głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [54] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [54]

Jak zapamiętałam swoją pierwszą miłość? Osobę która każdego dnia była powodem mojego szczęścia? Była moim cholernym powodem do bycia lepszym człowiekiem powodem do mego szczęścia? Cholernie mi brakuje tego uczucia gdzie wystarczyło że przytulałeś mnie a ja po prostu jak najzwyklej na świecie bezpieczna. Zawsze mi powtarzałeś że nie jestem na krótko tylko zawsze. Pamiętasz o gwiazdach których Ci mówiłam? Wciąż stoję i patrzę w nie. Stojąc paląc papierosa których tak bardzo nienawidziłeś. Nienawidziłeś widoku gdy sobie wyniszczam płuca zawsze mnie bawiło gdy dopowiadałeś „ ale i tak seksownie palisz. „ Po prostu cholernie tęsknie za Tobą.

rapwciaga dodano: 1 tydzień temu

Jak zapamiętałam swoją pierwszą miłość? Osobę, która każdego dnia była powodem mojego szczęścia? Była moim cholernym powodem do bycia lepszym człowiekiem, powodem do mego szczęścia? Cholernie mi brakuje tego uczucia gdzie wystarczyło, że przytulałeś mnie a ja po prostu jak najzwyklej na świecie bezpieczna. Zawsze mi powtarzałeś, że nie jestem na krótko tylko zawsze. Pamiętasz o gwiazdach których Ci mówiłam? Wciąż stoję i patrzę w nie. Stojąc, paląc papierosa których tak bardzo nienawidziłeś. Nienawidziłeś widoku gdy sobie wyniszczam płuca, zawsze mnie bawiło gdy dopowiadałeś „ ale i tak seksownie palisz. „ Po prostu cholernie tęsknie za Tobą.

kochamy to czego nie możemy mieć czego nie możemy dotykać do czego nie możemy się uśmiechać mówić. kochamy nieosiągalne. kiedy staje się dostępne  to do czego tak biło nasze serducho a ciało lgnęło nagle wymyka się spod wszelkich prawidłowości. dlatego tak chcemy tych skurwieli. bo tylko oni nigdy nie dają nam świadomości że już są i będą dalej. nie pozwalają naszemu sercu bić wolniej.

ansomia dodano: 1 tydzień temu

kochamy to, czego nie możemy mieć, czego nie możemy dotykać, do czego nie możemy się uśmiechać, mówić. kochamy nieosiągalne. kiedy staje się dostępne - to, do czego tak biło nasze serducho, a ciało lgnęło, nagle wymyka się spod wszelkich prawidłowości. dlatego tak chcemy tych skurwieli. bo tylko oni nigdy nie dają nam świadomości, że już są i będą dalej. nie pozwalają naszemu sercu bić wolniej.

kto rano wstaje ten gówno się wyśpi.

ansomia dodano: 1 tydzień temu

kto rano wstaje ten gówno się wyśpi.

zapomnij kurwa o miłości jeśli chcesz przeżyć w dzisiejszych czasach.

ansomia dodano: 1 tydzień temu

zapomnij kurwa o miłości, jeśli chcesz przeżyć w dzisiejszych czasach.

nie fochać się  tylko obrażać. nie mieć w dupie  tylko pierdolić to. nie lofciać  tylko kochać. nie ty  tylko inny .

ansomia dodano: 1 tydzień temu

nie "fochać się", tylko obrażać. nie "mieć w dupie", tylko pierdolić to. nie "lofciać", tylko kochać. nie "ty", tylko "inny".

 tato!  co?  rośnie mi ząb mądrości!  i tak ci nie pomoże.

ansomia dodano: 1 tydzień temu

- tato! - co? - rośnie mi ząb mądrości! - i tak ci nie pomoże.

piąta rano 28 września. pamiętam że płakałem trzymając w rękach butelkę

cpun dodano: 1 tydzień temu

piąta rano, 28 września. pamiętam, że płakałem, trzymając w rękach butelkę

Aktualne promocje dla programistów https: polishwords.com.pl blog 2019 aktualne promocje dla programistow 2

tomaszs dodano: 1 tydzień temu

Aktualne promocje dla programistów https://polishwords.com.pl/blog/2019/aktualne-promocje-dla-programistow-2/

 10.10.2019: Przegląd ebooków. Promocje nowości bestsellery https: polishwords.com.pl blog 2019 10 10 2019 przeglad ebookow promocje nowosci bestsellery

tomaszs dodano: 1 tydzień temu

#10.10.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery https://polishwords.com.pl/blog/2019/10-10-2019-przeglad-ebookow-promocje-nowosci-bestsellery/

„Podkochuję się w Tobie powoli ale za to systematycznie”.  – Witkacy

zdezelowana dodano: 1 tydzień temu

„Podkochuję się w Tobie powoli, ale za to systematycznie”. – Witkacy

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV