(

Nie rozpinaj tak powoli guzików... teksty

bursztynek dodano: 20 lipca 2015

Nie rozpinaj tak powoli guzików mojej koszuli. Nie wkładaj mi rąk pod sukienkę sięgając, aż do brzucha. Nie zrywaj ze mnie bielizny, nie wyszarpuj mnie z objęć zbyt już grubych na tę pogodę swetrów. Z milczenia, nie z ubrań, mnie rozbierz. Rozepnij wszystkie niedomówienia, które po samą szyję, każdego ranka zbyt starannie zapinam. Wstyd przez głowę mi ściągnij. Zsuń z mych bioder strach. Rozrzuć to wszystko na podłodze i kopnij w kąt byśmy nie potykali się o te złośliwości nigdy więcej. Połóż mnie na łóżku i delikatnie otul pewnością. Nie poganiając, leż ze mną tak długo, aż nabiorę jej na tyle by uwierzyć, że nie znikniesz. Będę ci mówiła wtedy raz po raz, że przecież wszyscy znikają. A ty miej cierpliwość do mych lęków.

Mówią że kiedy rodzi się... teksty

bursztynek dodano: 19 lipca 2015

Mówią, że kiedy rodzi się człowiek - z nieba spada dusza i rozpada się na dwie części. Jedna część trafia do Kobiety, a druga do Mężczyzny. Sens życia polega na odnalezieniu tej drugiej połowy. Połowy swojej własnej duszy.

Nie ma nic zimniejszego od serca... teksty

bursztynek dodano: 19 lipca 2015

Nie ma nic zimniejszego od serca, które kiedyś płonęło.

 A powiedz mi co zrobiłaś dzisiaj... teksty

bursztynek dodano: 19 lipca 2015

"-A powiedz mi, co zrobiłaś dzisiaj dla siebie? / -Dla kogo? / -Dla siebie. Dla tej cudownej i kochanej dziewczyny, która jak nikt zasługuje na Miłość. / -Herbatę. Zrobiłam dla niej herbatę."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV