głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [60] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [60]

Zabawne że ludzie którzy mieli nigdy nie ranić zranili najbardziej. Ci którzy mieli być na zawsze pierwsi spakowali walizki. Nie składaj obietnic ludzie zbyt często je łamią.

kolorowa15 dodano: 13 luty 2023

Zabawne, że ludzie, którzy mieli nigdy nie ranić, zranili najbardziej. Ci, którzy mieli być na zawsze, pierwsi spakowali walizki. Nie składaj obietnic, ludzie zbyt często je łamią.

11 ...... cudownych chwil nie zaplanujesz one przyjdą same......

mala78 dodano: 13 luty 2023

11 ...... cudownych chwil nie zaplanujesz one przyjdą same......

Kiedy jesteś blisko wiem co to.....czułość bliskość pożądanie bezpieczeństwo troska. Wiem...bo to miłość przez wielkie M...Moja miłość ma Twoje imię tylko inaczej się to pisze....

mala78 dodano: 13 luty 2023

Kiedy jesteś blisko wiem co to.....czułość, bliskość, pożądanie, bezpieczeństwo, troska. Wiem...bo to miłość przez wielkie M...Moja miłość ma Twoje imię tylko inaczej się to pisze....

Zwariowanych chwil karuzela w kręgu twoich znajomych kołysaliśmy się na wierzchowcach zapomnienia zapominaliśmy o Bożym świcie o przysięgach o tym że jesteśmy tylko ludźmi. W jedności ciała trzymanej objęciami zamknęliśmy się na zło świata. Zaplątaliśmy się w sobie w plasach tego wieczoru który rzucał uroki w dźwiękach muzyki. Dziś obudziła mnie twoja tęsknota moja tęsknota. Usnęliśmy w końcu wtuleni zmęczeni emocjami. Nie starczyło miejsca na porządnie pochłonęła nas błogość bliskości tak niewinnej jak pocałunek dziecka. Nic nie chcę zmieniać słyszę Twój spokojny oddech który mnie usypia w rytmie zwalniającego pulsu nasze ciała opowiadają o miłości która pokonała bestie. Odpływam w sen lecz jesteś zbyt blisko aby stal się koszmarem zbyt daleko aby tu zostać zbyt długo.

gamman dodano: 13 luty 2023

Zwariowanych chwil karuzela, w kręgu twoich znajomych, kołysaliśmy się na wierzchowcach zapomnienia, zapominaliśmy o Bożym świcie, o przysięgach, o tym że jesteśmy tylko ludźmi. W jedności ciała, trzymanej objęciami zamknęliśmy się na zło świata. Zaplątaliśmy się w sobie, w plasach tego wieczoru, który rzucał uroki w dźwiękach muzyki. Dziś obudziła mnie twoja tęsknota, moja tęsknota. Usnęliśmy w końcu wtuleni, zmęczeni emocjami. Nie starczyło miejsca na porządnie, pochłonęła nas błogość bliskości tak niewinnej jak pocałunek dziecka. Nic nie chcę zmieniać, słyszę Twój spokojny oddech który mnie usypia, w rytmie zwalniającego pulsu nasze ciała opowiadają o miłości która pokonała bestie. Odpływam w sen, lecz jesteś zbyt blisko aby stal się koszmarem, zbyt daleko aby tu zostać zbyt długo.

a wiecie dlaczego ten szeryf tak chodzi krzy wo ? bo on ma podobno jedną nogę krótsz ą od drugie j

gorian20 dodano: 12 luty 2023

a wiecie dlaczego ten szeryf tak chodzi krzy_wo ? bo on ma podobno jedną nogę krótsz_ą od drugie_j

królewna Śnieżka w XXI wieku zamieniła jabłko na żubrówkę z sokiem jabłkowym. rzekomy sen w jaki po owym jabłku zapadła był tylko urwanym filmem. a książę? pijackie omamy.

ansomia dodano: 12 luty 2023

królewna Śnieżka w XXI wieku zamieniła jabłko na żubrówkę z sokiem jabłkowym. rzekomy sen, w jaki po owym jabłku zapadła był tylko urwanym filmem. a książę? pijackie omamy.

ja nie wybaczam niczego. nawet jeśli w piątej klasie zwędziłeś mi pomarańczową kredkę to jesteś już na zawsze na mojej czarnej liście draniu.

ansomia dodano: 12 luty 2023

ja nie wybaczam niczego. nawet jeśli w piątej klasie zwędziłeś mi pomarańczową kredkę, to jesteś już na zawsze na mojej czarnej liście, draniu.

komuś tutaj zaczyna powoli gnić mózg który tworzy ewidentny defekt ten z kolei prowadzi do nieracjonalnego myślenia.

ansomia dodano: 12 luty 2023

komuś tutaj zaczyna powoli gnić mózg, który tworzy ewidentny defekt, ten z kolei prowadzi do nieracjonalnego myślenia.

i ten irracjonalny strach przeszywający od środka w obawie straty czegoś czego tak naprawdę nie posiadam.

ansomia dodano: 12 luty 2023

i ten irracjonalny strach, przeszywający od środka w obawie straty czegoś, czego tak naprawdę nie posiadam.

wpatrujesz się we mnie i pod najmniejszym pretekstem dotykasz. jednocześnie jesteś tak niedostępny. mimo tego chcesz bym na ciebie patrzyła i była zazdrosna gdy rozmawiasz z innymi.

ansomia dodano: 12 luty 2023

wpatrujesz się we mnie i pod najmniejszym pretekstem dotykasz. jednocześnie jesteś tak niedostępny. mimo tego, chcesz bym na ciebie patrzyła i była zazdrosna, gdy rozmawiasz z innymi.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV