głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [29] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [29]

Życie to nie talkshow liczy się co robisz.

black-inside dodano: 1 tydzień temu

Życie to nie talkshow, liczy się, co robisz.

Jestem z nią albo spijam pianę w zimnym bro lub po prostu dom tosty seriale póki ktoś dać nie zechce w kość.

black-inside dodano: 1 tydzień temu

Jestem z nią, albo spijam pianę w zimnym bro lub po prostu dom, tosty, seriale, póki ktoś dać nie zechce w kość.

Lubię duże zadki lubię plażę palmy lubię z Tobą tańczyć lubię Cię w sypialni lubię patrzeć w gwiazdy lubię tracić hajsy lubię pić szampana lubisz być pijana:

black-inside dodano: 1 tydzień temu

Lubię duże zadki, lubię plażę, palmy, lubię z Tobą tańczyć, lubię Cię w sypialni, lubię patrzeć w gwiazdy, lubię tracić hajsy, lubię pić szampana, lubisz być pijana:>

I to jest nasz sens człowieczeństwa. Odczuwać. Nie zamknięcie się w sobie nie kupowanie kolejnych butów i pralki ale emocje.  Bo w życiu nie chodzi o stabilność i bezpieczeństwo bo życie nie jest stabilne I bezpieczne cokolwiek nam się na ten temat wydaje.  A na koniec i tak pamiętamy te rzeczy które były niestabilne i niebezpieczne.  https: pokolenieikea.com 2014 12 07 proste wytlumaczenie dlaczego kobieta nie powinna byc sama zasada zolwia

julietta89 dodano: 1 tydzień temu

I to jest nasz sens człowieczeństwa. Odczuwać. Nie zamknięcie się w sobie, nie kupowanie kolejnych butów i pralki, ale emocje. Bo w życiu nie chodzi o stabilność i bezpieczeństwo, bo życie nie jest stabilne I bezpieczne, cokolwiek nam się na ten temat wydaje. A na koniec i tak pamiętamy te rzeczy które były niestabilne i niebezpieczne. ( https://pokolenieikea.com/2014/12/07/proste-wytlumaczenie-dlaczego-kobieta-nie-powinna-byc-sama-zasada-zolwia/ )

Spędzam cały dzień w kołdrze nie chcę być starszy chcę mieć tą forsę jak na razie starczy sam se wydoroślę.

black-inside dodano: 1 tydzień temu

Spędzam cały dzień w kołdrze, nie chcę być starszy, chcę mieć tą forsę, jak na razie starczy, sam se wydoroślę.

Nie wiem czego chcesz co Ty w ogóle wiesz o mnie?

black-inside dodano: 1 tydzień temu

Nie wiem czego chcesz, co Ty w ogóle wiesz o mnie?

Kiedyś nie byłam taka nerwowa jak teraz. Mam to w środku. Coś się we mnie bez przerwy trzęsie.  — Tomek Tryzna ''Panna Nikt''

julietta89 dodano: 1 tydzień temu

Kiedyś nie byłam taka nerwowa, jak teraz. Mam to w środku. Coś się we mnie bez przerwy trzęsie. — Tomek Tryzna ''Panna Nikt''

Zawsze będę Cię kochała nawet wtedy kiedy nie powinnam.

xes dodano: 1 tydzień temu

Zawsze będę Cię kochała, nawet wtedy kiedy nie powinnam.

A zatem nie zamierzam przepraszać za to że kocham w Tobie te wszystkie rzeczy niezależnie od tego jakie stoją za nimi powody czy okoliczności. I nie nie potrzeba mi dni ani tygodni ani miesięcy na rozmyślania o tym dlaczego Cię kocham. Odpowiedź jest dla mnie łatwa. Kocham Cię ze względu na Ciebie. Ze względu na wszystko. Wszystko czym jesteś.  Colleen Hoover.

xes dodano: 1 tydzień temu

A zatem, nie zamierzam przepraszać za to, że kocham w Tobie te wszystkie rzeczy niezależnie od tego, jakie stoją za nimi powody czy okoliczności. I nie, nie potrzeba mi dni ani tygodni, ani miesięcy na rozmyślania o tym, dlaczego Cię kocham. Odpowiedź jest dla mnie łatwa. Kocham Cię ze względu na Ciebie. Ze względu na wszystko. Wszystko, czym jesteś. / Colleen Hoover.

„ podeszła do mnie tak blisko że nasze ciała prawie się dotykały. Wspięła się na palce i delikatnie przycisnęła usta do moich ust. Miałem wrażenie że wszystkie moje zakończenia nerwowe zbiegły się w tym jednym miejscu”.

forever-you dodano: 1 tydzień temu

„ podeszła do mnie tak blisko, że nasze ciała prawie się dotykały. Wspięła się na palce i delikatnie przycisnęła usta do moich ust. Miałem wrażenie, że wszystkie moje zakończenia nerwowe zbiegły się w tym jednym miejscu”.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV