głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [87] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [87]

mam cię wszędzie pod ukrytymi myślami zamkniętymi powiekami w niewypowiedzianych słowach i każdym oddechu szeleście suchych dłoni jesteś nawet tam gdzie cię nie ma nigdy nie było i tak naprawdę nigdy nie będzie.

ansomia dodano: 11 sierpnia 2019

mam cię wszędzie, pod ukrytymi myślami, zamkniętymi powiekami, w niewypowiedzianych słowach i każdym oddechu, szeleście suchych dłoni, jesteś nawet tam gdzie cię nie ma, nigdy nie było i tak naprawdę nigdy nie będzie.

 11.08.2019: Przegląd ebooków. Promocje nowości bestsellery https: polishwords.com.pl blog 2019 11 08 2019 przeglad ebookow promocje nowosci bestsellery

tomaszs dodano: 11 sierpnia 2019

#11.08.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery https://polishwords.com.pl/blog/2019/11-08-2019-przeglad-ebookow-promocje-nowosci-bestsellery/

Nastolatki

krzyso2 dodano: 11 sierpnia 2019

Nastolatki

Dwa dni przelezane w łóżku dwa dni cholernego Stachu kolejne dwa tygodnie czekania na wyniki. Przynajmniej nie boję się sama codziennie dzwonisz i pytasz czy coś wiadomo codziennie pytasz jak się czuje codziennie wycierasz mi łzy strachu trzymając mocno za rękę i powtarzając że będziesz walczył ze mną. Kolejna próba. I jeśli to nie jest miłość to co to jest do cholery jasnej? Stanąłeś ze mną ramię w ramię do tej nierównej walki a ja wiem że nie mogę się poddać nie mogę Ci tego zrobić. Za 2 tygodnie będziemy wiedzieli jak silny jest przeciwnik. 2 najdłuższe tygodnie mojego życia.

as123456789 dodano: 10 sierpnia 2019

Dwa dni przelezane w łóżku, dwa dni cholernego Stachu, kolejne dwa tygodnie czekania na wyniki. Przynajmniej nie boję się sama, codziennie dzwonisz i pytasz czy coś wiadomo, codziennie pytasz jak się czuje, codziennie wycierasz mi łzy strachu trzymając mocno za rękę i powtarzając, że będziesz walczył ze mną. Kolejna próba. I jeśli to nie jest miłość, to co to jest do cholery jasnej? Stanąłeś ze mną ramię w ramię do tej nierównej walki, a ja wiem, że nie mogę się poddać, nie mogę Ci tego zrobić. Za 2 tygodnie będziemy wiedzieli jak silny jest przeciwnik. 2 najdłuższe tygodnie mojego życia.

Nie popelniaj tych samych błędów dwa razy. Już czas na nowe

koteekxd dodano: 10 sierpnia 2019

Nie popelniaj tych samych błędów dwa razy. Już czas na nowe

ej a pamiętasz jak ustalałyśmy że poczekasz na mnie kilka lat i razem pójdziemy do zakonu? to wiesz co? weź już nie czekaj.

ansomia dodano: 10 sierpnia 2019

ej, a pamiętasz jak ustalałyśmy, że poczekasz na mnie kilka lat i razem pójdziemy do zakonu? to wiesz co? weź już nie czekaj.

lepiej mieć burdel w pokoju niż pokój w burdelu.

ansomia dodano: 10 sierpnia 2019

lepiej mieć burdel w pokoju niż pokój w burdelu.

 ma pani rozmienić 100 złotych?  nie.  no to poproszę gumę kulkę.

ansomia dodano: 10 sierpnia 2019

- ma pani rozmienić 100 złotych? - nie. - no to poproszę gumę kulkę.

czy zastanawiał się pan kiedyś jak silnie związani jesteśmy z przeszłością? niekoniecznie naszą. zresztą cóż to jest nasza przeszłość? gdzie są jej granice? to jest coś w rodzaju bliżej nieokreślonej tęsknoty tylko za czym? czy nie za tym czego nigdy nie było a co jednak minęło? przeszłość to tylko nasza wyobraźnia a wyobraźnia potrzebuje tęsknoty wręcz karmi się tęsknotą. przeszłość drogi panie nie ma nic wspólnego z czasem jak się sądzi.

ansomia dodano: 10 sierpnia 2019

czy zastanawiał się pan kiedyś, jak silnie związani jesteśmy z przeszłością? niekoniecznie naszą. zresztą cóż to jest nasza przeszłość? gdzie są jej granice? to jest coś w rodzaju bliżej nieokreślonej tęsknoty, tylko za czym? czy nie za tym, czego nigdy nie było, a co jednak minęło? przeszłość to tylko nasza wyobraźnia, a wyobraźnia potrzebuje tęsknoty, wręcz karmi się tęsknotą. przeszłość drogi panie nie ma nic wspólnego z czasem, jak się sądzi.

dlaczego gdy w mojej głowie rodzi się pomysł to żadna żarówka nad nią się nie zapala?

ansomia dodano: 10 sierpnia 2019

dlaczego gdy w mojej głowie rodzi się pomysł, to żadna żarówka nad nią się nie zapala?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV