głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
take_my_hand Wszyscy w kółko mówią o maturze o kolejnych zaliczeniach które z dnia na dzień są coraz bardziej męczące. Nauka zmusza cię do zupełnie innego funkcjonowania a s

take_my_hand

take_my_hand.moblo.pl
Wszyscy w kółko mówią o maturze o kolejnych zaliczeniach które z dnia na dzień są coraz bardziej męczące. Nauka zmusza cię do zupełnie innego funkcjonowania a serce podp
Wszyscy w kółko mówią o maturze o... teksty

take_my_hand dodano: 10 grudnia 2013

Wszyscy w kółko mówią o maturze,o kolejnych zaliczeniach,które z dnia na dzień są coraz bardziej męczące. Nauka zmusza cię do zupełnie innego funkcjonowania,a serce podpowiada przeciwną teorię. Dusza brnie do zabawy. Ale mimo aktywnych i zapracowanych dni zawsze znajdziesz czas dla osób ważniejszych w twoim życiu,a weekend jest zabawny,jak kiedyś. Wtedy przypominasz sobie wakacje,beztroskie dni i cudowne chwile,które nie miały końca. Chcesz do tego wrócić,chcesz cofnąć się w czasie do momentów,kiedy alkohol rozluźniał języki każdego dnia,kiedy plaża,słońce i jezioro były na porządku dziennym,a wieczorny sport cudownym orzeźwieniem. Chcesz,by życie nabrało takiego samego wymiaru jak przed kilkoma miesiącami. Chcesz żyć z dnia na dzień bez zmartwień o to,czy dzisiejsze zaliczenie przyniesie pozytywne wyniki. Marzysz o spokoju,który w takiej sytuacji jest najbardziej oczekiwnym stanem ducha.

Fantastyczne! teksty take_my_hand dodał komentarz: Fantastyczne! do wpisu 4 grudnia 2013
Łzy tak po prostu wypełniły oczy.... teksty

take_my_hand dodano: 29 listopada 2013

Łzy tak po prostu wypełniły oczy. Wszystkie emocje skumulowały się i wylały na wierzch, powodując histeryczny płacz. Woda pod prysznicem nie nadążała z obmywaniem twarzy. Serce waliło jak oszalałe, wystukując nierytmiczne bicie. Egzystencjalizm dziewczyny zszedł na najniższy poziom razem z samooceną i samokrytyką. Nie wiedziała dlaczego płacze, po prostu miała taką potrzebę. Noc przed nią była długa, by przewertować od początku, po raz kolejny swoje życie i upadki, mające wpływ na jej dzisiejsze postrzeganie świata.

Dlaczego tak trudno jest mi pogodzić... teksty

take_my_hand dodano: 29 listopada 2013

Dlaczego tak trudno jest mi pogodzić się z ich utratą? Dlaczego każdej jesieni ten schemat się powtarza?

Uwielbiam czuć Jego dotyk i oddech... teksty

take_my_hand dodano: 25 listopada 2013

Uwielbiam czuć Jego dotyk i oddech na nagiej skórze. Uwielbiam jego obecność.

   teksty take_my_hand dodał komentarz: ;) do wpisu 24 listopada 2013
i jeden telefon sprawił  że ten... teksty

take_my_hand dodano: 24 listopada 2013

i jeden telefon sprawił, że ten wieczór stał się lepszy. bo z nimi.

ten wieczór mnie przytłacza.... teksty

take_my_hand dodano: 23 listopada 2013

ten wieczór mnie przytłacza. gdzieś na dnie duszy narodził się we mnie strach. oczy na siłę walczą ze łzami, które chcą je wypełnić. Przecież sama kazałam ci tam iść, wręcz zmuszałam cię do tego. a teraz co? nagle poczułam się samotna?

Miłość jest wtedy  kiedy nie boisz... teksty

take_my_hand dodano: 23 listopada 2013

Miłość jest wtedy, kiedy nie boisz się podjąć ryzyka dla ukochanej osoby. Jest wtedy, kiedy mimo twojego bólu, robisz wszystko, by uszczęśliwić drugą połówkę. Gdy poświęcasz jej drogocenny czas, którego i tak masz mało- to też jest miłość. To uczucie nie polega tylko i wyłącznie na samych superlatywach. Buduje się ją na solidnym fundamencie, na zaufaniu, które czasami jest zachwiane przez kolejne kłótnie. Ale po tej burzy uśmiechasz się spoglądając w oczy ukochanemu dalej tkwisz w szczęściu. A seks? Seks jest tylko substytutem, dodatkiem, który pomaga wzniecać w was jeszcze większy ogień i jeszcze większe uczucie. Jest tylko częścią miłości, którą upajacie się jednocześnie.

i tak nagle  tak po prostu coś... teksty

take_my_hand dodano: 23 listopada 2013

i tak nagle, tak po prostu coś zakuło mnie w samym centrum narządu zwanego sercem, zakłócając równowagę mojego istnienia.

W jednej chwili schody prowadzące do... teksty

take_my_hand dodano: 22 listopada 2013

W jednej chwili schody prowadzące do domu stały się monumentalnym potworem, z którym nie byłam w stanie się zmierzyć. Stałam u ich podnóża, z zapłakaną twarzą, siedzą na ziemi. Ciało uginało się pode mną z każdą próbą wstania. Nogi był nieposłuszne i poddał się bólowi, który przeszył moje ciało. Jeszcze niedawno przemierzałam te schody w górę i w dół, by utrzymać stałą wagę, a teraz staram się wczołgać na górę, by zażyć odpowiednie tabletki.

Kiedyś jego urok działał na mnie.... teksty

take_my_hand dodano: 22 listopada 2013

Kiedyś jego urok działał na mnie. Byłam w stanie iść z nim w ciemny zakątek za domkiem i całować się z nim tak długo, aż jemu się nie znudzi. Mogłam wierzgać jego włosy, gdy on coraz odważniej dotykał mojego ciała. Nie bał się konsekwencji, nie bał się niczego. Żył chwilą i każda kobieta, ja czy ona, byłyśmy tylko zabawkami w jego ramionach. Teraz, choć nadal mnie pociąga, to ja jestem tą, która walczy o swoje. Uwielbiam go kokietować, a później zostawiać go z rozżarzonym płomieniem, który ugasi inna kobieta. Ale moich ust już nie zasmakuje nigdy. Nigdy już nie ulegnę jego spojrzeniu, czy łobuzerskiemu uśmieszkowi. I choć rozpoznaję zapach jego perfum wśród tłumu ludzi, już nic dla mnie nie znaczy. Jest kolesiem, jak każdy inny. Stracił na znaczeniu już dawno temu.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV