głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [87] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [87]

. teksty mateuszomerta dodał komentarz: . do wpisu 31 grudnia 2019
. teksty mateuszomerta dodał komentarz: . do wpisu 31 grudnia 2019
. teksty mateuszomerta dodał komentarz: . do wpisu 31 grudnia 2019
. teksty mateuszomerta dodał komentarz: . do wpisu 31 grudnia 2019
Żegnając Stary Rok wybaczmy mu wszystkie niebezpieczne skrzyżowania ostre zakręty nieprzypadkowe przypadki. Dzięki temu jesteśmy przecież silniejsi. Podziękujmy mu za miłosne zawirowania nielojalnych ludzi bezlitosne rozmowy. Dzięki temu nie ominie nas to na co naprawdę czekamy.

jednorazowagra dodano: 31 grudnia 2019

Żegnając Stary Rok, wybaczmy mu wszystkie niebezpieczne skrzyżowania, ostre zakręty, nieprzypadkowe przypadki. Dzięki temu jesteśmy przecież silniejsi. Podziękujmy mu za miłosne zawirowania, nielojalnych ludzi, bezlitosne rozmowy. Dzięki temu nie ominie nas to, na co naprawdę czekamy.

Jeśli coś czujemy to znaczy że tak jest. Nie warto tłumić swoich emocji. Nie warto też odkładać niczego na później. Marzenia są ważne ale nie zawsze to co nam się wydawało największym szczęściem tym właśnie jest. Czasem los skazuje nas na więcej niż jesteśmy w stanie znieść. A przeznaczenie daje nam więcej niż na to zasługujemy.  Jeśli droga którą podążamy jest dla nas zbyt trudna to czasem warto się zastanowić czy to jest odpowiednia droga. Nie warto ciągle walczyć z całym światem i nie warto przede wszystkim walczyć z samym sobą. Życie to jeden wielki chaos. Mimo że staramy się nad nim zapanować to wciąż jesteśmy jego częścią. A w tym całym chaosie najważniejsze jest żeby mieć kogoś kto będzie ciepłą przystanią w której będziemy mogli się schować przed wszystkim tym co jest dla nas zbyt trudne.

jednorazowagra dodano: 31 grudnia 2019

Jeśli coś czujemy to znaczy, że tak jest. Nie warto tłumić swoich emocji. Nie warto też odkładać niczego na później. Marzenia są ważne, ale nie zawsze to co nam się wydawało największym szczęściem, tym właśnie jest. Czasem los skazuje nas na więcej niż jesteśmy w stanie znieść. A przeznaczenie daje nam więcej niż na to zasługujemy. Jeśli droga którą podążamy jest dla nas zbyt trudna to czasem warto się zastanowić czy to jest odpowiednia droga. Nie warto ciągle walczyć z całym światem i nie warto przede wszystkim walczyć z samym sobą. Życie to jeden wielki chaos. Mimo, że staramy się nad nim zapanować to wciąż jesteśmy jego częścią. A w tym całym chaosie najważniejsze jest żeby mieć kogoś, kto będzie ciepłą przystanią w której będziemy mogli się schować przed wszystkim tym co jest dla nas zbyt trudne.

Czego nauczył mnie ten rok?  Tego że nic nie dzieje się przypadkiem. Spotykamy odpowiednich ludzi w odpowiednim czasie. Ktoś musi odejść z naszego życia i serca żeby zrobiło się miejsce dla kogoś innego. Czas weryfikuje to co jest dla nas ważne. Weryfikuje też ludzi. Osoby którym na nas zależy zawsze znajdą sposób żeby być obok.  Trzeba być ostrożnym ale nie zamykać się na świat. Dobro które dajemy innym zawsze wraca. Być może za jakiś czas i w innej postaci ale wróci. Nie można tracić dobrego serca tylko dlatego że wydaje nam się że świat jest straszny i zły. Trzeba pamiętać że to serce jest czymś co nas prowadzi przez życie.  Pomoc najczęściej otrzymujemy od osób po których się tego najmniej spodziewamy. Ci ludzie też najczęściej odcisną największy ślad na naszym sercu i spowodują największe zmiany w naszej osobowości.  Nie ma sensu nosić w sobie żalu czasem trzeba wszystko zostawić i iść dalej. Trzeba wybaczać ale nie bać się jednocześnie odejść od tego co jest toksyczne.

jednorazowagra dodano: 31 grudnia 2019

Czego nauczył mnie ten rok? Tego, że nic nie dzieje się przypadkiem. Spotykamy odpowiednich ludzi, w odpowiednim czasie. Ktoś musi odejść z naszego życia i serca, żeby zrobiło się miejsce dla kogoś innego. Czas weryfikuje to, co jest dla nas ważne. Weryfikuje też ludzi. Osoby którym na nas zależy zawsze znajdą sposób żeby być obok. Trzeba być ostrożnym, ale nie zamykać się na świat. Dobro które dajemy innym zawsze wraca. Być może za jakiś czas i w innej postaci ale wróci. Nie można tracić dobrego serca, tylko dlatego, że wydaje nam się, że świat jest straszny i zły. Trzeba pamiętać, że to serce jest czymś co nas prowadzi przez życie. Pomoc najczęściej otrzymujemy od osób po których się tego najmniej spodziewamy. Ci ludzie też najczęściej odcisną największy ślad na naszym sercu i spowodują największe zmiany w naszej osobowości. Nie ma sensu nosić w sobie żalu, czasem trzeba wszystko zostawić i iść dalej. Trzeba wybaczać, ale nie bać się jednocześnie odejść od tego co jest toksyczne.

 Jak chcesz cokolwiek ustalić zacznij szukać prawdy.

jednorazowagra dodano: 30 grudnia 2019

"Jak chcesz cokolwiek ustalić, zacznij szukać prawdy."

 Mimo to odkrywanie przed kimś blizn jest niemal równie obnażające co nagość. Może nawet bardziej.

jednorazowagra dodano: 30 grudnia 2019

"Mimo to, odkrywanie przed kimś blizn jest niemal równie obnażające, co nagość. Może nawet bardziej."

Jeśli miałbym mieć tak zjebany i zaklamany harakter to wolę w ogóle go nie mieć.

crocop dodano: 30 grudnia 2019

Jeśli miałbym mieć tak zjebany i zaklamany harakter to wolę w ogóle go nie mieć.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV