głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [56] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [56]

“Ktoś kiedyś powiedział że największą krzywdą jaką można wyrządzić drugiej osobie jest zamknięcie przed nią serca.”

tygryseeek dodano: 20 kwietnia 2019

“Ktoś kiedyś powiedział, że największą krzywdą jaką można wyrządzić drugiej osobie, jest zamknięcie przed nią serca.”

”Jest moim spokojem. Kiedy mi źle albo nie wiem co robić myśle po prostu o nim. O tym że mam swoje ramiona na tym świecie. Może nie tutaj nie na wyciągnięcie ręki ale są. I niedługo znów moje bezsilne opadną w nich właśnie. Pewność tego że mam to miejsce na świecie do którego wrócić mogę i nienawidzić życie sprawia że chce je kochać.”   Wiktoria Bledzka

tygryseeek dodano: 20 kwietnia 2019

”Jest moim spokojem. Kiedy mi źle albo nie wiem co robić, myśle po prostu o nim. O tym, że mam swoje ramiona na tym świecie. Może nie tutaj, nie na wyciągnięcie ręki, ale są. I niedługo znów moje bezsilne opadną w nich właśnie. Pewność tego, że mam to miejsce na świecie, do którego wrócić mogę i nienawidzić życie, sprawia, że chce je kochać.” ~ Wiktoria Bledzka

Jesteś dla mnie niebezpieczna

zxcv1331 dodano: 20 kwietnia 2019

Jesteś dla mnie niebezpieczna ;*

W zyciu mozesz kierowac sie wyrzutami sumienia strachem albo zdrowym rozsadkiem mozesz podazac za gniewem albo duma. Ale pewnego dnia predzej czy pozniej pozalujesz tego. Jedyny sposob by nie zalowac to isc za glosem serca. To prawda moze ci kazac zrobic szalone rzeczy... jak zwiazac sie z osoba od ktorej zdrowy rozsadek kaze trzymac sie z daleka. Ale jesli jedno spojrzenie jedno slowo jeden dotyk tej osoby budza w tobie takie emocje ze czujesz jakbys miala zaraz umrzec  to ja wybieram wlasnie to. Zycie. Zycie w tym uczuciu.

zxcv1331 dodano: 20 kwietnia 2019

W zyciu mozesz kierowac sie wyrzutami sumienia, strachem albo zdrowym rozsadkiem; mozesz podazac za gniewem albo duma. Ale pewnego dnia, predzej czy pozniej, pozalujesz tego. Jedyny sposob by nie zalowac, to isc za glosem serca. To prawda, moze ci kazac zrobic szalone rzeczy... jak zwiazac sie z osoba, od ktorej zdrowy rozsadek kaze trzymac sie z daleka. Ale jesli jedno spojrzenie, jedno slowo, jeden dotyk tej osoby budza w tobie takie emocje, ze czujesz jakbys miala zaraz umrzec - to ja wybieram wlasnie to. Zycie. Zycie w tym uczuciu.

 I ta świadomość że nie chcesz już innych ramion  innych ust innych słów innych snów. Ta pewność że nie chcesz innego uśmiechu o poranku. Kiedy już wiesz że chcesz czekać tylko na jego powrót nikogo innego tylko w niego wtulona chcesz spokojnie zasnąć. Chcesz tylko jego .

black-inside dodano: 20 kwietnia 2019

"I ta świadomość, że nie chcesz już innych ramion, innych ust, innych słów, innych snów. Ta pewność, że nie chcesz innego uśmiechu o poranku. Kiedy już wiesz, że chcesz czekać tylko na jego powrót, nikogo innego, tylko w niego wtulona chcesz spokojnie zasnąć. Chcesz tylko jego".

 Kobieta jest najsłabsza gdy kocha a najsilniejsza gdy jest kochana”

i_needyou dodano: 20 kwietnia 2019

"Kobieta jest najsłabsza, gdy kocha, a najsilniejsza, gdy jest kochana”

Sex spotkanie

danielmaron dodano: 20 kwietnia 2019

Sex spotkanie

aż w końcu usiadła na ławce i zastanawiała się czy jest naprawdę szczęśliwa. no bo kto by jej nie pozazdrościł. dumni rodzice z kasą dobra średnia oraz wielu znajomych. i doszła do wniosku że owszem jest szczęśliwa. po czym nagle zobaczyła dwoje zakochanych ludzi. wtedy dopiero zmieniła zdanie.

ansomia dodano: 19 kwietnia 2019

aż w końcu usiadła na ławce i zastanawiała się czy jest naprawdę szczęśliwa. no bo kto by jej nie pozazdrościł. dumni rodzice z kasą, dobra średnia oraz wielu znajomych. i doszła do wniosku, że owszem jest szczęśliwa. po czym nagle zobaczyła dwoje zakochanych ludzi. wtedy dopiero zmieniła zdanie.

 spóźniłaś się!  urodziłam się spóźniona.

ansomia dodano: 19 kwietnia 2019

- spóźniłaś się! - urodziłam się spóźniona.

jeżeli nadajemy sobie miano przyjaciół osób którym ufamy to powinno to do czegoś zobowiązywać ale dobra pierdole.

ansomia dodano: 19 kwietnia 2019

jeżeli nadajemy sobie miano przyjaciół, osób którym ufamy to powinno to do czegoś zobowiązywać, ale dobra, pierdole.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV