głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [31] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [31]

Cieszmy się że mamy serce tak tak znośmy ból każdego dnia.

mastertonm dodano: 1 tydzień temu

Cieszmy się że mamy serce, tak, tak, znośmy ból każdego dnia.

Kiedyś lubiłem palące się świeczki w moim pokoju teraz wzniecają pożar.

mastertonm dodano: 1 tydzień temu

Kiedyś lubiłem palące się świeczki w moim pokoju, teraz wzniecają pożar.

Wszystko co piszę jest moje przelewam na stronę internetową to co we mnie siedzi zawsze to jakiś sposób...

mastertonm dodano: 1 tydzień temu

Wszystko co piszę, jest moje, przelewam na stronę internetową to co we mnie siedzi, zawsze to jakiś sposób...

Szczęśliwe życie uzależnione jest od wieku.

mastertonm dodano: 1 tydzień temu

Szczęśliwe życie uzależnione jest od wieku.

Praca dom niekontrolowane podróże w czasie w naszej głowie.

mastertonm dodano: 1 tydzień temu

Praca, dom, niekontrolowane podróże w czasie w naszej głowie.

Zmienianie osobowości na zawołanie kilku nas w jednym ciele w zależności od sytuacji.

mastertonm dodano: 1 tydzień temu

Zmienianie osobowości na zawołanie, kilku nas w jednym ciele w zależności od sytuacji.

Myślę ale nie chcę czekam z niecierpliwością na pustkę w głowie...

mastertonm dodano: 1 tydzień temu

Myślę ale nie chcę, czekam z niecierpliwością na pustkę w głowie...

Chyba najbardziej boję się utraty kogoś kto potrafi nadać życiu sens. Kogoś kto wytrwale stoi obok i ani myśli zrobić kroku dalej. Kogoś czyja obecność staje się tak potrzebna jak tlen. Kogoś czyj dotyk zapach spojrzenie stały się nieodłącznym elementem życia. Być może brzmi to jak banał z taniej telenoweli ale zastanów się co zrobisz kiedy zabraknie ci tej osoby? Jak będziesz się wtedy czuł? Nie boisz się tego? Tej samotności tej pustki nie do wypełnienia? To jest coś co nie posiada swojego substytutu. Nie da się zamienić człowieka tak po prostu to tak nie działa. Jesteś z kimś i ten człowiek daje ci siłę z czasem staje się wszystkim co masz i wszystkim za co gotów jesteś poświęcić własne życie. Nagły brak takiej osoby jest nie do zniesienia a ból po jej utracie jest w stanie zabić w człowieku wszelkie nadzieje.   — yezoo.moblo

chokoreeto dodano: 1 tydzień temu

Chyba najbardziej boję się utraty kogoś, kto potrafi nadać życiu sens. Kogoś, kto wytrwale stoi obok i ani myśli zrobić kroku dalej. Kogoś, czyja obecność staje się tak potrzebna jak tlen. Kogoś, czyj dotyk, zapach, spojrzenie stały się nieodłącznym elementem życia. Być może brzmi to jak banał z taniej telenoweli, ale zastanów się, co zrobisz, kiedy zabraknie ci tej osoby? Jak będziesz się wtedy czuł? Nie boisz się tego? Tej samotności, tej pustki nie do wypełnienia? To jest coś, co nie posiada swojego substytutu. Nie da się zamienić człowieka tak po prostu, to tak nie działa. Jesteś z kimś i ten człowiek daje ci siłę, z czasem staje się wszystkim, co masz i wszystkim, za co gotów jesteś poświęcić własne życie. Nagły brak takiej osoby jest nie do zniesienia, a ból po jej utracie jest w stanie zabić w człowieku wszelkie nadzieje. — yezoo.moblo

I gdy mnie przytula to mam wrażenie że mam w rękach cały świat. Razem się śmiejemy razem płaczemy. To jedyna osoba do której mogę mieć pewność że będzie mnie kochać mimo wszystko. Jedyna osoba która mnie nie zostawi. On mój syn. Mój cały świat mieszczący się w tak drobnym ciałku. W nim jest moja siła.  .xeS.

xes dodano: 1 tydzień temu

I gdy mnie przytula to mam wrażenie, że mam w rękach cały świat. Razem się śmiejemy, razem płaczemy. To jedyna osoba do której mogę mieć pewność, że będzie mnie kochać mimo wszystko. Jedyna osoba która mnie nie zostawi. On, mój syn. Mój cały świat mieszczący się w tak drobnym ciałku. W nim jest moja siła. / .xeS.

Wszystkim się wydaje że tylko delikatne słabe kobiety potrzebują silnych mężczyzn. Brednie. Chciałabym poznać kogoś o silniejszym charakterze od mojego. Kogo nie zdominuję. Kogoś kto nie będzie mnie pytał o zdanie kto powie mi że będzie tak jak on chce i już. Faceta który szybciej wyniesie mnie na rękach z domu niż pozwoli mi w nim siedzieć. Kogoś kto zdejmie ze mnie obowiązek decydowania o wszystkim. Mężczyznę który powie: Jesteś MOJĄ kobietą . A ja po prostu będę.

chokoreeto dodano: 1 tydzień temu

Wszystkim się wydaje, że tylko delikatne, słabe kobiety potrzebują silnych mężczyzn. Brednie. Chciałabym poznać kogoś o silniejszym charakterze od mojego. Kogo nie zdominuję. Kogoś, kto nie będzie mnie pytał o zdanie, kto powie mi, że będzie tak jak on chce i już. Faceta, który szybciej wyniesie mnie na rękach z domu niż pozwoli mi w nim siedzieć. Kogoś, kto zdejmie ze mnie obowiązek decydowania o wszystkim. Mężczyznę, który powie: "Jesteś MOJĄ kobietą". A ja po prostu będę.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV