głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
noco Boję się pamięci o tych wszystkich ludziach z którymi coś mnie łączyło a z którymi rozdzieliło mnie życie. Boję się że zawsze będę za nimi tęskniła. Odejść od t

noco

noco.moblo.pl
Boję się pamięci o tych wszystkich ludziach z którymi coś mnie łączyło a z którymi rozdzieliło mnie życie. Boję się że zawsze będę za nimi tęskniła.
Boję się pamięci o tych wszystkich... teksty

noco dodano: 23 czerwca 2015

Boję się pamięci o tych wszystkich ludziach, z którymi coś mnie łączyło, a z którymi rozdzieliło mnie życie. Boję się, że zawsze będę za nimi tęskniła.
Autor cytatu: schooki

Odejść od tego kto ci szkodzi.... teksty

noco dodano: 17 czerwca 2015

Odejść od tego kto ci szkodzi. Zostać z tym, kto cię kocha. Przebaczyć temu, kto cię zranił najbardziej. Zaakceptować siebie, takim jakim jesteś. Stworzyć, to czego najbardziej się boisz. Być zadowolony z tego jak jest. Mieć nadzieje, że najlepsze jest jeszcze przed tobą. Brać życie mniej poważnie. Cieszyć się każdym cudem, tajemnicą, niepewnością i radością jakie ma dla nas ten świat.

Ona była zaskoczona  a w jej oczach... teksty

noco dodano: 17 czerwca 2015

Ona była zaskoczona, a w jej oczach pojawiły się momentalnie łzy. Przypomniała sobie, jak bardzo płakała. A tak pragnęła zapomnieć, była na dobrej drodze. Jednak nie umiała mu odmówić i umówiła sie z nim. Nie mówiąc nikomu.

W milosci jak na wojnie na dwa fronty... teksty

noco dodano: 17 czerwca 2015

W milosci jak na wojnie na dwa fronty dlugo nie pociagniesz.

a dziś czuje sie bez sił  nie mam... teksty

noco dodano: 17 czerwca 2015

a dziś czuje sie bez sił, nie mam pomysłu na jutrzejszy dzień, czuje pustkę i jest mi cholernie źle.

Próbujesz zabić swoją miłość.... teksty

noco dodano: 17 czerwca 2015

Próbujesz zabić swoją miłość. Nowa intensywna znajomość, szybki seks, kolejna impreza, drink za drinkiem. Myślisz, ze to dobry sposób, bo nagle masz inny świat, który kręci się wokół Ciebie, nie wokół niego. Patrzysz w lustro, ścierasz z ust czerwoną szminkę i widzisz w odbiciu zupełnie inną osobę. Coś Cię zniszczyło, ale nie wiesz czy to on czy może Ty sama decydując się na taką rzeczywistość. To wszystko Cię gubi, nagle siadasz w kącie ciemnego pokoju zastanawiając się gdzie jest granica. Myślałaś, że nowy facet, który będzie krótkotrwałą przygodą zaleczy Twój ból, że zabije każde wspomnienie o przeszłości, ale przecież miłość nie jest uczuciem, które możesz zabić upijając się na każdej imprezie, zmieniając partnerów i krzycząc, że nie masz w sobie uczuć. Miłość nie odpuszcza, a Ty... Ty stajesz się coraz bardziej zraniona, bo obrałaś złą ścieżkę, która sprawia, że to wszystko boli jeszcze mocniej. / napisana

nie moge patrzeć jak chodzisz z... teksty

noco dodano: 15 czerwca 2015

nie moge patrzeć jak chodzisz z uśmiechem na Twarzy wiedząc co było, nie wiem jakim prawem jesteś taki szczęśliwy a ja tak cierpie.

jesteś niesamowity. innym nudziłam... teksty

noco dodano: 22 maja 2014

jesteś niesamowity. innym nudziłam się dużo szybciej. tobie dopiero po tygodniu. : |

A gdy on jest smutny  Tobie pęka serce. teksty

noco dodano: 22 maja 2014

A gdy on jest smutny, Tobie pęka serce.

Są chwile  które w pamięci... teksty

noco dodano: 17 maja 2014

Są chwile, które w pamięci zostają i choć czas mija, ona nadal trwają.

Tak  ja wiem. Boisz się spojrzeć mi... teksty

noco dodano: 4 maja 2014

Tak, ja wiem. Boisz się spojrzeć mi w oczy. Boisz się powiedzieć mi, że nigdy nic więcej dla Ciebie nie znaczyłam, że to wszystko to była jedna wielka pomyłka. Boisz się prawdy. Boisz się zobaczyć jak bardzo zniszczyłeś mi życie swoim odejściem. Jesteś pieprzonym tchórzem, którego nawet nie stać na trzy słowa wyjaśnienia. A ja jak głupia tyle czekałam, starałam się, wręcz upokarzałam. Ty zawsze miałeś czas, obawy i problemy. Tylko ja nigdy się nie liczyłam, nigdy. / napisana

ostatni raz ktokolwiek usłyszał... teksty

noco dodano: 18 kwietnia 2014

ostatni raz ktokolwiek usłyszał coś z moich ust o Tobie. Kończe ten rozdział, pozostajesz najlepszym i najgorszym wspomnieniem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV