głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [24] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [24]

Praca na stojąco za 65 zł i 5 rabatu https: polishwords.com.pl blog 2019 praca na stojaco za 65 zl i 5 rabatu

tomaszs dodano: 2 tygodnie temu

Praca na stojąco za 65 zł i -5% rabatu https://polishwords.com.pl/blog/2019/praca-na-stojaco-za-65-zl-i-5-rabatu/

to nie jest proste. iść przez ciemną uliczkę na której natrafiamy na same poprzeczki i wyzwania. bez żadnej pomocnej ręki i drugiego cichego pomruku serca które mówiłoby że z nami jest nie bacząc na konsekwencje. to nie takie proste wstawać bez żadnych ale i iść przez świat udając że wszystko jest na swoim miejscu. nie takie proste jakby się wydawało jest życie które z każdym dniem staję się dla mnie czymś ponad moje możliwości.

ansomia dodano: 2 tygodnie temu

to nie jest proste. iść przez ciemną uliczkę, na której natrafiamy na same poprzeczki i wyzwania. bez żadnej pomocnej ręki i drugiego, cichego pomruku serca, które mówiłoby, że z nami jest nie bacząc na konsekwencje. to nie takie proste wstawać bez żadnych "ale" i iść przez świat udając, że wszystko jest na swoim miejscu. nie takie proste jakby się wydawało jest życie, które z każdym dniem staję się dla mnie czymś ponad moje możliwości.

jeśli on leci za suką to ściągnij mu kaganiec odepnij smycz i puść wolno  niech ucieka. tylko później niech nie skowycze pod drzwiami.

ansomia dodano: 2 tygodnie temu

jeśli on leci za suką, to ściągnij mu kaganiec, odepnij smycz i puść wolno - niech ucieka. tylko później niech nie skowycze pod drzwiami.

patrzeć na szczęście kogoś innego. szczęście które kiedyś należało do ciebie  bezcenne.

ansomia dodano: 2 tygodnie temu

patrzeć na szczęście kogoś innego. szczęście, które kiedyś należało do ciebie - bezcenne.

mimo to kochała go nadal bo po raz pierwszy w życiu poznała co to wolność. mogła go kochać choćby miał się o tym nigdy nie dowiedzieć nie potrzebowała jego pozwolenia by niepokoić się tym co ludzie knują przeciwko niemu. to właśnie była wolność  czuć to czego pragnęło jej serce nie bacząc na to co pomyślą inni.

ansomia dodano: 2 tygodnie temu

mimo to kochała go nadal, bo po raz pierwszy w życiu poznała, co to wolność. mogła go kochać, choćby miał się o tym nigdy nie dowiedzieć, nie potrzebowała jego pozwolenia, by niepokoić się tym, co ludzie knują przeciwko niemu. to właśnie była wolność - czuć to, czego pragnęło jej serce, nie bacząc na to, co pomyślą inni.

gdzie jest to kurwa szczęście którego ciągle mi życzyli ja się pytam.

ansomia dodano: 2 tygodnie temu

gdzie jest to kurwa szczęście którego ciągle mi życzyli ja się pytam.

Alles wirkt erfolglos überall so still

tylkootwoj dodano: 2 tygodnie temu

Alles wirkt erfolglos überall so still

Ktoś jest niemiły a Ty zamiast trucizny podajesz mu ciepłą herbatę z cytryną. Bo nie ma złych ludzi. Są tylko złe zachowania. Trzeba wierzyć w to że kiedyś obudzi się człowiek w człowieku.  Gentleman Polska

szczaw1607 dodano: 2 tygodnie temu

Ktoś jest niemiły, a Ty zamiast trucizny podajesz mu ciepłą herbatę z cytryną. Bo nie ma złych ludzi. Są tylko złe zachowania. Trzeba wierzyć w to, że kiedyś obudzi się człowiek w człowieku. Gentleman Polska

 Chłopcy mają dumę mężczyźni mają styl gentlemani mają charakter.

szczaw1607 dodano: 2 tygodnie temu

"Chłopcy mają dumę, mężczyźni mają styl, gentlemani mają charakter."

 05.09.2019: Przegląd ebooków. Promocje nowości bestsellery https: polishwords.com.pl blog 2019 05 09 2019 przeglad ebookow promocje nowosci bestsellery

tomaszs dodano: 2 tygodnie temu

#05.09.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery https://polishwords.com.pl/blog/2019/05-09-2019-przeglad-ebookow-promocje-nowosci-bestsellery/

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV