głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [58] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [58]

Kiedy zrozumiesz że fizyczny status nie jest wszystkim w życiu nauczysz się żyć szczęśliwiej ♡.

kaocechaem dodano: 7 października 2021

Kiedy zrozumiesz, że fizyczny status nie jest wszystkim w życiu, nauczysz się żyć szczęśliwiej ♡.

Chcę krzyczeć niszczyć rozrywać kiedy myślę o tej jednej rzeczy której nie mogę przejść każdy szczyt zdobyty każdy cel postrzelony każdy strach przełamany tylko jedno stoi przede mną i okłada cieniem śmieje się z mojej siły. Jakby ktoś nałóżył na mnie to ograniczenie coś zablokował coś wyłączył nie mogę zrobić kroku w tę stronę chociaż chcę chociaż wierzę że to tak ważne. Nie widzę powodów nie rozumiem a rozumiem zawsze nie umiem a przecież umiem tak wiele. Coś jest nie tak coś mnie rozwściecza muszę to zdobyć to co za mną już nie ma znaczenia. Tylko jak pokonać niewidzialnego przeciwnika. Chciałem to zapić zapomnieć w przyjemnościach w obowiązkach ale wraca wraca i uderza w łeb trzyma za gardło nie mogę oddychać nie chcę jeść nie chcę się kochać. Cały świat zamknął się raptem w jednej przeszkodzie cała przyszłość po tamtej stronie.

darko dodano: 6 października 2021

Chcę krzyczeć, niszczyć, rozrywać kiedy myślę o tej jednej rzeczy której nie mogę przejść, każdy szczyt zdobyty, każdy cel postrzelony, każdy strach przełamany tylko jedno stoi przede mną i okłada cieniem, śmieje się z mojej siły. Jakby ktoś nałóżył na mnie to ograniczenie, coś zablokował, coś wyłączył, nie mogę zrobić kroku w tę stronę, chociaż chcę, chociaż wierzę że to tak ważne. Nie widzę powodów, nie rozumiem a rozumiem zawsze, nie umiem a przecież umiem tak wiele. Coś jest nie tak, coś mnie rozwściecza, muszę to zdobyć, to co za mną już nie ma znaczenia. Tylko jak pokonać niewidzialnego przeciwnika. Chciałem to zapić, zapomnieć w przyjemnościach, w obowiązkach ale wraca, wraca i uderza w łeb, trzyma za gardło, nie mogę oddychać, nie chcę jeść, nie chcę się kochać. Cały świat zamknął się raptem w jednej przeszkodzie, cała przyszłość po tamtej stronie.

'albo nie umiesz albo życie tak sprawiło  że o bólu nic nie powiesz i ukryjesz wszystko nawet miłość'

pieeerdolsie dodano: 6 października 2021

'albo nie umiesz albo życie tak sprawiło, że o bólu nic nie powiesz i ukryjesz wszystko, nawet miłość'

Nie dziw się że się wkurzam poprostu tęsknię... Wyślij chociaż jakiegoś snapa na pocieszenie wszystkie docierają do mnie czasem sama odczytam więc się nie obawiaj. Nie możemy się spotkać?

forever-you dodano: 6 października 2021

Nie dziw się że się wkurzam poprostu, tęsknię... Wyślij chociaż jakiegoś snapa na pocieszenie wszystkie docierają do mnie, czasem sama odczytam więc się nie obawiaj. Nie możemy się spotkać?

Dźwięk unosi mnie drgania tej muzyki przenikają tworząc wrażenie potęgi jakbym odrywał się od iluzji aby dostrzec prawdę w mocy jak góruje teraz nad zwykłym istnieniem jak wszystko staje się możliwe bo nic nie może zatrzymać nic nie jest w stanie zranić. Aura sięga drzew wokół mnie czuję cały ten las pulsuje we mnie energia wielu żyć przenoszę moje ciało myślą nie ma potrzeb bo błogość istnienia zaspokaja każdą komórkę. Chciałbym tak iść złapać Cię za rękę i zaprosić do tego świata poza światem.

darko dodano: 6 października 2021

Dźwięk unosi mnie, drgania tej muzyki przenikają tworząc wrażenie potęgi, jakbym odrywał się od iluzji aby dostrzec prawdę w mocy, jak góruje teraz nad zwykłym istnieniem, jak wszystko staje się możliwe bo nic nie może zatrzymać, nic nie jest w stanie zranić. Aura sięga drzew wokół mnie, czuję cały ten las, pulsuje we mnie energia wielu żyć, przenoszę moje ciało myślą, nie ma potrzeb bo błogość istnienia zaspokaja każdą komórkę. Chciałbym tak iść, złapać Cię za rękę i zaprosić do tego świata poza światem.

Gdzieś w głębinach duszy zakamarkach umysłu powolne ruchy delikatny szept. Ciepło oddechu bestii zdradliwej odbija się kłębami od zimne ściany umysłu. Coś się obudziło ze snów krąży wokół obwarowań mądrości. Nim zaatakuje uciekam w goszcz rozważań w biegu działań wymyślonych na już przestaje myśleć co się stanie gdy przebije ściany z zimnych kalkulacji. Wiem że będzie przyjemnie wiem że będzie strasznie poczuję wolność by runąć o skały konsekwencji. Nie dziś nie skazisz myśli emocją nie pójdę za tobą w ognie namiętności będę robił to co muszę nie drgną mi usta nie zaśpiewa dusza.

darko dodano: 6 października 2021

Gdzieś w głębinach duszy, zakamarkach umysłu, powolne ruchy, delikatny szept. Ciepło oddechu bestii zdradliwej odbija się kłębami od zimne ściany umysłu. Coś się obudziło ze snów, krąży wokół obwarowań mądrości. Nim zaatakuje uciekam w goszcz rozważań, w biegu działań wymyślonych na już, przestaje myśleć co się stanie gdy przebije ściany z zimnych kalkulacji. Wiem, że będzie przyjemnie, wiem że będzie strasznie, poczuję wolność by runąć o skały konsekwencji. Nie dziś, nie skazisz myśli emocją, nie pójdę za tobą w ognie namiętności, będę robił to co muszę, nie drgną mi usta, nie zaśpiewa dusza.

https: www.zlota7.pl jak szybko schudnac 10 sposobow gwiazd na uzyskanie fit formy   Jak szybko schudnac ? 10 sposobów gwiazd na uzyskanie fit formy  Większość celebrytów ma wyjątkowe ciała. Dla niektórych to tylko geny i dieta ale inni spędzają godziny na siłowniach poświęcając je na ćwiczenia aby wyglądać nieskazitelnie. Oczywiście za tymi wynikami stoją zespoły dietetyków i trenerów którzy wiedzą jak szybko schudnac. Postanowiliśmy poznać profesjonalne sekrety kształtowania sylwetki z 10 gwiazdami i ich największymi przemianami.   jak szybko schudnac .Fit  spalania tłuszczu  odchudzanie  dieta cud   fit  jakszybkoschudnac  gwiazd  odchudzanie  dietacud

zlota7 dodano: 6 października 2021

https://www.zlota7.pl/jak-szybko-schudnac-10-sposobow-gwiazd-na-uzyskanie-fit-formy/ Jak szybko schudnac ? 10 sposobów gwiazd na uzyskanie fit formy Większość celebrytów ma wyjątkowe ciała. Dla niektórych to tylko geny i dieta, ale inni spędzają godziny na siłowniach poświęcając je na ćwiczenia, aby wyglądać nieskazitelnie. Oczywiście za tymi wynikami stoją zespoły dietetyków i trenerów którzy wiedzą jak szybko schudnac. Postanowiliśmy poznać profesjonalne sekrety kształtowania sylwetki z 10 gwiazdami i ich największymi przemianami. jak szybko schudnac .Fit ,spalania tłuszczu ,odchudzanie ,dieta cud #fit #jakszybkoschudnac #gwiazd #odchudzanie #dietacud

Dziś tłumaczą mnie teksty dziwnych piosenek jakbym był jakimś supłem myśli schizofrenika.

darko dodano: 5 października 2021

Dziś tłumaczą mnie teksty dziwnych piosenek, jakbym był jakimś supłem myśli schizofrenika.

Zaczyna mnie to wkurwiac bo daje ci...kolejne szansy a ty nawet nie potrafisz się odezwać tylko od niechcenia wysyłasz te snapy nawet w nich nic nie napiszesz. No nie mozesz się kurwa jakos normalnie odezwać na mess chciałam z tobą pogadać. Jak nie chcesz to napisz mi poprostu spierdalaj a dam ci spokój. Czekam na odp bo naprawdę tracę cierpliwość.

forever-you dodano: 5 października 2021

Zaczyna mnie to wkurwiac bo daje ci...kolejne szansy a ty nawet nie potrafisz się odezwać, tylko od niechcenia wysyłasz te snapy nawet w nich nic nie napiszesz. No nie mozesz się kurwa jakos normalnie odezwać na mess chciałam z tobą pogadać. Jak nie chcesz to napisz mi poprostu "spierdalaj" a dam ci spokój. Czekam na odp bo naprawdę tracę cierpliwość.

Ile złości i uporu możesz mieć w sobie? Ile nienawiści i podchodzącej do gardła żółci zalewającej obraz tego co naprawdę jest ważne? Problemy przestają być problemami to życie w którym próbuje się odnaleźć i w którym tylko myśl o nim daje mi siłę

laleczka_z_saskiej_porcelany dodano: 5 października 2021

Ile złości i uporu możesz mieć w sobie? Ile nienawiści i podchodzącej do gardła żółci zalewającej obraz tego, co naprawdę jest ważne? Problemy przestają być problemami, to życie, w którym próbuje się odnaleźć i w którym tylko myśl o nim daje mi siłę

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV