głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [26] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [26]

Czy to nie dziwne że najmniej mówimy o rzeczach o których myślimy najwięcej

lolitkka dodano: 1 tydzień temu

Czy to nie dziwne, że najmniej mówimy o rzeczach, o których myślimy najwięcej

Spotkajmy się kiedyś. Porozmawiamy o tym co czułam gdy byłeś najważniejszym człowiekiem w moim życiu. Opowiem Ci o tęsknocie której nie znasz. Dowiesz się czym była pustka  dziura w organizmie w kształcie Twojej duszy niepozwalająca oddychać i zasypiać nocą. Zapewne nigdy nie wiedziałeś o istnieniu moich uczuć. Przyjdź powspominamy stare dobre czasy gdy jeszcze Ciebie kochałam.

lolitkka dodano: 1 tydzień temu

Spotkajmy się kiedyś. Porozmawiamy o tym, co czułam, gdy byłeś najważniejszym człowiekiem w moim życiu. Opowiem Ci o tęsknocie, której nie znasz. Dowiesz się czym była pustka - dziura w organizmie w kształcie Twojej duszy, niepozwalająca oddychać i zasypiać nocą. Zapewne nigdy nie wiedziałeś o istnieniu moich uczuć. Przyjdź, powspominamy stare dobre czasy, gdy jeszcze Ciebie kochałam.

Patrzenie na ludzi kiedy odchodzą jest trudne ale gorsze jest przypominanie sobie chwili kiedy mówili że nigdy tego nie zrobią

lolitkka dodano: 1 tydzień temu

Patrzenie na ludzi kiedy odchodzą jest trudne, ale gorsze jest przypominanie sobie chwili, kiedy mówili, że nigdy tego nie zrobią

Nie odezwała się ani razu. Nie znam... teksty	 mwhaha.xd dodano: 30 lipca 2018	 Nie odezwała się ani razu. Nie znam przyczyny. Być może oboje boimy się odezwać. Być może żadne z nas nie chce usłyszeć że druga osoba nie chce rozmawiać. A może każde z nas jest zbyt dumne i nie chce wyjść na tego który desperacko szuka kontaktu. Może po prostu jej nie zależy? Tak to już bywa. Mija tydzień bez kontaktu potem miesiąc i nagle przerwa robi się tak długa że głupio jest chwycić za słuchawkę. A więc nie dzwonię.

lolitkka dodano: 1 tydzień temu

Nie odezwała się ani razu. Nie znam... teksty mwhaha.xd dodano: 30 lipca 2018 Nie odezwała się ani razu. Nie znam przyczyny. Być może oboje boimy się odezwać. Być może żadne z nas nie chce usłyszeć, że druga osoba nie chce rozmawiać. A może każde z nas jest zbyt dumne i nie chce wyjść na tego, który desperacko szuka kontaktu. Może po prostu jej nie zależy? Tak to już bywa. Mija tydzień bez kontaktu, potem miesiąc i nagle przerwa robi się tak długa, że głupio jest chwycić za słuchawkę. A więc nie dzwonię.

Przyjdź do mnie rano wproś się pod kołdrę i lecz dotykiem. Zatrute rany myśli krwotoki opatrz językiem. Potem tul mocno wyciśnij lata kiedy cię ze mną tutaj nie było kiedy szłam sama przez miasto widmo które się na mnie z hukiem waliło. Pozwól zapomnieć że wszyscy umrzemy że świat się kończy że nic nie wiemy. Powiedz: nie musisz jestem rozumiem. Nic piękniejszego wymyślić nie umiem.  lubię to ale bez dedykacji :

lolitkka dodano: 1 tydzień temu

Przyjdź do mnie rano wproś się pod kołdrę i lecz dotykiem. Zatrute rany, myśli krwotoki opatrz językiem. Potem tul mocno, wyciśnij lata kiedy cię ze mną tutaj nie było, kiedy szłam sama przez miasto widmo, które się na mnie z hukiem waliło. Pozwól zapomnieć, że wszyscy umrzemy, że świat się kończy, że nic nie wiemy. Powiedz: nie musisz jestem rozumiem. Nic piękniejszego wymyślić nie umiem. " lubię to, ale bez dedykacji :)

Kiedy ludzie odchodzą od ciebie pozwól im odejść. Twoje przeznaczenie nigdy nie jest związane z tymi którzy cię opuszczają. I nie oznacza to że są złymi ludźmi. Chodzi o to że ich czas w twojej historii życia się skończył nie ma co łez wylewać :

lolitkka dodano: 1 tydzień temu

Kiedy ludzie odchodzą od ciebie, pozwól im odejść. Twoje przeznaczenie nigdy nie jest związane z tymi, którzy cię opuszczają. I nie oznacza to, że są złymi ludźmi. Chodzi o to, że ich czas w twojej historii życia się skończył, nie ma co łez wylewać :)

cyferki zmieniające się każdego roku wcale nie dodają Ci mądrości. nadal jesteś tą samą piętnastolatką z miliardem problemów które sama sobie stwarzasz. miniony czas sprawił że potrafisz już nawet całkiem dobrze zakryć makijażem resztki tęsknoty przeplatanej miłością i wczorajszą imprezą na którą przecież miałaś nie iść. ☺️

lolitkka dodano: 1 tydzień temu

cyferki zmieniające się każdego roku wcale nie dodają Ci mądrości. nadal jesteś tą samą piętnastolatką z miliardem problemów, które sama sobie stwarzasz. miniony czas sprawił, że potrafisz już nawet całkiem dobrze zakryć makijażem resztki tęsknoty przeplatanej miłością i wczorajszą imprezą, na którą przecież miałaś nie iść. ☺️

Nie zostaną mi po nim blizny :

lolitkka dodano: 1 tydzień temu

Nie zostaną mi po nim blizny :)

Не надо плакать в трубку все будет хорошо!!! :

lolitkka dodano: 1 tydzień temu

Не надо плакать в трубку, все будет хорошо!!! :)

Odstawiłeś mnie tam skąd wziąłeś 😁👌

lolitkka dodano: 1 tydzień temu

Odstawiłeś mnie tam skąd wziąłeś 😁👌

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV