głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [30] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [30]

 Córeczko musisz zrozumieć że jesteś kobietą za którą mężczyźni będą szaleć i rwać sobie włosy z głowy. Ale nie taką z którą się ożenią.  Dlaczego?  Bo życie z Tobą to totalna niewiadoma i ciągle podniesione tętno sama z sobą nie możesz wytrzymać a co dopiero ktoś. Mężczyźni potrzebują spokoju a Ty większość z nich byś na wióry rozniosła.

cczarovnicaa dodano: 1 tydzień temu

- Córeczko, musisz zrozumieć, że jesteś kobietą za którą mężczyźni będą szaleć i rwać sobie włosy z głowy. Ale nie taką z którą się ożenią. - Dlaczego? - Bo życie z Tobą to totalna niewiadoma i ciągle podniesione tętno, sama z sobą nie możesz wytrzymać a co dopiero ktoś. Mężczyźni potrzebują spokoju, a Ty większość z nich byś na wióry rozniosła.

 Oni się Ciebie boją. Nie za bardzo wiedzą co mają z tobą robić. Jesteś trochę za obrotna i trochę za pewna siebie. Ci chłopcy bo przecież nie mężczyźni dobrze sobie zdają sprawę że bez nich u boku ty dalej dasz sobie świetnie radę. W ich oczach nie jesteś ani trochę słodka ani trochę niezdarna ani nieporadna. Po prostu Ciebie się nie da uratować z żadnej opresji i nie bardzo jak się da być księciem na białym koniu superbohaterem. Nie chcesz udawać damy w opałach ale powiedziałaś mi kiedyś że nie chcesz być też dla kogoś matką w związku. Chcesz śmiałych decyzji ogarniętego życia i pewności. Chcesz żeby ktoś w końcu przejął choć na chwilę kontrolę.

cczarovnicaa dodano: 1 tydzień temu

"Oni się Ciebie boją. Nie za bardzo wiedzą, co mają z tobą robić. Jesteś trochę za obrotna i trochę za pewna siebie. Ci chłopcy, bo przecież nie mężczyźni, dobrze sobie zdają sprawę, że bez nich u boku ty dalej dasz sobie świetnie radę. W ich oczach nie jesteś ani trochę słodka ani trochę niezdarna ani nieporadna. Po prostu Ciebie się nie da uratować z żadnej opresji i nie bardzo jak się da być księciem na białym koniu, superbohaterem. Nie chcesz udawać damy w opałach, ale powiedziałaś mi kiedyś, że nie chcesz być też dla kogoś matką w związku. Chcesz śmiałych decyzji, ogarniętego życia i pewności. Chcesz, żeby ktoś w końcu przejął choć na chwilę kontrolę."

 Serce z lodu przedłuża życie. Schłodzone organy wolniej się rozkładają. Więc są plusy.

cczarovnicaa dodano: 1 tydzień temu

"Serce z lodu przedłuża życie. Schłodzone organy wolniej się rozkładają. Więc są plusy."

 Chcesz pięknego życia? To zacznij od nowa i od nowa i od nowa aż dostaniesz to o co chodzi. Rób to czego najczęściej się boisz a ludzie boją się dwóch rzeczy: zaczynania nowego i kończenia starego. Lawirują pomiędzy nimi bo może samo wyjdzie. Zwykle nie wychodzi.

cczarovnicaa dodano: 1 tydzień temu

"Chcesz pięknego życia? To zacznij od nowa, i od nowa, i od nowa aż dostaniesz to o co chodzi. Rób to, czego najczęściej się boisz, a ludzie boją się dwóch rzeczy: zaczynania nowego i kończenia starego. Lawirują pomiędzy nimi, bo może samo wyjdzie. Zwykle nie wychodzi."

Jeśli Bóg jest w stanie stworzyć świetliki których pupa świeci jak gwiazda to myślę że wszystko inne też jest możliwe. Wszystko.. — Charles Martin w pogoni za świetlikami

cczarovnicaa dodano: 1 tydzień temu

Jeśli Bóg jest w stanie stworzyć świetliki, których pupa świeci jak gwiazda, to myślę, że wszystko inne też jest możliwe. Wszystko.. — Charles Martin "w pogoni za świetlikami"

 Dlaczego wam nie wyszło?   Niezgodność narządów.   Narządów?   Tak ja miałam serce na dłoni a on miał je w dupie..

cczarovnicaa dodano: 1 tydzień temu

- Dlaczego wam nie wyszło? - Niezgodność narządów. - Narządów? - Tak, ja miałam serce na dłoni, a on miał je w dupie..

Nieważne że czasami będziesz miała ochotę wszystko rzucić i poddać się. Nieważne że wielokrotnie stwierdzisz iż to nie ma sensu. Nieważne że poczujesz nagle iż wszyscy wokół spiskują za Twoimi plecami odbierając Ci szczęście. Nieważne że momentami będziesz zmęczona. Nieważne nawet że będziesz sama że będzie szaro zimno i jakoś nie tak… Jesteś warta wszystkiego. Wygrasz. — N. Belcik

cczarovnicaa dodano: 1 tydzień temu

Nieważne, że czasami będziesz miała ochotę wszystko rzucić i poddać się. Nieważne, że wielokrotnie stwierdzisz, iż to nie ma sensu. Nieważne, że poczujesz nagle, iż wszyscy wokół spiskują za Twoimi plecami, odbierając Ci szczęście. Nieważne, że momentami będziesz zmęczona. Nieważne nawet, że będziesz sama, że będzie szaro, zimno i jakoś nie tak… Jesteś warta wszystkiego. Wygrasz. — N. Belcik

Pewnego dnia spotkasz kogoś kto jednym uśmiechem czy spojrzeniem zawładnie całym Twoim światem

carla23 dodano: 1 tydzień temu

Pewnego dnia spotkasz kogoś, kto jednym uśmiechem czy spojrzeniem zawładnie całym Twoim światem

Bądź jak ptaki które srają na ciebie en  sraj na innych

anonimowapani dodano: 1 tydzień temu

Bądź jak ptaki, które srają na ciebie (en) sraj na innych

nazywasz go szczęściem  chociaż to on przynosi Ci najwięcej bólu.

carla23 dodano: 1 tydzień temu

nazywasz go szczęściem , chociaż to on przynosi Ci najwięcej bólu.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV