głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [27] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [27]

Gdy jestem zdecydowany by złapać Cię w objęcia umykasz o sekundy albo się spóźniłem albo wszechświat znowu mówi nie.

darko dodano: 26 kwietnia 2024

Gdy jestem zdecydowany by złapać Cię w objęcia umykasz o sekundy albo się spóźniłem albo wszechświat znowu mówi nie.

Nie chcę czuć innego dotyku. Nie chcę wzniecać innego ognia. Nie chcę znać innego pocałunku chyba że będą to Twoje usta. Nie chcę oddawać mojego serca innemu obcemu albo żeby kolejny dzień się rozpoczął. Nie wpuszczę nawet światła słonecznego. Nie nigdy więcej nie pokocham.

nadgryziona_x3 dodano: 26 kwietnia 2024

Nie chcę czuć innego dotyku. Nie chcę wzniecać innego ognia. Nie chcę znać innego pocałunku, chyba że będą to Twoje usta. Nie chcę oddawać mojego serca innemu obcemu, albo żeby kolejny dzień się rozpoczął. Nie wpuszczę nawet światła słonecznego. Nie, nigdy więcej nie pokocham.

Czy ja się właśnie dowiedziałam że zostaną CIOCIĄ???  Ryczałam pół dnia ze szczęścia. Pierwsza ciąża która na mnie się tak odbiła ♥️ ale w pozytywnym tego znaczeniu!!  Okruszku ciocia już Cię kocha ♥️

julita0711 dodano: 25 kwietnia 2024

Czy ja się właśnie dowiedziałam, że zostaną CIOCIĄ??? Ryczałam pół dnia ze szczęścia. Pierwsza ciąża która na mnie się tak odbiła ♥️ ale w pozytywnym tego znaczeniu!! Okruszku, ciocia już Cię kocha ♥️

„gdy zasypiam z dziewczyną w nocy widzę ciebie jak się śmiejesz patrząc mi prosto w oczy bo oboje wiemy że to pic na wodę bo całując się z nią myślę tylko o tobie”

naayaan dodano: 25 kwietnia 2024

„gdy zasypiam z dziewczyną w nocy widzę ciebie jak się śmiejesz patrząc mi prosto w oczy, bo oboje wiemy, że to pic na wodę, bo całując się z nią myślę tylko o tobie”

Poczułem że oczy bolą mnie z pragnienia żeby Cię zobaczyć.

nadgryziona_x3 dodano: 25 kwietnia 2024

Poczułem, że oczy bolą mnie z pragnienia żeby Cię zobaczyć.

To przez Ciebie znowu nie śpię.

nadgryziona_x3 dodano: 25 kwietnia 2024

To przez Ciebie znowu nie śpię.

Zostań moim buchem przestanę brać. Zostań moją whiskey odstawię kieliszki. Wszystko tak kruche jak na liściach szadź. Tylko Twoja obecność daje odetchnąć.

nadgryziona_x3 dodano: 25 kwietnia 2024

Zostań moim buchem, przestanę brać. Zostań moją whiskey, odstawię kieliszki. Wszystko tak kruche jak na liściach szadź. Tylko Twoja obecność daje odetchnąć.

Sen chłodna klatka potencjałów ciemność gęsta mgła ściskająca odwagę lub szaleństwo już nie wiem co budzi to słońce już nie pamiętam dlaczego kuliłem się w sobie widzę wyraźnie jak wiele mogę dać radości jak idziemy zapatrzeni w szczęśliwe oczy. Przebudziłem się i napisze historie swoim własnym życiem.

darko dodano: 24 kwietnia 2024

Sen, chłodna klatka potencjałów, ciemność, gęsta mgła ściskająca odwagę lub szaleństwo, już nie wiem co budzi to słońce, już nie pamiętam dlaczego kuliłem się w sobie, widzę wyraźnie jak wiele mogę dać radości, jak idziemy zapatrzeni w szczęśliwe oczy. Przebudziłem się i napisze historie swoim własnym życiem.

W moim życiu jest wszystko tak poukładane że potrzebuję Ciebie

darko dodano: 24 kwietnia 2024

W moim życiu jest wszystko tak poukładane, że potrzebuję Ciebie

Wiem że możesz po prostu parsknąć mi w twarz ale czy nie warto spróbować spójrz w lustro i odpowiedz to chyba logiczne.

darko dodano: 24 kwietnia 2024

Wiem, że możesz po prostu parsknąć mi w twarz ale czy nie warto spróbować, spójrz w lustro i odpowiedz, to chyba logiczne.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć