głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [58] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [58]

Nie wiem czy ktoś tutaj bywa czy ktoś czyta to co piszę. Nie wiem czy kogoś to interesuje. Będę raz egoistka. Pochwalę się. On śpi jego głowa spoczywa na moich nogach. I to jest właśnie to. Niby banał a tak cieszy. Moje szczęście. Odpoczywa przy mnie i nawet nie wie jak bardzo cieszę się ze to właśnie ja jestem tą przy której śpi.

sosweetxd dodano: 1 tydzień temu

Nie wiem, czy ktoś tutaj bywa, czy ktoś czyta to co piszę. Nie wiem, czy kogoś to interesuje. Będę raz egoistka. Pochwalę się. On śpi, jego głowa spoczywa na moich nogach. I to jest właśnie to. Niby banał a tak cieszy. Moje szczęście. Odpoczywa przy mnie i nawet nie wie jak bardzo cieszę się ze to właśnie ja jestem tą przy której śpi.

Mówisz mi o miłości choć doskonale wiesz że nie potrafię tego docenić.

mikela dodano: 1 tydzień temu

Mówisz mi o miłości, choć doskonale wiesz, że nie potrafię tego docenić.

Tamtego poranka nie chciałam się z Tobą żegnać. Nadal nie chcę. I tylko dlatego że pożegnałam Cię już oficjalnie  dla świata oraz Twojej podświadomości nie żegnam Cię tu w sercu podświadomie łaknąc choć jednego grama Twojej obecności.

mikela dodano: 1 tydzień temu

Tamtego poranka nie chciałam się z Tobą żegnać. Nadal nie chcę. I tylko dlatego, że pożegnałam Cię już oficjalnie - dla świata oraz Twojej podświadomości, nie żegnam Cię tu, w sercu, podświadomie łaknąc choć jednego grama Twojej obecności.

Bez problemu rzucam hasłem daj mi spokój  odwracam się na pięcie i znikam z życia tej czy innej osoby. Usuwam się wyłączam jakby przestaję istnieć. Dla siebie bo się męczę. Dla niej  wiedząc że jedyne co mogę dać to pasmo rozczarowań i bólu. Tylko z nim jest inaczej. Nie potrafię uciec. Chowam się w najbliższym kącie jednocześnie licząc że nagle mnie dostrzeże. Tak przeważnie jest. Napotyka się na mnie i wysyła uśmiech. Kilka sekund uniesionych do góry warg które są dla mnie jak magnez.

mikela dodano: 1 tydzień temu

Bez problemu rzucam hasłem "daj mi spokój", odwracam się na pięcie i znikam z życia tej czy innej osoby. Usuwam się, wyłączam, jakby przestaję istnieć. Dla siebie, bo się męczę. Dla niej - wiedząc, że jedyne co mogę dać to pasmo rozczarowań i bólu. Tylko z nim jest inaczej. Nie potrafię uciec. Chowam się w najbliższym kącie, jednocześnie licząc, że nagle mnie dostrzeże. Tak przeważnie jest. Napotyka się na mnie i wysyła uśmiech. Kilka sekund uniesionych do góry warg, które są dla mnie jak magnez.

Miłość jest tym o czym marzysz paląc trzeciego papierosa.

nadgryziona_x3 dodano: 1 tydzień temu

Miłość jest tym, o czym marzysz, paląc trzeciego papierosa.

 Choruję na brak Ciebie.  Ścielę łóżko wspomnieniem Twoich słów.  Układam puzzle w kontury Twojej twarzy i kładę się obok.  Przykrywam się marzeniami których już nie spełnimy.  Dostaję gorączki od łez o których nigdy się nie dowiesz.  Choruję.  Godzę się na brak dostępu do lekarstwa bo wiem że nie wrócisz.   Charlotte Nieszyn Jasińska

attente dodano: 1 tydzień temu

"Choruję na brak Ciebie. Ścielę łóżko wspomnieniem Twoich słów. Układam puzzle w kontury Twojej twarzy i kładę się obok. Przykrywam się marzeniami, których już nie spełnimy. Dostaję gorączki od łez, o których nigdy się nie dowiesz. Choruję. Godzę się na brak dostępu do lekarstwa bo wiem, że nie wrócisz." -Charlotte Nieszyn Jasińska

Nawet nie wiesz jak bardzo chciałabym znów móc się do Ciebie przytulić znów Cię zobaczyć i poczuć usłyszeć.

maruudaa dodano: 1 tydzień temu

Nawet nie wiesz jak bardzo chciałabym znów móc się do Ciebie przytulić, znów Cię zobaczyć i poczuć, usłyszeć.

Miłość cierpliwa jest łaskawa jest. Miłość nie zazdrości nie szuka poklasku nie unosi się pychą nie dopuszcza się bezwstydu nie szuka swego nie unosi się gniewem nie pamięta złego nie cieszy się z niesprawiedliwości lecz współweseli się z prawdą. Wszystko znosi wszystkiemu wierzy we wszystkim pokłada nadzieję wszystko przetrzyma. Miłość nigdy nie ustaje.

paulidlo dodano: 1 tydzień temu

Miłość cierpliwa jest, łaskawa jest. Miłość nie zazdrości, nie szuka poklasku, nie unosi się pychą; nie dopuszcza się bezwstydu, nie szuka swego, nie unosi się gniewem, nie pamięta złego; nie cieszy się z niesprawiedliwości, lecz współweseli się z prawdą. Wszystko znosi, wszystkiemu wierzy, we wszystkim pokłada nadzieję, wszystko przetrzyma. Miłość nigdy nie ustaje.

I'm Not Ashamed  2016  Pełny Film Zobacz  Online Film 2016 do obejrzenia Lektor                                                      Oglądaj tutaj: https: xsuper filmy.pl film online lektor pl za darmo i'm not ashamed  2016.html                                                         I'm Not Ashamed  2016  Obejrzyj  cały film online. film dostępny bez Rejestracji  Zapraszamy do oglądania I'm Not Ashamed  2016  film z lektorem online cda

inex19825 dodano: 1 tydzień temu

I'm Not Ashamed - 2016 - Pełny Film Zobacz - Online Film 2016 do obejrzenia Lektor ------------------------------------------------------------------------------------------------------- Oglądaj tutaj: https://xsuper-filmy.pl/film-online-lektor-pl-za-darmo-i'm-not-ashamed---2016.html ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ I'm Not Ashamed - 2016 - Obejrzyj - cały film online. film dostępny bez Rejestracji - Zapraszamy do oglądania I'm Not Ashamed - 2016 - film z lektorem online cda

A może by tak nad morze. To będzie dobry wyjazd !

pocketful_of_sunshine dodano: 1 tydzień temu

A może by tak nad morze. To będzie dobry wyjazd !

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV