głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
noco Obiecaj mi że choćby nie wiem co będziesz o mnie pamiętał. Obiecaj mi że po tym wszystkim co się wydarzy Ty wciąż będziesz wracał do tych chwil z kącikami ust k

noco

noco.moblo.pl
Obiecaj mi że choćby nie wiem co będziesz o mnie pamiętał. Obiecaj mi że po tym wszystkim co się wydarzy Ty wciąż będziesz wracał do tych chwil z kącikami ust ku górz
Obiecaj mi  że choćby nie wiem co... teksty

noco dodano: 8 lipca 2015

Obiecaj mi, że choćby nie wiem co będziesz o mnie pamiętał. Obiecaj mi, że po tym wszystkim co się wydarzy, Ty wciąż będziesz wracał do tych chwil z kącikami ust ku górze, obiecaj mi, że nie zapomnisz mnie nigdy i zawsze będziesz miło mnie wspominał. Obiecaj mi, że kiedyś, jak mnie tu już nie będzie, będziesz opowiadał dzieciom, i wnukom, o Nas, i o losie, który Nas spotkał. Obiecaj mi to, że choćby nie wiem co się stanie, zostanę w Twoim sercu na zawsze, obiecaj tylko to.
Autor cytatu: bezznakumiloscii

Miłość to nie tylko 'kocham Cię'... teksty

noco dodano: 8 lipca 2015

Miłość to nie tylko 'kocham Cię' w sms`ach, czy rozmowie na gadu. Miłość to wspólne rozmawianie o wszystkim, patrząc sobie prosto w oczy. Miłość to wspólne pasje, dzielące się z drugą osobą. To uczenie się czegoś nowego. Nie siedzenie przed telewizorem w ręku trzymając szluga, czy piwo. To wspólne trzymanie się za ręce, i brnięcie dalej, choćby świat był naprzeciw. To wspólne dni, w których uczucia narastają. To wspólne noce, nie spędzone na seksie, a na przytulaniu się do siebie, i czucie tego bezpieczeństwa. To nie zwykłe buziaki, lecz pocałunki, które znaczą dla nas więcej, niż wszystko wokół. Miłość to nie zwykłe słowo, i uczucie móc powiedzieć, że się kocha. To troska, martwienie się, i sprawienie tak, żeby druga osoba czuła się bezpieczna. To wiara, i nadzieja, którą potrafimy ofiarować. To jak przyjaźń, która potrafi zrobić wszystko, żeby uszczęśliwić. Ale to jest coś więcej, to coś pięknego, a coś pięknego i prawdziwego możemy doświadczyć w życiu tylko raz. / bezznakumiloscii

Pamiętam te chwile  chwile bez... teksty

noco dodano: 28 czerwca 2015

Pamiętam te chwile, chwile bez wyjścia. Nawet w moim sercu nie było dla mnie miejsca.

będę za Tobą tęsknić. bez... teksty

noco dodano: 24 czerwca 2015

będę za Tobą tęsknić. bez wirtualnych zniczy i smutnych emotikon. po prostu niesamowicie bardzo będzie mi Ciebie brakowało.

Nie umiem podchodzić do tych... teksty

noco dodano: 24 czerwca 2015

Nie umiem podchodzić do tych wszystkich podobnych spraw z tym samym wyrazem twarzy, nigdy nie będzie takiej samej nocy, nigdy nie wstanie idealnie pasujący do tamtego świt, nie usłyszę już tych samych słów, nikt mi nie da tyle ciepła, ile otrzymałam od niego w ciągu ostatnich dwóch lat.

Jej włosy były przesiąknięte... teksty

noco dodano: 24 czerwca 2015

Jej włosy były przesiąknięte dymem tytoniowym , a z ust wydobywał się gorzki smak wódki. Jej oczy były podpuchnięte ze zmęczenia a Ona sama wyglądała jak wrak człowieka. Tak właśnie zakończyła się miłość, która miała być ' na zawsze ' .

najgorsze w tym wszystkim było to... teksty

noco dodano: 24 czerwca 2015

najgorsze w tym wszystkim było to iż doskonale wiedziałam w co się pakuję. nikt nie podjął tej decyzji za mnie, wszystko we mnie krzyczało 'nie wolno, weź się ogarnij'. Zrobiłam na przekór, jak zawsze. wiedziałam jakie będą tego konsekwencje, wiedziałam że to nie wyjdzie mi na dobre, wiedziałam że będę cierpieć, ale ta wiedza była niczym w porównaniu do mojego uporu, bo kiedy coś sobie postanowię to nikt nie jest w stanie mnie powstrzymać nawet ja sama z całkowitą świadomością, że przecież sobie szkodzę.

Nie było Cię  kiedy płakałam  nie... teksty

noco dodano: 24 czerwca 2015

Nie było Cię, kiedy płakałam, nie było Cię kiedy cierpiałam, nie było Cię, gdy Cię potrzebowałam, kiedy tęskniłam i z niepokojem czekałam na jutro. Nie widziałam Cię już w moich snach. Nie było Cię wtedy gdy chorowałam i mogłam umrzeć...

Wspomnienie  które boli i nie chce... teksty

noco dodano: 23 czerwca 2015

Wspomnienie, które boli i nie chce ode mnie odejść. Wspomnienie złe, którego nikomu nie mogę powiedzieć. Wspomnienie na którego odwiedziny kulę się w sobie przeszyta na wskroś obrzydzeniem. Gorzka tajemnica ironicznie uśmiechająca się do mnie każdego dnia.

Gładziłam dłońmi po twoich nagich... teksty

noco dodano: 23 czerwca 2015

Gładziłam dłońmi po twoich nagich plecach.Wtulałam nos w zagłębienie przy obojczyku.Przytrzymywałam usta na rozgrzanymi ramieniu.Silnie objęci napawaliśmy się swoim zapachem.Dotykałeś moich włosów.Muskałeś palcem wzdłuż kręgosłupa.Bawiliśmy się uczuciami innych ludzi co tydzień wieczorami w klubach.Oni głupi myśleli, że to wielka miłość, a to jedynie zwykła,niewinna zabawa.Mimo upojnych nocy z nieznanymi ludźmi zawsze kończymy w swoich ramionach.Próbujemy ukryć to co nas łączy, ale w głębi serca pragniemy kochać i opiekować się sobą nawzajem.

Nie mogłam tak po prostu odejść... teksty

noco dodano: 23 czerwca 2015

Nie mogłam tak po prostu odejść, zostawić go samego. Całował mnie, czułam jego oddech na całym ciele. Pragnęłam go tak bardzo jak kogoś, kto mnie absolutnie dopełniał, ale jednocześnie wcale nie chciałam go poczuć. Rozsądek blokował moje emocje

Kiedy za mną zatęsknisz  pamiętaj... teksty

noco dodano: 23 czerwca 2015

Kiedy za mną zatęsknisz, pamiętaj że to Ty pozwoliłeś mi odejść. To ja cierpiałam odchodząc, bo mimo błędów kochałam Cię jak małe dziecko, swojego ulubionego misia.
Autor cytatu: schooki

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 66 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV