głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [56] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [56]

młoda szczeniacka miłość skrępowane ruchy zero swobody a jednocześnie mnóstwo uczuć których nie mieliśmy odwagi pokazać.

ansomia dodano: 21 kwietnia 2020

młoda, szczeniacka miłość, skrępowane ruchy, zero swobody, a jednocześnie mnóstwo uczuć, których nie mieliśmy odwagi pokazać.

dziewczyno jeśli on nie potrafi dokonać wyboru między tobą a narkotykami. jeśli znów zamiast spotkać się z tobą wybrał piwo. jeśli nie potrafi odmówić sobie kielicha z kumplami na imprezie by odwieźć się do domu.. zapamiętaj nie jesteś dla niego.

ansomia dodano: 21 kwietnia 2020

dziewczyno, jeśli on nie potrafi dokonać wyboru między tobą, a narkotykami. jeśli znów zamiast spotkać się z tobą, wybrał piwo. jeśli nie potrafi odmówić sobie kielicha z kumplami na imprezie, by odwieźć się do domu.. zapamiętaj, nie jesteś dla niego.

wiesz? śniłeś mi się dziś i znów kurwa wpierdalasz się w mój jedyny świat w którym chcę żyć bez ciebie.

ansomia dodano: 21 kwietnia 2020

wiesz? śniłeś mi się dziś, i znów kurwa wpierdalasz się w mój jedyny świat, w którym chcę żyć bez ciebie.

 oferuję ci miłość.  ta a gratis cierpienie i miliony wylanych łez.

ansomia dodano: 21 kwietnia 2020

- oferuję ci miłość. - ta, a gratis cierpienie i miliony wylanych łez.

to już nie tamten z tobą chwilami pogrążony w godzinie ciężar. to inny. to waga czegoś co wstrzymuje pustkę która by odeszła z tobą. to coś jak ty bez imienia. być może jesteście jednym. być może i ty kiedyś nazwiesz mnie tak samo.

mistrzhehe dodano: 21 kwietnia 2020

to już nie tamten z tobą chwilami pogrążony w godzinie ciężar. to inny. to waga czegoś, co wstrzymuje pustkę, która by odeszła z tobą. to coś, jak ty, bez imienia. być może jesteście jednym. być może i ty kiedyś nazwiesz mnie tak samo.

Siekiera motyka kasza manna już mnie wkur a kwarantanna. Siekiera motyka łyżka nóż weź spier  j wirus już. Siekiera motyka róży kolec z nudów grozi Wam pierdolec. Siekiera motyka łyżka nóż mnie pierdolec dopadł już.

miau_miau dodano: 21 kwietnia 2020

Siekiera, motyka, kasza manna, już mnie wkur**a kwarantanna. Siekiera, motyka, łyżka, nóż, weź spier****j wirus już. Siekiera, motyka, róży kolec, z nudów grozi Wam pierdolec. Siekiera, motyka, łyżka, nóż, mnie pierdolec dopadł już.

znudziło mi się czekanie na Ciebie i wszystko o Tobie też mi się znudziło. tęsknota niemiłość pieprzona samotność. to dziwne nudzić się jednocześnie i łudzić że się doczekam. to nudne. to trudne

cpun dodano: 21 kwietnia 2020

znudziło mi się czekanie na Ciebie i wszystko o Tobie też mi się znudziło. tęsknota, niemiłość, pieprzona samotność. to dziwne nudzić się jednocześnie i łudzić że się doczekam. to nudne. to trudne

Wciąż krzywdzisz siebie? Minęło tyle lat a ty niczego się nie nauczyłaś. Nic do ciebie nie dotarło. Hej mała to już minęło te czasy już nie wrócą. Kochałaś wiem i bardzo przez to cierpiałaś. Tak wiele straciłaś i do dziś czujesz w sobie tę pustkę. Odpuść to już koniec. Minęło tyle czasu a ty wciąż liczysz straty. Kiedy zrozumiesz że już nie warto? Kiedy uświadomisz sobie że ten ból pozostanie w tobie na zawsze tylko musisz umieć go stłumić? yezoo

yezoo dodano: 21 kwietnia 2020

Wciąż krzywdzisz siebie? Minęło tyle lat, a ty niczego się nie nauczyłaś. Nic do ciebie nie dotarło. Hej, mała, to już minęło, te czasy już nie wrócą. Kochałaś, wiem i bardzo przez to cierpiałaś. Tak wiele straciłaś i do dziś czujesz w sobie tę pustkę. Odpuść, to już koniec. Minęło tyle czasu, a ty wciąż liczysz straty. Kiedy zrozumiesz, że już nie warto? Kiedy uświadomisz sobie, że ten ból pozostanie w tobie na zawsze, tylko musisz umieć go stłumić? [yezoo]

cieszę się że wpis się podoba ale myślę że dobrze by było wskazać autora : teksty yezoo dodał komentarz: cieszę się, że wpis się podoba, ale myślę, że dobrze by było wskazać autora :) do wpisu 21 kwietnia 2020
W końcu miłość jest dobrym powodem żeby wszystko spieprzyć. — La casa de papel

damulki.pl dodano: 21 kwietnia 2020

W końcu miłość jest dobrym powodem, żeby wszystko spieprzyć. — La casa de papel

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV