głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika bursztynek

Szczęście to istnienie tego jedynego człowieka który zostanie z Tobą gdy wszyscy inni wyjdą.

czarna-mamba dodano: 5 lipca 2017

Szczęście to istnienie tego jedynego człowieka, który zostanie z Tobą, gdy wszyscy inni wyjdą.

Definiują Cię dwie rzeczy: Twoja cierpliwość gdy nie masz nic i Twoja postawa gdy masz wszystko.

czarna-mamba dodano: 5 lipca 2017

Definiują Cię dwie rzeczy: Twoja cierpliwość, gdy nie masz nic i Twoja postawa gdy masz wszystko.

 Im jestem starszy tym bardziej jestem przekonany że liczą się proste rzeczy. Nie kasa tylko miłość. Że każdy ranek to nowy początek. Że można porozmawiać bez ściem tarcz i szóstych znaczeń i mówić dokładnie to co myślimy. Że stary mercedes może dać tyle samo radochy co Ferrari. Że można siedzieć pod drzewem pić tanie wino jeść kurczaka palcami i być bardziej szczęśliwym i pełnym niż wpier  lając śledzia zawiniętego w pączek w ekskluzywnej skandynawskiej restauracji gdzie na stolik czeka się trzy miesiące.

czarna-mamba dodano: 5 lipca 2017

"Im jestem starszy, tym bardziej jestem przekonany, że liczą się proste rzeczy. Nie kasa, tylko miłość. Że każdy ranek to nowy początek. Że można porozmawiać bez ściem, tarcz i szóstych znaczeń i mówić dokładnie to, co myślimy. Że stary mercedes, może dać tyle samo radochy co Ferrari. Że można siedzieć pod drzewem, pić tanie wino, jeść kurczaka palcami i być bardziej szczęśliwym i pełnym, niż wpier***lając śledzia zawiniętego w pączek, w ekskluzywnej skandynawskiej restauracji, gdzie na stolik czeka się trzy miesiące."

Jeśli zostałeś kiedyś sam to też znasz te spojrzenia  myśli w trybie przerażenia uczucia których się zmieniać nie da. Miałam marzenia myślałam o nich realnie  życie pesymistę ze mnie zrobiło całkiem banalnie. Głupie szanse które ważne były dla mnie utraciłam  … . Kto mną steruje kiedy wpadam w nerwów zamieć i zmienia wciąż za mnie zdanie? Nie umiem zdecydowanie iść po swoje cele już ich nie zostało wiele  i nie wmówisz mi już nigdy że istnieje przeznaczenie. Mam wrażenie że ta ziemia kręci się dziś w drugą stronę  bo wciąż patrzę się za plecy rujnuje mnie obraz wspomnień  ot tak sobie z nudów nie wyrzucę uczuć które kryje. Litery plątają się w głowie już nawet nie wiem co piszę widzę biały ekran znowu i wypełnię go myślami byś mógł zrozumieć że to mi dodaje siły by walczyć…

czarna-mamba dodano: 31 maja 2017

Jeśli zostałeś kiedyś sam to też znasz te spojrzenia, myśli w trybie przerażenia, uczucia których się zmieniać nie da. Miałam marzenia, myślałam o nich realnie, życie pesymistę ze mnie zrobiło całkiem banalnie. Głupie szanse, które ważne były dla mnie utraciłam (…). Kto mną steruje kiedy wpadam w nerwów zamieć i zmienia wciąż za mnie zdanie? Nie umiem zdecydowanie iść po swoje cele, już ich nie zostało wiele i nie wmówisz mi już nigdy że istnieje przeznaczenie. Mam wrażenie, że ta ziemia kręci się dziś w drugą stronę, bo wciąż patrzę się za plecy, rujnuje mnie obraz wspomnień, ot tak sobie z nudów nie wyrzucę uczuć, które kryje. Litery plątają się w głowie, już nawet nie wiem co piszę, widzę biały ekran znowu i wypełnię go myślami, byś mógł zrozumieć, że to mi dodaje siły by walczyć…

Nauczyłam się udawać że jest dobrze to dlatego ciągle błądzę czuję że w moment mogę stracić kontrolę nad tym kim jestem przy Tobie i przy nich  to chyba chore.

czarna-mamba dodano: 31 maja 2017

Nauczyłam się udawać, że jest dobrze, to dlatego ciągle błądzę, czuję, że w moment mogę stracić kontrolę nad tym kim jestem przy Tobie i przy nich, to chyba chore.

Kiedy słyszeli mój krzyk obracali się plecami  może dlatego nie umiem mówić „tak przecież ufamy sobie”. Znam monotonię przeszłość która nie wybacza setki wspomnień chorą insomnie życie bez zasad. Mamy tylko jedną szansę by naprawić to mała i to nie tak że nie wierzę w nas czuję że wraca to co było wcześniej chyba roztapiam serce. Multum starań i wiem że to wszystko uda się poskładać jeszcze. W niektórych przestałem już wierzyć  byli wtedy gdy sięgałem rękami by mogli przeżyć coś teraz gdy u nich się układa najlepiej moje ręce wyciągnięte do nich czują ich niechęć. Szeptem wymawiam marzenie które chowa się za strachem jeśli ktoś uwierzy we mnie może w końcu się odnajdę tu.

czarna-mamba dodano: 31 maja 2017

Kiedy słyszeli mój krzyk, obracali się plecami, może dlatego nie umiem mówić „tak, przecież ufamy sobie”. Znam monotonię, przeszłość, która nie wybacza, setki wspomnień, chorą insomnie, życie bez zasad. Mamy tylko jedną szansę, by naprawić to mała i to nie tak, że nie wierzę w nas, czuję że wraca to, co było wcześniej, chyba roztapiam serce. Multum starań i wiem, że to wszystko uda się poskładać jeszcze. W niektórych przestałem już wierzyć , byli wtedy, gdy sięgałem rękami, by mogli przeżyć coś, teraz gdy u nich się układa najlepiej moje ręce wyciągnięte do nich, czują ich niechęć. Szeptem wymawiam marzenie, które chowa się za strachem, jeśli ktoś uwierzy we mnie może w końcu się odnajdę tu.

… a mi zostało kilka zdjęć i mnóstwo rozdrapanych ran  rozdrapanych ran brudny szary świat.

czarna-mamba dodano: 31 maja 2017

… a mi zostało kilka zdjęć i mnóstwo rozdrapanych ran, rozdrapanych ran, brudny szary świat.

jak na lotni zawieszony płynę hen w dalekie strony. i przed ludźmi jak najdalej uciec chcę z dala widzę jak na dłoni że twój świat donikąd goni. i w niepamięć wciąż zamienia każdy dzień.  Ty na wszystko znajdziesz sposób  mówiąc prościej: umiesz żyć.

czarna-mamba dodano: 31 maja 2017

jak na lotni zawieszony, płynę hen w dalekie strony. i przed ludźmi jak najdalej uciec chcę, z dala widzę jak na dłoni, że twój świat donikąd goni. i w niepamięć wciąż zamienia każdy dzień. Ty na wszystko znajdziesz sposób, mówiąc prościej: umiesz żyć.

Wiesz lubię wieczory lubię się schować na jakiś czas. I jakoś tak nienaturalnie trochę przesadnie pobyć sam. Wejść na drzewo i patrzeć w niebo tak zwyczajnie tylko że tutaj też wiem kolejny raz nie mam szans być kim chcę…

czarna-mamba dodano: 31 maja 2017

Wiesz, lubię wieczory, lubię się schować na jakiś czas. I jakoś tak, nienaturalnie, trochę przesadnie, pobyć sam. Wejść na drzewo i patrzeć w niebo, tak zwyczajnie, tylko że tutaj też wiem kolejny raz nie mam szans być kim chcę…

za wiele moich marzeń zabrał mi ten egoista  strach

czarna-mamba dodano: 31 maja 2017

za wiele moich marzeń zabrał mi ten egoista - strach

posiadamy takie błędy których nie da się zapomnieć

czarna-mamba dodano: 31 maja 2017

posiadamy takie błędy, których nie da się zapomnieć

widziałam martwe marzenia znam te spojrzenia uśmiechnięte twarze tych którzy chcieli bym przepadła. i odejścia paru tych za których oddałabym wiele tych co zamiast mnie oceniać to dali mi zrozumienie. nie wiem kurwa ile sił jeszcze mam żeby udawać bo nawet w najgorsze dni nie miałam problemu wstawać. po upadkach kryłam wstyd żeby na siłę pokazać tym co cieszyli się tym że mam gdzieś to co uważa każdy z nich i to chyba nie najlepsze podejście bo po czasie nawet bliscy nie wiedzieli kim jestem… a ja sama już pogubiłam się w tych słowach na wietrze  więc już nie patrzę naiwnie bo płaciłam za to szczęściem.

czarna-mamba dodano: 31 maja 2017

widziałam martwe marzenia, znam te spojrzenia, uśmiechnięte twarze tych, którzy chcieli bym przepadła. i odejścia paru tych, za których oddałabym wiele, tych co zamiast mnie oceniać to dali mi zrozumienie. nie wiem kurwa ile sił jeszcze mam żeby udawać, bo nawet w najgorsze dni nie miałam problemu wstawać. po upadkach kryłam wstyd żeby na siłę pokazać tym, co cieszyli się tym, że mam gdzieś to, co uważa każdy z nich i to chyba nie najlepsze podejście, bo po czasie nawet bliscy nie wiedzieli kim jestem… a ja sama już pogubiłam się w tych słowach na wietrze, więc już nie patrzę naiwnie, bo płaciłam za to szczęściem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV