głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [54] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [54]

nikt nie jest zawsze zajęty. wszystko zależy od tego którym numerem jesteś na liście jego priorytetów

naayaan dodano: 14 stycznia 2021

nikt nie jest zawsze zajęty. wszystko zależy od tego, którym numerem jesteś na liście jego priorytetów

bałam się tęsknić. tęsknota oznaczałaby że pogodziłam się z tym że już nigdy nie będziemy razem.

ansomia dodano: 14 stycznia 2021

bałam się tęsknić. tęsknota oznaczałaby, że pogodziłam się z tym, że już nigdy nie będziemy razem.

wiem mamo że chciałaś mieć normalne dziecko.

ansomia dodano: 14 stycznia 2021

wiem mamo, że chciałaś mieć normalne dziecko.

najgorsze jest to że nawet nie stać cię na uśmiech czy powiedzenie przelotnego cześć  kiedy się mijamy. a przecież kiedyś wydawało mi się że żyje tylko dla ciebie.

ansomia dodano: 14 stycznia 2021

najgorsze jest to, że nawet nie stać cię na uśmiech czy powiedzenie przelotnego "cześć", kiedy się mijamy. a przecież kiedyś wydawało mi się, że żyje tylko dla ciebie.

kiedyś będziesz żałował ale to przyjdzie z czasem. wtedy zrozumiesz ile naprawdę straciłeś ile mogłeś mieć ale tego nie doceniłeś.

ansomia dodano: 14 stycznia 2021

kiedyś będziesz żałował, ale to przyjdzie z czasem. wtedy zrozumiesz, ile naprawdę straciłeś, ile mogłeś mieć, ale tego nie doceniłeś.

nie pytaj się mnie co bym zrobiła gdybyś tak nagle przestał żyć przecież dobrze wiesz że na następny dzień dołączyłabym do ciebie. obiecałam że zawsze będę przy tobie i nieważne gdzie by to było czy tu czy tam wyżej ja będę. uwierz mi skarbie że nawet śmierć nie zdoła nas rozdzielić.

ansomia dodano: 14 stycznia 2021

nie pytaj się mnie, co bym zrobiła gdybyś tak nagle przestał żyć, przecież dobrze wiesz, że na następny dzień dołączyłabym do ciebie. obiecałam, że zawsze będę przy tobie i nieważne, gdzie by to było czy tu czy tam wyżej, ja będę. uwierz mi skarbie, że nawet śmierć nie zdoła nas rozdzielić.

Bądź uśmiechnięta mimo że miałaś ciężki dzień.  Przytulaj innych mimo że sama potrzebujesz dotyku. Słuchaj zawsze mimo że masz coś do powiedzenia. Dziękuj za to co masz mimo że marzysz o czymś więcej. Pomagaj innym mimo że sama potrzebujesz pomocy. Bądź w ciszy mimo że ktoś oczekuje że będziesz krzyczała. Wybaczaj mimo że ludzie Cię skrzywdzili. Bądź przykładem mimo że sama nie jesteś idealna. Bo w życiu nie chodzi o ideał ale o to by być dobrym człowiekiem.   Maciej Wiszniewski

chokoreeto dodano: 14 stycznia 2021

Bądź uśmiechnięta mimo, że miałaś ciężki dzień. Przytulaj innych, mimo że sama potrzebujesz dotyku. Słuchaj zawsze, mimo że masz coś do powiedzenia. Dziękuj za to co masz, mimo że marzysz o czymś więcej. Pomagaj innym, mimo że sama potrzebujesz pomocy. Bądź w ciszy, mimo że ktoś oczekuje że będziesz krzyczała. Wybaczaj, mimo że ludzie Cię skrzywdzili. Bądź przykładem, mimo że sama nie jesteś idealna. Bo w życiu nie chodzi o ideał, ale o to, by być dobrym człowiekiem. - Maciej Wiszniewski

To prawda...''Umiesz liczyć? Licz tylko na siebie  innych twoje szczęście j  '' teksty schooki dodał komentarz: To prawda...''Umiesz liczyć? Licz tylko na siebie - innych twoje szczęście j****'' do wpisu 14 stycznia 2021
ona chce tylko pić i ćpać.. jak mam się przy niej naprawić? i kim dla niej jest taki gość jak ja?

pr0bl3m dodano: 14 stycznia 2021

ona chce tylko pić i ćpać.. jak mam się przy niej naprawić? i kim dla niej jest taki gość jak ja?

nie miałem nic i byłem w tym sam. dlatego nigdy nie zrozumiesz mnie ty z innych powodów płynęły nam łzy

pr0bl3m dodano: 14 stycznia 2021

nie miałem nic i byłem w tym sam. dlatego nigdy nie zrozumiesz mnie ty, z innych powodów płynęły nam łzy

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV