głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [84] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [84]

Jasne. W.E.N.A  Żadnej : teksty black-inside dodał komentarz: Jasne. W.E.N.A - Żadnej :) do wpisu 5 kwietnia 2019
Nie obarczaj pięknem swojej duszy kogoś kto nie ma poczucia estetyki.

black-inside dodano: 5 kwietnia 2019

Nie obarczaj pięknem swojej duszy kogoś kto nie ma poczucia estetyki.

ktoś rzuca ci linę a ty chcesz się na niej wieszać zamiast się po niej wspiąć.

ansomia dodano: 4 kwietnia 2019

ktoś rzuca ci linę, a ty chcesz się na niej wieszać, zamiast się po niej wspiąć.

jesteś silna dasz sobie radę  oczywiście że tak jestem chodzącym posagiem a wszystko odbija się ode mnie wcale nie cierpię i to nieprawda że co noc wylewam łzy a poduszka jest mokra i brudna od łez zmieszanych z tuszem do rzęs.

ansomia dodano: 4 kwietnia 2019

jesteś silna, dasz sobie radę - oczywiście, że tak, jestem chodzącym posagiem, a wszystko odbija się ode mnie, wcale nie cierpię i to nieprawda, że co noc wylewam łzy, a poduszka jest mokra i brudna od łez zmieszanych z tuszem do rzęs.

żeby cię zaniosło na Syberię za moje krzywdy skurwysynie.

ansomia dodano: 4 kwietnia 2019

żeby cię zaniosło na Syberię za moje krzywdy, skurwysynie.

boje się że przestanie się o mnie starać. że zrezygnuje bo tak trudno mnie zrozumieć bo jestem taka uparta i taka trudna.

ansomia dodano: 4 kwietnia 2019

boje się, że przestanie się o mnie starać. że zrezygnuje, bo tak trudno mnie zrozumieć, bo jestem taka uparta i taka trudna.

bliskość jest wtedy gdy jesteśmy obok siebie. wtedy gdy czuję że cię mam. miłość jest wtedy gdy jesteś a ja nie muszę cię czuć bo pewność mówi mi że zostaniesz.

ansomia dodano: 4 kwietnia 2019

bliskość jest wtedy, gdy jesteśmy obok siebie. wtedy, gdy czuję, że cię mam. miłość jest wtedy, gdy jesteś, a ja nie muszę cię czuć, bo pewność mówi mi, że zostaniesz.

 Zapala Ci się czasami na chwilę czerwona lampka jak poznajesz kogoś nowego?  Czasami to ona mi gaśnie...

xzimnasukax dodano: 4 kwietnia 2019

- Zapala Ci się czasami, na chwilę, czerwona lampka, jak poznajesz kogoś nowego? - Czasami to ona mi gaśnie...

 Należała do tych niebezpiecznych kobiet  z którymi sam diabeł bałby się zjeść kolację. Dlatego ryzyko podejmowali z reguły głupcy albo bardzo odważni mężczyźni. Reszta trzymała bezpieczną odległość  co znacznie oszczędzało jej roboty...

xzimnasukax dodano: 4 kwietnia 2019

"Należała do tych niebezpiecznych kobiet, z którymi sam diabeł bałby się zjeść kolację. Dlatego ryzyko podejmowali z reguły głupcy albo bardzo odważni mężczyźni. Reszta trzymała bezpieczną odległość, co znacznie oszczędzało jej roboty..."

„Udało ci się. Szczęściara. Ty to masz farta” Jedyne co przychodzi mi do głowy po przeczytaniu takich słów to : Delete.  Nie wiadomości – tylko gościa. Wbij sobie do łba że Sukces to wynik ciężkiej pracy sporych środków sił i czasu. Nie nie udało mi się. Zrobiłam to. Każdego dnia pracuje ciężko na to co Ty nazywasz szczęściem przypadkiem fartem i diabli wie czym.  Chcesz wiedzieć Jak to zrobić? Jak najszybciej. Nie chcesz wiedzieć to nie kompromituj się i milcz.”

xzimnasukax dodano: 4 kwietnia 2019

„Udało ci się. Szczęściara. Ty to masz farta” Jedyne co przychodzi mi do głowy po przeczytaniu takich słów to : Delete. Nie wiadomości – tylko gościa. Wbij sobie do łba że Sukces to wynik ciężkiej pracy, sporych środków, sił i czasu. Nie, nie udało mi się. Zrobiłam to. Każdego dnia pracuje ciężko na to co Ty nazywasz szczęściem, przypadkiem, fartem i diabli wie czym. Chcesz wiedzieć Jak to zrobić? Jak najszybciej. Nie chcesz wiedzieć, to nie kompromituj się i milcz.”

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV