głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [25] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [25]

04 01 2010 Znów szkoła. Muszę przyznać że trochę mi się nawet do niej tęskniło. :P Bo ja uwielbiam kocham ! tych moich Wariatów! Lubię gdy Ma. TAK na mnie patrzy :  gdy nasze oczka się spotykają... Podoba mi się on ale czuję że ja też i jemu się podobam. :D A może to tylko złudzenie? Takie samo które miałam parę lat temu...? Dlatego chyba dam sobie z tym spokój. Nie pozwolę się ponownie zranić i nie pozwolę się sobie zwariować. Czuję się szczęśliwa! Znów czuję się szczęśliwa!!! W końcu...

bursztynek dodano: 19 marca 2024

04/01/2010 Znów szkoła. Muszę przyznać, że trochę mi się nawet do niej tęskniło. :P Bo ja uwielbiam, kocham(!) tych moich Wariatów! Lubię, gdy Ma. TAK na mnie patrzy :), gdy nasze oczka się spotykają... Podoba mi się on, ale czuję, że ja też i jemu się podobam. :D A może to tylko złudzenie? Takie samo, które miałam parę lat temu...? Dlatego chyba dam sobie z tym spokój. Nie pozwolę się ponownie zranić i nie pozwolę się sobie zwariować. Czuję się szczęśliwa! Znów czuję się szczęśliwa!!! W końcu...

Pamiętasz jak tańczyłam na drodze gdy padał deszcz? Inni myśleli: Wariatka...!  lecz Ty powiedziałeś że też tak chcesz. Bez wahania podałeś mi dłoń ja pociągnęłam Cię za sobą i zaczęliśmy tańczyć beztrosko idąc całą drogą!!! Niebo było pełne chmur i zaczynało się już robić ciemno lecz my tańczyliśmy dalej aż powiedziałeś: Bądź na zawsze ze mną! . Po tych słowach niebo pojaśniało czas stanął więc i ja się zatrzymałam a Ty się śmiałeś choć skradłeś mi deszcz!  Ja raz na zawsze tańczyć przestałam...  bursztynek

bursztynek dodano: 19 marca 2024

Pamiętasz, jak tańczyłam na drodze, gdy padał deszcz? Inni myśleli: "Wariatka...!", lecz Ty powiedziałeś, że też tak chcesz. Bez wahania podałeś mi dłoń, ja pociągnęłam Cię za sobą i zaczęliśmy tańczyć beztrosko, idąc całą drogą!!! Niebo było pełne chmur i zaczynało się już robić ciemno, lecz my tańczyliśmy dalej, aż powiedziałeś: "Bądź na zawsze ze mną!". Po tych słowach niebo pojaśniało, czas stanął, więc i ja się zatrzymałam, a Ty się śmiałeś, choć skradłeś mi deszcz! - Ja raz na zawsze tańczyć przestałam... / bursztynek

16 12 2009 Wróciły te wszystkie wspomnienia wspólne chwile szczęścia smutku bólu. I ta miłość też wróciła. Heh... Ona była prawdziwa. Prawdziwa młodzieńcza gimnazjalna niedorosła miłość! Kiedyś myślałam że nie będę umiała pokochać kogoś tak jak Go. teraz wiem że się myliłam. Można kochać raz dwa czy tam pięć razy i każda z tych miłości jest zupełnie inna każda wnosi coś innego o każda zabiera coś innego.

bursztynek dodano: 19 marca 2024

16/12/2009 "Wróciły te wszystkie wspomnienia, wspólne chwile szczęścia, smutku, bólu. I ta miłość też wróciła. Heh... Ona była prawdziwa. Prawdziwa, młodzieńcza, gimnazjalna, niedorosła miłość! Kiedyś myślałam, że nie będę umiała pokochać kogoś tak jak Go. teraz wiem, że się myliłam. Można kochać raz, dwa czy tam pięć razy i każda z tych miłości jest zupełnie inna, każda wnosi coś innego o każda zabiera coś innego."

Byłam Julią choć nie stałam na balkonie! Byłam Julią którą On trzymał za dłonie szeptał: Kocham...  pieścił namiętnie całował... Tak tą Julią która drżała gdy ją obejmował. Ja  Julia dzięki Niemu znów kochałam marzyłam... Ja  Nastoletnia Julia Jego snami śniłam! A On? On to był Mój Romeo Wspaniały dzięki któremu nawet gwiazdki na niebie nocą się do mnie śmiały! Romeo i Julia. Julia i Romeo.  To od nich wszystko się zaczęło!!! Dziś wieczorem zastygły im ciała choć wczoraj z rana zmarli gdy nawzajem serca z piersi sobie wydarli...!  A wiesz że gwiazdki na niebie od tygodni się nie śmieją?  Dlaczego?  Bo Romeo i Julia już nie istnieją...  bursztynek

bursztynek dodano: 19 marca 2024

Byłam Julią, choć nie stałam na balkonie! Byłam Julią, którą On trzymał za dłonie, szeptał: "Kocham...", pieścił, namiętnie całował... Tak, tą Julią, która drżała, gdy ją obejmował. Ja - Julia, dzięki Niemu znów kochałam, marzyłam... Ja - Nastoletnia Julia, Jego snami śniłam! A On? On to był Mój Romeo Wspaniały, dzięki któremu nawet gwiazdki na niebie nocą się do mnie śmiały! Romeo i Julia. Julia i Romeo. - To od nich wszystko się zaczęło!!! Dziś wieczorem zastygły im ciała, choć wczoraj z rana zmarli, gdy nawzajem serca z piersi sobie wydarli...! - A wiesz, że gwiazdki na niebie od tygodni się nie śmieją? - Dlaczego? - Bo Romeo i Julia już nie istnieją... / bursztynek

27 02 2010 ... Szkoda że w tym wszystkim zabrakło Ciebie Twojej obecności że ani ja Tobie ani Ty mi nie towarzyszyłaś w ważnych dla mnie chwilach. Tak wyszło wina leży jedynie po naszej stronie ale jest Nowy Rok szansa na naprawienie tego co zostało pominięte popsute w roku poprzednim. Ale czy to możliwe? Czy dałoby się jeszcze odbudować tę przyjaźń? Czas robi swoje wiele zmienia ostudza uczucia. zastanówmy się... Czy czas poplątał kroki ? Brakuje mi Cienie naprawdę brakuje... Wiem że piszę to za każdym razem i nic z tym nie robię nie zmieniam... Ale mnie naprawdę tego wszystkiego co było nasze brakuje...! Często wspominam wspólne dni rozmowy... Było fajnie naprawdę fajnie : Szkoda że niektórych zdarzeń nie można naprawić powtórzyć. Ale takie już jest życie... Wszystko z czasem musi przeminąć.

bursztynek dodano: 19 marca 2024

27/02/2010 (...) Szkoda, że w tym wszystkim zabrakło Ciebie, Twojej obecności, że ani ja Tobie, ani Ty mi nie towarzyszyłaś w ważnych dla mnie chwilach. Tak wyszło, wina leży jedynie po naszej stronie, ale jest Nowy Rok, szansa na naprawienie tego, co zostało pominięte, popsute w roku poprzednim. Ale czy to możliwe? Czy dałoby się jeszcze odbudować tę przyjaźń? Czas robi swoje, wiele zmienia, ostudza uczucia. zastanówmy się... Czy "czas poplątał kroki"? Brakuje mi Cienie, naprawdę brakuje... Wiem, że piszę to za każdym razem i nic z tym nie robię, nie zmieniam... Ale mnie naprawdę tego wszystkiego, co było nasze, brakuje...! Często wspominam wspólne dni, rozmowy... Było fajnie, naprawdę fajnie :) Szkoda, że niektórych zdarzeń nie można naprawić, powtórzyć. Ale takie już jest życie... Wszystko z czasem musi przeminąć.

18 06 2008 ... kiedyś pisałam że jej nienawidzę... Zrobiłam to w przypływie złości. To nieprawda. Tak nie jest i nigdy nie było! Kiedyś mówiłam że jej nie lubię że mnie wkurza a dziś śmiało mogę napisać że jest mi najbliższą osobą... Najlepszą Przyjaciółką...!

bursztynek dodano: 19 marca 2024

18/06/2008 (...) kiedyś pisałam, że jej nienawidzę... Zrobiłam to w przypływie złości. To nieprawda. Tak nie jest i nigdy nie było! Kiedyś mówiłam, że jej nie lubię, że mnie wkurza, a dziś śmiało mogę napisać, że jest mi najbliższą osobą... Najlepszą Przyjaciółką...!

26 02 2010 ... Zrozumiałam wiele rzeczy i wiele doświadczyłam przeżyłam... Koniec z przeszłością! Jest Nowy Rok! Mam nowe marzenia nadzieje nowe plany i postanowienia! Nowe szanse na coś lepszego.

bursztynek dodano: 19 marca 2024

26/02/2010 (...) Zrozumiałam wiele rzeczy i wiele doświadczyłam, przeżyłam... Koniec z przeszłością! Jest Nowy Rok! Mam nowe marzenia, nadzieje, nowe plany i postanowienia! Nowe szanse na coś lepszego.

25 01 2010 Dziś jest już druga połowa stycznia. Wiele się zmieniło. Jestem szczęśliwa! Ale ja się bardzo boję tego szczęścia! Boję się że ktoś mi je odbierze tak jak poprzednio... Boję się że tym razem będzie jeszcze gorzej. Boję się angażować. Tak bardzo się boję tego wszystkiego co może być co może nadejść. Ale na chwilę obecną szczęście rozpiera mnie rozpiera mnie szczęście! .

bursztynek dodano: 19 marca 2024

25/01/2010 Dziś jest już druga połowa stycznia. Wiele się zmieniło. Jestem szczęśliwa! Ale ja się bardzo boję tego szczęścia! Boję się, że ktoś mi je odbierze tak jak poprzednio... Boję się, że tym razem będzie jeszcze gorzej. Boję się angażować. Tak bardzo się boję tego wszystkiego, co może być, co może nadejść. Ale na chwilę obecną "szczęście rozpiera mnie, rozpiera mnie szczęście!".

01 02 2010 Wiesz... Uwielbiam jak się cieszysz jak się uśmiechasz i jak Ci się te oczy tak świecą : Ty jesteś zakochana naprawdę zakochana! I cieszę się cholernie! Chcę żebyś była szczęśliwa żeby wszystko Ci się w końcu ułożyło żeby było tak jak być powinno! M. wydaje się fajny naprawdę! Taki wygadany chyba śmieszny no i przystojniak z Niego Ci powiem ! Boję się tylko że znów będziesz cierpiała płakała przez miłość... Tak jak kiedyś obie cierpiałyśmy Nie chcę żeby któraś z nas znów to przeżywała znów przez to przechodziła. Ale pamiętaj... Trzymajmy się razem! ...

bursztynek dodano: 19 marca 2024

01/02/2010 Wiesz... Uwielbiam jak się cieszysz, jak się uśmiechasz i jak Ci się te oczy tak świecą :) Ty jesteś zakochana, naprawdę zakochana! I cieszę się cholernie! Chcę, żebyś była szczęśliwa, żeby wszystko Ci się w końcu ułożyło, żeby było tak jak być powinno! M. wydaje się fajny, naprawdę! Taki wygadany, chyba śmieszny, no i przystojniak z Niego Ci powiem;)! Boję się tylko, że znów będziesz cierpiała, płakała przez miłość... Tak jak kiedyś obie cierpiałyśmy, Nie chcę, żeby któraś z nas znów to przeżywała, znów przez to przechodziła. Ale pamiętaj... "Trzymajmy się razem!"...

19 04 2008 Ona tak dobrze mnie rozumie pomaga potrafi wysłuchać zawsze i wszędzie... Niestety  jako jedyna. Przykro mi to pisać ale tak właśnie jest. Strasznie ją kocham! Jest wspaniałą Przyjaciółką: !

bursztynek dodano: 19 marca 2024

19/04/2008 Ona tak dobrze mnie rozumie, pomaga, potrafi wysłuchać zawsze i wszędzie... Niestety - jako jedyna. Przykro mi to pisać, ale tak właśnie jest. Strasznie ją kocham! Jest wspaniałą Przyjaciółką:)!

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć