głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [28] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [28]

 Już wtedy wiedziałem że ona wchodzi mi pod skórę przez oczy przez otwory w ciele że będę o niej myślał wtedy kiedy nie powinienem. Że będzie mnie rozpraszać.

arie dodano: 1 tydzień temu

"Już wtedy wiedziałem, że ona wchodzi mi pod skórę przez oczy, przez otwory w ciele, że będę o niej myślał wtedy, kiedy nie powinienem. Że będzie mnie rozpraszać."

Nie narzucaj się temu kto zamyka się przed Tobą. Zawsze jest dobrze tylko tam gdzie jesteśmy mile widziani. Idź zawsze w kierunku otwartych drzwi i serc.

legalove dodano: 1 tydzień temu

Nie narzucaj się temu, kto zamyka się przed Tobą. Zawsze jest dobrze tylko tam, gdzie jesteśmy mile widziani. Idź zawsze w kierunku otwartych drzwi i serc.

Jeśli coś czujemy to znaczy że tak jest. Nie warto tłumić swoich emocji. Nie warto też odkładać niczego na później.

legalove dodano: 1 tydzień temu

Jeśli coś czujemy to znaczy, że tak jest. Nie warto tłumić swoich emocji. Nie warto też odkładać niczego na później.

Czego nauczył mnie ten rok? Tego że nic nie dzieje się przypadkiem. Spotykamy odpowiednich ludzi w odpowiednim czasie. Ktoś musi odejść z naszego życia i serca żeby zrobiło się miejsce dla kogoś innego. Czas weryfikuje to co jest dla nas ważne. Weryfikuje też ludzi. Osoby którym na nas zależy zawsze znajdą sposób żeby być obok.

legalove dodano: 1 tydzień temu

Czego nauczył mnie ten rok? Tego, że nic nie dzieje się przypadkiem. Spotykamy odpowiednich ludzi, w odpowiednim czasie. Ktoś musi odejść z naszego życia i serca, żeby zrobiło się miejsce dla kogoś innego. Czas weryfikuje to, co jest dla nas ważne. Weryfikuje też ludzi. Osoby którym na nas zależy zawsze znajdą sposób żeby być obok.

To był dziwny rok. Dziwny to chyba idealne określenie. Pełen zarówno złych jak i dobrych sytuacji. Wielkich zmian i decyzji. Pełen niespodzianek rozczarowań nowych ludzi pochopnych decyzji zarówno negatywnych jak i pozytywnych. Trochę niszczący ale niszcząco wzmacniający. Zdecydowanie wzmacniający.

legalove dodano: 1 tydzień temu

To był dziwny rok. Dziwny to chyba idealne określenie. Pełen zarówno złych jak i dobrych sytuacji. Wielkich zmian i decyzji. Pełen niespodzianek, rozczarowań, nowych ludzi, pochopnych decyzji zarówno negatywnych jak i pozytywnych. Trochę niszczący, ale niszcząco wzmacniający. Zdecydowanie wzmacniający.

Trzeba nauczyć się odpuszczać miłość której nie ma przyjaźnie które nie służą i ludzi których nie ma obok gdy najbardziej tego potrzebujemy. I pamiętać o tym by nie zmuszać nikogo do niczego. Wymuszone rzeczy nie są nic warte.

legalove dodano: 1 tydzień temu

Trzeba nauczyć się odpuszczać miłość, której nie ma, przyjaźnie, które nie służą, i ludzi, których nie ma obok, gdy najbardziej tego potrzebujemy. I pamiętać o tym, by nie zmuszać nikogo do niczego. Wymuszone rzeczy nie są nic warte.

Kochaj wszystkich bez względu na to ile osób Ciebie nie lubi. Wybaczaj bez względu jak bardzo zostałeś skrzywdzony. Żyj pokornie bez względu jak bogaty jesteś. Marz bez względu jak bardzo masz ciężkie życie. Pomagaj bez względu ile razy było Ci ciężko. Bo warto być dobrym człowiekiem.

legalove dodano: 1 tydzień temu

Kochaj wszystkich, bez względu na to ile osób Ciebie nie lubi. Wybaczaj, bez względu jak bardzo zostałeś skrzywdzony. Żyj pokornie, bez względu jak bogaty jesteś. Marz, bez względu jak bardzo masz ciężkie życie. Pomagaj, bez względu ile razy było Ci ciężko. Bo warto być dobrym człowiekiem.

 Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile ale to one właśnie zawsze są tym co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu których wcześniej nie mogłeś dostrzec. Robin Williams

legalove dodano: 1 tydzień temu

"Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one właśnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec." Robin Williams

Czas jest wszystkim co masz... i pewnego dnia może się okazać że masz go mniej niż sądzisz.

legalove dodano: 1 tydzień temu

Czas jest wszystkim, co masz... i pewnego dnia może się okazać, że masz go mniej, niż sądzisz.

Musimy żeglować czasem z wiatrem czasem pod wiatr ale żeglować nie dryfować ani stawać na kotwicy.   Oliver Wendell Holmes https: cytaty.ebooki24.org c oliver wendell holmes cytat o zeglowaniu

niktorek dodano: 1 tydzień temu

Musimy żeglować czasem z wiatrem, czasem pod wiatr, ale żeglować, nie dryfować ani stawać na kotwicy. - Oliver Wendell Holmes https://cytaty.ebooki24.org/c/oliver-wendell-holmes-cytat-o-zeglowaniu

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV