głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bursztynek Nie była w jego typie powtarzał to tysiąc razy nie pomagało. Zaszła mu za skórę weszła w krew. Utkwiła w nim. Oszołamiała go a zarazem irytowała dziwna niebezpi

bursztynek

bursztynek.moblo.pl
Nie była w jego typie powtarzał to tysiąc razy nie pomagało. Zaszła mu za skórę weszła w krew. Utkwiła w nim. Oszołamiała go a zarazem irytowała dziwna niebezpiecz
Nie była w jego typie  powtarzał to... teksty

bursztynek dodano: 7 sierpnia 2015

Nie była w jego typie, powtarzał to tysiąc razy, nie pomagało. Zaszła mu za skórę, weszła w krew. Utkwiła w nim. Oszołamiała go, a zarazem irytowała - dziwna niebezpieczna mieszanka.

Przez te wszystkie lata dowiedziałam... teksty

bursztynek dodano: 7 sierpnia 2015

Przez te wszystkie lata dowiedziałam się, że czasem odpychamy ludzi tylko dlatego, żeby nas przyciągnęli. Chcemy, żeby do nas przyszli, powiedzieli, że o nas nie zapomnieli. Chcemy, żeby udowodnili nam, jak bardzo im na nas zależy. Chcemy, żeby walcząc o nas, dowiedli swojej miłości.

Chciałbym Cię mieć w domu na... teksty

bursztynek dodano: 7 sierpnia 2015

Chciałbym Cię mieć w domu na jesień (...). I słuchać jak patrzysz w sufit, myśląc nad tym, że pięknie jest. I zamykać Twoje oczy swoimi ustami. I usypiać Cię swoim oddechem (...). I uciec z Tobą gdzieś. I żyć.

Odszedłeś i pozostawiłeś po sobie... teksty

bursztynek dodano: 7 sierpnia 2015

Odszedłeś i pozostawiłeś po sobie pierdoloną pustkę. Nie mogę przestać myśleć o tym co było, ale wiem, że nie powinnam skupiać swoich myśli na Twojej osobie. Wiem, że powinnam zapomnieć, czuć się wolną, bo zraniłeś. A jednak cierpię. Jeżeli to było przyzwyczajenie a nie miłość, to muszę przyznać, że działasz jak fajki. Kurwa złe, a ciężko się z nimi rozstać. ; (

  Nie płacz  rany się zagoją.... teksty

bursztynek dodano: 6 sierpnia 2015

- Nie płacz, rany się zagoją. / - Nie, one nigdy się nie zagoją. Mogę jedynie na jakiś czas o nich zapomnieć, ale nigdy nie znikną. Gdy tylko go zobaczę będą się rozdzierać i nieustannie o sobie przypominać. To jest klątwa na całe, cholerne życie, rozumiesz? Tak będzie już zawsze, kurwa.

Czasami mi Cię brak. Choć nawet nie... teksty

bursztynek dodano: 6 sierpnia 2015

Czasami mi Cię brak. Choć nawet nie jesteś mój... / bursztynek

Wiesz  od jakiegoś czasu drżą mi... teksty

bursztynek dodano: 3 sierpnia 2015

Wiesz, od jakiegoś czasu drżą mi ręce. Dość mocno. A ojciec ciągle pyta, jak to możliwe, że jestem znerwicowana w tak młodym wieku. Gdyby tylko wiedział o każdej kłótni, po której serce waliło mi tak niewyobrażalnie mocno do tego stopnia, że miałam wrażenie, iż zaraz ze mnie wyskoczy... Gdyby wiedział o każdym słowie, które waliło z niesamowitą prędkością w sam środek, zadając najmocniejszy ból...Gdyby wiedział o każdej szarpaninie i nieprzespanych nocach, podczas których ryczałam do poduszki... Gdyby to wszystko wiedział... Gdyby miał wiadomość, co zrobiłeś z jego niewinną, szczęśliwą córeczką... Gdyby wiedział, jak bardzo odbarwiłeś jej świat - zabiłby Cię, bo zrozumiałby, że zabrałeś mi skrawek życia. Tak bardzo cennego życia.

Wiesz  żyję sobie. W sumie to nawet... teksty

bursztynek dodano: 3 sierpnia 2015

Wiesz, żyję sobie. W sumie to nawet całkiem nieźle. I uśmiechnę się czasem, i przez moment poczuję się szczęśliwa. Tylko czasami tak mi strasznie smutno, gdy czuję się samotna, a mówiłeś, że nigdy na to nie pozwolisz. Gdy potrzebuję oparcia, a Ciebie nie ma obok. Gdy próbuję przypomnieć sobie Ciebie, a na myśl przychodzi mi tylko kłamstwo, jakie dawkowałeś mi każdego dnia.

 Napadł mnie. Miłością mnie... teksty

bursztynek dodano: 3 sierpnia 2015

"Napadł mnie. Miłością mnie napadł - tak po prostu. Bez pytania, czy chcę."

Czasem można pobłądzić  kochać... teksty

bursztynek dodano: 1 sierpnia 2015

Czasem można pobłądzić, kochać nieodpowiednią osobę, płakać nad drobnostkami, ale to jedynie zbliżyło nas do miejsca, w którym jesteśmy. Wszyscy popełniamy błędy, mamy rozterki i żale z przeszłości. Ale każdy z nas ma siłę by ukształtować nowe dni w swą przyszłość. Każda rzecz, która przytrafia nam się w życiu przygotowuje nas do tego, co ma jeszcze nadejść.

 Spójrz na mnie  jak ja na Ciebie... teksty

bursztynek dodano: 30 lipca 2015

"Spójrz na mnie, jak ja na Ciebie patrzę, i pocałuj mnie, a potem zacznij już do mnie wracać!"

 Tęsknie do Ciebie przez stół... teksty

bursztynek dodano: 30 lipca 2015

"Tęsknie do Ciebie przez stół, przy którym siedzimy, tęsknię z fotela na fotel obok, w teatrze czy kinie, tęsknię (...), na szerokość kołdry, która okrywa nas oboje, też potrafię tęsknić do Ciebie - przez drzwi łazienki, w której się kąpiesz, i przez schody, po których idziesz do mnie, i przez naskórek mój, szczelnie przywarty do Twojego... Ale jak nazwać to, co odczuwam w Warszawie, kiedy Ty jesteś w Londynie? Też - tęsknotą? Oj, ubożuchny jest ten słowniczek, który mamy do dyspozycji." / A. Osiecka

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV