głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bursztynek ty jesteś moja czarna róża mój dom bez okien twoje ręce białe jak gruz twój chłód ty jesteś moja zima nieskończona S. Pastuszewski Wcale się nie pokłócili ona

bursztynek

bursztynek.moblo.pl
ty jesteś moja czarna róża mój dom bez okien twoje ręce białe jak gruz twój chłód ty jesteś moja zima nieskończona S. Pastuszewski
 ty   jesteś   moja czarna róża... teksty

bursztynek dodano: 29 czerwca 2015

"ty / jesteś / moja czarna róża / mój dom bez okien / twoje ręce białe jak gruz / twój chłód/ ty / jesteś/ moja zima nieskończona" ~ S. Pastuszewski

Wcale się nie pokłócili  ona po... teksty

bursztynek dodano: 21 czerwca 2015

Wcale się nie pokłócili, ona po prostu po kilku tygodniach spojrzała trzeźwym okiem na to mieszkanie, którego się nie da posprzątać, na tego mężczyznę, którego się nie da ocalić (...) I tyle. I spakowała się. I wyszła.

Natychmiast  obłędnie  niezdarnie... teksty

bursztynek dodano: 21 czerwca 2015

Natychmiast, obłędnie, niezdarnie, bezwstydnie, boleśnie zakochaliśmy się w sobie; należy dodać, że i beznadziejnie, bo tę frenetyczną żądzę posiadania dałoby się ukoić jedynie wtedy, gdybyśmy dosłownie wessali i wchłonęli nawzajem każdą cząstkę swych dusz i ciał.

 Kobieta zawsze znajdzie u siebie... teksty

bursztynek dodano: 21 czerwca 2015

"Kobieta zawsze znajdzie u siebie jakieś niedoskonałości. Będzie za niska, za wysoka, za chuda, za gruba, będzie mieć za małe cycki, za duże, nie taki tyłek, zbyt wystający brzuch, krzywe palce u stóp, za gęste włosy, za rzadkie włosy, będzie za mądra albo za głupia. Bystry facet jest w stanie sprawić, że przez chwilę o tym zapomni. Oczywiście nie uwierzy mu, ale zapomni."

 Na świecie jest przecież tylu... teksty

bursztynek dodano: 21 czerwca 2015

"Na świecie jest przecież tylu ciekawych ludzi, a my uparliśmy się na siebie. To chyba właśnie jest miłość - uprzeć się na kogoś."

 Może wejdziesz do łóżka.... teksty

bursztynek dodano: 18 czerwca 2015

"Może wejdziesz do łóżka. Porozmawiamy." ~ T. Różewicz

 Jeśli coś było na tyle ważne... teksty

bursztynek dodano: 18 czerwca 2015

"Jeśli coś było na tyle ważne, że nie możesz o tym zapomnieć wiedz, że musi do ciebie wrócić. Może w innej osobie, innym miejscu, czasie, ale wróci..." ~ F. Dostojewski

 chodź chodź   w moje ręce ciepłe... teksty

bursztynek dodano: 7 czerwca 2015

"chodź chodź / w moje ręce ciepłe / w moje ręce oczekujące / w moje usta zachłanne / jak deszcz" ~ H. Poświatowska "***(oczekiwanie jest naszą porą)"

 Nie odchodź!   Zabierzesz co... teksty

bursztynek dodano: 7 czerwca 2015

"Nie odchodź! / Zabierzesz co najwyżej ciało, / ale przecież reszta / i tak zostanie ze mną. / Nazostawiałaś siebie, Nieobecna! / Wszędzie tam, gdzie cię nie ma, / jest mi ciebie za dużo. / Wybacz, Nieobecna, ale musiałem odejść. / Musiałem odejść, by przekonać się, że byłaś / najmądrzejsza, / najpiękniejsza, / najpotrzebniejsza. / Przecież gdybym nie odszedł / nigdy bym tego nie wiedział. / Nieobecna, / odezwij się czasem! / Ciekawy jestem, gdzie i z kim teraz / umierasz?" ~ J. Borszewicz "List do Nieobecnej"

 Jeśli doczytam do końca wszystkie... teksty

bursztynek dodano: 7 czerwca 2015

"Jeśli doczytam do końca wszystkie książki, które mam w mieszkaniu, to się dopełni magiczna przepowiednia i jakieś dziecko z pewnością znajdzie rodzinę." ~ M. Halber "Najgorszy człowiek na świecie"

 Ja się czuję bardzo bezpiecznie... teksty

bursztynek dodano: 7 czerwca 2015

"Ja się czuję bardzo bezpiecznie, jak jestem sam. Najwięcej. Bardzo mi jest dobrze ze sobą samemu. Ja od razu powiem temu, który mnie odkryje, żeby się na mnie nie gniewał, jak sobie będę odchodził trochę co jakiś czas." ~ Stachura

 Wyciągnęła do mnie rękę  nie... teksty

bursztynek dodano: 7 czerwca 2015

"Wyciągnęła do mnie rękę, nie wiedziałem co mam zrobić, więc połamałem jej palce swoim milczeniem." ~ Jonathan Safran Foer "Strasznie głośno, niesamowicie blisko"

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV