głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [88] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [88]

Zima przed nami i znowu to czekanie do nadchodzącej wiosny do lata jak pomyślę to już mi zimno Beret 😥😢😢😢😟😟😟😭😭😭😭

szymo244 dodano: 3 września 2023

Zima przed nami i znowu to czekanie do nadchodzącej wiosny, do lata jak pomyślę to już mi zimno Beret 😥😢😢😢😟😟😟😭😭😭😭

Smutek Bo lato się skończyło  wakacje uciekły

szymo244 dodano: 3 września 2023

Smutek Bo lato się skończyło - wakacje uciekły

Zadziało się oj zadziało  Założyłem 2 pewne blogi na kreatorze  2 blogi utworzyłem na pewnym kreatorze www

szymo244 dodano: 3 września 2023

Zadziało się oj zadziało Założyłem 2 pewne blogi na kreatorze 2 blogi utworzyłem na pewnym kreatorze www

Przestać liczyć słabe dni co noc

julita0711 dodano: 2 września 2023

Przestać liczyć słabe dni co noc

Machnij ręką na siebie. Zacznij działać teraz gdy jesteś neurotyczny niedoskonały wiecznie zwlekający leniwy niezdrowy czy jakiejkolwiek innej niecelnej etykiety w odniesieniu do siebie używasz. Idź naprzód i bądź najlepszą niedoskonałą osobą jaką możesz być i zabierz się za rzeczy jakich chcesz dokonać zanim umrzesz.  hanczi

kavu_zet dodano: 2 września 2023

Machnij ręką na siebie. Zacznij działać teraz, gdy jesteś neurotyczny, niedoskonały, wiecznie zwlekający, leniwy, niezdrowy czy jakiejkolwiek innej niecelnej etykiety w odniesieniu do siebie używasz. Idź naprzód i bądź najlepszą niedoskonałą osobą, jaką możesz być i zabierz się za rzeczy, jakich chcesz dokonać, zanim umrzesz. / hanczi

Muszę się czegoś uchwycić czuję jak rozczarowania ciągną mnie na dno każda z motywacji nadziei zmyta falami rzeczywiści. Mogę się poddać mogę być martwy wewnątrz ale nie chcę chcę walczyć wierzyć ale nie mi nic czego mógłbym się uchwycić. Już nie czekam na cud gdy ktoś w ostatniej chwili rzuca linę na szczęście została mi złość w gniewie odszukam siły aż znajdę brzeg o który się nie rozbiję.

darko dodano: 2 września 2023

Muszę się czegoś uchwycić, czuję jak rozczarowania ciągną mnie na dno, każda z motywacji, nadziei zmyta falami rzeczywiści. Mogę się poddać, mogę być martwy wewnątrz ale nie chcę, chcę walczyć, wierzyć ale nie mi nic czego mógłbym się uchwycić. Już nie czekam na cud gdy ktoś w ostatniej chwili rzuca linę, na szczęście została mi złość, w gniewie odszukam siły aż znajdę brzeg, o który się nie rozbiję.

Może szczęśliwi są tylko młodzi tak młodzi aby być naiwnymi tak młodzi aby być przed błędami.

darko dodano: 2 września 2023

Może szczęśliwi są tylko młodzi, tak młodzi aby być naiwnymi, tak młodzi aby być przed błędami.

Kiedyś wierzyłem że poskładasz mi duszę dziś nie wierzę w miłość dawniej dryfowałem teraz potrafię płynąć między pęknięciami kiedyś miałem wiarę dziś doświadczenie.

darko dodano: 2 września 2023

Kiedyś wierzyłem, że poskładasz mi duszę, dziś nie wierzę w miłość, dawniej dryfowałem, teraz potrafię płynąć między pęknięciami, kiedyś miałem wiarę, dziś doświadczenie.

Coś błysneło nie nadzieją nie radością białą flagą. Przez jedną chwilę przez jedną myśl przeleciał wiatr niosących szepty. Kłamał o wiecznym lecie uniesieniach nadmorskich dłoniach pragnacych. Cisza stare plany równie naiwne nadzieje kolejne stopnie codzienności.

darko dodano: 1 września 2023

Coś błysneło, nie nadzieją, nie radością, białą flagą. Przez jedną chwilę, przez jedną myśl przeleciał wiatr niosących szepty. Kłamał o wiecznym lecie, uniesieniach nadmorskich, dłoniach pragnacych. Cisza, stare plany, równie naiwne nadzieje, kolejne stopnie codzienności.

kotku mógłbyś dawać korki z chamskiego zachowania bycia totalnie obojętnym a przy okazji mógłbyś uczyć każdego jak unikać wzroku osoby która jest w tobie tak cholernie zakochana. jesteś w tym świetny.

ansomia dodano: 30 sierpnia 2023

kotku, mógłbyś dawać korki z chamskiego zachowania, bycia totalnie obojętnym, a przy okazji mógłbyś uczyć każdego jak unikać wzroku osoby, która jest w tobie tak cholernie zakochana. jesteś w tym świetny.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV