głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [87] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [87]

pierdolę to jak mnie postrzegasz.

ansomia dodano: 12 stycznia 2021

pierdolę to jak mnie postrzegasz.

twoja chamskość uzasadniona słowami: nie chcę żebyś robiła sobie nadzieje . oh jaki ty wielkoduszny.

ansomia dodano: 12 stycznia 2021

twoja chamskość uzasadniona słowami: "nie chcę, żebyś robiła sobie nadzieje". oh, jaki ty wielkoduszny.

jesteś moim zniszczonym marzeniem.

ansomia dodano: 12 stycznia 2021

jesteś moim zniszczonym marzeniem.

a teraz w dodatku miałam złowieszcze przeczucie że żal stanie się tematem dnia.

ansomia dodano: 12 stycznia 2021

a teraz w dodatku miałam złowieszcze przeczucie, że żal stanie się tematem dnia.

zapłakana wyszła z domu. w nocy. nie chciała by ktokolwiek widział jej rozmazany makijaż który poprawiała tuż przed wyjściem. wyszła nocą bo noc jest od przemyśleń. ale jednak chciała być zauważona. przecież nie bez powodu wyszła w czerwonej sukience gdy na dworze panował mróz a wszystko wokół pokrywał biały puch. chodziła uliczkami z zadartym nosem. a po policzkach spływały łzy które zamieniały się w sople lodu. chciała być rozumiana. kochana. przeszłość bolała bardziej nikt nie był w stanie sobie tego wyimaginować.

beautifulsmile dodano: 12 stycznia 2021

zapłakana wyszła z domu. w nocy. nie chciała by ktokolwiek widział jej rozmazany makijaż, który poprawiała tuż przed wyjściem. wyszła nocą, bo noc jest od przemyśleń. ale jednak chciała być zauważona. przecież nie bez powodu wyszła w czerwonej sukience, gdy na dworze panował mróz, a wszystko wokół pokrywał biały puch. chodziła uliczkami, z zadartym nosem. a po policzkach spływały łzy, które zamieniały się w sople lodu. chciała być rozumiana. kochana. przeszłość bolała bardziej, nikt nie był w stanie sobie tego wyimaginować.

chociaż yza dyskryminację internetu za  blogza forun za czat za GG za małe serwisy i strony www

szymo244 dodano: 12 stycznia 2021

chociaż yza dyskryminację internetu za - blogza forun za czat za GG za małe serwisy i strony www

Proponuję zdyskryminować i obalić Facebook

szymo244 dodano: 12 stycznia 2021

Proponuję zdyskryminować i obalić #Facebook

Nie zostawiaj Jej. Nie pozwól aby zapomniała dlaczego się uśmiecha. I nawet jeśli mówi że wszystko ma pod kontrolą idź za nią. Jeśli pali pozwól Jej wziąć trzy głębsze wdechy i zabierz. Jeśli piję napij się z nią zabierając w odpowiednim momencie kieliszek. Jeśli upada podaj Jej rękę prosząc by nie płakała podając chusteczki siedząc z nią w najgorsze noce. Jeśli krzyczy przytul i daj pewność że będziesz. Jeśli popełnia błędy daj Jej czas na zrozumienie. Gdy zrobi coś głupiego spróbuj Jej to wytłumaczyć. Nie krzycz nie obrażaj się nie uciszaj ale też nie biegnij za nią przyglądaj się idąc z tyłu nie z boku..

lovemeszmato dodano: 12 stycznia 2021

Nie zostawiaj Jej. Nie pozwól, aby zapomniała dlaczego się uśmiecha. I nawet jeśli mówi, że wszystko ma pod kontrolą, idź za nią. Jeśli pali, pozwól Jej wziąć trzy głębsze wdechy i zabierz. Jeśli piję, napij się z nią, zabierając w odpowiednim momencie kieliszek. Jeśli upada, podaj Jej rękę prosząc, by nie płakała, podając chusteczki, siedząc z nią w najgorsze noce. Jeśli krzyczy, przytul i daj pewność, że będziesz. Jeśli popełnia błędy, daj Jej czas na zrozumienie. Gdy zrobi coś głupiego, spróbuj Jej to wytłumaczyć. Nie krzycz, nie obrażaj się, nie uciszaj, ale też nie biegnij za nią, przyglądaj się idąc z tyłu, nie z boku..

Głowa stanowi największy problem  gdyż myśli galopują szybciej niż jesteś w stanie za nimi biec. lovemeszmato

lovemeszmato dodano: 11 stycznia 2021

Głowa stanowi największy problem , gdyż myśli galopują szybciej niż jesteś w stanie za nimi biec./lovemeszmato

wszyscy cię pocieszają ale tak naprawdę to ze wszystkim zostałaś sama. nikt przecież nie popłacze za ciebie nie będzie czytał wiadomości przeglądał zdjęć tęsknił za tym co było. mówią że będzie dobrze bo to nie ich problem a ty zostajesz ze złamanym sercem.

ansomia dodano: 11 stycznia 2021

wszyscy cię pocieszają, ale tak naprawdę to ze wszystkim zostałaś sama. nikt przecież nie popłacze za ciebie, nie będzie czytał wiadomości, przeglądał zdjęć, tęsknił za tym co było. mówią, że będzie dobrze, bo to nie ich problem, a ty zostajesz ze złamanym sercem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV