głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [85] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [85]

mój plan na dziś: do południa nic a potem wolne.

miau_miau dodano: 23 maja 2018

mój plan na dziś: do południa nic, a potem wolne.

Kim jestem? O to jest pytanie.

fightingdreamer dodano: 22 maja 2018

Kim jestem? O to jest pytanie.

Śmiałem się z nią rozmawialiśmy o wszystkim. A dziś nie pozwala mi się z sobą spotkać.

dotek dodano: 22 maja 2018

Śmiałem się z nią, rozmawialiśmy o wszystkim. A dziś nie pozwala mi się z sobą spotkać.

Małe gesty słowa. A od ukochanej osoby ranią najbardziej.

dotek dodano: 22 maja 2018

Małe gesty, słowa. A od ukochanej osoby ranią najbardziej.

Lubię tylko szybko jeździć czytać książki i trochę alkoholu od czasu do czasu.

allfalldown dodano: 22 maja 2018

Lubię tylko szybko jeździć, czytać książki i trochę alkoholu od czasu do czasu.

Pamiętaj że zawsze będziesz częścią mnie. Częścią mojej historii mojego życia mojej osoby. Zawsze będziesz dla mnie kimś ważnym. Kimś w kim się zakochałam. D.K. m o97

mocno-okaleczona97 dodano: 22 maja 2018

Pamiętaj, że zawsze będziesz częścią mnie. Częścią mojej historii, mojego życia, mojej osoby. Zawsze będziesz dla mnie kimś ważnym. Kimś, w kim się zakochałam. ~D.K. /m-o97

Maybe this is what the Mayans predicted. Not an asteroid or a solar flare but the end of what we are. We no longer cherish life or other people our earth animals and resources put on it. War genocide abuse senseless mass murder animal cruelty gluttony... greed... Look around you the end of the world is already here.

inthebattlefortomorrow dodano: 22 maja 2018

Maybe this is what the Mayans predicted. Not an asteroid, or a solar flare, but the end of what we are. We no longer cherish life or other people, our earth, animals and resources put on it. War, genocide, abuse, senseless mass murder, animal cruelty, gluttony... greed... Look around you, the end of the world is already here.

Leżąc w łóżku kolejny dzień z kolei zdałam sobie sprawę z tego jak bardzo czuje się nie zrozumiana. Ludzie którymi się otaczam są przy mnie  fizycznie. Nie rozmawiamy na tematy życiowe bo przecież nie można się już przed nikim otworzyć nie ryzykując przy tym utraty siebie. Dusimy w sobie uczucia słowa i czyny które chcielibyśmy zrobić a boimy się reakcji innych. Ludzie już sobie bezinteresownie nie pomagają nie widzą w tym żadnego profitu więc nie jest to dla nich korzystne. Ludzie są źli sami dla siebie więc dlaczego mieli by być dobzi dla innych? dziewczynazdepresja

dziewczynazdepresja dodano: 22 maja 2018

Leżąc w łóżku kolejny dzień z kolei zdałam sobie sprawę z tego, jak bardzo czuje się nie zrozumiana. Ludzie, którymi się otaczam są przy mnie - fizycznie. Nie rozmawiamy na tematy życiowe, bo przecież nie można się już przed nikim otworzyć nie ryzykując przy tym utraty siebie. Dusimy w sobie uczucia, słowa i czyny które chcielibyśmy zrobić a boimy się reakcji innych. Ludzie już sobie bezinteresownie nie pomagają, nie widzą w tym żadnego profitu więc nie jest to dla nich korzystne. Ludzie są źli sami dla siebie, więc dlaczego mieli by być dobzi dla innych? /dziewczynazdepresja

To era w której mężczyzna nie powie że przeprasza że tęskni że popełnił błąd. To era w której mężczyzna wzdycha wzrusza ramionami i mówi trudno .

allfalldown dodano: 22 maja 2018

To era, w której mężczyzna nie powie, że przeprasza, że tęskni, że popełnił błąd. To era, w której mężczyzna wzdycha, wzrusza ramionami i mówi "trudno".

Życie jest zbyt krótkie aby pić niedobrą herbatę czytać złe książki i marnować czas na ludzi dla których gówno znaczymy.

allfalldown dodano: 22 maja 2018

Życie jest zbyt krótkie, aby pić niedobrą herbatę, czytać złe książki i marnować czas na ludzi, dla których gówno znaczymy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV