głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bursztynek Nie czyń sobie wyrzutów sumienia że upokorzyłaś się dla miłości że zdarłaś z siebie kilka warstw godności bo twoja miłość i tęsknota były silniejsze niż duma. T

bursztynek

bursztynek.moblo.pl
Nie czyń sobie wyrzutów sumienia że upokorzyłaś się dla miłości że zdarłaś z siebie kilka warstw godności bo twoja miłość i tęsknota były silniejsze niż duma. To świ
Nie czyń sobie wyrzutów sumienia... teksty

bursztynek dodano: 13 luty 2017

Nie czyń sobie wyrzutów sumienia, że upokorzyłaś się dla miłości, że zdarłaś z siebie kilka warstw godności, bo twoja miłość i tęsknota były silniejsze niż duma. To świadczy tylko o tym, że potrafisz kochać poza granice swojego egoizmu - on może ci tylko zazdrościć.

I hate everything about you  why do I... teksty

bursztynek dodano: 2 luty 2017

I hate everything about you, why do I love you? You hate everything about me, why do you love me? / T.D.G.

Najbardziej zawiedzie Cię ten   dla... teksty

bursztynek dodano: 29 stycznia 2017

Najbardziej zawiedzie Cię ten, dla którego Ty starałeś się być niezawodny

Chciałam być jednym z Twoich... teksty

bursztynek dodano: 16 września 2016

Chciałam być jednym z Twoich marzeń. / bursztynek

bedziemy mijać sie bez gestu i bez... teksty

bursztynek dodano: 16 września 2016

bedziemy mijać sie bez gestu i bez slowa, nie pamiętając, że przez krótki czas sie kochaliśmy na zawsze. / fcuk

Uwielbiam słyszeć 'Jesteś Moja'.... teksty

bursztynek dodano: 16 kwietnia 2016

Uwielbiam słyszeć 'Jesteś Moja'. Uwielbiam, kiedy z taką lubością to podkreślasz jednocześnie przyciągając mnie do siebie. To takie niesamowite: należeć do kogoś, być przez kogoś chcianym, być dla kogoś tak ważnym, że nie mógłby już bez Ciebie zasnąć.

I nagle pojawiłam się w Twoim... teksty

bursztynek dodano: 16 kwietnia 2016

I nagle pojawiłam się w Twoim życiu, nic od Ciebie nie wymagałam, wręcz przeciwnie, pragnęłam dać Ci więcej niż posiadasz, dużo więcej niż Ty możesz dać mi. Chce Cię bezinteresownie naprawić, uszczęśliwić, ochronić, nie chcę Cię zmieniać, bo cenię Cię za to, jaki jesteś naprawdę. Tak po prostu chce Ci dać coś więcej, tak po prostu lubię z Tobą rozmawiać i Cię rozumiem, a przynajmniej się staram, tęsknię, martwię się i troszczę, obiecuję, że nie zostawię bez wyraźnego powodu. I tak po prostu jestem obecna w Twoim życiu, bez warunków i zasad. Docenisz to kiedyś? Odwzajemnisz? Bo widzisz od dawna mi się wydawało, że wzajemność będzie zbędna. Jednak dziś, właśnie przed chwilą, uświadomiłam sobie jak bardzo potrzebuję pewności, że nie zamieniłbyś mnie na żadną inną. Na żadną.

 Mała  ja nie będę się Tobie... teksty

bursztynek dodano: 16 kwietnia 2016

"Mała, ja nie będę się Tobie tłumaczył, bo sam tego nie żądam od Ciebie. Gdy wrócisz pijana w środku nocy, wezmę Cię, położę do łóżka, ściągnę ubranie i przykryję. Nie zapytam: 'gdzie byłaś?' ale 'czy bawiłaś się dobrze?'. Po co ja będę się pytał co robiłaś, cholera, ufam Tobie, totalnie ludzkie zaufanie. I tu zrozumiałem, że to Ty jesteś tą i że to jest miłość. Że to Ciebie spotkałem i dla Ciebie chcę walczyć."

 Odchodził ode mnie dzień po dniu... teksty

bursztynek dodano: 16 kwietnia 2016

"Odchodził ode mnie dzień po dniu, nagłą obecnością, niedobrym milczeniem, wymuszonym uśmiechem, cofnięciem ręki. Co raz bardziej nie mój, co raz bardziej czyjś ."

 We have to unify and watch our flag... teksty

bursztynek dodano: 7 luty 2016

"We have to unify and watch our flag ascend." ~ Muse

Opłakuję coś  czego nigdy nie... teksty

bursztynek dodano: 26 stycznia 2016

Opłakuję coś, czego nigdy nie miałam. Co za absurd. Rozpacz z powodu przeklętych nadziei, przeklętych marzeń i oczekiwań.

Nie przepraszaj za to  że go... teksty

bursztynek dodano: 26 stycznia 2016

Nie przepraszaj za to, że go kochałaś. To część Ciebie, część, której musisz pozwolić odejść, ale dzięki niej jesteś dziś tym, kim jesteś.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV