głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [55] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [55]

''Treat every failure as a new experience and a step closer to success.''  Brian Tracy

mateusz15782 dodano: 30 kwietnia 2019

''Treat every failure as a new experience and a step closer to success.'' - Brian Tracy,

''Kiedy życie daje ci wózek nie możesz pozwolić mu stać się barierą trzeba znaleźć skatepark''  Aaron Foteringham

mateusz15782 dodano: 30 kwietnia 2019

''Kiedy życie daje ci wózek, nie możesz pozwolić mu stać się barierą, trzeba znaleźć skatepark'' - Aaron Foteringham

''Jedyne co nie zmienia się w życiu to to że wszystko się zmienia''.

mateusz15782 dodano: 30 kwietnia 2019

''Jedyne co nie zmienia się w życiu to to, że wszystko się zmienia''.

''Jeszcze nigdy nie spotkałem człowieka który już nie byłby bogiem.''  Austin Osman Spare.

mateusz15782 dodano: 30 kwietnia 2019

''Jeszcze nigdy nie spotkałem człowieka, który już nie byłby bogiem.'' - Austin Osman Spare.

Pew­ne­go dnia nies­podziewa­nie stanęła u pro­gu ludzkiego życia – Pa­ni niez­na­joma i ta­jem­nicza ...  – Wi­taj! – rzekła. I stojąc tak w pro­gu wy­ciągnęła rękę mówiąc da­lej – chodź ze mną a wezmę Cię tam gdzie ból i cier­pienie nie is­tnieją! Nie oba­wiaj się! Chcesz wie­dzieć kim jes­tem? – za­pytała. To ja Je­dyna Królo­wa i Pa­ni Two­jego życia – ŚMIERĆ!   Tak od­po­wiadając ujęła ludzką dłoń i por­wała nam do swe­go świata ko­lejną wyjątkową i niezastąpioną osobę – po­zos­ta­wiając Nas w bólu i cier­pieniu po tej stra­cie!!!

tainnaodciebie dodano: 30 kwietnia 2019

Pew­ne­go dnia, nies­podziewa­nie, stanęła u pro­gu ludzkiego życia – Pa­ni niez­na­joma i ta­jem­nicza ... – Wi­taj! – rzekła. I stojąc tak w pro­gu wy­ciągnęła rękę mówiąc da­lej – chodź ze mną a wezmę Cię tam, gdzie ból i cier­pienie nie is­tnieją! Nie oba­wiaj się! Chcesz wie­dzieć kim jes­tem? – za­pytała. To ja, Je­dyna Królo­wa i Pa­ni Two­jego życia – ŚMIERĆ! Tak od­po­wiadając ujęła ludzką dłoń i por­wała nam do swe­go świata, ko­lejną wyjątkową i niezastąpioną osobę – po­zos­ta­wiając Nas w bólu i cier­pieniu po tej stra­cie!!!

Tak łat­wo jest zwieść in­nych gdy pot­ra­fi się zag­rać uśmiech nie tyl­ko us­ta­mi ale i za­palając is­kierkę szczęścia w oczach... Je­dynie ser­ca nie można oszu­kać. Można so­bie wma­wiać że jest się szczęśli­wym i wszys­cy w to uwierzą... Ser­cu jed­nak będzie dos­kwierał głód i ziąb gdyż po stra­cie Umiłowa­nej Oso­by już zaw­sze będzie czuło pus­tkę... Bez względu na to jak dob­rym ak­to­rem by­wa ludzkie ciało  Ser­ce nie kłamie. Praw­dzi­wi Przy­jaciele dos­trzegą jed­nak coś więcej niż tyl­ko zag­ra­ne szczęście  Dos­trzegą głęboką Tęsknotę Duszy i pośpieszą z po­mocą.

tainnaodciebie dodano: 30 kwietnia 2019

Tak łat­wo jest zwieść in­nych, gdy pot­ra­fi się zag­rać uśmiech nie tyl­ko us­ta­mi, ale i za­palając "is­kierkę szczęścia" w oczach... Je­dynie ser­ca nie można oszu­kać. Można so­bie wma­wiać, że jest się szczęśli­wym i wszys­cy w to uwierzą... Ser­cu jed­nak będzie dos­kwierał głód i ziąb, gdyż po stra­cie Umiłowa­nej Oso­by już zaw­sze będzie czuło pus­tkę... Bez względu na to, jak dob­rym ak­to­rem by­wa ludzkie ciało, Ser­ce nie kłamie. Praw­dzi­wi Przy­jaciele dos­trzegą jed­nak coś więcej niż tyl­ko zag­ra­ne szczęście, Dos­trzegą głęboką Tęsknotę Duszy i pośpieszą z po­mocą.

Myśl że jes­teś tam wśród aniołów jest mym roz­ruszni­kiem ser­ca.

tainnaodciebie dodano: 30 kwietnia 2019

Myśl, że jes­teś tam wśród aniołów jest mym roz­ruszni­kiem ser­ca.

Kochanie gdzie teraz jesteś? Córeczko tak bardzo mi Ciebie brakuje. Chciałabym choć na chwile móc Cię przytulić pocałować nakarmić z piersi.. Ta pusta w środku brak Ciebie pod sercem.. Czemu Bóg mi Ciebie odebrał? Czy byłabym złą matką? Co źle zrobiłam że tak mnie ukarał? Zabrał mi Ciebie największą miłość mojego życia.. Czemu nie mógł zabrać mnie?! Zawsze chciałam aby ratowali Ciebie nie mnie.. Zawsze prosiłam abyś urodziła się zdrowa bym mogła się Tobą opiekować.. Pragnęłam Cię zanim się o Tobie dowiedziałam pokochałam momentalnie i straciłam tak nagle..!

tainnaodciebie dodano: 30 kwietnia 2019

Kochanie, gdzie teraz jesteś? Córeczko, tak bardzo mi Ciebie brakuje. Chciałabym choć na chwile móc Cię przytulić, pocałować, nakarmić z piersi.. Ta pusta w środku, brak Ciebie pod sercem.. Czemu Bóg mi Ciebie odebrał? Czy byłabym złą matką? Co źle zrobiłam, że tak mnie ukarał? Zabrał mi Ciebie, największą miłość mojego życia.. Czemu nie mógł zabrać mnie?! Zawsze chciałam, aby ratowali Ciebie, nie mnie.. Zawsze prosiłam, abyś urodziła się zdrowa, bym mogła się Tobą opiekować.. Pragnęłam Cię zanim się o Tobie dowiedziałam, pokochałam momentalnie i straciłam tak nagle..!

 30.04.2019: Przegląd ebooków. Promocje nowości bestsellery https: polishwords.com.pl blog 2019 30 04 2019 przeglad ebookow promocje nowosci bestsellery

tomaszs dodano: 30 kwietnia 2019

#30.04.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery https://polishwords.com.pl/blog/2019/30-04-2019-przeglad-ebookow-promocje-nowosci-bestsellery/

 skąd w tobie tyle szczęścia?  nie powiem bo mi zabiorą.

ansomia dodano: 29 kwietnia 2019

- skąd w tobie tyle szczęścia? - nie powiem, bo mi zabiorą.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV