głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika bursztynek

I proszę Cię nie mów mi że wszystko co najlepsze przede mną skoro czuję Twój wzrok na plecach odchodząc.  Zakochany Włóczykij

czarna-mamba dodano: 24 sierpnia 2018

I proszę Cię, nie mów mi, że wszystko co najlepsze przede mną, skoro czuję Twój wzrok na plecach, odchodząc. / Zakochany Włóczykij

Uczą nas namiętnie jak zrzucić zbędne kilogramy a przecież ludzie najczęściej to się ze swoimi smutkami w drzwiach nie mieszczą.

czarna-mamba dodano: 24 sierpnia 2018

Uczą nas namiętnie jak zrzucić zbędne kilogramy, a przecież ludzie najczęściej to się ze swoimi smutkami w drzwiach nie mieszczą.

Potrzeba mi dużo miłości Dużo drugiego człowieka  Takiego który nadąży I który zawsze na mnie poczeka.  Potrzeba mi przyjaciela takiego na dobre i złe Który rozbawi gdy smutno  Przytuli kiedy jest źle.  Potrzeba mi takiej osoby  Lecz nie chce tylko brać. Chcę żeby czuł że ja mogę To samo mu w zamian dać.  I żeby wiedział jak wiele znaczy Szczególnie to że jest blisko. I żeby czuł że tez może Powiedzieć mi zawsze i wszystko.

czarna-mamba dodano: 6 sierpnia 2018

Potrzeba mi dużo miłości Dużo drugiego człowieka, Takiego,który nadąży I który zawsze na mnie poczeka. Potrzeba mi przyjaciela takiego na dobre i złe Który rozbawi gdy smutno, Przytuli kiedy jest źle. Potrzeba mi takiej osoby, Lecz nie chce tylko brać. Chcę żeby czuł,że ja mogę To samo mu w zamian dać. I żeby wiedział jak wiele znaczy Szczególnie to,że jest blisko. I żeby czuł,że tez może Powiedzieć mi zawsze i wszystko.

Wszystkim zakochanym kobietom mogę podpowiedzieć: szukajcie szacunku.

czarna-mamba dodano: 20 lipca 2018

Wszystkim zakochanym kobietom mogę podpowiedzieć: szukajcie szacunku.

„Nie wiem dlaczego ta znajomość tak zwyczajnie się rozpadła. Odsunęliśmy się od siebie kiedy zaczynaliśmy coś budować. Ciszę goniła cisza. Walka odmiennych światów przecież nie zadzwonię pierwsza. Niemy rozpad. Zdawkowy sms wysłany z grzeczności na święta. Gif z kotem wklejony w dniu urodzin na facebooka. Lajkowanie starych zdjęć po pijaku. Przeglądanie insta story. Jego uśmiech na zdjęciach z firmowej pożegnalnej imprezy. Skriny starych wiadomości zamknięte w ukrytym folderze. Zapach wspólnie pieczonych babeczek z owocami. Paznokcie wbijane w plecy z impetem. Papieros wypalany na pół nad ranem. Rozmowa na balkonie. Zdanie klucz wyryte w sercu skalpelem. To się nie uda zrozum.  Zrozumiałam.”

czarna-mamba dodano: 20 lipca 2018

„Nie wiem dlaczego ta znajomość tak zwyczajnie się rozpadła. Odsunęliśmy się od siebie, kiedy zaczynaliśmy coś budować. Ciszę goniła cisza. Walka odmiennych światów, przecież nie zadzwonię pierwsza. Niemy rozpad. Zdawkowy sms wysłany z grzeczności na święta. Gif z kotem wklejony w dniu urodzin na facebooka. Lajkowanie starych zdjęć po pijaku. Przeglądanie insta story. Jego uśmiech na zdjęciach z firmowej pożegnalnej imprezy. Skriny starych wiadomości zamknięte w ukrytym folderze. Zapach wspólnie pieczonych babeczek z owocami. Paznokcie wbijane w plecy z impetem. Papieros wypalany na pół nad ranem. Rozmowa na balkonie. Zdanie klucz, wyryte w sercu skalpelem. To się nie uda, zrozum. Zrozumiałam.”

“ Wie pan każdy człowiek ma jakąś potrzebę kontaktu z ludźmi ale kontaktu nie przypadkowego tylko jakiejś bliskości charakteru myślenia nastroju. ”  Tadeusz Konwicki.

czarna-mamba dodano: 20 lipca 2018

“ Wie pan, każdy człowiek ma jakąś potrzebę kontaktu z ludźmi, ale kontaktu nie przypadkowego, tylko jakiejś bliskości charakteru, myślenia, nastroju. ” ~ Tadeusz Konwicki.

“ Bez względu na to co się stanie trzymaj głowę wysoko. I na miłość boską ciesz się każdą chwilą albo przynajmniej postaraj się cieszyć pojedynczymi momentami nawet bólem nawet przegraną jeśli tak ma być. ”

czarna-mamba dodano: 20 lipca 2018

“ Bez względu na to, co się stanie, trzymaj głowę wysoko. I na miłość boską, ciesz się każdą chwilą albo przynajmniej postaraj się cieszyć pojedynczymi momentami, nawet bólem, nawet przegraną, jeśli tak ma być. ”

“Całe dorosłe życie atakowałam siebie. Aż wreszcie dotarło do mnie że to jest bardzo smutne. Że bardzo smutne jest takie życie kiedy się ciągle do siebie samej strzela.”

czarna-mamba dodano: 20 lipca 2018

“Całe dorosłe życie atakowałam siebie. Aż wreszcie dotarło do mnie, że to jest bardzo smutne. Że bardzo smutne jest takie życie, kiedy się ciągle do siebie samej strzela.”

 Miłość to mądra przyjaźń dwóch ludzi.

czarna-mamba dodano: 20 lipca 2018

"Miłość to mądra przyjaźń dwóch ludzi."

 Rozczarowani niepowodzeniami ludzie uciekają w siebie. Kryją się tam ze strachu przed światem rezygnując z niego. Życie z samym sobą jest wygodne i bezpieczne. Żyjąc za barykadą wybudowaną przez własny umysł zyskujesz spokój. Ale nigdy szczęście.

czarna-mamba dodano: 20 lipca 2018

"Rozczarowani niepowodzeniami ludzie uciekają w siebie. Kryją się tam ze strachu przed światem, rezygnując z niego. Życie z samym sobą jest wygodne i bezpieczne. Żyjąc za barykadą wybudowaną przez własny umysł, zyskujesz spokój. Ale nigdy szczęście."

  Halo halo kochanie chciałbym ci powiedzieć że dziś bez zmian. Jest tak jak wczoraj jak przedwczoraj i trzy dni temu. Ledwo otworzyłem oczy i już tęsknię

czarna-mamba dodano: 20 lipca 2018

"- Halo, halo, kochanie, chciałbym ci powiedzieć, że dziś bez zmian. Jest tak jak wczoraj, jak przedwczoraj i trzy dni temu. Ledwo otworzyłem oczy i już tęsknię"

 Prawdziwy dom to nie mury podłogi i tynki lecz osoba dzięki której po całym dniu pracy chcemy wracać w to samo miejsce bo tylko tutaj czujemy się bezpiecznie i pewnie.  Bo tylko tutaj odpoczywamy i zbieramy siły przed kolejną walką.

czarna-mamba dodano: 20 lipca 2018

"Prawdziwy dom to nie mury, podłogi i tynki, lecz osoba, dzięki której po całym dniu pracy chcemy wracać w to samo miejsce, bo tylko tutaj czujemy się bezpiecznie i pewnie. Bo tylko tutaj odpoczywamy i zbieramy siły przed kolejną walką."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV