głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zrozum_sens odjebało mi i pojadę tam. Powtarzam sobie ze raz się żyje. Przyjadę i stanę przed Twoim domem. Wyciągnę Cię na spacer. I obiecuję nie powiem ani słowa o tym co

zrozum_sens

zrozum_sens.moblo.pl
odjebało mi i pojadę tam. Powtarzam sobie ze raz się żyje. Przyjadę i stanę przed Twoim domem. Wyciągnę Cię na spacer. I obiecuję nie powiem ani słowa o tym co do Cieb
odjebało mi i pojadę tam. Powtarzam... teksty

zrozum_sens dodano: 4 minuty temu

odjebało mi i pojadę tam. Powtarzam sobie, ze raz się żyje. Przyjadę i stanę przed Twoim domem. Wyciągnę Cię na spacer. I obiecuję, nie powiem ani słowa o tym co do Ciebie czuję, postaram się niczego nie skomplikować, ale kurwa stary ja muszę Cię zobaczyć.

zasługujesz na coś cholernie... teksty

zrozum_sens dodano: 1 godzinę temu

zasługujesz na coś cholernie dobrego, a to nigdy nie będę ja.

prawda jest taka  że nie potrafimy... teksty

zrozum_sens dodano: 2 godziny temu

prawda jest taka, że nie potrafimy już z siebie zrezygnować. codziennie pielęgnujemy tą chorą relację. wiem, że im częściej przez ciebie brakuje mi tchu tym ciaśniej zaciska się więź między nami. zależy mi jak cholera, musisz to wiedzieć.

jestem nikim  a ty masz mnie za ideał. teksty

zrozum_sens dodano: 2 godziny temu

jestem nikim, a ty masz mnie za ideał.

zapijam je winem  zagłuszam muzyką.... teksty

zrozum_sens dodano: 2 godziny temu

zapijam je winem, zagłuszam muzyką. pieprzone wyrzuty sumienia.

tęskniłam za tym miejscem. Kilka... teksty

zrozum_sens dodano: 2 godziny temu

tęskniłam za tym miejscem. Kilka lat temu, gówniara ze złamanym sercem trafiła tu przypadkiem, szukając zrozumienia i ludzi podobnych do niej, ukrywając się przed wszystkimi, w środku nocy odpalająca komputer żeby wyrzucić z siebie to czego nikt nie chce słuchać. Dzisiaj ta sama, tylko trochę starsza, trochę bardziej doświadczona przez życie, z kieliszkiem w dłoni, ale tym samym rozpierdolem w głowie siadam przed laptopem. nie szukam już zrozumienia, sama już nic nie rozumiem.

rozdarta między dwoma światami z... teksty

zrozum_sens dodano: dziś o 11:54

rozdarta między dwoma światami z rozpieprzoną psychiką, cierpliwie czekam na kolejny cios, nadstawiam drugi policzek, bo najtrudniej się uwolnić od tych, które wymierzamy sobie sami.

sztos kobieto! teksty zrozum_sens dodał komentarz: sztos kobieto! do wpisu dziś o 11:42
powiedziałabym Ci co do Ciebie czuje... teksty

zrozum_sens dodano: dziś o 11:41

powiedziałabym Ci co do Ciebie czuje, chociaż nie wiem czy umiem to wyrazić w kilku słowach, powiedziałabym, bo wiem, że na to zasługujesz.. ale kurwa nie mogę. nie mogę, bo zbyt wiele dla mnie znaczysz.

tęsknie do dłoni  których nigdy na... teksty

zrozum_sens dodano: dziś o 11:29

tęsknie do dłoni, których nigdy na sobie nie czułam, brakuje mi głosu, którego nigdy nie słyszałam, pielęgnuję jego obraz w myślach późną nocą, obraz, który kocham szalenie chociaż nigdy tego nie przyznam na głos.

Powinieneś kurwa klęczeć przed... teksty

zrozum_sens dodano: 23 lipca 2013

Powinieneś kurwa klęczeć przed nią jak ostatni żebrak. Obsypać ją wszystkim co najlepsze i gdyby chciała to zapierdalać po tą gwiazdkę z nieba, zabrać ją na wycieczkę do Eldorado i zrobić wszystko żeby czuła się jak księżniczka. Powinieneś płakać za każdym razem kiedy ona jest nieszczęśliwa, wyć powinieneś. Masz być dla niej ideałem, rozumiesz? Masz być tym jebanym księciem na białym koniu, bo choć byłeś skurwysynem to ona nadal patrzy na Ciebie z tą miłością w oczach i nadal w Ciebie wierzy, nawet jeśli wszyscy zwątpili. Nosi tyle ran przez Twoją osobę, a nadal ma wyciągnięte ręce, gdybyś potrzebował pomocy, zawsze jest dla Ciebie i nigdy się nie odwróciła, nawet kiedy policzkami płynęły potoki łez, bo znowu odpierdalałeś. Ta dziewczyna jest Twoim cudem i choć tak kurewsko ją zniszczyłeś, to nikt nie kocha Cię tak perfekcyjnie jak ona. Doceń to. To jest Twoja szansa żeby wszystko naprawić./esperer
Autor cytatu: esperer

Nie chodzi o to ile razem... teksty

zrozum_sens dodano: 23 lipca 2013

Nie chodzi o to ile razem przeszliśmy. Nie chodzi o to, że kocham Cię tak bardzo, że oddałabym za Ciebie życie w ciemno. To nie ta tęsknota, która zabija od środka. Nie te wspólne chwile i rozpierdalające wspomnienia, których nigdy się nie pozbędę. Właściwie to seks nie odgrywa najważniejszej roli. Nieważne uczucia i serce. Ważna duma, która nie pozwala mi na tą znajomość, bo wolę odejść z podniesioną głową niż znów dać Ci się poniżyć. Wolę sama sobie strzelić w łeb niż pozwolić na to Tobie./esperer
Autor cytatu: esperer

Poprzednia
1
2 3 4 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV