głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bursztynek Umarłam przez Ciebie chociaż właśnie dla Ciebie tak pragnęłam żyć. “Przede wszystkim zgadzamy się na bylejakość. Na byle jakie relacje przelotne krótkie znajomo

bursztynek

bursztynek.moblo.pl
Umarłam przez Ciebie chociaż właśnie dla Ciebie tak pragnęłam żyć.
Umarłam przez Ciebie  chociaż... teksty

bursztynek dodano: 9 lipca 2015

Umarłam przez Ciebie, chociaż właśnie dla Ciebie tak pragnęłam żyć.

“Przede wszystkim zgadzamy się na... teksty

bursztynek dodano: 7 lipca 2015

“Przede wszystkim zgadzamy się na bylejakość. Na byle jakie relacje, przelotne, krótkie znajomości zostawiające za sobą nic więcej, jak tylko niesmak po kolejnym rozczarowaniu. Na byle jakie dni, przesiedziane w jednym miejscu, podczas których, z góry już, przeklinamy te następne, które spędzimy dokładnie tak samo. Żyjemy na szybko, na opak, na ostatnią chwilę. Żyjemy na walizkach ze samym sobą. Nienawidzimy tego, gdzie jesteśmy, ale jeśli coś wymaga wysiłku, to automatycznie rezygnujemy. Chcemy być czymś więcej, a boimy się wyjść poza własne cztery ściany. Chcemy cieszyć się każdym dniem, a pierwsze, co robimy na jego każdy początek, to przeklinamy to, że się zaczął. Chcemy wielkich rzeczy, a samych siebie traktujemy byle jak.” / ~ Marta Kostrzyńska

Są chwile  gdy samotnie spadam w... teksty

bursztynek dodano: 5 lipca 2015

Są chwile, gdy samotnie spadam w dół. To są dni, kiedy nie mam sił, świat pęka w pół... / ~ Peja

Kiedyś marzyłam o wyjątkowym... teksty

bursztynek dodano: 5 lipca 2015

Kiedyś marzyłam o wyjątkowym życiu. Dzisiaj jestem szczęśliwa dzieląc z Tobą moja codzienność. :*

To nie tak  że mnie zmieniłeś. Ty... teksty

bursztynek dodano: 5 lipca 2015

To nie tak, że mnie zmieniłeś. Ty po prostu ukruszyłeś cząstkę mnie. Zabrałeś ze sobą kawałek mojej duszy, który odpowiedzialny był za uśmiech, szczęście i wszystko, co we mnie pozytywne. I tak mnie zostawiłeś - wybrakowaną, pustą, zimną, nieumiejącą ponownie zaufać i zakochać się.

 Lubię swe ciało  kiedy jest przy... teksty

bursztynek dodano: 4 lipca 2015

"Lubię swe ciało, kiedy jest przy twoim ciele. Robi się z niego rzecz zupełnie nowa. Każdy nerw, każdy mięsień dwoi się i troi. Lubię twe ciało. Lubię to, co robi, lubię jego sposoby. Lubię pod twą skórą wyczuć palcami kości i kręgosłup drobny, i czuć, jak drży ta cała jędrna gładkość, którą wciąż od nowa całować, całować, całować chciałbym; lubię całować twoje to, a też i tamto, z wolna głaskać elektryczną wełnę twoich kędziorów, kiedy ciało rozchylone ulega temu czemuś... I oczy, ogromne okruszyny miłości; i lubię ten dreszcz pode mną ciebie tak nowej zupełnie" ~ E. E. Cummings "Lubię swe ciało, kiedy jest przy twoim"

 ty   jesteś   moja czarna róża... teksty

bursztynek dodano: 29 czerwca 2015

"ty / jesteś / moja czarna róża / mój dom bez okien / twoje ręce białe jak gruz / twój chłód/ ty / jesteś/ moja zima nieskończona" ~ S. Pastuszewski

Wcale się nie pokłócili  ona po... teksty

bursztynek dodano: 21 czerwca 2015

Wcale się nie pokłócili, ona po prostu po kilku tygodniach spojrzała trzeźwym okiem na to mieszkanie, którego się nie da posprzątać, na tego mężczyznę, którego się nie da ocalić (...) I tyle. I spakowała się. I wyszła.

Natychmiast  obłędnie  niezdarnie... teksty

bursztynek dodano: 21 czerwca 2015

Natychmiast, obłędnie, niezdarnie, bezwstydnie, boleśnie zakochaliśmy się w sobie; należy dodać, że i beznadziejnie, bo tę frenetyczną żądzę posiadania dałoby się ukoić jedynie wtedy, gdybyśmy dosłownie wessali i wchłonęli nawzajem każdą cząstkę swych dusz i ciał.

 Kobieta zawsze znajdzie u siebie... teksty

bursztynek dodano: 21 czerwca 2015

"Kobieta zawsze znajdzie u siebie jakieś niedoskonałości. Będzie za niska, za wysoka, za chuda, za gruba, będzie mieć za małe cycki, za duże, nie taki tyłek, zbyt wystający brzuch, krzywe palce u stóp, za gęste włosy, za rzadkie włosy, będzie za mądra albo za głupia. Bystry facet jest w stanie sprawić, że przez chwilę o tym zapomni. Oczywiście nie uwierzy mu, ale zapomni."

 Na świecie jest przecież tylu... teksty

bursztynek dodano: 21 czerwca 2015

"Na świecie jest przecież tylu ciekawych ludzi, a my uparliśmy się na siebie. To chyba właśnie jest miłość - uprzeć się na kogoś."

 Może wejdziesz do łóżka.... teksty

bursztynek dodano: 18 czerwca 2015

"Może wejdziesz do łóżka. Porozmawiamy." ~ T. Różewicz

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV