głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [56] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [56]

 Wielkie silne zwierzęta umierają w samotności i milczeniu. Odchodzą w pustkę i nie skarżą się nikomu. Tylko człowiek szczeka wspomnieniami.

faustodajny dodano: 2 listopada 2022

"Wielkie, silne zwierzęta umierają w samotności i milczeniu. Odchodzą w pustkę i nie skarżą się nikomu. Tylko człowiek szczeka wspomnieniami."

 Wiem wiem: nie jesteś niczemu winien. A mimo to nienawidzę cię. Kiedy rozchylasz jej usta  ja za twoimi drzwiami stoję głodny. Kiedy smakujesz jej łzy  ja przygryzam język żeby nie krzyczeć. Kiedy biegniesz do niej  ja jestem o włos szybszy. Ale ty zwyciężasz. Kiedy głaszczesz jej włosy  to ja prowadzę ci rękę. Kiedy wspinasz się na nią  ja tłukę pięściami w wysoką ścianę płaczu. Kiedy masz jej dosyć  ja stoję za twoimi plecami i czekam.

faustodajny dodano: 2 listopada 2022

"Wiem, wiem: nie jesteś niczemu winien. A mimo to nienawidzę cię. Kiedy rozchylasz jej usta - ja za twoimi drzwiami stoję głodny. Kiedy smakujesz jej łzy - ja przygryzam język, żeby nie krzyczeć. Kiedy biegniesz do niej - ja jestem o włos szybszy. Ale ty zwyciężasz. Kiedy głaszczesz jej włosy - to ja prowadzę ci rękę. Kiedy wspinasz się na nią - ja tłukę pięściami w wysoką ścianę płaczu. Kiedy masz jej dosyć - ja stoję za twoimi plecami i czekam."

 I cały drżę łkam na wspomnienie jej kiedy mnie kochała zanim stałem się jej prześladowcą zanim zabrakło we mnie miejsca dla niej zanim przestaliśmy się rozumieć tak naprawdę na wspomnienie chwili kiedy zobaczyłem ją pierwszy raz z radosnymi oczami pełnymi słońca i dygocę z żalu za tamtą chwilą od której nieustannie uciekam byle dalej.

faustodajny dodano: 2 listopada 2022

"I cały drżę, łkam na wspomnienie jej kiedy mnie kochała, zanim stałem się jej prześladowcą, zanim zabrakło we mnie miejsca dla niej, zanim przestaliśmy się rozumieć, tak naprawdę na wspomnienie chwili kiedy zobaczyłem ją pierwszy raz, z radosnymi oczami pełnymi słońca, i dygocę z żalu za tamtą chwilą od której nieustannie uciekam byle dalej."

 Ciebie biorąc z Ciebie pijąc ja o niebo już nie dbałem wiedząc przecież że to jedno.

faustodajny dodano: 2 listopada 2022

"Ciebie biorąc, z Ciebie pijąc, ja o niebo już nie dbałem wiedząc przecież, że to jedno."

 Masz trochę spuchnięte oczy nie jakbyś płakała przed chwilą ale tak jakbyś płakała po trochu codziennie ... .

faustodajny dodano: 2 listopada 2022

"Masz trochę spuchnięte oczy, nie jakbyś płakała przed chwilą, ale tak, jakbyś płakała po trochu, codziennie (...)."

 Chciałabym ci coś takiego zrobić żebyś nie mógł beze mnie żyć żebyś nie mógł o mnie zapomnieć.

faustodajny dodano: 2 listopada 2022

"Chciałabym ci coś takiego zrobić, żebyś nie mógł beze mnie żyć, żebyś nie mógł o mnie zapomnieć."

 Jest taki moment kiedy ból jest tak duży że nie możesz oddychać. To jest taki sprytny mechanizm. Myślę że przećwiczony wielokrotnie przez naturę. Dusisz się instynktownie ratujesz się i zapominasz na chwilę o bólu. Boisz się nawrotu bezdechu i dzięki temu możesz przeżyć.

faustodajny dodano: 2 listopada 2022

"Jest taki moment, kiedy ból jest tak duży, że nie możesz oddychać. To jest taki sprytny mechanizm. Myślę, że przećwiczony wielokrotnie przez naturę. Dusisz się, instynktownie ratujesz się i zapominasz na chwilę o bólu. Boisz się nawrotu bezdechu i dzięki temu możesz przeżyć."

 Nagle wydałaś mi się taka samotna. Jakbyś zapomniała że tu jestem.

faustodajny dodano: 2 listopada 2022

"Nagle wydałaś mi się taka samotna. Jakbyś zapomniała, że tu jestem."

 Gdy wyszedłem na ulicę jeszcze miałem głęboko w sobie jej twarz głos i zapach. Niosłem muśnięcie jej warg i jej oddech przez ulice pełne ludzi bez twarzy.

faustodajny dodano: 2 listopada 2022

"Gdy wyszedłem na ulicę, jeszcze miałem głęboko w sobie jej twarz, głos i zapach. Niosłem muśnięcie jej warg i jej oddech przez ulice pełne ludzi bez twarzy."

 Bardzo się boję kochany. Bo może tak być zawsze. Że człowiek nie wie co jest jego dopóki tego nie wyrzuci.

faustodajny dodano: 2 listopada 2022

"Bardzo się boję, kochany. Bo może tak być zawsze. Że człowiek nie wie, co jest jego, dopóki tego nie wyrzuci."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV