głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bursztynek Ile razy można prosić? Ile razy można wybaczyć? Mam już dość starałam się tłumaczyłam prosiłam. Niestety bezskutecznie. To koniec. Zabijasz mnie zabijasz nas.

bursztynek

bursztynek.moblo.pl
Ile razy można prosić? Ile razy można wybaczyć? Mam już dość starałam się tłumaczyłam prosiłam. Niestety bezskutecznie. To koniec. Zabijasz mnie
 Ile razy można prosić?   Ile razy... teksty

bursztynek dodano: 20 października 2018

"Ile razy można prosić? / Ile razy można wybaczyć? / Mam już dość, / starałam się, / tłumaczyłam, / prosiłam. / Niestety - bezskutecznie. / To koniec. / Zabijasz mnie, zabijasz nas. / Zabijasz wszystko, co zbudowaliśmy, / a TO miało być wieczne..." ~ C. Ch.

 There are things that we can have... teksty

bursztynek dodano: 3 września 2018

"There are things that we can have, but can't keep."

 I've got a hundred million reasons... teksty

bursztynek dodano: 3 września 2018

"I've got a hundred million reasons to walk away, but baby I just need one good one to stay..."

:  teksty bursztynek dodał komentarz: :) do wpisu 3 września 2018
 Dom nie jest tam  gdzie śpisz. Dom... teksty

bursztynek dodano: 13 sierpnia 2018

"Dom nie jest tam, gdzie śpisz. Dom to skóra tego, kto Cię przytula, sprawia, że czujesz się we właściwym miejscu." 💏

 Ja jako pierwsza pod sercem Cię... teksty

bursztynek dodano: 16 lipca 2018

"Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę. Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę. Jestem przy Tobie od pierwszego grama. Tyś mój świat cały, a ja... Twoja mama." *.*

Szłam do Ciebie  padał deszcz  a... teksty

bursztynek dodano: 2 kwietnia 2018

Szłam do Ciebie, padał deszcz, a wiatr połamał mi parasolkę. Wtedy on rozłożył nade mną swoją. Zapytał jak minął mi dzień i czemu nie ubrałam szalika. Zapiął mi ostatni guzik w kurtce i powiedział, że jestem piękna nawet w strugach deszczu rozmywającego mój makijaż. Wtedy stanęliśmy pod Twoimi drzwiami, a on zapytał mnie czy to tutaj. A ja uświadomiłam sobie, że już nie. Że to już nie tutaj.

Zbuduję Ci dom  będziesz miała... teksty

bursztynek dodano: 7 maja 2017

Zbuduję Ci dom, będziesz miała schron, taki szałas na hałas... I zasadzę brzozę tuż za rogiem, żebyś latem miała cień. (...) i mowy nie ma, żebyś musiała wstać! Nie będę palił i nie będę pił, nie będę oglądał zakazanych rzeczy nocą na TV. (...) Jeśli chcesz, dla Ciebie mogę tak żyć!

Pokonam sztorm  kiedy jesteś obok... teksty

bursztynek dodano: 7 maja 2017

Pokonam sztorm, kiedy jesteś obok, uzupełniasz sobą! Uzupełniasz sobą mnie!

Oddałabym diabłu pieniądze  gdyby... teksty

bursztynek dodano: 7 maja 2017

Oddałabym diabłu pieniądze, gdyby cieszyły go bardziej niż żal... Gdyby wrócił ten spokój, że mogę przytulić Cię jeszcze raz... Zrozumiałam, obudzona przez szepty pustych ścian, szczęście miałam, pochowałam masę szans... Zatrzymaj się nim płomień zgaśnie, we łzach zatoniesz nim przyjdzie żal wśród pustych ścian... Zatrzymaj się, weź oddech, doceń, co w życiu dobre, nim przyjdzie żal wśród pustych ścian...

Nie pamiętam  kiedy ostatnio... teksty

bursztynek dodano: 7 maja 2017

Nie pamiętam, kiedy ostatnio widziałem nas obok nas... Mógłbym zabić kogoś, żeby zatrzymać ten czas z Tobą! Obok, z daleka od tych wszystkich zamków z piachu, mógłbym zabić za ostatni gram tego zapachu. Nie umiałem uciec światu - uciec na moment od wyścigu głupców, dziecko szczęścia, sierota rapu, jebane sto procent, polski truskul... Miałem mieć tu swój kawałek nieba wokół tronu, mam pijacki kurs z tylnego siedzenia do pustego domu. Nikomu nie umiem powiedzieć nic co prawdą jest. Krótkie sny i długie dni i gardło zdarte - alko test. Stres? Nie czuję już go chyba wcale dziś, w sumie, poza ich nienawiścią, nie czuję już nic. Wybacz im, musiałem w to iść, aż po upadek. Tyle lat tylko Twój głos mówił mi wciąż, że dam im radę. Wypchnęli mnie na pierdoloną krawędź bycia sobą dziś... Mógłbym zabić, żeby znów być obok nich, z Tobą.

 Nie miałam czasu dla Ciebie... teksty

bursztynek dodano: 7 maja 2017

"Nie miałam czasu dla Ciebie, goniąc na ślepo przez świat. Mówili, że pieniądz da szczęście, a on zabierał cenny czas. Dopiero, gdy ziemią Cię przykrył, tak przykro dotarł sens... Szczęście miałam, pochowałam w morzu łez."

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 433 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV