głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [24] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [24]

nie oczekuję od was jakiś jebanych przeprosin które i tak nic nie dają. jeżeli przejebaliście raz zjebaliście zaufanie to bez problemu zrobicie to po raz kolejny.

ansomia dodano: 5 dni temu

nie oczekuję od was jakiś jebanych przeprosin, które i tak nic nie dają. jeżeli przejebaliście raz, zjebaliście zaufanie to bez problemu zrobicie to po raz kolejny.

chcę by mój świat był twoim a twój moim. na tym polega przyjaźń.

ansomia dodano: 5 dni temu

chcę, by mój świat był twoim, a twój moim. na tym polega przyjaźń.

Nie wiem jak przestać się martwić przejmować pierdołami albo co by było gdyby...Jestem marudą. Jak cieszyć się chwilą i nie przejmować drobiazgami ?

pocketful_of_sunshine dodano: 5 dni temu

Nie wiem jak przestać się martwić, przejmować pierdołami, albo co by było gdyby...Jestem marudą. Jak cieszyć się chwilą i nie przejmować drobiazgami ?

 13.05.2019: Przegląd ebooków. Promocje nowości bestsellery https: polishwords.com.pl blog 2019 13 05 2019 przeglad ebookow promocje nowosci bestsellery

tomaszs dodano: 6 dni temu

#13.05.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery https://polishwords.com.pl/blog/2019/13-05-2019-przeglad-ebookow-promocje-nowosci-bestsellery/

Do jutra 40 najlepszych kursów programowania https: polishwords.com.pl blog 2019 do jutra 40 najlepszych kursow programowania w jezyku polskim kazdy za 40 zl

tomaszs dodano: 6 dni temu

Do jutra 40 najlepszych kursów programowania https://polishwords.com.pl/blog/2019/do-jutra-40-najlepszych-kursow-programowania-w-jezyku-polskim-kazdy-za-40-zl/

Nie wiem czy kiedyś się wylecze z tej ciągłeś niepewności o przyszłość. Cały czas przeraża mnie jej wizja mimo że mam u swego boku mężczyznę który za miesiąc stanie się moim mężem i będzie szedł ze mną przez świat. Tylko nie wiem czy zdaje sobie sprawę jaka ciężka droga czeka go ze mną. Przecież jestem nikim nadal jestem zepsuta i rozpadam się od środka od środka umieram chociaż nie daje po sobie tego poznać i nikt nic nie wie. Boję się tego że nie dam mu tego czego chce że będzie tak samo nieszczęśliwy jak ja bo okaże się że nigdy nie wylecze się z zewnętrznego bólu. Cały czas moja przyszłość jest niepewna i niepewna jestem ja czy chce tak dalej z tym żyć.  nutlla

nutlla dodano: 6 dni temu

Nie wiem czy kiedyś się wylecze z tej ciągłeś niepewności o przyszłość. Cały czas przeraża mnie jej wizja, mimo że mam u swego boku mężczyznę, który za miesiąc stanie się moim mężem i będzie szedł ze mną przez świat. Tylko nie wiem czy zdaje sobie sprawę jaka ciężka droga czeka go ze mną. Przecież jestem nikim, nadal jestem zepsuta i rozpadam się od środka, od środka umieram, chociaż nie daje po sobie tego poznać i nikt nic nie wie. Boję się tego że nie dam mu tego czego chce, że będzie tak samo nieszczęśliwy jak ja, bo okaże się że nigdy nie wylecze się z zewnętrznego bólu. Cały czas moja przyszłość jest niepewna i niepewna jestem ja czy chce tak dalej z tym żyć. / nutlla

bywają takie dni i noce które zmieniają wszystko. bywają takie rozmowy które są w stanie wywrócić do góry nogami cały nasz świat. nie możemy ich przewidzieć. nie możemy się na nie przygotować. czyhają gdzieś na nas zapisane w łańcuchu pozornych przypadków nieuchronne jak świt po ciemności.

ansomia dodano: 6 dni temu

bywają takie dni i noce, które zmieniają wszystko. bywają takie rozmowy, które są w stanie wywrócić do góry nogami cały nasz świat. nie możemy ich przewidzieć. nie możemy się na nie przygotować. czyhają gdzieś na nas, zapisane w łańcuchu pozornych przypadków, nieuchronne jak świt po ciemności.

drogi pamiętniku. to ostatnia strona byłeś świadkiem moich chwil słabości i moich uniesień. wiedziałeś ile on dla mnie znaczył tylko ty wiedziałeś jak wielka była moja miłość. byłeś świadkiem mojej pierwszej miłości. drogi pamiętniku  nasza miłość dobiegła końca.

ansomia dodano: 6 dni temu

drogi pamiętniku. to ostatnia strona, byłeś świadkiem moich chwil słabości i moich uniesień. wiedziałeś ile on dla mnie znaczył, tylko ty wiedziałeś jak wielka była moja miłość. byłeś świadkiem mojej pierwszej miłości. drogi pamiętniku - nasza miłość dobiegła końca.

nigdy nie było świetnie ale wystarczało mi to że byłeś przy mnie.

ansomia dodano: 6 dni temu

nigdy nie było świetnie, ale wystarczało mi to, że byłeś przy mnie.

nie wytykam ci błędów popełniam je sama. nie przedstawiam swojej pięknej osoby nie jestem śliczna. nie narzekam na ciebie nie poznaliśmy się jeszcze. nie piszę głupot głupot nikt nie czyta. nie kocham już szkoda czasu. nie słucham cię hałas szkodzi zdrowiu. ja i mój świat nie zawsze taki jak chcesz.

ansomia dodano: 6 dni temu

nie wytykam ci błędów, popełniam je sama. nie przedstawiam swojej pięknej osoby, nie jestem śliczna. nie narzekam na ciebie, nie poznaliśmy się jeszcze. nie piszę głupot, głupot nikt nie czyta. nie kocham już, szkoda czasu. nie słucham cię, hałas szkodzi zdrowiu. ja i mój świat, nie zawsze taki jak chcesz.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV