głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [84] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [84]

 ... ona pyta dlaczego byłem dziś smutny i ja odpowiadam i ona kiwa głową bo ją bolę w tak wielu niewłaściwych miejscach w tak wielu zawodzeniach w takich słowach że wstyd i żal i kurwa że naprawdę że miało być inaczej i pyta czy możemy te dwie ostatnie minuty spędzić przytuleni więc we mnie jest niewiele wiary ale masa masa miłości. Rozkładam bezradny rozkochane ręce.   Ochocki Vithren Łuny twojego uśmiechu

our_new_life dodano: 9 lipca 2019

"(...) ona pyta, dlaczego byłem dziś smutny i ja odpowiadam, i ona kiwa głową, bo ją bolę w tak wielu niewłaściwych miejscach, w tak wielu zawodzeniach, w takich słowach że wstyd i żal, i kurwa, że naprawdę, że miało być inaczej, i pyta czy możemy te dwie ostatnie minuty spędzić przytuleni, więc we mnie jest niewiele wiary, ale masa, masa miłości. Rozkładam, bezradny, rozkochane ręce." Ochocki, Vithren "Łuny twojego uśmiechu"

Gdy światła gasną to nie czuję konsekwencji tej nocy popełnimy tu nie jeden błąd.

scarydolly dodano: 9 lipca 2019

Gdy światła gasną to nie czuję konsekwencji, tej nocy popełnimy tu nie jeden błąd.

 09.07.2019: Przegląd ebooków. Promocje nowości bestsellery https: polishwords.com.pl blog 2019 09 07 2019 przeglad ebookow promocje nowosci bestsellery

tomaszs dodano: 9 lipca 2019

#09.07.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery https://polishwords.com.pl/blog/2019/09-07-2019-przeglad-ebookow-promocje-nowosci-bestsellery/

Za mało mi Ciebie za każdym razem kiedy mam Cię na chwilę ale wolę zadowolić się tym niż nie mieć Cię wcale.

affection dodano: 9 lipca 2019

Za mało mi Ciebie za każdym razem, kiedy mam Cię na chwilę, ale wolę zadowolić się tym niż nie mieć Cię wcale.

najlepsze definicje miłości można usłyszeć od dziewczyny która kiedyś kochała a teraz cierpi. od porzuconego dziecka. od osoby która była molestowana. starszego człowieka o którym zapomniała rodzina. naprawdę nie pierdol mi tutaj o dobru miłości i współczuciu.. po prostu ich posłuchaj.

ansomia dodano: 9 lipca 2019

najlepsze definicje miłości można usłyszeć od dziewczyny, która kiedyś kochała, a teraz cierpi. od porzuconego dziecka. od osoby, która była molestowana. starszego człowieka, o którym zapomniała rodzina. naprawdę nie pierdol mi tutaj o dobru, miłości i współczuciu.. po prostu ich posłuchaj.

mam ostatnio wszystko tak w dupie że aż mi się przykro robi.

ansomia dodano: 9 lipca 2019

mam ostatnio wszystko tak w dupie, że aż mi się przykro robi.

do zrobienia smutnej miny potrzeba pracy 42 mięśni a do pokazania środkowego palca tylko 7.

ansomia dodano: 9 lipca 2019

do zrobienia smutnej miny potrzeba pracy 42 mięśni,a do pokazania środkowego palca tylko 7.

czy można kiedykolwiek zaufać komuś kogo pierwsze słowa okazały się być kłamstwem?

ansomia dodano: 9 lipca 2019

czy można kiedykolwiek zaufać komuś, kogo pierwsze słowa okazały się być kłamstwem?

dziś znowu sztucznie zmniejszam wielkość źrenic bo nie chcę patrzeć na świat którego nie zdołam zmienić.

ansomia dodano: 9 lipca 2019

dziś znowu sztucznie zmniejszam wielkość źrenic, bo nie chcę patrzeć na świat, którego nie zdołam zmienić.

Ludzie świata nie czują pozamykani po porażkach Nawet gdy spacerują tu jakby w niewidzialnych bańkach Dopiero jak się mocniej skupią ich świadomość się rozrasta  ale w szkole tego nie uczą jak uczyć się doświadczać Jak sie wyciszać kiedy wszystko Cię wkurwia Jak mysleć żeby czuć że ciągle rośnie Ci dusza Jak chcieć żeby móc a nie mówić że się nie uda  nie słuchaj tych głupich słów Twoja jest każda góra Tamci ludzie to idealiści którym brakło wiary i teraz myślą że wszyscy my jesteśmy tacy sami Pokaż im kurwa! jak spełnia się romantyk  który wierzy w perspektywę jutra i w to że wszystko da się naprawić!!

xmilka94x dodano: 8 lipca 2019

Ludzie świata nie czują pozamykani po porażkach Nawet gdy spacerują tu jakby w niewidzialnych bańkach Dopiero jak się mocniej skupią ich świadomość się rozrasta, ale w szkole tego nie uczą jak uczyć się doświadczać Jak sie wyciszać, kiedy wszystko Cię wkurwia Jak mysleć, żeby czuć, że ciągle rośnie Ci dusza Jak chcieć, żeby móc, a nie mówić, że się nie uda, nie słuchaj tych głupich słów, Twoja jest każda góra Tamci ludzie to idealiści, którym brakło wiary i teraz myślą, że wszyscy my jesteśmy tacy sami Pokaż im kurwa! jak spełnia się romantyk, który wierzy w perspektywę jutra i w to, że wszystko da się naprawić!!

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV