głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [58] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [58]

Bullshit.

beautifulsmile dodano: 18 listopada 2023

Bullshit.

Jest zbyt ciemno zimno aby otwierać żagle i dać się miotać wichrom zbyt staro poważnie aby śmiać się kiedy ocieram się o skały ostre jak śmierć zbyt daleko pusto by nie obrać celu i wierzyć że przed nami tylko inne szczęścia niż te za nami.

darko dodano: 18 listopada 2023

Jest zbyt ciemno, zimno aby otwierać żagle i dać się miotać wichrom, zbyt staro, poważnie aby śmiać się kiedy ocieram się o skały ostre jak śmierć, zbyt daleko, pusto by nie obrać celu i wierzyć, że przed nami tylko inne szczęścia niż te za nami.

kiedy nawiedzają mnie myśli o tobie mój środkowy palec pnie się w górę język chce puścić wiązankę przekleństw i nadchodzi ta nieodparta ochota żeby wziąć czarną farbę z piwnicy i drukowanymi literami wyjebać na ścianie w najbardziej widocznym miejscu: FUCK YOU YOU FUCKING FUCK! .

ansomia dodano: 18 listopada 2023

kiedy nawiedzają mnie myśli o tobie, mój środkowy palec pnie się w górę, język chce puścić wiązankę przekleństw i nadchodzi ta nieodparta ochota, żeby wziąć czarną farbę z piwnicy i drukowanymi literami wyjebać na ścianie w najbardziej widocznym miejscu: "FUCK YOU, YOU FUCKING FUCK!".

poprosiłeś mnie byśmy poszli na cmentarz. zaprowadziłeś mnie na grób jakiegoś chłopaka. po dacie widziałam że zginął młodo. usiadłeś na ławce i zacząłeś płakać. ty ten twardy facet który nie potrafi ukazywać uczuć zaczął płakać. usiadłam obok ciebie  kim był?  spytałam. pokazałeś mi bliznę na brzuchu po ranie kłutej. znałam ją dobrze ale nigdy o tym nie mówiłeś. to mój przyjaciel. on miał sześć takich za mnie rozumiesz?  powiedział. nie rozumiałam ledwie mówił. nigdy nie widziałam by coś tak przeżywał. byłem bardziej pijany nie miałem siły by się bronić. obronił mnie zasłonił własnym ciałem. teraz rozumiesz? zgarnął moje kłucia. ja powinienem tu leżeć  wydukał. patrzyłam na niego przerażonymi oczami. mocno go przytuliłam nie mówiąc nic. doszło do mnie że mogło go tu nigdy przy mnie nie być a jednocześnie nie mogłam wyjść z podziwu odwagi jego przyjaciela który obronił go własnym ciałem. wtedy zrozumiałam co to prawdziwa przyjaźń.

ansomia dodano: 18 listopada 2023

poprosiłeś mnie byśmy poszli na cmentarz. zaprowadziłeś mnie na grób jakiegoś chłopaka. po dacie widziałam, że zginął młodo. usiadłeś na ławce i zacząłeś płakać. ty, ten twardy facet, który nie potrafi ukazywać uczuć, zaczął płakać. usiadłam obok ciebie, "kim był?" - spytałam. pokazałeś mi bliznę na brzuchu po ranie kłutej. znałam ją dobrze, ale nigdy o tym nie mówiłeś. "to mój przyjaciel. on miał sześć takich, za mnie, rozumiesz?" - powiedział. nie rozumiałam, ledwie mówił. nigdy nie widziałam by coś tak przeżywał. "byłem bardziej pijany, nie miałem siły by się bronić. obronił mnie, zasłonił własnym ciałem. teraz rozumiesz? zgarnął moje kłucia. ja powinienem tu leżeć" - wydukał. patrzyłam na niego przerażonymi oczami. mocno go przytuliłam, nie mówiąc nic. doszło do mnie, że mogło go tu nigdy przy mnie nie być, a jednocześnie nie mogłam wyjść z podziwu odwagi jego przyjaciela, który obronił go własnym ciałem. wtedy zrozumiałam co to prawdziwa przyjaźń.

chyba zawsze już będę powtarzać że o wiele lepiej jest kumplować się z facetami niż z kobietami. zobacz ile to kryje w sobie plusów. mężczyźni są mniej zaborczy chociażby o to że kupiłaś sobie jakieś tam lepsze ciuchy od nich. nie będą zazdrośni o to że masz nowego cudownego faceta. szczerze powiedzą ci jak wyglądasz w tej nowej sukience przed wyjściem na imprezę. pomogą ci zarwać do kolesia który od dawna ci się podoba. nauczą cię kilku dobrych sztuczek dzięki którym twój podryw będzie bardziej skuteczny. nie będą się nad tobą roztkliwiać gdy przy flaszce zaczniesz opowiadać o swoim złamanym sercu tylko porządnie przytulą do siebie bluzgając na frajera który doprowadził cię do łez. dzięki nim nauczysz się w młodości jeździć na desce jak się zaciągać poznasz smak dobrej imprezy. oni nauczą cię bycia niezależną twardą silną. potem możesz być dumna że nie jesteś jedną z tych które piszczą bo złamał im się paznokieć.

ansomia dodano: 18 listopada 2023

chyba zawsze już będę powtarzać, że o wiele lepiej jest kumplować się z facetami niż z kobietami. zobacz ile to kryje w sobie plusów. mężczyźni są mniej zaborczy, chociażby o to, że kupiłaś sobie jakieś tam lepsze ciuchy od nich. nie będą zazdrośni o to, że masz nowego, cudownego faceta. szczerze powiedzą ci, jak wyglądasz w tej nowej sukience przed wyjściem na imprezę. pomogą ci zarwać do kolesia, który od dawna ci się podoba. nauczą cię kilku dobrych sztuczek, dzięki którym twój podryw będzie bardziej skuteczny. nie będą się nad tobą roztkliwiać, gdy przy flaszce zaczniesz opowiadać o swoim złamanym sercu, tylko porządnie przytulą do siebie, bluzgając na frajera, który doprowadził cię do łez. dzięki nim nauczysz się w młodości jeździć na desce, jak się zaciągać, poznasz smak dobrej imprezy. oni nauczą cię bycia niezależną, twardą, silną. potem możesz być dumna, że nie jesteś jedną z tych, które piszczą bo złamał im się paznokieć.

usiadła na huśtawce włożyła słuchawki w uszy i zamknęła oczy. wiatr rozwiewał jej ciemne włosy. spod powiek zaczęły wyłaniać się łzy  grube krople spadające na jej dekolt. powoli zaczynało kropić a podmuchy wiatru stawały się coraz silniejsze. nie liczyło się nic  nic poza tą cholerną myślą: dlaczego? . tak bardzo chciała wyjaśnienia czegokolwiek  tak bardzo chciała zrozumieć czemu jej to zrobił.

ansomia dodano: 18 listopada 2023

usiadła na huśtawce, włożyła słuchawki w uszy i zamknęła oczy. wiatr rozwiewał jej ciemne włosy. spod powiek zaczęły wyłaniać się łzy - grube krople, spadające na jej dekolt. powoli zaczynało kropić, a podmuchy wiatru stawały się coraz silniejsze. nie liczyło się nic - nic poza tą cholerną myślą: "dlaczego?". tak bardzo chciała wyjaśnienia, czegokolwiek - tak bardzo chciała zrozumieć czemu jej to zrobił.

weszłam z tatą do sklepu do którego wpada codziennie przed pracą. w sumie wyglądało jakbyśmy byli obcymi sobie ludźmi i weszli tam całkiem osobno. miła ekspedientka spytała co podać. tato wymienił kilka produktów po czym podał pieniądze. babce uśmiech nie schodził z twarzy a słodkich słówek miała aż nad to. w końcu nie wytrzymałam i przytulając się do taty powiedziałam: tatuś a może tą bombonierę w kształcie serca dla mamy co? . ekspedientce wyszły gały a tato z miłym uśmiechem dodał: no to poprosimy jeszcze to . tak lubię zaskakiwać ludzi i owszem  jestem cholernie zazdrosna jeśli chodzi o tatę.

ansomia dodano: 18 listopada 2023

weszłam z tatą do sklepu, do którego wpada codziennie przed pracą. w sumie wyglądało jakbyśmy byli obcymi sobie ludźmi i weszli tam całkiem osobno. miła ekspedientka spytała co podać. tato wymienił kilka produktów, po czym podał pieniądze. babce uśmiech nie schodził z twarzy, a słodkich słówek miała aż nad to. w końcu nie wytrzymałam i przytulając się do taty powiedziałam: "tatuś, a może tą bombonierę w kształcie serca dla mamy, co?". ekspedientce wyszły gały, a tato z miłym uśmiechem dodał: "no to poprosimy jeszcze to". tak, lubię zaskakiwać ludzi i owszem - jestem cholernie zazdrosna, jeśli chodzi o tatę.

Nie jesteś wystarczająco ładna aby być aż tak głupią...

i_needyou dodano: 17 listopada 2023

Nie jesteś wystarczająco ładna, aby być aż tak głupią..."

kocham spać. moje życie ma skłonność do rozpadania się na kawałki kiedy jestem obudzona.

ansomia dodano: 16 listopada 2023

kocham spać. moje życie ma skłonność do rozpadania się na kawałki, kiedy jestem obudzona.

nie wiązałam z nim jakichś szczególnych nadziei. wiedziałam że mamy inne charaktery sposób spędzania wolnego czasu inne zdanie w wielu sprawach. jednak gdzieś na dnie serca zabolało gdy odszedł. spędzałam z nim sporo czasu chyba nawet przyzwyczaiłam się do jego obecności w swoim życiu wiele się od niego nauczyłam  tych złych i dobrych rzeczy. dziś jest mi smutno bo wiem że już nigdy nie zobaczę jego źrenic wpatrzonych w moje. czasami mi go brakuje tak po prostu.

ansomia dodano: 16 listopada 2023

nie wiązałam z nim jakichś szczególnych nadziei. wiedziałam, że mamy inne charaktery, sposób spędzania wolnego czasu, inne zdanie w wielu sprawach. jednak gdzieś na dnie serca zabolało gdy odszedł. spędzałam z nim sporo czasu, chyba nawet przyzwyczaiłam się do jego obecności w swoim życiu, wiele się od niego nauczyłam - tych złych i dobrych rzeczy. dziś jest mi smutno, bo wiem, że już nigdy nie zobaczę jego źrenic wpatrzonych w moje. czasami mi go brakuje, tak po prostu.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć