głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [30] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [30]

05.01 minął kolejny rok nie napisala jak co roku..czas serio odpuscic dam mu swobodnie żyć i nie wracać ciągle do przeszłości. Dać mu przestrzeń nie pytać ciągle o uczucia to nic nie zmieni. Zapomnieć i żyć dalej dać mu możliwość na ułożenie sobie życia. Zacząć traktować Go jak przyjaciela którym był zanim się wszystko wydarzyło.. Nie było Nam pisane być razem i już nie bedzie. On wie ze kocham męża. Uwolniłam się z uczuć do niego jakie miałam choć zawsze będę kochać był moją miłością  tego się tak łatwo i szybko nie zapomina. Nie napisze już tego dnia nigdy więcej jeśli czekasz to wybacz.. STRACISZ JEŚLI NIE DOCENISZ DOCENISZ JAK STRACISZ czyż tak nie jest?

julita0711 dodano: 9 stycznia 2024

05.01 minął kolejny rok, nie napisala jak co roku..czas serio odpuscic, dam mu swobodnie żyć i nie wracać ciągle do przeszłości. Dać mu przestrzeń, nie pytać ciągle o uczucia to nic nie zmieni. Zapomnieć i żyć dalej, dać mu możliwość na ułożenie sobie życia. Zacząć traktować Go jak przyjaciela, którym był zanim się wszystko wydarzyło.. Nie było Nam pisane być razem i już nie bedzie. On wie, ze kocham męża. Uwolniłam się z uczuć do niego jakie miałam, choć zawsze będę kochać, był moją miłością - tego się tak łatwo i szybko nie zapomina. Nie napisze już tego dnia nigdy więcej jeśli czekasz to wybacz.. "STRACISZ JEŚLI NIE DOCENISZ, DOCENISZ JAK STRACISZ" czyż tak nie jest?

 Nie mówiłam nic kilka dni i zaraz znów coś zmyślę albo się pójdę przejść bo nie potrafię przyznać co mi jest. Za to mam pamięć do złych słów do ciężkich spojrzeń smutnych scen. Jak nikt potrafię szukać dziur tam gdzie już dawno jest OK

spamzoreq dodano: 8 stycznia 2024

"Nie mówiłam nic kilka dni i zaraz znów coś zmyślę, albo się pójdę przejść, bo nie potrafię przyznać co mi jest. Za to mam pamięć do złych słów, do ciężkich spojrzeń, smutnych scen. Jak nikt potrafię szukać dziur tam, gdzie już dawno jest OK"

 Bo na tym pieskim świecie to się bardzo liczy by iść na sześciu łapach i na jednej smyczy.

jednorazowagra dodano: 6 stycznia 2024

"Bo na tym pieskim świecie to się bardzo liczy, by iść na sześciu łapach i na jednej smyczy."

Żałoba to tylko miłość która nie ma gdzie się podziać.

i_needyou dodano: 6 stycznia 2024

Żałoba to tylko miłość, która nie ma gdzie się podziać.

 Lepiej nie dostać kwiatów niż musieć o nie prosić. Podobnie jest z miłością.

bezznakumiloscii dodano: 6 stycznia 2024

" Lepiej nie dostać kwiatów, niż musieć o nie prosić. Podobnie jest z miłością. "

Mam wizje by się zmienić i swoje życie wnet odmienić. By stać się lepszą trzeba ciężkiej pracy i na nikogo się nie patrzyć. Ludzką głupotą by było żeby przeżyć życie właśnie tak i trafić tam gdzie życie bierze szlag.

chronotribexx dodano: 6 stycznia 2024

Mam wizje by się zmienić i swoje życie wnet odmienić. By stać się lepszą trzeba ciężkiej pracy i na nikogo się nie patrzyć. Ludzką głupotą by było, żeby przeżyć życie właśnie tak i trafić tam, gdzie życie bierze szlag.

„Rozświetl mi Boże Ojcze Nasz drogi  drogę powrotną na właściwe tory. Bym znów mogła bezbłędnie trafiać w słuszne decyzje bez zbędnych kół ratunkowych.”

chronotribexx dodano: 6 stycznia 2024

„Rozświetl mi Boże, Ojcze Nasz drogi - drogę powrotną na właściwe tory. Bym znów mogła bezbłędnie trafiać w słuszne decyzje, bez zbędnych kół ratunkowych.”

 Nauczyłam się sobie iść. Nie płakać gdy ktoś mnie zrani. Zamykać za sobą drzwi. Nie błagać. O gest. O słowo. O miłość. Gdy ktoś mnie nie chce. Boi się. Sam nie rozumie co czuje. Nie chce tracić czasu na tłumaczenia. Na namowy. Na pochylanie się nad czymś co może nigdy nie będzie miało miejsca. Przestałam być uczuciowym żebrakiem. Nauczyłam się sobie iść. Bezszelestnie. Nie bezboleśnie...

pieeerdolsie dodano: 5 stycznia 2024

"Nauczyłam się sobie iść. Nie płakać, gdy ktoś mnie zrani. Zamykać za sobą drzwi. Nie błagać. O gest. O słowo. O miłość. Gdy ktoś mnie nie chce. Boi się. Sam nie rozumie, co czuje. Nie chce tracić czasu na tłumaczenia. Na namowy. Na pochylanie się nad czymś, co może nigdy nie będzie miało miejsca. Przestałam być uczuciowym żebrakiem. Nauczyłam się sobie iść. Bezszelestnie. Nie bezboleśnie..."

Nic nic jest najlepsze bezpieczne odkryjemy się mrokiem bezmyśli obrońmy przed pytaniami po co nam pragnienia zabawę zakopmy pod zwałami dorosłości. Idźmy tam gdzie nam każą gdzie czekają nas same oczywiste krańce niech już nikt nie szepcze nam zachęt niech nadzieje zastąpią plany tak wielkie plany aby zasłoniły nam koniec. Na sam koniec żałujemy abyśmy czuli choć smutek abyśmy coś czuli.

darko dodano: 4 stycznia 2024

Nic, nic jest najlepsze, bezpieczne, odkryjemy się mrokiem bezmyśli, obrońmy przed pytaniami, po co nam pragnienia, zabawę zakopmy pod zwałami dorosłości. Idźmy tam gdzie nam każą, gdzie czekają nas same oczywiste krańce, niech już nikt nie szepcze nam zachęt, niech nadzieje zastąpią plany, tak wielkie plany aby zasłoniły nam koniec. Na sam koniec żałujemy, abyśmy czuli choć smutek, abyśmy coś czuli.

Dlaczego mam wrażenie że przychodzisz z muzyką że kroczysz w rytmie moich ulubionych piosenek patrzysz z namiętnością soczystych dzięków tańczymy w wirach melodii i uciekasz z ciszą?

darko dodano: 4 stycznia 2024

Dlaczego mam wrażenie, że przychodzisz z muzyką, że kroczysz w rytmie moich ulubionych piosenek, patrzysz z namiętnością soczystych dzięków, tańczymy w wirach melodii i uciekasz z ciszą?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV