głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [29] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [29]

kiełbasa bez mięsa? ano kabanosy

gorian20 dodano: 13 kwietnia 2023

kiełbasa bez mięsa? ano kabanosy

followings

gorian20 dodano: 13 kwietnia 2023

followings*

108 850 followers 769 following

gorian20 dodano: 13 kwietnia 2023

108 850 followers, 769 following

kabanos bez mięsa? ano wegetariański

gorian20 dodano: 13 kwietnia 2023

kabanos bez mięsa? ano wegetariański

Pierwszy gest blask odbijany w spojrzeniach ukrywany uśmiech co milczy o pragnieniach palący w żyłach biegnący siłą zachwytu aż tchu brak by szepnąć słowo uniku. Czy stąpa po ziemi czy unosi wiatr porusza się jakby grzechu wart. Niech słowem zwiąże zdolności warg niech chłosta uczuciem nie wniosę skarg. Kroczy bezczelnie już chwyta sny unosi mnie aż po szczęścia łzy.

darko dodano: 13 kwietnia 2023

Pierwszy gest, blask odbijany w spojrzeniach, ukrywany uśmiech co milczy o pragnieniach, palący w żyłach, biegnący siłą zachwytu, aż tchu brak by szepnąć słowo uniku. Czy stąpa po ziemi czy unosi wiatr, porusza się jakby grzechu wart. Niech słowem zwiąże zdolności warg, niech chłosta uczuciem, nie wniosę skarg. Kroczy bezczelnie, już chwyta sny, unosi mnie aż po szczęścia łzy.

Czy cieszyć się chwilą to źle czy nie wiedzieć kiedy i gdzie nie uwodzi jak klejnotów czar czy nie lepiej lecieć jakby to był dar zapomnieć o rozumie szeptach rozsądku nie! podeptać zakochać się tu i teraz i w sposobach nie przebierać?

darko dodano: 13 kwietnia 2023

Czy cieszyć się chwilą to źle, czy nie wiedzieć kiedy i gdzie, nie uwodzi jak klejnotów czar, czy nie lepiej lecieć jakby to był dar, zapomnieć o rozumie szeptach, rozsądku "nie!" podeptać, zakochać się tu i teraz, i w sposobach nie przebierać?

Czas wyjść i narobić trochę bałaganu spojrzeć w oczy i poprosić o numer jak to robili przodkowie w świetle dnia w podmuchach wiosny z zapachem kwiatów zmieszanych z perfumami przejść się nad rzeką i zczytać z ust prawdę jej słów

darko dodano: 13 kwietnia 2023

Czas wyjść i narobić trochę bałaganu, spojrzeć w oczy i poprosić o numer jak to robili przodkowie, w świetle dnia, w podmuchach wiosny, z zapachem kwiatów zmieszanych z perfumami, przejść się nad rzeką i zczytać z ust prawdę jej słów

Jakbym chciał tylko rozmawiać to bym zadzwonił do brata jakbym chciał tylko seksu to bym poszedł na dziwki.

darko dodano: 13 kwietnia 2023

Jakbym chciał tylko rozmawiać, to bym zadzwonił do brata, jakbym chciał tylko seksu, to bym poszedł na dziwki.

Byłem szczęśliwy zakochany smutny rozczarowany rozżalonyna teraz jestem po prostu wkurwiony. Straciłem na Ciebie tyle czasu i sił. Dosyć idę cieszyć się wiosną.

darko dodano: 13 kwietnia 2023

Byłem szczęśliwy, zakochany, smutny, rozczarowany, rozżalonyna, teraz jestem po prostu wkurwiony. Straciłem na Ciebie tyle czasu i sił. Dosyć idę cieszyć się wiosną.

musimy się przyzwyczaić do tego że przed najważniejszymi skrzyżowaniami naszego życia nie ma żadnych znaków ostrzegawczych

naayaan dodano: 13 kwietnia 2023

musimy się przyzwyczaić do tego, że przed najważniejszymi skrzyżowaniami naszego życia nie ma żadnych znaków ostrzegawczych

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV