głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [57] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [57]

Awulsyjne złamanie podstawy paliczka środkowego D5 z oderwaniem kosci blaszki dłoniowej. Brzmi strasznie? Nie do końca ale kiedy wejdziesz na google i poczytasz głębiej staje się trochę straszne. Czy się boję? Nie czasu nie cofnę z powodu strachu bol Nie minie a palec się nie zrośnie. Czy boli? Jak jasny skurwysyn. Dla mnie  osoby która można spać cały czas spanie 5 h na dobę nie jest ok. Wyjazd na koncert oddala się coraz bardziej po wczorajszej kontroli wizja operacji macha do mnie z oddali. Zawiązanie butów umycie głowy przekrojenie bułki pokrojenie kotleta itd. Nie wykonalne w tym momencie. Nie wiem czy się śmiać czy płakać czy wyzywać. Nie wiem...

as123456789 dodano: 22 listopada 2023

Awulsyjne złamanie podstawy paliczka środkowego D5 z oderwaniem kosci blaszki dłoniowej. Brzmi strasznie? Nie do końca, ale kiedy wejdziesz na google i poczytasz głębiej staje się trochę straszne. Czy się boję? Nie, czasu nie cofnę, z powodu strachu bol Nie minie, a palec się nie zrośnie. Czy boli? Jak jasny skurwysyn. Dla mnie , osoby która można spać cały czas, spanie 5 h na dobę, nie jest ok. Wyjazd na koncert oddala się coraz bardziej po wczorajszej kontroli, wizja operacji macha do mnie z oddali. Zawiązanie butów, umycie głowy, przekrojenie bułki, pokrojenie kotleta itd. Nie wykonalne w tym momencie. Nie wiem czy się śmiać, czy płakać, czy wyzywać. Nie wiem...

Nie wierz mi to zmęczenie sypie frazesami to umysł bełgocze coś przez sen szukam zdań aby oddać ten stan zupełnej bezsilności wobec przemijania z fanfarami porażek z dudnieniem błędów. Nie potrafię skasowałem zbyt wiele zdań aby się dalej oszukiwać że można wyrazić pustkę będąc jej źródłem.

darko dodano: 22 listopada 2023

Nie wierz mi, to zmęczenie sypie frazesami, to umysł bełgocze coś przez sen, szukam zdań aby oddać ten stan, zupełnej bezsilności wobec przemijania z fanfarami porażek, z dudnieniem błędów. Nie potrafię, skasowałem zbyt wiele zdań aby się dalej oszukiwać, że można wyrazić pustkę będąc jej źródłem.

Jeszcze wczoraj wierzyłem w dziś ale dziś nie ma mnie z wczoraj bo patrzę w jutro i nie widzę kim będę skoro dziś jestem nikim.

darko dodano: 22 listopada 2023

Jeszcze wczoraj wierzyłem w dziś, ale dziś nie ma mnie z wczoraj, bo patrzę w jutro i nie widzę kim będę, skoro dziś jestem nikim.

Mogę wszystko zrobię wszystko będę szeptał do ucha kiedy dreszczem biec będzie przyjemność po żyłach wybuduję dom albo zrezygnuje jeszcze z czegoś co daje mi ostatnią radość ale zrozum że już nie czuję nic kiedy na zewnątrz jest tak ciemno jak w tej puste we mnie.

darko dodano: 21 listopada 2023

Mogę wszystko, zrobię wszystko, będę szeptał do ucha kiedy dreszczem biec będzie przyjemność po żyłach, wybuduję dom albo zrezygnuje jeszcze z czegoś co daje mi ostatnią radość ale zrozum, że już nie czuję nic kiedy na zewnątrz jest tak ciemno jak w tej puste we mnie.

słowo kurwa może pełnić w zdaniu rolę przecinka kropki. może wyrażać swoje emocje. moje kurwa najczęściej jest określeniem twojej dziewczyny chłopcze.

ansomia dodano: 20 listopada 2023

słowo "kurwa" może pełnić w zdaniu rolę przecinka, kropki. może wyrażać swoje emocje. moje "kurwa" najczęściej jest określeniem twojej dziewczyny, chłopcze.

co z tego że zerwiesz i podrzesz jego zdjęcie wiszące u mnie na drzwiach. z serca mi go mamo nie wyrwiesz.

ansomia dodano: 20 listopada 2023

co z tego, że zerwiesz i podrzesz jego zdjęcie wiszące u mnie na drzwiach. z serca mi go, mamo, nie wyrwiesz.

nadam sobie prawo do palenia papierosów i używania wulgaryzmów pewności siebie ponad normę i nienoszenia stanika. będę się chwalić swoimi majtkami i zdzierać obcasy na nierównych chodnikach. jeśli najdzie mnie ochota nie dopnę ostatniego guzika w tak skąpej bluzce i upiję się do cna. nie pogardzę też głośnymi napadami histerii i piciem wina w piaskownicy o piątej piętnaście nad ranem. jeśli tylko będę chciała. a potem i tak całą winę zrzucę na ciebie.

ansomia dodano: 20 listopada 2023

nadam sobie prawo do palenia papierosów i używania wulgaryzmów, pewności siebie ponad normę i nienoszenia stanika. będę się chwalić swoimi majtkami i zdzierać obcasy na nierównych chodnikach. jeśli najdzie mnie ochota, nie dopnę ostatniego guzika w tak skąpej bluzce i upiję się do cna. nie pogardzę też głośnymi napadami histerii i piciem wina w piaskownicy o piątej piętnaście nad ranem. jeśli tylko będę chciała. a potem i tak całą winę zrzucę na ciebie.

byłeś czuły kochający delikatny. a teraz chyba ci się baterie wyczerpały.

ansomia dodano: 20 listopada 2023

byłeś czuły, kochający, delikatny. a teraz chyba ci się baterie wyczerpały.

zjebałeś to czego nie powinieneś. kiedyś jeszcze mówiłeś to kurewskie  kocham . a teraz? teraz potrafisz tylko odpierdalać obraźliwe teksty w moją stronę. kim ty chuju jesteś? jest mi wstyd. wstyd że kiedyś z tobą byłam. i najchętniej cofnęłabym czas o to jebane pół roku.

ansomia dodano: 20 listopada 2023

zjebałeś to czego nie powinieneś. kiedyś jeszcze mówiłeś to kurewskie - "kocham". a teraz? teraz potrafisz tylko odpierdalać obraźliwe teksty w moją stronę. kim ty chuju jesteś? jest mi wstyd. wstyd, że kiedyś z tobą byłam. i najchętniej cofnęłabym czas o to jebane pół roku.

Ubrudzisz sobie ręce dotykając mojej duszy.

i_needyou dodano: 19 listopada 2023

Ubrudzisz sobie ręce, dotykając mojej duszy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć