głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [55] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [55]

chciałabym urodzić się od nowa tylko po to by cię uwieść i zostawić. chcę byś się poczuł jak szmata.

ansomia dodano: 17 sierpnia 2022

chciałabym urodzić się od nowa, tylko po to, by cię uwieść i zostawić. chcę byś się poczuł jak szmata.

 Tak naprawdę największy kłopot z uczuciami polega na tym że nie da się ich przechytrzyć. Nie da się oszukać smutku rozpaczy. Udawać że nie istnieją. Nie da się upchnąć gdzieś złości ani poczucia straty. One zawsze wracają. Nie da się zafałszować radości euforii ani podziwu. Uczucia po prostu są. A do tego są mądre. Mówią nam wiele o nas samych o innych ludziach o tym w czym żyjemy. Jak drogowskazy pokazują nam czego nam potrzeba co nas uwiera gdzie daliśmy z siebie być może za dużo a gdzie oczekiwaliśmy więcej .  Agnieszka Jucewicz Czując. Rozmowy o emocjach

jednorazowagra dodano: 17 sierpnia 2022

"Tak naprawdę największy kłopot z uczuciami polega na tym, że nie da się ich przechytrzyć. Nie da się oszukać smutku, rozpaczy. Udawać, że nie istnieją. Nie da się upchnąć gdzieś złości ani poczucia straty. One zawsze wracają. Nie da się zafałszować radości, euforii ani podziwu. Uczucia po prostu są. A do tego są mądre. Mówią nam wiele o nas samych, o innych ludziach, o tym, w czym żyjemy. Jak drogowskazy pokazują nam, czego nam potrzeba, co nas uwiera, gdzie daliśmy z siebie być może za dużo, a gdzie oczekiwaliśmy więcej". Agnieszka Jucewicz "Czując. Rozmowy o emocjach"

Śpię bez 'dobranoc' budzę się bez 'dzień dobry'. Mogę żyć bez 'jestem z Ciebie dumny' ponieważ na koniec dnia wszystko co mam to tylko siebie.

memoirs dodano: 17 sierpnia 2022

Śpię bez 'dobranoc', budzę się bez 'dzień dobry'. Mogę żyć bez 'jestem z Ciebie dumny' ponieważ na koniec dnia wszystko co mam to tylko siebie.

Przestałam już marzyć... Pozostał mi tylko lęk. Bo boje się tęgo że w końcu zabraknie mi sił. Sił by udawać by tłumić wszystko w sobie choć sama nie wiem czy umiałabym nazwać to co kotłuje się w mojej głowie

laleczka_z_saskiej_porcelany dodano: 17 sierpnia 2022

Przestałam już marzyć... Pozostał mi tylko lęk. Bo boje się tęgo, że w końcu zabraknie mi sił. Sił by udawać, by tłumić wszystko w sobie, choć sama nie wiem, czy umiałabym nazwać to co kotłuje się w mojej głowie

 Lepiej zaliczać się do niektórych niż do wszystkich

mareczek961996 dodano: 17 sierpnia 2022

"Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich" ;)

Puk? puk? Kto Tam? ... Posluchaj Ciszy. To Ona. ODPOWIEDŹ.

buuumtylkoty dodano: 16 sierpnia 2022

Puk? puk? Kto Tam? ... Posluchaj Ciszy. To Ona. -ODPOWIEDŹ.

pamiętam to było po pasterce. nie chciało jej się jeszcze wracać do domu. poszła gdzieś w ciemny kąt i zapaliła fajkę. zaciągając się dymem zobaczyła że ktoś idzie w jej stronę. wystraszyła się i schowała za siebie papierosa. akurat jechało auto rzucając światło na jego twarz. zaparło jej dech w piersiach. podszedł do niej poczuła jego zapach. chrząknęła znacząco. co? zapytała z niepokojem. chciałem złożyć ci życzenia spuścił głowę. wyklepał standardowe szczęścia i pomyślności . stała w ciszy. dokończyła papierosa. już miała go minąć jednak zatrzymała się na sekundę. stali ramię w ramię. po chwili szepnęła mu do ucha a ja ci życzę miłości. cholernie dużo miłości przez którą będziesz krzyczał do nieba z bólu. w tamtym roku bym cię pocałowała dziś wolałabym napluć ci w twarz . miał najsmutniejsze oczy świata. wesołych świąt! rzuciła na odchodne czując jak kolejne łzy zamarzają na jej twarzy.

ansomia dodano: 16 sierpnia 2022

pamiętam, to było po pasterce. nie chciało jej się jeszcze wracać do domu. poszła gdzieś w ciemny kąt i zapaliła fajkę. zaciągając się dymem zobaczyła, że ktoś idzie w jej stronę. wystraszyła się i schowała za siebie papierosa. akurat jechało auto, rzucając światło na jego twarz. zaparło jej dech w piersiach. podszedł do niej, poczuła jego zapach. chrząknęła znacząco. "co?" zapytała z niepokojem. "chciałem złożyć ci życzenia" spuścił głowę. wyklepał standardowe "szczęścia i pomyślności". stała w ciszy. dokończyła papierosa. już miała go minąć, jednak zatrzymała się na sekundę. stali ramię w ramię. po chwili szepnęła mu do ucha "a ja ci życzę miłości. cholernie dużo miłości, przez którą będziesz krzyczał do nieba z bólu. w tamtym roku bym cię pocałowała, dziś wolałabym napluć ci w twarz". miał najsmutniejsze oczy świata. "wesołych świąt!" rzuciła na odchodne czując, jak kolejne łzy zamarzają na jej twarzy.

weź nie pierdol że nie jesteś odpowiedni dla mnie. powiedz prawdę że to ja nie jestem dla ciebie.

ansomia dodano: 16 sierpnia 2022

weź nie pierdol, że nie jesteś odpowiedni dla mnie. powiedz prawdę, że to ja nie jestem dla ciebie.

siedząc już kolejne kilka godzin w szpitalnej sali przy jednym z łóżek wpatrywałam się w pewną kobietę. była po ciężkim wypadku i miała złamany obojczyk. widząc cierpienie i nieszczęście w jej oczach oraz to jak bardzo przeżywała stratę bliskich zrobiło mi się strasznie smutno. wtedy zdałam sobie sprawę że moje życie jest wspaniałe. doceniłam to jakich mam przy sobie ludzi i zrozumiałam jak bardzo do tej pory ich raniłam.

ansomia dodano: 16 sierpnia 2022

siedząc już kolejne kilka godzin w szpitalnej sali, przy jednym z łóżek, wpatrywałam się w pewną kobietę. była po ciężkim wypadku i miała złamany obojczyk. widząc cierpienie i nieszczęście w jej oczach oraz to jak bardzo przeżywała stratę bliskich, zrobiło mi się strasznie smutno. wtedy zdałam sobie sprawę, że moje życie jest wspaniałe. doceniłam to, jakich mam przy sobie ludzi i zrozumiałam jak bardzo do tej pory ich raniłam.

był moim tlenem moim narkotykiem. przez niego nie jadłam nie spałam nie mogłam bez niego oddychać każdego dnia myślałam o nim był ze mną w snach i towarzyszył mi w każdej codziennej czynności.

ansomia dodano: 16 sierpnia 2022

był moim tlenem, moim narkotykiem. przez niego nie jadłam, nie spałam, nie mogłam bez niego oddychać, każdego dnia myślałam o nim, był ze mną w snach i towarzyszył mi w każdej codziennej czynności.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV