głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [59] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [59]

„A może gdybym...”  słowa które pobudzają naszą wyobraznie.

x_alesana dodano: 3 maja 2020

„A może gdybym...” -słowa, które pobudzają naszą wyobraznie.

Każdego wieczoru coraz bardziej uświadamiam sobie jakim jestem tchórzem. Jak okropną wadą jest tchórzostwo. Jak bardzo może nas zablokować. I jako priorytet postawić strach..

x_alesana dodano: 3 maja 2020

Każdego wieczoru coraz bardziej uświadamiam sobie, jakim jestem tchórzem. Jak okropną wadą jest tchórzostwo. Jak bardzo może nas zablokować. I jako priorytet postawić strach..

 Popadałem czasem w smętne zamyślenie. Wieczorami siedziałem w swojej sypialni albo na tarasie i patrzyłem na ogród. Słuchałem wołania nocnych ptaków i spoglądałem na lśniące wody jeziora. Szukałem milczenia i samotności .

jednorazowagra dodano: 3 maja 2020

"Popadałem czasem w smętne zamyślenie. Wieczorami siedziałem w swojej sypialni albo na tarasie i patrzyłem na ogród. Słuchałem wołania nocnych ptaków i spoglądałem na lśniące wody jeziora. Szukałem milczenia i samotności".

jeśli nieśmiałość zabija uczucia to noszę w sobie seryjnego mordercę.

ansomia dodano: 3 maja 2020

jeśli nieśmiałość zabija uczucia, to noszę w sobie seryjnego mordercę.

przed snem zwyczajnie o nim myślisz. rozkminiasz wszystko co było. wszystkie detale waszego związku. zadręczasz się dlaczego to nie wyszło. szukasz powodów dla których on mógł zranić. zaczynasz obwiniać siebie  o wszystko nawet o najmniejszy błąd wyolbrzymiasz najmniejsze potyczki. zaczynasz czuć się winna a jego postawiasz w dość dobrym świetle. pytanie tylko  dlaczego?

ansomia dodano: 3 maja 2020

przed snem zwyczajnie o nim myślisz. rozkminiasz wszystko, co było. wszystkie detale waszego związku. zadręczasz się, dlaczego to nie wyszło. szukasz powodów, dla których on mógł zranić. zaczynasz obwiniać siebie - o wszystko, nawet o najmniejszy błąd, wyolbrzymiasz najmniejsze potyczki. zaczynasz czuć się winna, a jego postawiasz w dość dobrym świetle. pytanie tylko - dlaczego?

w tamtych oczach widziałam smutek żal i niespełnione marzenia. w tamtych oczach widziałam nutkę arogancji i ogrom skurwysyństwa  za tamte oczy mogłabym oddać wiele.

ansomia dodano: 3 maja 2020

w tamtych oczach widziałam smutek, żal i niespełnione marzenia. w tamtych oczach widziałam nutkę arogancji i ogrom skurwysyństwa - za tamte oczy mogłabym oddać wiele.

rozdygotane serce prawie wypychające żebra z klatki piersiowej jeden postrzępiony jak brzegi starych książek mięsień dedykujący każde swoje uderzenie tylko dla jednego człowieka złożony w jedne wiecznie zimne ręce aż do końca.

ansomia dodano: 3 maja 2020

rozdygotane serce, prawie wypychające żebra z klatki piersiowej, jeden, postrzępiony jak brzegi starych książek mięsień, dedykujący każde swoje uderzenie tylko dla jednego człowieka, złożony w jedne, wiecznie zimne ręce, aż do końca.

pamiętam gdy markerem napisałeś mi na nadgarstku forever . zaśmiałam się wtulając się w twoje bezpieczne ramiona. czułam że mam przy sobie cząstkę siebie. coś co uzupełniało mnie i moje serce. później okazało się że napis był tak samo trwały jak twoje uczucie.

ansomia dodano: 3 maja 2020

pamiętam, gdy markerem napisałeś mi na nadgarstku "forever". zaśmiałam się wtulając się w twoje bezpieczne ramiona. czułam, że mam przy sobie cząstkę siebie. coś, co uzupełniało mnie i moje serce. później okazało się, że napis był tak samo trwały, jak twoje uczucie.

Co to jest zdrada? To że idziesz z kimś do łóżka na jedną noc? A może to że gadasz z kimś przez całą noc o rzeczach o których nigdy byś nie powiedział partnerce? mr.lonely

mabelle dodano: 3 maja 2020

Co to jest zdrada? To, że idziesz z kimś do łóżka na jedną noc? A może to, że gadasz z kimś przez całą noc o rzeczach, o których nigdy byś nie powiedział partnerce?/mr.lonely

Niczego w życiu tak nie żałuje jak każdej wylanej przez Ciebie łzy..

mabelle dodano: 3 maja 2020

Niczego w życiu tak nie żałuje, jak każdej wylanej przez Ciebie łzy..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV