głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [31] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [31]

Tysiące dziewczyn z całej Polski  chętnych na ciekawe doznania znajomość seks   Portal Randkowy WWW.RANDKIERO.PL  Umawiaj się w szybki i prosty sposób!  RANDKIERO.PL

agatarandkiero dodano: 11 lipca 2020

Tysiące dziewczyn z całej Polski - chętnych na ciekawe doznania, znajomość, seks Portal Randkowy WWW.RANDKIERO.PL Umawiaj się w szybki i prosty sposób! RANDKIERO.PL

Każdym oddechem woła o Ciebie a tylko Ty nie słyszysz jak.

lolitkka dodano: 11 lipca 2020

Każdym oddechem woła o Ciebie, a tylko Ty nie słyszysz jak.

 Mówią że kobieta po przejściach jest łatwą zdobyczą bo niewiele wysiłku trzeba wykazać żeby jej zaimponować. Nic bardziej mylnego. Taka kobieta nie tyle wie czego chce co jest świadoma tego czego nie chce. Rzeczy niepożądane są szybciej wyłapywane i dyskwalifikują potencjalnego interesanta. Ciężko zaimponować komuś kto poznał niesmak w życiu za to bardzo łatwo można do siebie taką osobę zrazić.

lolitkka dodano: 11 lipca 2020

"Mówią, że kobieta po przejściach jest łatwą zdobyczą, bo niewiele wysiłku trzeba wykazać, żeby jej zaimponować. Nic bardziej mylnego. Taka kobieta nie tyle wie, czego chce, co jest świadoma tego, czego nie chce. Rzeczy niepożądane są szybciej wyłapywane i dyskwalifikują potencjalnego interesanta. Ciężko zaimponować komuś, kto poznał niesmak w życiu, za to bardzo łatwo można do siebie taką osobę zrazić."

jestem zła na świat. na ciebie siebie i na ciebie też. na wszystkich. na wszystko. patrzę i nie chcę brać w tym udziału. jestem zmęczona. boli. krwawi. nie chce mi się mówić. nie chce mi się słuchać. nic nie rozumiem. nic nie wiem. i mogę powiedzieć że jesteś. kiedy mogę cię dotknąć. na wyciągnięcie dłoni. oddechu. nie ma cię. nie ma cię wcale. mnie też już nie ma. jestem śladem chaosu myśli niewypowiedzianych. wspomnieniem. mam nadzieję że miłym.

pchamtensyf dodano: 10 lipca 2020

jestem zła na świat. na ciebie, siebie i na ciebie też. na wszystkich. na wszystko. patrzę i nie chcę brać w tym udziału. jestem zmęczona. boli. krwawi. nie chce mi się mówić. nie chce mi się słuchać. nic nie rozumiem. nic nie wiem. i mogę powiedzieć, że jesteś. kiedy mogę cię dotknąć. na wyciągnięcie dłoni. oddechu. nie ma cię. nie ma cię wcale. mnie też już nie ma. jestem śladem chaosu, myśli niewypowiedzianych. wspomnieniem. mam nadzieję, że miłym.

czasem ktoś ci złamie serce. nie raz nie dwa tylko nieustannie. każdego cholernego dnia. skacze po nim. gryzie. rozcina. sieka na kawałki. a Ty nadal okazujesz mu miłość.

pchamtensyf dodano: 10 lipca 2020

czasem, ktoś ci złamie serce. nie raz, nie dwa, tylko nieustannie. każdego cholernego dnia. skacze po nim. gryzie. rozcina. sieka na kawałki. a Ty, nadal okazujesz mu miłość.

nie mieszczę się w sobie.

pchamtensyf dodano: 10 lipca 2020

nie mieszczę się w sobie.

Moja głowa to najlepsze miejsce na popis dla bólu. Skubany właśnie tam czuje się swobodnie. Za swój pokaz owacje dostaje. Od serca komór od płuc i od oddechu. Od spojrzeń moich nawet od słuchu. W artykule czytałam: można w tęsknocie afirmacje odnaleźć. Ja nie widzę nic poza bojaźliwym dłoni i warg smutnym drganiem. just love.

just_love dodano: 10 lipca 2020

Moja głowa to najlepsze miejsce na popis dla bólu. Skubany właśnie tam czuje się swobodnie. Za swój pokaz owacje dostaje. Od serca komór, od płuc i od oddechu. Od spojrzeń moich nawet, od słuchu. W artykule czytałam: można w tęsknocie afirmacje odnaleźć. Ja nie widzę nic, poza bojaźliwym dłoni i warg smutnym drganiem. /just_love.

to dziwne. większość ludzi po rozstaniach chce cofnąć czas spróbować jeszcze raz a ja bym nie umiała. replay by mnie zabił.

ansomia dodano: 10 lipca 2020

to dziwne. większość ludzi po rozstaniach chce cofnąć czas, spróbować jeszcze raz, a ja bym nie umiała. replay by mnie zabił.

 co mam zrobić żeby dziewczyna się do mnie odezwała?  rzuć w nią kamieniem na pewno się odezwie.

ansomia dodano: 10 lipca 2020

- co mam zrobić, żeby dziewczyna się do mnie odezwała? - rzuć w nią kamieniem, na pewno się odezwie.

spokojnie poczekam. miłość nie zając nie spierdoli.

ansomia dodano: 10 lipca 2020

spokojnie, poczekam. miłość nie zając, nie spierdoli.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV