głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [23] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [23]

Na początku długo długo i nie długo budowaliśmy do siebie zaufanie oboje.. to było niesamowite wierzyć Tobie bezgranicznie wierzyć w to że jesteś taki zupełnie inny niż Ci wszyscy ludzie wkoło a ta radość że to ja mam taką osobę obok siebie dodawała tak ogromnego blasku moim oczom że ciężko było mi się tłumaczyć osobom które widziały mnie po rozmowie lub spotkaniu z Tobą. Nie trzeba było długo czekać.. zniszczyłeś to któregoś razu zresztą sam wiesz o czym mówię.  A zmierzam do tego że pojawiłeś się ponownie rozgrzałeś to na nowo ale okropnie smutno mi jest że nie potrafię już powiedzieć Ci wszystkiego że nie mogę usiąść obok Ciebie na luzie i zacząć opowiadać o wszystkim o dobrym świecie lub o tym złym.... nie mogę powiedzieć że jesteś moim wszechświatem że szaleje za Tobą że Cię Uwielbiam.. nawet nie dam rady już powiedzieć że jesteś najlepszy a przecież tak myślę.. nie przechodzi mi przez gardło wszystko to co mam w głowie wszystko co chciałabym Ci powiedzieć..

lolitkka dodano: 6 dni temu

Na początku długo (długo i nie długo) budowaliśmy do siebie zaufanie, oboje.. to było niesamowite wierzyć Tobie bezgranicznie, wierzyć w to, że jesteś taki zupełnie inny niż Ci wszyscy ludzie wkoło, a ta radość, że to ja mam taką osobę obok siebie dodawała tak ogromnego blasku moim oczom, że ciężko było mi się tłumaczyć osobom, które widziały mnie po rozmowie lub spotkaniu z Tobą. Nie trzeba było długo czekać.. zniszczyłeś to któregoś razu, zresztą sam wiesz o czym mówię. A zmierzam do tego, że pojawiłeś się ponownie, rozgrzałeś to na nowo, ale okropnie smutno mi jest, że nie potrafię już powiedzieć Ci wszystkiego, że nie mogę usiąść obok Ciebie na luzie i zacząć opowiadać o wszystkim, o dobrym świecie lub o tym złym.... nie mogę powiedzieć, że jesteś moim wszechświatem, że szaleje za Tobą, że Cię Uwielbiam.. nawet nie dam rady już powiedzieć, że jesteś najlepszy, a przecież tak myślę.. nie przechodzi mi przez gardło wszystko to co mam w głowie, wszystko co chciałabym Ci powiedzieć..

Z największą miłością radością i największym szaleństwem.... jak najgłośniej mogłabym wykrzyknąć Twoje imię tylko ja bym tak mogła.

lolitkka dodano: 6 dni temu

Z największą miłością, radością i największym szaleństwem.... jak najgłośniej mogłabym wykrzyknąć Twoje imię, tylko ja bym tak mogła.

 Wiesz nie czuję już nic. Ale jeśli wrócisz tu to spróbuje odpalić tą zapałkę sprzed stu lat. Nic lepszego oprócz Ciebie mnie nie spotkało. Ja chcę kochać i po to żyję. I przyjdę do Ciebie z całą moją żałością. Wystarczy że zadzwonisz. Będę. Nie musisz nic. Po prostu się zjawię i zostaniemy pod tym niebem przy fabryce do końca aż wyjaśnimy sobie wszystko i poznam Cię od nowa. W końcu będę mogła Ci opowiedzieć jak bardzo nie liczą się gwiazdy na niebie kiedy jesteś choćby na metr ode mnie. Myślę że nigdy Cię nie straciłam. Tylko nie wiem co teraz robisz myślisz i dlaczego to wszystko takie skurwiałe że nie jesteśmy razem. Po prostu nic nie liczy się nic nie opiszę inaczej miłości jak nie powiem o Tobie. Wszystko odbija mi się w Tobie. Nie ma tego złego co by na Ciebie nie wyszło. Nie zrozumiałam jeszcze co się stało.

lolitkka dodano: 6 dni temu

"Wiesz, nie czuję już nic. Ale jeśli wrócisz tu, to spróbuje odpalić tą zapałkę sprzed stu lat. Nic lepszego oprócz Ciebie mnie nie spotkało. Ja chcę kochać i po to żyję. I przyjdę do Ciebie z całą moją żałością. Wystarczy, że zadzwonisz. Będę. Nie musisz nic. Po prostu się zjawię i zostaniemy pod tym niebem przy fabryce do końca, aż wyjaśnimy sobie wszystko i poznam Cię od nowa. W końcu będę mogła Ci opowiedzieć, jak bardzo nie liczą się gwiazdy na niebie, kiedy jesteś choćby na metr ode mnie. Myślę, że nigdy Cię nie straciłam. Tylko nie wiem, co teraz robisz, myślisz i dlaczego to wszystko takie skurwiałe, że nie jesteśmy razem. Po prostu nic nie liczy się nic, nie opiszę inaczej miłości, jak nie powiem o Tobie. Wszystko odbija mi się w Tobie. Nie ma tego złego, co by na Ciebie nie wyszło. Nie zrozumiałam jeszcze, co się stało."

..................................................................................................................................................

klustra dodano: 6 dni temu

..................................................................................................................................................

Na dobry i zły dzień chciałeś mnie mieć a ja Ciebie ani w deszcz ani w letni majowy dzień. Miałam na straży nam stać siły podzielić na dwa. Musiałam pracą bronić Ciebie siebie próg drzwi i twoje zdanie dla ludzi śpiewane jak najpiękniejsze łganie. Śmiech wyżarł powagę z twoich źrenic i z tęczówek barw. Już widziałam tylko smutny żart. Nigdy więcej nie będę tak trwać w pogardy uścisku twoich chorych ram. Nigdy już nie położysz na mnie swoich ciężkich łap. just love.

just_love dodano: 6 dni temu

Na dobry i zły dzień chciałeś mnie mieć, a ja Ciebie ani w deszcz, ani w letni majowy dzień. Miałam na straży nam stać, siły podzielić na dwa. Musiałam pracą bronić Ciebie, siebie, próg drzwi i twoje zdanie dla ludzi śpiewane jak najpiękniejsze łganie. Śmiech wyżarł powagę z twoich źrenic i z tęczówek barw. Już widziałam tylko smutny żart. Nigdy więcej nie będę tak trwać, w pogardy uścisku twoich chorych ram. Nigdy już nie położysz na mnie swoich ciężkich łap. /just_love.

Jeśli raz doświadczyłeś cierpienia ono już wie jak do Ciebie trafić.  Jodi Picoult

tonatyle dodano: 6 dni temu

Jeśli raz doświadczyłeś cierpienia, ono już wie jak do Ciebie trafić. / Jodi Picoult

pamiętam te czasy kiedy.. w kieszeni miał ostatnie 10 złoty i zastanawiał się czy kupić sobie fajki czy kartę doładowującą konto by moc do niej zadzwonić. uzależnienie wygrało. poszedł do sklepu i kupił kartę.

ansomia dodano: 6 dni temu

pamiętam te czasy kiedy.. w kieszeni miał ostatnie 10 złoty i zastanawiał się czy kupić sobie fajki czy kartę doładowującą konto by moc do niej zadzwonić. uzależnienie wygrało. poszedł do sklepu i kupił kartę.

a to słońce mogłoby w końcu wpierdolić chmurom. mogłoby w końcu wygrać.

ansomia dodano: 6 dni temu

a to słońce mogłoby w końcu wpierdolić chmurom. mogłoby w końcu wygrać.

znów rysuję serduszka na marginesach nie skupiam się nawet na wfie i chcę abyś wychodząc z szatni otarł się o mnie. podobasz mi się zauważyłeś?

ansomia dodano: 6 dni temu

znów rysuję serduszka na marginesach, nie skupiam się nawet na wfie i chcę abyś wychodząc z szatni otarł się o mnie. podobasz mi się zauważyłeś?

dobrze że nie widzisz moich reakcji gdy widzę na pulpicie mrugającą kopertę. a jeszcze lepiej że nie widzisz tego jak nagle nogi się pode mną uginają oczy dostają zeza rozbieżnego a ręce trzęsą się jak u kobiety po siedemdziesiątce a to wszystko tylko dlatego bo widzę że ta wiadomość jest od ciebie.

ansomia dodano: 6 dni temu

dobrze, że nie widzisz moich reakcji gdy widzę na pulpicie mrugającą kopertę. a jeszcze lepiej, że nie widzisz tego jak nagle nogi się pode mną uginają, oczy dostają zeza rozbieżnego, a ręce trzęsą się jak u kobiety po siedemdziesiątce, a to wszystko tylko dlatego bo widzę, że ta wiadomość jest od ciebie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV